Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maaaarcia

jak sie ubieracie na sylwestra??

Polecane posty

Gość maaaarcia

wpisujcie jak planujecie sie ubrac bez wzgledu na to czy macie juz wszystko kupione czy dopiero zakupy w planach ja zakladam fioletowa atłasowa(?) bluzke na krotki rekaw, taka z kolnierzykiem i na guziczki, do tego proste czarne spodnie rurki i dlugie kozaczki na obcasie a Wy kobietki co ubieracie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimberli sexi doopka
wieś tańczy, wieś śpiewa jednym słowem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdg
ja w dres...nigdzie nie idę i będę w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-nic nie widzę
ja też raczej bedę w domu siedziała w dresowych spodniach i luźnej koszulce, chyba , że coś się zmieni. Ja niesety nie umiem wyobrazić sobie Twojego kompletu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek02
Ale wy baby jesteście bezczelne...takie są właśnie kobiety dla siebie-jednaby drugą w łyżce z wodą utopiła :P ja niestety będę w domu siedzieć ale coś założę tak dla siebie ;) zrobię sobie makijaż w stylu emo (pięknie podkreślone oczy) i mały nieładzik na włoskach,piękne wisiory czarne rurki i szara bluzka (zarąbista jest).No i to wszystko ;/ ja lubię raczej takie luźniejsze klimaty i nie lubię się ubierać jak jakaś panieneczka.Ale co kto lubi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty motylku
tez nie jestes jakas przesadnie mila... To, ze ty lubisz ubierac sie na luzie, to kazada inna, ktora woli cos bardziej eleganckiego, to wyglada "jak panieneczka". Hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cetrizini
no to ja odpowiem serio ;) ja ide na domówke więc dół ciemne jeansy, botki na nieduzym obcasie, http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=284578628 o tym topie myślę, zwłaszcza że jest a takiej cenie :) na to zarzucam sweterek ala bolerko, oczywiscie bransoletka, kolczyki, itd. delikatny makijaz i mogę szaleć całą noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie autorka będzie fajnie ubrana :P:D tzn. fajne ciuszki, nie wiem, jak z figurą itp. będzie to wyglądać:P Ja założę chyba taką satynową bluzeczkę wiązaną na szyi lub a\'la kimono ze stójką (nie te z luźnymi pachami), do tego proste czarne spodnie i jakieś botki :D Fryzurka-faalee:D Co ludzie się na tym topicu gryzą o te szmatki? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie wiem co będę
robić. Jeżeli pójde na jakąś małą impreze do znajomych, to założę pewnie dżinsy, takie rurkowate, ale nie do końca obcisłe, raczej lekko zwężające się do dołu i obcisłe tylko w udach i na pupie, a do tego jakąś bluzkę z krótkim rękawem i czarna marynarakę taką z lekko bufiastymi rękawami z bardzo drobnego sztruksu z aksamitna lamówką. Buty jakiekolwiek, bo i tak je zdejme pewnie;) i jak zawsze będę tańcować w skarpetach:) W sumie najbardziej lubię chodzić na takie imprezy na pełnym luzie. A jeśli pójde gdzie indziej, to mam też do tej marynarki bardzo ładną spódnice z identycznego materiału, z lamówką na dole, czarną, lekko rozszerzaną, do kolan i taką beżową, satynowa bluzkę z fajnymi zdobieniami przy dekolcie, zapinaną na guziki. Podoba mi się, bo to zwykła, satynowa koszula z krótkim rękawem, tyle że ma fajnie wszyte rękawy i ładne zdobienia przy dekolcie. Jak się tak ubiore, to pewnie będę musiała założyc jakieś buty na zmianę, po przyjściu na imprezę. Żeby nie było za smutno (czarny żakiet, czarna spódnica, czarne rajstopy, beżowa bluzka), to założę czerwone buty do tego. Ale może tez będę siedzieć w domu w bojówkach i polarku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem w co się ubrać
A w co ubrałybyście sie na imprezę w Klubie? Zupełnie nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem w co się ubrać
Myślałam o czymś takim: http://kobieta.wp.pl/statp,em9iYWN6Z2FsZXJpZQ==,gid,8836206,img,8836216,kat,26315,galeriazdjecie.html?ticaid=1501f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem w co się ubrać
link się źle wkleił http://kobieta.wp.pl/statp,em9iYWN6Z2FsZXJpZQ==,gid,8836206,img,8836216,kat,26315,galeriazdjecie.html?ticaid=1501f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja małą czarną
obcisłą mini i kozaki, nie toleruję spodni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistlea
ja bede siedziala w domu i latala na golasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allalalala
Ja ubiorę piżamę. Żadna siła nie zmusiłaby mnie do pójścia na jakąś imprezę. Zastanawiają mnie tak BTW te kozaki. Well... całą nos w lokalu/domu w zimowych butach? Nie będzie wam gorąco? Jakby już strasznie musiała iść, to bym pomyślała o szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faafmmm
O fuuuuuu... ta czarna sukienka. Nowa chyba nie jest, a skóry się nie pierze.:( zresztą wygląda jak fartuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zkaldam taka mini sukieneczke z mega szeroka spodnica z kola szyta i na halce tiulowej,m taka w stylu alicja w krainie czarow tylko w wersji sexy ;) czarno biala. do tego biale zakolanowki, czarne szpilki peeptoe, na glowe opaske z kokarda i przedluzone loki ;) ihaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafagirl
oto co ubiore na nagie cialo: legginsy japonki (przyjade w kozakach , a japonki ubiore w ubikacji) jeansowe mini pasek tunika korale spinke do wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilikethis
ja coś wybiorę z tego : http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?products_id=149&osCsid=98a13789c5c2c233cb54bf1a63e5c149 albo : http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=122 albo : http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=51 każda jest w innym stylu, dlatego muszę się najpierw zastanowić jak chcę wyglądać i jaki kolor chcę mieć na sobie :) ale podobają mi się wszystkie 3 mimo, że są tak od siebie różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tymi japonkami to przesada
może byś chociaż na balerinkach poprzestała? Czy to sylwester na basenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×