Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biolimo

Do slubu w pierscionku zareczynowym?

Polecane posty

Gość biolimo

Mysle ze do slubu nie powinno sie miec nic na palcach za to moj narzeczony twierdzi ze powinnam miec pierscionek zareczynowy. Kto ma racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam zaręczynowy na palcu :) a czemu nie? jeśli łaska spytać? to może w ogóle 0 biżuterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biolimo
Powaznie, kurcze przegralam zaklad :) Zawsze jak widze dlonie panny mlodej to nie zauwazylam nigdy nic oprocz obraczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasiula
a dlaczego uważasz, że nic nie powinno się mieć na palcach? w tej chwili pierścionek zaręczynowy noszę na serdecznym palcu prawej ręki, a do ślubu mam zamiar przełożyć go na serdeczny palec lewej ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biolimo
nie uwazam tylko tak myslalam a raczej wydawalo mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiem ze to moze głupie pytanie ale jak facet sie oswaidcza to na który palec wkłada sie pierscionek - serdeczny u prawej reki tak jak pozniej obraczke:) Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zareczynowy na lewy palcu serdecznym i na lewym palcu bede miec tez obraczke:) bo mi wygodnie, a poza tym mieszkam w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasiula
a to chyba różnie jest. Ja np. noszę na serdecznym palcu prawej ręki, natomiast moja znajoma nosi pierścionek zaręczynowy na palcu środkowym. Ale chyba serdeczny jest najbardziej popularny ;) niektórzy noszą na serdecznym lewej ręki - tak od serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tuż przed ceremonią
zaślubin przekładałam zaręczynowy z prawej na lewą dłoń, przed samym momentem przysiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Młoda Mężatka
Ja też miałam pierścionek zaręczynowy na ślubie :) tyle, że z prawej dłoni przełożyłam na lewą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię biżuterii. W dniu ślubu zdejmę pierścionek zaręczynowy, schowam go i zacznę nosić obrączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarysia
a ja pierścionek zaręczynowy zgubiłam i mam problem z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam problemu bo w moim przypadku mam dwa numery roznicy miedzy serdecznym a srodkowym a po slubie wlasnie chce miec na srodkowym zareczynowy a nie przy obraczce bo nie beda razem pasowac ze wzgledu na ksztalt wiec mam zareczynowi w rozmiarze palca srodkowego i tam go wlasnie od poczatku nosze a w dniu slubu dolaczy do niego obraczka tyle ze obok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×