Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barburka4

nowy laptop, POMOCY!!!

Polecane posty

Gość barburka4

Dziewczyny jesli znacie sie troche na laptopach to prosze pomozcie! Musze kupic nowego laptopa bo stary niestety umarl :), potrzebuje go do pracy i nie wiem kompletnie co wybrac, tyle tego jest. Macie jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teżcoś
Toshiba Satellite A210 16F - moja propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozacka wypowiedź
mam nie tyle propozycje co rady na co zwracać uwagę (takie ode mnie życiowe, nic profesjonalnego), niby wszystko takie oczywiste, ale ja człowiek stoi w sklepie to wszystko mu sie mieni:) -żeby był wielowejściowy- to naprawde ułatwia zycie - przynajmniej 3 USB, HDMI, na karte pamieci do aparatu, wejjście video itd -wbudowany modem, mikrofon, kamerka, bluetooth -i tu najwieksze moje zdziwienie-myślałam, że nagrywarka DVD to już normalnie standard w laptopach a tu ledwo w ostatnim momencie przy kasie sie kapnęlam, ze cudo które trzymama w rekach tego nie ma, wiec wymieniłam - touchpady ostatnio robia tez z paskiem przewijania( mój poprzedni tego nie miał) - pomysl nad rozmiarem 14' czy 17' - duzy dysk twardy i pamiec RAM to tez juz raczej wypasione jest zawsze, ale warto dopilnowac tych podstawowych parametrów Byc moze lepiej sie znasz i wszystko co napisałam bedzie za oczywiste dla ciebie:) ja wybrałam HP Pavilon 6000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba.xx
Tak, LG sa boskie, ale nie tylko wyglda maja fajny, parametry tez niezle. Moze popatrz na LG E500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvia1
jesli potrzebujesz go do pracy i musisz go ze soba nosic to moze poszukaj czegos malego. Ja mam LG E200, jest lekki i maly, bez problemow zabieram go wszedzie ze soba no i nienadzwigam sie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angell
ja mam acer'a aspire 5610z z wbudowaną kamerą dwurdzeniowy 4 wejscia usb ogólnie jestem z niego dumna ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xennnnnnnna P
ja mam LG P1 Jest o wiele lepszy niz E500 bo ma wbudowana klawiature numeryczna wiec to wieksza wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym ja miala kupowac to toshiba,hp lub asus. standardem juz jest procesor core duo,1gb ramu, co najmniej 120 gb dysk,czytnik kart,3xusb,wejscie na monitor,BT... co do mikrofonu to ogolnie nie polecam korzystac,faalnie sie przez niego gada,wbudowanego modemu teraz ogolnie rzaaadko sie uzywa no i nagrywarka dvd. co do matrycy to ja kupilabym 12\", bo laptop ma byc mobilny i lekki a ciezka krowa 17\" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki nie wybierzesz
i tak może się zepsuć wybierz taki jaki ci odpowiada - albo jak faktycznie się nie znasz to napisz czego na kompie używasz, net, word i coś jeszcze? to pomożemy --------------------------------------------------------------------------------------- liczą się konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smolarski
LG teraz wchodzi z nową linią laptopów, ich parametry powalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informatyk z Kraka
Smolarski a co Ciebie tak w tych laptopach powala? ;) To nie są fajne laski tylko technologia :D ale w sumie ta najnowsza seria XNote ma równie fajne "gabaryty" ponad 15 cali, Koreańce już sie nią cieszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość highhigh
jak laptop to tylko Acer Aspire 9300 :) naprawde polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smolarski
Chociażby to: LG R500-TP93K CPU: INTEL Core2 Duo T9300 (2,5 GHz, L2 Cache 6 MB, FSB 800) LCD: 15,4-calowy Wide Super XGA+ Pamięć: 3 GB Grafika: Nvidia GeForce 8600M GT 256MB Napęd: nagrywarka DVD HDD: 250 GB Nie muszę dodawać, że z nowym procesorem Intela - Penryn - na pokładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka.ow
tylko Lenovo N100! kupiłam i jestem bardzo zadowolona. przede wszystkim największy plus - nie ma visty :D oczywiście core 2 duo, 1.66GHz, 512MB/80GB, 15.4\", DVDRW, WiFi BT, zresztą zobacz tutaj: http://1klik.pl/sklep/Notebooki/Notebook_LENOVO_N100_Core_2_Duo_T5500_1_66GHz_512MB_80GB_15_4_DVDRW_WiFi_BT_DOS_TY0BNPB/c42/p1149611/ mi doradzał go kolega informatyk, sam na takim pracuje więc wie co mówi :) i cena też jest przyzwoita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacyja
ja mam asusa, kompletnie sie nie znam co to za laptop, kupował mi go tata który też sie nie zna :D Ale w wyborze tacie pomagał mój umileny (ukochany tak bardziej po polsku), który z zawodu jest informatykiem, laptop kosztował około 4.500 zł i mój umileny (ukochany) mówi, że parametry ma bardzo bardzo dobre. Dla mnie - jako dla kompletnego laika - asus ma zalety w postaci np. wbudowanej kamery 1,3MPixel, jest bardzo lekki, śliczny monitorek, jakies tu parametry na naklejce ma powypisywane ale ja nie wiem o co chodzi więc może przepisze co nie co: Wireless (to chyba chodzi o bezprzewodowy net, chyba wszystkie nowe laptopy to teraz mają); 1024MB Memory; HD - 120 GB; i tak dalej, nie mam pojęcia o co kaman, ale laptopek jest super cacuszko, tyle że windows mi czasem sie zacina bo mam starego XP a do asusa dołączona była vista, kazałam przeinstalować bo co jest nowe to ja nie ruszam, no tak już mam :P TYLE POZDRAWIAM SERDECZNIE!!!!!!!!!!!!! PS. Mieszkam w Anglii na stałe i tutaj mój umileny wypatrzył nowszy już niż en moj (moj ma pol roku) model asusa w bardzo atrakcyjnych cenach (laptopy w anglii są zdecydowanie tansze jak w polsce, tak jak kosmetyki, perfumy, ubrania czy jedzenie, nie wiem czemu tak jest ale tak jest). Więc jesli nowy laptop - to zapraszam na wyspy (tyle że języka polskiego nie będzie zanstalowanego więc dla jednych może to być tzw ból w dupie) MIŁEGO WIECZORU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacyja
acha - na tym moim asusie gram w mafie ino wióry lecą, czego nie mogę powiedzieć o moim ex komputerku, choć wspominam go z nostalgią ile mi krwi utoczył to ja tylko wiem. PA :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaXXX
a mnie się podobają LG :) pracuję teraz w pewnej firmie i dostałam służbowego E200- zdaje się jest niewielkich rozmiarów i lekki- co ważne jeśli chodzi o jeżdżenie z nim zwłaszcza komunikacją miejską pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×