Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zona i mama dzieci

Co zrobic z ex -mezem jak ma wszystko gdziec ????

Polecane posty

Gość zwykła mama bez pretensji
Widzę, ze nawet na takim nieprzyjemnym temacie trzeba się szczegółowo tłumaczyć. Otóż tak, cztery dni mąż się spóźnił z wpłatą. Nie napisałam, ze komornik przyszedł dnia piątego, prawda? Przyszedł później, razem ze stosem papierów, ale został wezwany właśnie z powodu opóźnienia o 4 dni. Mieszkamy w bardzo małym miasteczku i żeby było ciekawie, to procedury zadziwiająco szybko sie tam odbywają, bo komornik pojawił sie jeszcze w tym samym miesiącu.... Czy teraz już wszystko jasne, czy jeszcze dla kogoś jestem zakłamaną zazdrosną złośliwą drugą żoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła mama bez pretensji
autorko, z Twoich relacji wynika, że Twój ex po prostu syna nie kocha :( Bo to już nie chodzi o pieniądze. Może ma, może nie ma. Nie ma znaczenia. Ale to jak się zachowuje wyraźnie wskazuje, ze ma w nosie swoje dziecko. Do miłości go nie zmusisz, więc walcz o alimenty. Masz rację pisząc o zasadach. Ale na pociechę ( chyba marną... ) powiem Ci, ze czasem dbający ex-tatuś to też nie jest najlepsza sytuacja. Moja kuzynka rozstała sie z mężem po....ponad 20 latach. Ona nigdy nie pracowała, bo on zarabiał krocie, miał swoją firmę, żone rzekomo ubóstwiał.... do czasu aż poznał młodszą... Oczywiscie odszedł. I zaczęło się. Na dzieci płacił nie zasądzone, z własnej woli OGROMNE pieniądze ( ok 10 tysięcy złotych na 3 prawie dorosłych dzieci! ) Ktoś powie, ale kasa!!!! No owszem, niezła... Dzieciom rozdał po samochodzie, zasponsorował wakacje regularnie ( wakacje! Dla starych byków, wydawałoby się ) Cudo nie tatuś, co? A w sądzie przy okazji każdej rozprawy zmiótł moją kuzynke na proch. Zrobił z niej nieudacznika, który mu całe życie zawadzał w karierze zawodowej, zarzucił, że żona dzieciom nie dała nic, a on prosze - kasa, samochody, wakacje, co tylko chcą. To długa historia, i pełna samych przykrych wątków. Stać go było na najlepszych prawników. Zostawił ją z niczym tak naprawdę. A nie, przepraszam, z długami! Bo okazało się, ze jedna z firm, którą miał żoną na spółkę jest oczywiście potężnie zadłużona i oczywiście tylko ta firma przypadła jej w udziale. Mineło już wiele lat, a ona ciągle nie może się pozbierać po tym co się stało :( Gdyby dzieciaki były młodsze bez problemu doprowadziłby do sądowego odebrania jej tych dzieci. Chyba już lepszy biedny ex....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyż prawda!:) Zwykla mamo co ty sie tak przejmujesz glupimi komentarzami niekulturalnych bab??ja tez jestem zwiazana slubem z rozwodnikiem i w d... to mam czy komus za kafe sie to podoba czy nazywa mnie zazdrosna druga zona!KICHAM NA TO!mam gdzies takie taksty i opinie osob ktore kompletnie nic o mnie nie wiedza zreszta ja sie denerwowac nie moge:)Ty tez sie nie przejmuj i koniec!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła mama bez pretensji
Mantodea - masz rację. Ale czasem jest kurcze, ciężko. Każdemu się wydaje że druga żona to ta, co najpierw była kochanką, potem rozbiła rodzinę, przez nią jakieś dziecko nie ma tatusia i w ogóle samo zło. Ludzie są tacy zaślepieni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z toba.Poznalam obecnego meza jak byl jeszcze zonaty...Zaraz mnie tu zjedza nie wiedzac jaka \"ona\"byla zona...:)Nie przejmuj sie ludzkim gadaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam kochanką facetów. :) Ale rodzinki nikomu nie rozbiłam,bo najwyrazniej kochali zonki swoje.Ale bym się śmiała,jakby Was też zostawili,bo poznali sobie inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może już mają kochanki?Nigdy Wam nie powiedzą o tym.Znam facetów na wskroś,wzdłóż i wszerz.W tym zawodzie to muszę,no nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekasz na brawa i gratulacje?zenujace jet to twoje wyznanie a twoj poziom samooceny jest bardzo niski:(wspolczuje ci dziecko!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×