Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niamej

kobietki ktore maja czarnoskórych facetów?

Polecane posty

Gość drogi jarku
powtarzam jesli jestes,albo silisz sie na inteligentnego wystrzegaj sie takich wypowiedzi "Co do czarnych kobiet - odrzucają mnie całkowicie. A białej kobiety po murzynie nie tknąłbym kijem..." tylko sie pograzasz...calkowicie :O wiecej tego nie potworze,zapamietaj me slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chciała
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi jarku
czytasz ze zrozumieniem? gdzie napisalam ze oddalabym sie czarnemu? dziwne ze mieszkajac zagranica masz tak ograniczone poglady.rozejrzyj sie dookola i zauwaz jedna rzecz,prawie kazdy przystojny czarny jest z kim? z biala kobieta. wiesz dlaczego? bo nawet jesli jest czarnym bambusem jak to okreslasz,ma niestety takie same szanse jak ty w zdobyciu bialej kobiety. roznica polega na tym,ze gdybys nie byl rasista mialbys dosc duze problemy w zdobyciu czarnej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi jarku
"inteligentny czlowiek nie ma takich chorych zacofanych pogladow" wiec suma sumarum jednak przyznales ze inteligentny nie jestes(ufffff),bo Twoje poglady tak mocno podkreslane sa zacofane,plytkie,glupie i juz dawno niemodne.nikt nie mowi Ci zebys wskoczyl do lozka z murzynka,ludzie prosza Cie tylko o zakmniecie ust w tym jakze drazliwym dla Ciebie temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi jarku
oj pomieszalam cos,przepraszam ale juz pozno jest. Jarku,nie zycze Ci zmiany pogladow, mozesz miec jakie chcesz,zycze Ci jednak zebys czasami trzymal jezyk za zebami, bo ludzie pomysla ze jestes zacofany i ograniczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) tak czytam Was i noz mi sie w kieszeni otwiera kiedy widzę co napisał Jarek_84 i Ty człowieku śmiesz sie nazywać inteligentna osoba? co Ty za teksty piszesz, wychodzisz tym samym na jakiegoś totalnego hipokrytę, nazywasz czarnych \"zacofanym\" narodem? a Ty co reprezentujesz swoja postawa, sam sie pogrążasz to świadczy właśnie o Tobie ze jesteś totalnie zacofany i masz jakieś teorie z kosmosu:D a potem ludzie dziwią sie ze Polacy są nietolerancyjny, wstyd mi za Ciebie i takich jak Ty a teraz do Was dziewczyny, nie przejmujcie sie jego wpisami, porostu totalny olew a pewnie sie odczepi, jego postawa jest taka jak ktoś tutaj napisał : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3679660

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek kochanie
osiągnięcia białej rasy to nie są twoje osiągnięcia, twoje osiągniecie to podawanie cegieł na budowie :o niestety ale jest wielu ludzi którzy są od ciebie lepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widze ze lubimy sie chwalic, hehe a skad mozesz wiedziec ile zarabiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek kochanie
no to dawaj twoje życiowe osiągnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi jarku
tak podejrzewalam,cos czuje ze mozesz byc dobrze wyksztalcony,miec niezla prace i niezle zarabiac....tylko te poglady,no coz jak to mowia "shit happens" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiem swoje zdanie
zapomnialam swoje haslo do nika wiec bedzie na pomaranczowo ;) ja murzyna bym za partnera nie chciala... mowie o sobie ze jestem rasistka na glos i wobec wszytskich ktorzy mnie znaja, pewnie rasistka nie jestem, ale lubie sprowokowac czasem.. Jarku- mysle ze nie wiesz wystarczajaco duzo o Afryce zeby sie wypowiadac co osiagela a czego nie ..... niekore panstwa osiagnely wiele, a jesli nie, to prez to ze maja zle /glupie/ skorumpowane glowy panstwa, lub tez za duze dlugi zeby poradzic sobie z nimi w okresie krotszym niz pare dobrych dziesiecioleci (np jak rozwinac kolej na taaakiej przestrzeni jak nie ma pieniedzy na zbudowanie domu, a na niektorych obszarach zarobienie na zywonosc) Co do kobiet murzynek, sa piekne i wstretne - pracuje z klkoma i zadna ale to zadna nie jest wg mnie atrakcyjna - o dziwo (wg mnie) kilka z nich ma bialych facetow Wiadomo- dziewczyny ktore macie chlopakow czrnoskorych bedziecie brobic ich kraju mentalnosci itd... i dobrze Reszcie proponuje nie pielegnowac nienawisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek kochanie
osiągnięcia życiowe Jarosława S. Nie wstydź sie, pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz takie poglądy jak dla mnie jakbyś nawet na noszeniu cegieł sie nie znał, poczytaj trochę ludziach czarnych zanim zaczniesz ich obrażać, bo jest wielu znanych i bardzo zasłużonych:P moim zdaniem to tobie sie nudzi, i porostu lubisz wkurwiac ludzi, hehe a najlepszy byl tesk to instalacji Mozilla, chciales zablysnac wiedza z inforamatyki;dd to widze ze zablysneles hehehe a moze chciales sie pochawilc ze znasz dwie przegladarki hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek kochanie
dawaj, Jarek, dawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek kochanie
no powiedz co takiego osiągnąłeś w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czas chyba spac, bo nie wstaniesz do swojej zajebiscie dobrze platnej pracy, hehehe a i tylko 3 przegladarki znasz? uu to slabiutko ciekawe co sadzisz o zydach hehe pod rasa? a hitler to twoj autorytet;p moze jescze jego kasazke czytales;dd buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc ksiazke;p hehe ja mam mozillie a widzisz nie porawilam bledu, ludzie czasami sa nieomylni, ale spewnościa nie Ty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrskcox
spmegan może i jarek jest wredny i rasista ale na pewno jest inteligentniejszy od ciebie jarek przystopuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh taa Wiedeń jarek a w ktorym Bezirke mieszkasz heheh pewnie w 27;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek kochanie
ja sie nie boje blasku Jarosława:) dawaj osiągnięcia, sukcesy, powody do dumy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrscox
a wy co siksy? jaki wy macie osiągniecia? moze wy sie pochwalicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chyba teraz mysli nad inteligenta wypowiedzia i sprawdza w necie co i jak;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi Tu o osiagniecia, a o przekonania i poglądy, jarek ze swoimi powinien sie schowac;p obraza innych ludzi a siebie uwaza za nie wiadomo kogo, dalego moze sie pochwali co takiego osiagnąl zanim zacznie wypowiadac sie na tematy o ktorych nic nie wie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek kochanie
widocznie nie masz innych znajomych:) skoro więc już z nami rozmawiasz to powiedz z czego jesteś dumny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozilla no wlasnie, sam nie wiesz a sie wypowiadasz:DDD bo to chyba bylo do mnie;p jarku jaki ty jestes ironiczny buahahha ja uzywalam tej przegladarki zanim ty miales neta wiec prosze Cie uspokuj sie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokaldnie wiec pytam sie w ktorym Bezirke wiednia mieszkasz? moze inaczej w ktorej dzielncy? nie wiesz co to Bezirke??? czy udajesz takie głąba;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×