Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niamej

kobietki ktore maja czarnoskórych facetów?

Polecane posty

Gość niamej

witam kochane! piszcie o swoich doswiadczeniach? ja jestem z czarnoskrym od poł roku ale znamy sie 6 lat prawie i byl moim dobrym kumplem. :) a jakie historie u was? gdzie mieszkacie? i wogole co i jak?))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebla blleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie nie mam czrnoskorego faceta. Nie jstem rasistka, ale czarni faceci wydaja mi sie po prostu malo atrakcyjni. Co Ciebie w zasadzie urzeklo w Twoim facecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje naprawde
fuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko czekoladki
ehhh..... widze, ze wiesz co dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko czekoladki
acha...ale lepiej tu o tym nie pisac- zniszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niamej
moj ukochany nazywa sie simon moll. juz chyba o nim slyszeliscie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czarnoskorego faceta:) uwazaj takie topiki wywoluja fale nienawisci na tym forum i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do k... o glebokich
zawsze mnie zastanawialo jak biala baba moze wspolzyc z nigerem... przeciez musiecie miec pipy glebokie jak studnia- do gardla :P ochydne a w dodatku nie czujecie tego smrodu... przeciez kazdy normalny bialy czuje ich na 10 metrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usana
Ja jestem z czarnoskorym od trzech lat, w styczniu bierzemy slub. Nigdy nie bylo tak, ze ja lecialam na czarnoskorych czy cos takiego. Nawet nie mam znajomych takich. Tak po prostu wyszlo. I jestem z tego bardzo szczesliwa, bo nie wiem czy bym kiedykolwiek znalazla tak dobra osobe jak on. I masz racje, Nadia, najlepiej by bylo sobie pogadac prywatnie, bo te tematy tylko nienawisc wzbudzaja. (Jakby ludzie nie mieli nic innego do roboty tylko szukac okazji by jadem pluc...Zalosne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubie
a mi sie podobaja czarnoskorzy tylko u nas malutko takich osob a w moi miescie to juz w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usana... Widze ze masz maila wiec jak cchesz to napisze.. Ja tez nie mialam jaos tak że specjalnie mi sie jakos podobali. Lubiłam ich zawsze,ale facetow mialam jak dotad Polakow. Ale jak tylko jego poznalam,zobaczylam co to znaczy dobry facet,bo dba o mnie,pomaga mi we wszystkim. I tez bedzie moim mezem. Probowalam na tym forum znalezc z kims kontakt w tej sprawie,ale zawsze ktos wyzywal,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usana
Pewnie, nadia. Wyslij maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niamej
nadio i usana dajcie jakies namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z życzliwą intencją
generalnie, wokół siebie mam wiele wymieszanych par, czarnoskórzy również się znajdą...ale głupio mi zapytać babki od nich - czy oni serio mają przyrodzenia sporo większe od jasnych facetów :) ? z góry dziękuję za odp - tak z ciekawości pyt. bo nie mam kogo. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niamej
ja powiem tak, w moim zyciu mialam trzech facetów z ktrymi spalam, moj obecny jest czarnoskóry... i na tej podstawie powiem , ze jest to prawda. nie jest to jakas ogromna roznica ale na pewno kilka cm , poza tym jest wiekszy obwod a to jest chyab najwazniejsze:))) a teraz Ci powiem ze nie zawsze takie duzy to odrazu jest super, troche bolalo ale w sprodku jak jest to juz super... a co go wyróznia to długosc stosunku... bbardzo długo Ale powiem, ze tez sie łozkowe problemy pojawiaja, zeby sie dograc... no ale jak sie chce byc z kims to przeciez ma sie cale zycie na to:))) a jak jest u innych czarnych... nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niamej
czesc, dzieki , dobrze. jak sie mozna skontaktowac z Toba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z życzliwą intencją
dziękuję za odp. :) i powodzenia w miłości Wam życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem we francji parenascie lat i widzialam duzo polek z murzynami i uwazam ze maja bardzo piekne dzieci takie brazowe....i uwazam ze to wspaniale jak ludzie sie mieszaja i nie ma juz rasizmu wszyscy jestemy tacy sami tylko kolor sie zmienia.....i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do edwad
i po parunastu słowach jakie tu napisalas wiem ze jestes zyczliwiym czlowiekiem i obu tez tyle yczliwosci od innych dostalas:) podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co nijamej
napisala to niewatpliwie prawda, ale nie zawsze . Mialam kiedys czarnego kochanka jak mieszkalam w Hiszpanii ..... jak zobaczylam pierwszy raz jego sprzet to bylam pod wrazeniem i w pierwszej sekundzie jeszcze mialam nadzieje ze juz mu stanal , a jemu dopiero urosł za sekundek pare. NIgdy juz nikt nie byl taki dobry. A teraz mam meza Polaka i w mysl, skoro nie mozesz miec to czego chcesz, lubisz to co masz. ale co przezylam to moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny odwazne
to jest temat co polacy nie akceptuja.....musisz znalezc meza polaka bialego slub w kosciele .....dzieci biale najlepiej niebieskie oczy ...co niedziele do kosciola...to jest obraz polki...a jak masz meza czarnego to katasrofa jak ty moglas jaki wstyd dla rodziny ....nie uwazacie ze polska to troche zacofana..... WOLALABYM CHLOPAKA MURZYNA ktory patrzysie we mnie jak jakis cudo jak meza polaka co pije i jest wulgarny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny odwazne
bo to nie wstyd maz pod sklepem pijany i ciagle przeklinajacy ....bo murzyn zakochany TO STRASZNE........OBUDZCIE SIE......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznalam kiedys za granica kolege.twierdzil ze zakochal sie we mnie (po tygodniu)!!! zapytalam za co mnie kochasz.a on bojestes sexi i ladna! nie umial sie odczepic ode mnie.jesli widzial ze nici z tego to podrywal moje kolezanki.chyba poprostu szukal bialej,obojetnie ktorej.a gdy w koncu jedna zainteresowala sie nim to po paru dniach juz o slubie gadal! a gdy ona wyjechala do polski to za inne polki sie bral!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niamej
a kto powiedzial, ze z czarnym nie mozna miec slubu koscielnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eni87
Jarek-żałosne.Kompleksy masz czy jak?Ja miałam czarnego faceta ,właściwie to mulata,Francuza.Było cuuudownie,niestety- odległość:/Aha dodam jeszcze ,że jak był w Polsce to oczywiście na każdym kroku słychać było rasistowskie uwagi,co za ciemnota i zacofanie ,Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×