Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sandra251

Co dla meza na gwiazdke?? nie mam pomyslu

Polecane posty

Gość tralala la la
Myszkę to powinien mąż z domu pogonić bo to straszna idiotka jest... ale trzyma ją bo go bawi jej fantazja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co was interasi moje zycie autorka pisałm co mozna kupic wiec pisze a to co dziwne ze facetowi kupic nawigacje nie jest taka droga a tu zaraz jak zwykle straszne złosliwe pomarańczki które zapewne życie sie nie tak ułozyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
na własnie pytanie było co kupic a nie co ty kupiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie trudno pomyslec jak napisąłm ze na urodziny kupiłam nawigacje że na gwiazdke fajny prezent no ale jak ktoś chce sie przypierdoliić to znajdzie sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggdaaansk
Mój dostanie gps na motocykl, bardzo dobry prezent dla amatorów nie tylko dwóch kółek. Taki gps można również zainstalować w samochodzie i cała rodzinka ma korzyści. Poza tym książki. To zawsze trafiony prezent, oczywiście dla tych, którzy kochają czytać. Natomiast to, czego bym nigdy nie kupiła na prezent to skarpety i bielizna. To nic ciekawego i nie jest prawdziwym prezentem, tylko pójściem na łatwiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no nawigacja nie jest
droga...w ogole:O pomysl idiotko ze 1500 zl to dla niektorych kasa za jaka musza przezyc miesiac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzi o to ze niektorych
stac a innych nie..przeciez to wiadomo chodzi o to zeby myszka wreszcie przestala sie chwalic kasa:O kazdy musi wiedziec ze dla niej 1500 zl to jak zlotowka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu
mi sie wydaje ze ona zyje na zwyczajnej stopie i tylko kreuje sie na taka bogata-tyle pisała ze ja juz w to nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15002900
Trochę tylko do siebie nie pasują. On mógłby mieć dużo ładniejszą dziewczynę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu facetowi kupiłam długopis Parkera. Chciałam kupić pióro, ale skapitulowałam, bo on nie umie nim pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu
niepotrzebnie umieszcza fotki-zupełnie nieodzwierciedlaja zasobu ich kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka83 jest...
głupia i tyle ... jest tak głupia że nawet nie zauważa że wszyscy mają jej już dość z tymi jej przechwałkami ... jestem pewna że jest tu wiele osób dobrze sytuowanych ale się z tym nie obnoszą bo nie są tak puste jak szanowna pani myszka która jeszcze nigdy nic mądrego nie napisała zawsze tylko chwali się co ona ma najlepszego... dno myszko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu
ja bogata nie jestem i wykorzystam pomysł z 7mioma zyczeniami (losami) a niech chłopina ma frajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggdaaansk
pomysł z siedmioma życzeniami jest bardzo dobry, ale ja mojemu mężowi (na razie) nie mogę pewnych usług serwować ze względów zdrowotnych :). Mam nadzieję, że za rok będę mogła spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujcie
Mój to tam zawsze o czyms wspomni lub nazeka,że to mu sie zepsuło i tamto.Na mikołaja dostał skórzany pokrowiec na telefon na pasek bo stary już umarł smiercia naturalna,cieszył sie jak dziecko.teraz dostanie gogle bo jedziemy na narty,a tego własnie niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie musisz to nie
udowadniaj na kazdym kroku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka myszka myszka
i to jest właśnie dowód twojej bezdennej głupoty ... nikomu nie musisz udowadniać a jednocześnie robisz to bez przerwy i przy każdej okazji ... zastanawiam się tylko czy ty naprawdę jesteś taką idiotką czy tylko na taką sie zgrywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak po krotce
nawigacja wcale nie musi byc droga - jezeli wasz facet ma nieco lepszy telefon gdzie moze instalowac aplikacje wystarczy kupic gpsa za 200-300zl , sciagnac program z netu, wszystko sie bedzie wyswietlalo na telefonie - moj tak ma i jest ok, nie trzeba miec jakiegos gigantycznego wyswietlacza za 1500 zl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale myszka musi miec czym
szpanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszszyjka
12] 17:20 upupupu niepotrzebnie umieszcza fotki-zupełnie nieodzwierciedlaja zasobu ich kieszeni a co mają sie złotem obwiesic by było widac kase :P 12] 17:14 15002900 Trochę tylko do siebie nie pasują. On mógłby mieć dużo ładniejszą dziewczynę pasują do siebie a ich synke cudo myszka nie przejmuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15002900
Nie, nie zmienię zdania. Chłopak jest atrakcyjny, ale ma nieatrakcyjną żonę. Nieładną z twarzy po prostu. A synek wiadomo że kochany i fajny jak każdy maluch, ale również urodą nie grzeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka myszka myszka
myszszyjka jakos mi dziwnie myszką83 zalatujesz ... nie ma to jak samą siebie pochwalić odrazu człowiekowi lżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie nie musze sie podobac ważne ze jesmu sie podobam i to ja jestm jego żona on już wybral i dla niego jestem atrakcyjna wiec wasze denne komentrze nieładna to mnie bawią bo jakoś nie narzekłam nigdy na brak powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł z 7 życzeniami bomba:) a tym bardziej jak ktoś pieniążków za dużo nie ma. i pewnie z takiego sie ucieszy bardziej niż z jakiegoś super drogiego prezentu. Bo tak jak pisałyście wcześniej aż 7 dni:):):):):) i codziennie jakaś niesodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgksdhgkhk
jak mnie stac to kupuje-no własnie ja tam benetona na fotkach nie widze a podpowiedzcie cos na 7 zyczen napewno czas przed kompem,sex-ulubiony :P i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez 7 zyczen wykorzystam ale na imieniny ;) a myszka83 to mitomanka, takze sie nia nie przejmujcie ;) w jej wypowiedziach zawsze, ale to zawsze jest pelno glupich przechwalek, czasem zapomina co pisze i pozniej na ten sam temat wypisuje calkiem inne rzeczy :P takze proponuje olewac, dziewczyna sie poprostu chce tu na forum dowartosciowac w beznadziejny sposob :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 życzeń:) może kino* romantyczny spacer* wypad na basen* sesja zdjęciowa*-w sensie ze on robi mi:P:P:P:P kolacja przy świecach* spełnianie przez cały dzień jego zachcianek* no nie wiem już mi pomysłów brakło..kurcze to nie takie łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×