Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niamej

kobietki ktore maja czarnoskórych facetów?

Polecane posty

Gość mrscox
spmegan to jednak jesteś idiotka, ciężko żeby mieszkał tam i nie wiedział co to bezirk niemoto jarek ja nie jestem nierobem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to czemu nie odpowiada a sam jestes debilem wiec sie nie wtracaj, szkoda moich nerwo na takich jak ty obrazam Cie???????? wiec wra stad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrscox jestes jego partnerem zycziowym czy co? ja jestem tolerancyjan ni to co jarus wiec nie bojcie sie przyznac, hehe a moze to sam jarek sie podszywa:DD buhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrscox
moze nie odpowiada bo nie czuje potrzeby udowadniania czegos idiotce! i moze jeszcze mial tu zamiescic swoje zdjecie? plus dla niego za to ze nie dal sie sprowokowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoje zdjęcie zamieścił
tu już dawno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mim zdaniem wlasnie dal sie sprowokowałc, i nie obrazaj mnie bo zle sie to dla Ciebie skonczy:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrscox
tak to ja jarek, pisze na pomaranczowo bo zapomnialam hasla jesteś żałosna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrscox
zle sie dla mnie skonczy? boje sie ciebie naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, racja, chociaz jak nikt inny wydaje mi sie zarozumialy, sfrustrowanym i strasznie samotnym facetem , po co mu te miliony zarabiane w wiedniu hehehhe jak czuje sie tam chyba strasznie samotny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrscox milcz juz:) zrsezta ja juz panu/pani podziekuje( raczej panu):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrscox
jestes bardziej tepa niz myslalam jarek dobrze zrobil ze z toba nie rozmawial tak sie sklada ze ja do jego fanek nie naleze ale trzeba mu przyznac ze potrafi wyczuwac takie glupie siksy "pan" mrscox idzie spac z nadzieja ze obudzi sie znow kobieta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamari bo on Cię lubi
denerwować, ma już taki wredny charakter chyba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to topik o czarnych facetach? Bo jak na razie to temat kreci sie glownie wokol biednego Jarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek ma to do siebie
ze swym pojawieniem sie zwraca na siebie wiekszosc uwagi i zmienia temat topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ItsOnlyMexx
łoo...a gdzie takich znalezliscie?tez bym ciala takiego bamboszka...:D Osobiscie nie zwracam uwagi na kolor skory nie mniej jednak zauwazylam ze podobaja misie faceci z ciemna karnacja,no moze nie jak smola ale mulaci sa...mmm....nie no nie bede pisala jeszcze potem nie zasne hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to chyba wina innych uzytkownikow forum. Jarek jest znany nie od dzisiaj, wiec czemu go nie ignoruja, i daja sie wciagac w glupie przepychanki slowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jego sie nie da
ignorowac, śmiem stwierdzić, że ma tu duży prestiż:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie najbardziej podobało
jak nie chciał powiedzieć co osiągnął bo "nie chce sie chwalić" i coś tam jeszcze :D:D:D a potem sobie przypomniał że musi iść spać :) ludzie którzy osiągnęli coś swoja praca zazwyczaj nie maja problemu żeby o tym mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje, taka kafeteriowa wersja Dody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ale jakby sie
pochwalił to byście powiedziały że jest chwalipięta, ja sama bym tak zrobiła. Są ludzi którzy nie lubią się z czymś obnosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym
facet ma 23 lata chyba, ciężko by osiągnął coś pracując od roku czego wy się spodziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czlowiek zarabiajacy wielkie pieniadze nie ma czasu, aby codziennie po wiele godzin siedziec na forum, i wkurzac ludzi. Taki czlowiek jest zbyt zapracowany, i bedac bogatym ma inne rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to sie obnosić
to że powiesz np że skończyłaś studia- to znaczy ze sie z tym obnosisz? Przecież skończyłaś więc nie ma powodu tego faktu ukrywać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to sie obnosić
spodziewamy sie tego że coś osiągnął- bo sam twierdzi że murzyni są od niego gorsi bo nic nie osiągnęli. Czyli on coś osiągnął. Masło maślane ale mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychologs
on nie powiedzial że jest bogaty :O kiedys pisał, że pracuje dopiero od roku, a to że siedzi na kafe to co z tego? ty i ja też tu siedzimy :O poza tym co człowiek ma robić o połnocy w niedzielę? na pewno nie szędać się po mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on nie mawielkich pieniędzy
pracuje w Wiedniu na budowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i pracuje na budowie
ale dla faceta w jego wieku to i tak bardzo dobrze ciekawe gdzie wy bedziecie w wieku 24 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, jezeli ciezka praca kojarzy Ci sie na przyklad z kopalnia wegla, lub rolnictwem. Owszem to jest ciezka praca. Co nie oznacza, ze wukonywanie zawodu maklera, informatyka, lub prawnika nie jest ciezka praca. A przeciez pisal, ze w tydzien osiaga przecietne wynagrodzenie za okres 2 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on nie mawielkich pieniędzy
nie mówię czy dobrze czy niedobrze ale nikt mi nie wmówi że jest to powód żeby się czuć od ludzi lepszym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×