Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niamej

kobietki ktore maja czarnoskórych facetów?

Polecane posty

Gość niamej
nim bylam z obecnym chlopakiem, bylam przez kilka miesiecy z kolega znajomego. Bardzo mu sie podobalam i dobrze razem sie czulismy, po prawie 3 miesiecznej znajomosci zoastal u mnie na noc i to bylo nasze ostatnie spotkanie, bo jak juz mnie przelecial to zostawil, tylko po co tyle czasu udawal milego chlopaczka, teraz czasem probuje sie umowic.... NO i NAJWAZNIESZE JEST BUALY I JEST POLAKIEM. jEST to moje jedyne doswiadczenie seksulane z polskim męzczyzną wiec jak ktoras nie-Polak poprosi mnie o opinie o Polish boys no to powiem te historie;] Taki jest tok myslenia wiekszosci ludzi piszacych na tym forum, generalizuja na podstawie pojedynczych kazusów A wiekszosc Polaków ma mature a za chwile tez i magistra a myslenie jak ... nawet nie wiem jak okreslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eni87
Jarek,więc powidz mi na jakiej podstawie czujesz sie lepszy od tego jak to określiłeś "czarnego tałatajstwa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niamej
dla Jarka http://www.afryka.org/ poza tym nie wszyscy czarni sie urodzili w Afryce. A powiem Ci , ze jezeli chodzi o system szkolnictwa podstawowego i sredniego to jest wyzszy niz w Zachodniej Europie. Bo bogate kraje ksztalca ludzi leniwych którzy wszystko maja i liczyc mogana maszyny. Znam Holenderki ktore nie potrafia w słupku dzielic, mnozyc, a Polska jest dla nich jednym z rosyjskich miast. Ponadto nie mow, ze kraje afrykanskie niczego nie osiagnely, nikt tego nie uczy w szkolach a nie kazdy kulturoznastwem sie interesuje. Tak samo jak wiekszosc ludzi na swiecie nie ma pojecia o Polsce i kojarzy z Janem PAwłemII i Wałesa. A bez problemu spotkasz cudzoziemców , ktorzy beda ci tłumaczyc co to jest kran. Wystarczy czasem poogladac BBC albo inna stacje, gdzie pokazuja czasem takie tereny Polski , ze sama sie dziwie czy to nie jakies nagrania z dwudziestolecia wojennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eni87
Tak,bo Polska jest taka do przodu. A czy w domu Cie nie nauczono ,ze rasy i pochodzenia sie nie wybiera? Czy jak ktoś jest upośledzony to też uważasz go za gorszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 grosze
naczytał sie borok, ze czarni maja wielkie i sa w łózku dobrzy, to teraz zakompleksiony probuje ich jakos odradzic kobietkom. poprostu zazdrosc, przez wiekie Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka z wieliczki
a Sam z BŚZ po prostu cud miod i orzeszki:))) eh, pomarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale niebieskie oczy nigdy
wiem ze czarni sa tez katolikami .....moja kolezanka z pracy francuska jest mezatka z czarnym tez francuzem......i chodza do kosciola....i my romawiamy o czarnych......oczywiscie to ludzie bardzo inteligentni wychowanii duzo z nich pokonczylo studia .....sa lekarzami....dyrektorami....pracajancymi ludzmi...a pozniej sa ludzie bez wyksztalcenia.....leniwi.....jak ludzie w kazdym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
niewiem dlaczego czarni wam sie mieszaja z epoka kamienia lupanego....czy sa w polce ludzie czarni bo juz dawno wyjechalam za mojej epoki nie bylo... pare studentow ....a we francji dziewczyny jak jada z dziecmi do polski i oczywiscie z mezem czarnym...to mowia ze wola zostac we francji bo w polsce to rasisci....ze ich dzieci niemaja co wracac...bo patrza jak by z ksiezyca spadly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla jarka
slyszalam ze jezus byl czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla jarka
i wydaje mi sie ze polacy sa bardzo dumni ze swojego wyksztalcenia chrzescijanskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niamej
no i Jarek jeszce powinienes dospisac , ze najinteligentniejszym narodem, ktory najwiecej osiagnal jest narod polski, a wzorem dla kazdego nie ch bedzie potencjalny Kowalski i Kowalska. Tylko dlaczego jeszcze kilkanascie lat temu przykladowo w Niemczech uczono ze historia Polaków jest historia nieudacznikow, ktorzy do nieczego nie doszli. Zreszta do dzis tak sie mowi. Słynny Otton powiedzial, ze przepisem na pozbycie sie Polaków jest zostawienie ich samym sobie, co widac np. czasem na emigracji. na Polaków mozna bardziej narzekac niz na Afrykanów. Przeciez my w wikeszosci to co dzis mamy jest wynikiem prądów ktore napływaja do nas z innych stron swiata , od mody na prawodastwie konczywszy. Jako, ze mam do czynienia z prawem na codzien, to powiem cI, ZE wiekszosc instytucji prwnych funkcjonujacych u nas jest zaczerpnieta z praw obcych( gł. niemieckiego), stricte swoich mamy malusko. I cale tutaj to gadanie sens ma znikomy, bo sie wypowiadaja osoby ktore o zagadnieniu nie maja pojęcia. A najlepij chyba gdyby porozmawiac z kims kto mieszkal zarowno w Afryce jak i w Europie , i zarówno tu i tu sie uczył i pracował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam wielką
nadzieje ze Obama zostanie prezydentem USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wam powodzenie w tej dyskusji .... przepraszam szanownego pana za bledy...bo nie umiem pisac poprawnie po polsku bo nie jestem inteligentna......i jestem polka to straszne ja myslalam ze to tylko murzyni zacofani....POLKA ZACOFANA i glupia ....przepraszam matko polsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njamej
podzial na republikanow i demokratów nie jest rownowazny podziłowo prawica lewica, takiemu w wydaniu europejskim. zreszta żaden rzad dzis na siwecie nie jest czysto leicowy, chadecki czy inny. A takie wyrazne tezy i roznice pomiedzy poszczegolnymi ideologiami politycznymi to juz chyba istnieja co najwyżej w podrecznikach do doktryn politycznych. a zreszta Stanami zawsze i tak rządzić bedą Zydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacofana polka ....pisze ostatni raz ...jedz do Paryza idz na concorde kolo koscoiola polskiego i zobacz naszych polakow....krzyczacych...pijanych...rzucajacych puszki po piwe...i slowa same przeklenstwa i oni pochodza z cywilizowanych krajow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziesz zawsze przy swoim zdaniu bo jestes POLAKIEM ,ale moze zmienisz zdanie jak sie zakochasz w murzynce..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o....BOZE....znam Polaka co zawsze sie wypieral...JA NIGDY w zyciu...i dzisiaj zona murzynka i troje pieknych dzieci..Zyja ze soba 14lat we Francji...ale koncze bo zmienilam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokasdd
Nie bój żaby,i tak by cie żadna murzynka nie chciala drogi Jarku,po co jej jakiś zacofany polaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atsfwrqokll
Nie mialabym nic przeciwko zeby dla odmiany spotykac sie z czarnoskorym facetem,ale napewno nie moglabym zaakceptowac faktu ze moglabym miec czarne dziecko,chocby nie wiem jak kochane,jest to dla mnie temat zamkniety i takie jest tez moje zdanie i prawo.Natomiast jesli ktos ma odmienne zdanie,jak najbardziej popieram,niech sie rozmnaza,powodzenia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niamej
reasumując, nasz kolega nie obronił w żaden sposób przekonowująco swojego stanowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wow - topik \"ruszyl z kopyta\" jak widze Niestety temat ten dla Polakow, mezczyzn zawsze byl drazliwy. Nie wiem czemu tak jest i skad w nas tyle zawisci, rasizmu i wywyzszania sie. A pzrestańcie nas obrazac, to jest nasz wybor i nasze zycie i nic Ci jarku do tego Niamej, zrobie soie jakeigos maila jednorazowego to sie skontaktujemy,oki? podam Ci wtedy moj prawdziwy jak sie odezwiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dresik
Widze, ze nie potrafilas poradzic sobie z normalnymi mezczyznami, to wzielas sie za czarnuchow :) uwazaj bys sie nie zarazila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek boy z odpustu
niesamowite....ta znaczna czesc Polaczkow ktora nie cierpi murzynow zazwyczaj ubiera i zachowuje sie wlasnie jak czarni. Te Nike, Addidas, czapki z daszkiem , zalosne.......Poloki uwielbiaja ubierac sie firmowo- jak czarni. Tez sa glosni, od chwili wejscia Polski do unii coraz to glosniejsi, bo kiedys jak myszy pod miotla siedzieli. Aha, warto dodac ze Poloki ubieraja sie czesto jak geje, a geji nienawidza. Mowie tu o tych gejach ktorych mozna spotkac nad mozem w Brighton, ogolonych, kolorowe bluzy, jaskrawe okulary, nie o tych z klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragada
może i jarek trochę zbyt agresywnie i radykalnie wyraża swoje opinie ale ma do tego prawo i po części się z nim zgadzam. Mężczyźni reagują na to drażliwie bo czują zazdrość o kobietę swej narodowości i rasy. Turcy i Arabowie na związek białych z ich kobietami reagują jeszcze bardziej agresywnie. Nie ma się tu czemu dziwić. Ja do czarnych nic nie mam, ale nie pociągają mnie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi jarku
z Twoich postow wynika ze silisz sie na kogos w sumie inteligentnego i bycmoze takimze mezczyzna jestes.dam Ci wiec dobra rade...nawet jesli nie lubisz/nienawidzisz/spalilbys na stosie wszystkich murzynow/lub wyslal ich na marsa nie wypowiadaj sie w ten sposob na ich temat, bo to ani inteligentne,ani madre,ani modne, ani mile dla oka czy ucha. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie wydaje ze to czysta
psychologia to proste ciemniejszy kolor skory dodaje mezczyznom atrakcji,w sensie odroznia ich bardziej od delikatnej jasnej skory kobiet.dodatkowo nalezy przyznac ze czesto murzyni sa po prostu przystojni,maja fajne rysy,biale zeby,bywaja wysocy,maja zgrabne tylki a mit toczacy sie wokol ich rozporka dodaje im w pewien sposob atrakcyjnosci (nawet jesli to mit). osobiscie podobaja mi sie murzni,oczywiscie niektorzy,szczegolnie wysocy,ladnie zbudowani, w okularach i gdyby taki zaprosil mnie na kawe,pewnie zgodzilabym sie w 2 sekundy chociaz zawsze zaprzeczalam ze nigdy z murzynem,mulatem etc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilas19
chcialabym czarnego , oj chcialabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi jarku
zanim wypowiesz sie na temat panstw afrykanskich poczytaj troche,prosze Cie.w afryce rowniez znajduja sie bogate panstwa,ktore potrafia korzystac ze swoich zasobow naturalnych a nawet wysylaja swoich najlepszych studentow na studia doktoranckie zeby ksztalcili sie w tym zakresie (na calym swiecie),sa rowniez kraje ktore rzeczywiscie sa zacofane. tak jak w polsce,sa wsie ktore sa sliczne i bogate i mile dla oka,oraz te zabite dechami dziury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mają fajne rysy twarzy
i nosy szerokie na pół twarzy :D kobiete ktora chodzi z czarnym powinni razem z nim zapakowac na statek i deportowac do afryki! polki to jednak zdziry brzydze sie Wami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele nie wszyscy
murzyni maja nosy na pol twarzy,co wy gadacie matko :O widzieliscie tylko jednego murzyna na dworcu centralnym w wawie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×