Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maaaarcia

jak sie ubieracie na sylwestra??

Polecane posty

a my mamy sylwetra przebieranego, wiec bede seksowna sniezynka ;) jakas slodka biala mini sukienka, biale rajstopki i platki sniegu we wlosach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretna dresiara
w dresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19latka wystawiona przezChlopa
:D sylwestra najchętniej spędziłabym w piżamie ale matka pewnie będzie mi mruczała i :O będę zmuszona wcisnąć sie w coś ładnego i planuje :) symulować chorobę , ból żołądka , a tym samym :P wskoczyć o godz 20 do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19latka wystawiona przezChlopa
wyłączę telefon :) nie będzie mnie dla nikogo tego dnia :O i niech mi ktoś spróbuje przyjść, pognam :D wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaa
tiulowa bluzka, pas-gorset satynowe rurki baletki wszystko czarne, dziwka*sko, a co! :P do tego duzo cienkich różowych bransoletek akryle french i do tego czarne koronkowe rekawiczki bez palców ;) tlyko jeszcze fryzure kombinuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
baletki, różowe bransoletki i rękawiczki bez palców..... współczuję złego gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim
znajomym zamarzyła się impreza tematyczna - lata 80te - mi osobiscie kojarzy sie to wylacznie z kiczem, nie mam zupelnie pomyslu co wlozyc zeby bylo w temacie i jednoczesnie nie wiesniacko :\ help! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka mikołaja
ja tez robie impreze przebierana i chyba przebiore sie za babeczke ala bollywood :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniszkaa
My mamy temat imprezy "lata 20-ste". Może mało oryginalnie, ale mnie się tam podoba :) Więc mam złotą sukienkę z cekinami do kolan, sznur pereł, torebeczkę czarną i buty na wysokim obcasie. Do tego siateczka złota na włosy. Cały dzień latałam za dobrą, długo trzymającą się czerwoną szminką i wreszcie kupiłam niedrogo lasting finish rimmela (mogę polecić, już sprawdzona). Mam przeczucie, że to będzie dobry sylwester :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku! nigdzie nie maja bialys ewentualnie bialo-srebrnych sukienek 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniablack
a ja w chuj niegdzie nie ide bo mojemu fcetowi sie nie chce EXTRA bede siedziec pewnie z jego mama w pokoju CZAD:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona8372678
ja ubieram jeansowa mini, bluzke z golym brzuchem i duzym dekoltem na ramiaczkach, rajstopkino i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja takkk
tzw mala czarna, czarne rajstopy , dlugi zawiazywany sznur perel, lekko falowane włosy, dyskretny makijaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunika, brazowo, czarna z brokatem i zlota nitka.piekna :) ciemne dzinsy, proste, ale nie rurki. czarny sweterek i czarne szpilki :) i jest si :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mran
No cóż - czyli 90% sylwestrowiczów to faceci. Bo trudno nazwać kobietą stworzenie ubrane w spodnie. Nawet na Sylwka więszkość tych któzy mówią o sobie że są kobietami nie umieją się kobieco i seksownie ubrać. Zresztą nie umieją się stosownie ubrac do chwili. Na balketach też 90% stanu to faceci. Trudno znależć prawdziwą kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mran zjedzą Cię
A ja wystąpię w czarnej mini, jakimś gorsecie i kozakach. W klimatach fetish-gothic. Dziwkarsko, co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zakładam
tunikę w kolorze maliny. Pasuje mi do włosów bo mam blond. Rurki jeans i krótkie kozaczki do kostki. I na to polar. Musze go ubrać bo jade na mazury do domku letniskowego. Niby jest ogrzewanie ale ja nie ufam nikomu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black cobraaa
ja w Sylwestra zakładam czarne spodnie, czarną koszulę i czerwoną zapaskę kelnerską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość connie299
O jaaa :> a ja jesli pojde tam gdzie mam isc, to ubiore czarne spodnie i bluzke taka posrebrzana do tego kolczyki etc:P nie nawidze sie ubierac tak elegancko.. moze temu ze mam 16 lat;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dimii
ja ubieram fioletowa spodniczke ;Dczarna bluzke na ramiaczkach podobna do gorsetu czarne rajstopy i szpilkii ;P pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakladam czarna sukienke z rekawkiem 3/4 przed kolanko, u dolu sciagana i lekko dopasowana jak bombka. do tego szare rajstopy i szare dodatki. to bedzie domowka u znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×