Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maaaarcia

jak sie ubieracie na sylwestra??

Polecane posty

Gość fasdfasdfasdfasdfas
ja zakladam grantowa sukienke na cienkich ramiaczkach, z cekinkami na biuscie,a na dole z takiej halki, do tego krecone wlosy naturalne, i dzisiaj kupie jakies buty na obcasie pewnie z odkrytymi palcami. i wygladam troche jak ksiezniczka :P a ide na impreze w stylu lat 80 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie jest raz sie przebrac
a ja tez mam sylwestra przebieranego.taka damowka zakladam sukienke za kolano fioletowo sredbna z kokardka pod biustem i do tego koronkowe biale rajstopki i srebne szpilki z odkrytym palcem, koronkowe rekawiczki i rozowa rozczke bede czarownica chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
ja w fioletowo-srebrny gorset i czarne spodnie albo jeansowa mimi właśnie nie wiem czy lepiej w spódnicy czy w spodniach9sylwester w domu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam problem.... moglibyscie mi doradzic? 1. mam bluzke o takim kroju: http://www.allegro.pl/item512788867_hit_sylwestra_2008_satynowa_bluzka_z_kokarda_l.html czerwona i ciemnoniebieska. ktora zalozyc? do tego zakladam czarne botki na obcasie ni i problem drugi - dol: 1 czarne rurki z takiego materialu jak dzins 2 czarne z takiego materialu jak dzins ale leciutko rozszerzane ku dolowi 3 czarne spodenki przed kolano do tego czarne kryjace rajstopy 4 kryjace rajstopy i mini (bardzo krotka i chyba zbyt wyzywajaca...) bardzo ladnie prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla89
apple juice uwazam ze mini i kryjace rajstopy sa jak najbardziej odpowiednie. Ja ide na domowke i wlasnie dol bede miala taki a na gore zakladam brazowa bluzeczke przeplatana srebrnymi nitkami i na to bolerko kremowe z takiego miekkiego materialu. i do tego patynki ale i tak pewnie bede tanczyla bez butów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mslap
czy do klubu lepiej sie ubrać w jeansowa mini i jakas bluzke czy w sukienke obcisła satynowa bez ramiączek do kolan kolor brązowo-beżowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgksosnfiofop
ja bym byla za druga opcja-sukienka, o ile bedzie Ci w niej wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerowną dopasowaną sukienkę do kolan, w tali ma paseczki z czarnych koralików, do tego bolerko z czarnej koronki, szpilki czarne, czarna kopertówka, proste włosy, makijaż a la http://images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/20070731/293.kardashian.kim.073107.jpg bo mam bardzo podobny typ urody i bransoleki z czarnych koralików na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×