Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perffumistkka

Jakie perfumy polecacie?

Polecane posty

Gość perffumistkka

Jako prezent na święta chciałabym podarować mojej siostrze jakieś ładne perfumy. Jakie waszym zdaniem zapachy pasowałyby do młodej dziewczyny (nastolatki)? Chciałabym, żeby zapach ten był delikatny, zmysłowy, ale jednocześnie z nutką "dziewczęcej fantazji" :) Możecie mi coś polecić? (oczywiście w granicach cenowego rozsądku) :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Shaamboo
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perffumistkka
bardzo śmieszne:) A tak na poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam chanel chance- jeśli chodzi o perfumy pow 300zł. lub perfumy od bruno banani (nie pamietam jak sie to pisze:p) sa tańsze , coś koło 100 zł a bardzo ładnie pachną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem maniaczką perfum..z droższych polecam nowego CK\"in 2 U\" a z tanszych fajne sa zestawy adidasa teraz np tego blekitnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosnowa igielka
issey miyake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosnowa igielka
cudo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavin29
noa, cacharell, najpiękniejszy zapach na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
Dla nastolatki myślę,że odpowiednie byłyby LIGHT BLUE Dolce & Gabbana -prześliczne,lekkie i świeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzat_ka
Polecam M exx Fly High. To bardzo ładny zapach dla zakręconej dziewczyny bo pachną porzeczką. Serio, ja jestem od nich uzależniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
Poza tym ja lubię jeszcze bardzo perfumy Lacoste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky
moja młodsza siostra używała swojego czasu Armaniego Acqua di Gio (bardzo świeże, morskie), Clinique Happy to Be (cytrusowe, radosne). (Ładne, mają mnóstwo fanek. Oba nie w moim typie, ale ja noszę Euphorię CK i Insolence Guerlain, po prostu lubię bardziej zmysłowe zapachy, nie w typie nastolatki) ;) Zobacz propozycje Escady (którys z ich zapachów był bardzo fajny dla młodych dziewczyn), Moschino (np I love love, w dużej promocji obecnie w drogerio-aptekach Superfarm) i kompozycje Cacharel. Nastolatki często też sięgają po Cool Water Davidoffa, ale moim zdaniem jest to bardziej zasługa popularności i reklam, niż "szałowego" zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky
ktoś dobrze podpowiada - CK In2U też są fajne dla młodych dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek...
Ja rowniez uzywam Acqua Di Gio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacie krece
daisy marca jacobsa, kate moss,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perffumistkka
łoooooo - ale propozycji:) dziękuję :) Tyle, że te wszystkie perfumiki są niestety reczej drogie... Mogłybyście polecić coś choć minimalnie teńszego - tak do 100zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehiehiena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavin29
z takich tańszych świetne są isabelli rosselini, bella albo daring ewentualnie fajne też są jej my manifesto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky
Puma czerwona (niestety, średnio trwała), perfumy Elizabeth Arden (Sunflowers, Green Tea) i przejdź się do Superfarm apteko-drogerii, bo mają gigantyczne obniżki (np Kenzo Flower za... 99zł czy Moschino za 120). Palce gryzłam, by się nie obkupić, bo na co mi kolejne perfumy :o Superfarm jest na pewno w Arkadii w Warszawie i w Blue City, w Krakowie gdzieś widziałam, ale nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzat_ka
A moze któreś z tej serii Chupa Chhups? Są w przystępnej cenie i są stworzone z myślą o nastolatkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanderro
Ja polecam Masaki Woman Matsushima, naprawdę ciekawy zapach. Jeśli chcecie naprawdę dobrej jakości nieoryginalne perfumy to polecam perfumy Carlo Bossi. Oferta obejmuje wiele flagowych produktów renomowanych firm + własne kompozycje. Cena w stosunku do jakości bardzo dobra ponieważ za 100 ml nie płacimy więcej niż 45 zł. www.facebook.com/pages/CARLO-BOSSI-Parfumes-Warszawa/146343068863306?ref=hl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika Mil
CK Eternity Now. Są wyjątkowo trwałe,zapach zostaje z Wami cały dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tańszych Katy Perry firmuje teraz serię fajnych zapachów. Są w Rossmanie. Myślę, że dla młodej dziewczyny są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mexx, w rosmanie kupiłam w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanstazja
Sprawdź np. http://www.edp24.pl/p319,pa-101-paris-avenue-pantera-szara-panthera-perfumy-50ml-10ml-gratis.html jeśli pamiętasz szarą pumę to ten odpowiednik Ci na pewno przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje perfumy na iperfumy-24.pl i jestem bardzo zadowolona polecam tanio szybko i co najważniejsze sprawdzone!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×