Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perffumistkka

Jakie perfumy polecacie?

Polecane posty

Zdecydowanie zielone jabłuszko, tą drugą porzeczkową wersję również, są trwałe, świeże i cena jest przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda toaletowa herbal garden od Hildegard Braukmann - niby tylko woda, a zapach jednak trzyma jak perfumy, jest bardzo trwały, ale też muszą wam najpierw odpowiadać takie klimaty zapachowe - bo to jednak limonka i mandarynka. Jak dla mnie - wyjątkowo przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumowakraina
Nie bardzo rozumiem takie pytania. Przecież każdy człowiek jest inny, ma inny gust, inny wiek, styl, sposób bycia. Gdzie indziej pracuje czy się uczy, w innym środowisku bywa. Nie można zadać takiego pytania i oczekiwać jasnej odpowiedzi. Nie ma takiej. Zapraszam na swój blog, może tam znajdzie ktoś odpowiedzi na nurtujące go pytania dotyczące perfum : www.perfumowakraina.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWIA6578
Polecam DKNY be delicous. Świeży, delikatny zapach idealnie na prezent. W atrakcyjnej cenie na zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Carolina Herrera-Good Girl, Miracle, Aqua di Gio. To zależy od gustu, ale te mogą się spodobać ;) Kupuję dla siostry na zapachowiec.pl Good Girl i jest bardzo zadowolona. Ja też kupuję tam dla siebie i są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EAU DE TOILETTE od HB - niby tylko woda toaletowa, ale jednak zapach wybitny. Może nie każdemu muszą pasować kwiaty i owoce, ale mnie pasują. Ogólnie - to jak dla mnie niepowtarzalne klimaty i chętnie do tego wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola45
Moje ulubione perfumy to zdecydowanie ORGANICZNE PERFUMY – HERBACIANY OGRÓD z firmy ACORELLE ;) Długo utrzymują zapach, są delikatne ale wyraźne i robione w pełni naturalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo wydajny zapach parfumstore.pl/wody-perfumowane/1384-lancome-la-vie-est-belle-pink-edition-75ml-edp.html, do tego odświeżający i uważam, że na sezon wiosenno – letni w sam raz, na wyjścia towarzyskie również. Poza tym nowa edycja ważna od 2018 roku. Bardzo lubię testować nowe rozwiązania popularnych marek i to chyba mój strzał w dziesiątkę na dłużej. Może akurat skorzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Sporo sklepów z testerami perfum testowałem. Wiele z nich się zwinęło. Jedyny, który został jeszcze z dawnych czasów u mnie to .testerownia24h.pl/ i widać, że się pięknie rozwinęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzywałam już Euphorii Calvina Cleina, Amor, Amor, Cristal Bright Versace, Good Girl Caroliny Herrery, be delicious DKNY, a teraz przerzuciłam sie na troche tańsze Naomi Campbell Private, które niesamowicie mi sie podobają bo pachna bardzo kobieco, troche słodko, ale nie ciezko przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×