Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sandra251

Co dla meza na gwiazdke?? nie mam pomyslu

Polecane posty

Gość mozna2x powtorzyc
to co najbardziej lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna2x powtorzyc
moj by sie ucieszył 7x przed kpmpem bez limitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka myszka myszka
nie od dziś wiadomo , że faceci lubią bezdennie głupie blondyny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaninainainaina
ja dla swojego kupilam najnowszego x boxa + gierki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam
sweterek boys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszszyjka
kolor włosów nie świadczy o inbtelif\gencji dzis można byc blondynką a jutra brunetka a czy to znaczy ze jutro bedzie inteligentna nie i blondynki sa inteligentne ale tego nie da sie stwierdzic po kilku postach trzeba znac człowieka a wy jak zwykle złosliwe poomaranczki znjadzioecie kogos by pluc jadem nic złego nikt tu nie naapisła kazy pisze co kupił albo kupic można to wy jestescie głupie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna młody
Co na prezent dla narzeczonej ? Rajstopy z wzorkiem?Prosze o podpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna młody
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka myszka myszka
myszszyjka... jeśli już udajesz kogoś innego droga myszko to chociaż nie kalecz polskiej mowy tak jak robisz to pod czarnym nickiem ... a co do koloru włosów to masz rację Ty nawet jako ruda lub brunetka i tak pozostaniesz idiotką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3974ksjhf
Torebka louis vuitton! Oryginalna oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna młody
Drogie panie! pytam, bo mieszkam na wsi i mało jestem zorientowany jak powinienem sprawic mojej kobiecie upominek. Ona jest po pedagogice . Ja pracuje na roli. Poradzcie mi , bardzo prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam
ofiaruj jej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha bleeeeeeee
myszka ty nie jestes nieładna ty jestes beznadziejna koszmarnie brzydka !! oczy masz jak klapouchy ---- reszte tez wyobrazałam sobie ciebie jako ładna dziewczyne po co wkleiłas to zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalilalala
Młody rolniku, kupienie rajstop pod choinkę to... wstyd, pójście na łatwiznę! To już lepiej chyba jakiś dobry perfum, ale to musisz podjechać do jakiegoś większego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorunika
hmmm ja swojemu kupiłam dekoder N bo wiem, że marzył o nim od dawna i polował na tę promocję już od jakiegoś czasu.może coś z takich telewizyjno-elektronicznych rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie myszko
męża masz przystojnego, ale sama wyglądasz jakby cię tramwaj przejechał, nie powinnaś używać jasnych pomadek do ust, jeśli już to ciemniejsze, żeby uwypuklić górną wargę, której praktycznie nie posiadasz... twarz masz niestety kwadratową, płaską, bez życia; na twoim miejscu podkresliłabym też trochę oczy - są bardzo małe i bez wyrazu; włosy masz ładne, jesli to twój naturalny kolor a dziecko jak dziecko - ładne, choc nie przepiękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, no nie przesadzajcie. Mozna krytykowac zdolności do mitomanii, ale z wygladem, to roznie bywa. Ja tez mam bardzo przystojnego męza, a sama na pewno najpiekniejsza nie jestem. Podobnie z waszymi partnerami, ale to nie o to chodzi. Dla tego jedynego jest sie najpiekniejsza na swiecie i gadanie, ze móglby miec ladniejsza, jest no... takie nie teges ;) Co do prezentu, tez nie mam pomyslu niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię fiolet
A może kubek z Twoim zdjęciem? Ja właśnie taki prezent sprawiłam mężowi, właściwie na kubku jest zdjęcie moje i naszej córeczki z dopiskiem "Kochamy Cię Tatuśku". Do tego kupiłam mu portfel i 2 pary bokserek do spania. Prezenty niedrogie i praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczekwjabłuszku
Oj Myszka myszka ty to lubisz przechwałki - ale powiem ci jedno pieniądze to nie wszystko - choć powiem,że stac mnie na więcej jak ciebie.Ja jednak szanuję pieniądze,bo w dziecińswie różnie bywało raz z górki raz pod górkę - nigdy nie było jednak za wiele tych pieniędzy.Teraz jest inaczej.Jednak nigdy nie kupiłabym mężusiowi nawigacji,telewizora czy kamery - ja jestem osobą ,która nie wyrzuca pieniązków w błoto,bo różne czasy moga nadejść - dziś jestes bogata jutro możesz być nikim - taka jest prawda - moim zdaniem lepiej jest się zabezpieczyć na przyszłośc a nie szastać pieniędzmi na lewo i prawo.My z męzem o takich wydatkach jak telewizor,kamera, pralka decydujemy wspólnie - bo to są sprzęty, z których korzystamy całą rodziną.Gdyby przyszło ci zarobić takie pieniądze oglądałabyś każdą złotówkę zanim bys ją wydała.Ja pracuję to wiem - cięzko jest zarobić - na pewno łatwiej wydać.Ja jednak wolę zapewnić byt moim dzieciom.A męzowi zawsze kupuje cos oryginalnego - nie drogiego,ale od serca. Wspaniały pomysł z tymi 7 życzeniami. Tak więc na przyszłośc myszko tak się nie chcwal,bo wiele ludzi mogło by cię kupić razem z twoim kramem - i nie mówią ile mają kasy,bo to nie jest w życiu najważniejsze.Owszem kasa potrzebna,bo bez niej nie da się żyć,ale niech nie przesłania wszystkiego - są większe wartości jak pieniądze - rodzina,miłośc, przyjaźn - tego nigdzie nie kupisz.Na przyszłość zastanów się nad tym co wypisujesz,bo nie zyskasz przyjaciół tylko dlatego,że masz wypchany portfel - chyba ,że tych fałszywych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek22
do faky\tycznie myszko spój w lustro i najpierw siebie ocen !!!!!!!!!!!!!!!!! a dopiero oceniaj innych myslisz ze jeste spiekna :D a ta parka na zdjeciu nawet fajnie wygląda on facet super każda by chciała takiego a ona tez niczego sobie widac ze w ciazy i jak na cieżarna to wygladał atrakcyjnie dziewczyna jak dziewczyna ładna i tyle a kto pisze że tram\waj rozjechal to sam jest tak prymiutywną osobą i wydaj mi sie ze brak kultury i wrecz chamski bo tylko ubliza ludzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90789678976
do robaczek: kazda chcialaby takiego: prosze cie.... nie obrazaj mnie nawet bym na niego nie spojrzala bez przesady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmhmmmm
robaczek22 --- ty to masz gust :D musisz miec naprawde brzydkiego faceta albo nie masz go wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek22
jestem zadbnaa kobietą i mam faceta ale przecież pomaranczki to najpiekniejsze najmądrzejsze i wszech wiedzące panie :D i oczywiscie najbardziej zlosliwe facet jest przystojny i ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek22
a żona tez niczego sobie skora ona mu odpowiad i na odwrót to ok mi nic nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczek 22 - ładnie się zdefiniowałaś. A o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×