Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bonanza2

4 miesiąc ciązy , a ja chudne,czy to nie dziwne?

Polecane posty

Gość bonanza2

w pierwsyzm 3 miesiacach przytyłąm, brałam tez luteine pod język... ale pozniej lekarz zapisał mi dopochwowo luteine...i teraz schudłam az 2 kg w kilka dni!!!nie wymiotuje, ani nic z tych rzecz, jedynie zgaga,, czy spadek wagi jest normalny/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie przez pierwsze 3 miesiace chudlam teraz jestem w prawie 20tc i zaczelam tyc ale malo-w ciazgu 3 tyg.kilogram...Polozna mowila ze na tym etapie ciazy to normalne zjawisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonanza2
ale zastanawiam sie czy to nie przez luteine to hormon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, najlepiej pogadaj o tym z lekarze. Ja się np. nie zgodzę z tym co napisała mantodea - owszem normalne ale w pierwszych 3 miesiącach jak sie np. wymiotuje dużo, ale potem to już powinna waga rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acscdsadcsdac
czy któras z was chudła w ciązy/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonanza2
czy to moze byc przz luteine????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonanza2
jeszcze ktos mnie pocieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cie znow pociesze bo bylam dzis u ginekologa.Znow schudlam prawie pol kilo.Pytalam lekarza czy to normalne i odpowiedzial ze jak najbardziej!a zwiazane jest to najprawdopodobniej z hormonami ktore przyjmujesz a ja je tez biore na podtrzymanie ciazy.Mysle ze powinnas poki co spokojnie do tego podejsc przeciez nie mozemy dac sie zwariowac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez schudlam, bo nie chcialo mi sie jesc...potem dostalam luteine i jakoś to sie zeszlo w czasie z moja faza na jedzenie-zaczelam mocno tyc-biorac luteine:):):) oczywiscie zapytaj lekarza, ale badz dobrej mysli, niedlugo zaczniesz miec wilczy apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonanza2
ktoras z was chudła w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie tyłam tzn na początku 2 kg potem mi zleciało ,brałam duphaston do 20tc teraz na plusie jestem 1,5 kg ,dzidzia 3 tyg temu ważyła poł kilo i było i jest wszystko oki:) Gin mówi ze taka moja uroda:) Dzis mam usg 4d wiec wszystkiwgo sie dowiem:) bez obawy:) będzie dobrze pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chudłam, tez brałam luteine ale nie sądzę ze to miało wpływ na moją wagę. pod koniec 4 mca ciąży miałam 2-3 kg mniej niz na starcie, teraz powoli konczę 5 mc, jakiś tydzien temu miałam na plusie 2 kg, teraz znów mi jeden spadł. brzuch rosnie, więc się jakoś specjalnie tym nie przejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli piszecie o wahaniach rzędu pół kilo, to w ogóle nie ma o czym mówić. Wystarczy założyć grubszy sweter, najeść się przed ważeniem albo nabąblować soku, albo w drugą stronę... W końcu pół kilo to \"aż\" 2 szklanki wody. Ja przez pierwsze 3 miesiące stałam w miejscu jeśli chodzi o wagę, a wymiotowałam tylko w 3-cim. teraz jestem w 5-tym i przybyło mi 1,5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dwa kilo az :D moze zwyczajnie sie porzadnie wy...proznilas :D najadlas truskawek czy czegos tam i ...wzium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Temat sprzed prawie 12 lat podbity przez spamera. Daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×