Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja29_

może ktoś ze mną poflirtuje

Polecane posty

Nie uwierzysz, ale języczek to moja specjalność, bo natura mnie wyposażyła w ciekawy szczegół , ale o tym innym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz napewno się dowiedzieć ? :P :P :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P ale nie wiem czy to wypada tutaj, tak publicznie i otwarcie się obnosić i niemalże obnażać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonko, jednak się chyba nie przemogę. Zdradzenie tego niezwykłego szczegółu, dostarczyłoby mi nieuchronnie więcej tego, czego mam czasem zbyt dużo. Muszę jednak zachować jakąś odrobinkę mojego jestestwa dla siebie samego. A może się jeszcze kiedyś jakaś odpowiednia okazja nadarzy. :) :P :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiaszcie
spierdalaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirciarz jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek 27
ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo chętnie
😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe cierpi na chorobę
szalonych krów w połączeniu z ptasią grypą 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popierdoliło się :O A do tego Perła i marzenna nie mogą nic napisać. Ani na czarno ani na pomarańczowo. Co się robi w takiej sytuacji? Czeka się? Krzyczy? Modli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DESPERADOS_S
a może znajdzie sie chetna na bzykanko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aura.askim
kiedyś jak "pucowałam" kakalca swojemu facetowi to dostałam takiego bengala! w jape, że mało nie zeszłam z tego świata! Aż cała żółta sie zrobiłam!! A smród był taki, że jeszcze chodził za mną chyba przez jakieś dwa tygodnie! Oczywiście nie jestem już z tym chamem, poznałam innego, jestem z nim do tej pory, czyścioszek jakich mało! achh!! ten to ma dopiero kakalca! miodzio!! hmmm....tak sie wczułam, że pewnie i dzisiaj coś będzie! pozdrawiam, buziaki w kakaowe oczka ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×