Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sandra251

Co dla meza na gwiazdke?? nie mam pomyslu

Polecane posty

Gość do myszki83 ..
Coś mnie zastanowiło, ale zostawię to dla siebie, bo wyjdzie, że złośliwa jestem ... :P A tak poważnie, to w tym wieku to dość typowe podejście ... No chyba, że .... :P (wstawić powyższe) Stan wiecznego kawalera .. ma swoje plusy i minusy ... I w gruncie rzeczy koniec jest smutny raczej... Ja nic nie sugeruje, bo przecież nie każdy musi prowadzić stadne życie ... ma prawo wyboru ... I bardzo dobrze! Jestem za! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszki83 ..
Lepiej nie rozdawaj nieznanym kobietom swoich bananów ... :P Nie potrzeba mnie nagradzać w ten sposób! Co Ty w zoo pracujesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszki83..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszki83..
Eh... Skoro nagradzasz smakołykami?! To na bank, masz do czynienia z zwięrzętami ... To pewnie tak, jak inny znany Jarek masz kota ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kotka, nazywa się Anakin, jest miły i futerkowy oraz jest od niedawna mym zaufanym padawanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszki83..
Heh inny, znany mi gej też ma kota perskiego .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie wy widzicie myszke
przeciez w tej miniaturze malo co widac, a dalej to tylko pies i dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszki83..
No wiesz, ktoś kto mówi, że nigdy nie zakocha się w kobiecie, do tego stopnia, aby założyć z nią rodzinę i złożyć przysięgę ... To może budzić takie podejrzenia ... W innym przypadku to takie "nigdy" nie powinno padać ... Bo pod wpływem uczucia - takie założenia mogą umrzeć śmiercią naturalną ... Poza tym dość dziwne, że geje mają przeważnie koty ... Może to jakiś znak rozpoznawczy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko mogę Cię zapewnić, że gejem nie jestem i zarazem ostrzec, że faceci są dosyć czuli na tym punkcie. A koty uważam po prostu za najinteligentniejsze stworzenia na ziemi, totalne przeciwieństwo psów oraz szanuje je za niezależność i samodzielność. Wszystkie gatunki kotów oprócz lwa, są życiowymi samotnikami, tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszki83..
Fakt są wrażliwi na tym punkcie ... Swoją drogą to dziwne, że do tego stopnia? .. bo przecież mężczyźni homoseksualni mogą być bardziej męscy, niż niejeden hetero ... Mniejsze z tym, jesteś samotnikiem? Znam jednego samotnika cudowny facet, tytuł dr, oczytany, przystojny ... I z pewnością też nie gej .. ;) Choć on nie zakładał, że mowy nie ma o małżeństwie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszki83..
Heh jesteś młodszy troszkę, więc możesz nadrobić! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skdfjslkjfd
Bardziej wolę psy - właśnie dlatego, że są zależne i wierne. Takiego "niezależnego" kota kopnelabym prosto w dupe. Nie bede utrzymywac smierdzacego kota. Smierdzace koty skacza mi w garazu na moj piekny nowy samochod. Jak znajde to zajebie tego kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni post byl moj (o kotach) Jarek a ty tez smierdzisz na kilometr swoim nieudacznictwem. Nagle wszedzie ciebie pelno. I chwalisz sie swoim doktoratem. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie wiem w jakim stopniu potrafisz czytać, ale chyba raczej nie chwaliłem się nigdzie swym doktoratem bo takowego nie posiadam :) poza tym nie wiem ile masz lat, ale chyba za mało by wiedzieć, że to właśnie psy śmierdzą, w przeciwieństwie do kotów, co wynika z ich naturalnego sposobu maskowania własnego zapachu. Proponuję Ci wrócić do odrabiania zadania domowego bo po poziomie Twego postu widzę, że mamy między sobą pewne zaległości ewolucyjne :) Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiafrania
ja dla meza kupilam telewizje N, jest prawdziwym kinomanem a tam dzieki VoD Moze ogladac sobie nowe seriale i filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekmarek
na miejscu meza t ochcialbym dostac dekoder N, bo fajna promocja jest ze aktywacja dekodera kosztuje 0 zł i przez 3 miesiące ma sie pakiety VOD za darmo. i superowe seriale na vod leca, deter, californication. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hojarskaagata
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kojarzę myszkę83 z innych topików i muszę przyznać, że zawsze pozytywnie doradza i jest sympatyczna. Oprócz tego, że czymś się tu naraziła, podejrzewam, że musi być fajną kumpelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibupron
mężowi na gwiazdkę zatańcz na rurze,może się zdziwi,a może przełączy TV na "Euro-sport"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.L
a jak facet ma już wszystkie żeczy które zostały tu zaproponowane????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra -> skoro juz kupilas portfel, to mozesz np wlozyc do niego wasze wspolne zdjecie minimonia -> b podoba mi sie pomysl z losami i wykorzystam go na prezent urodzinowy, dzieki za inspiracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×