Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

a jak sie czujesz JLo? :) Ty bedziesz pierwsza rodząca -przetrzesz nam szlaki :) pewnie masz już mega brzuszek... My jutro kończymy 5 miesiąc i zaczynamy 6!! ale to leci szybko, nie? za chwilę Małą będę tulić w ramionach, czego nie mogę się doczekać.... Ja wlasnie obiadkuję - tak, wiem... zły nawyk... ale ja najcześciej jem przed kompem :P leczo z makaronem, posypane serem żółtym MNIAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza to jest Ula a ja zaraz po niej:) Ogolnie to jest OK!Kiedy leze to wogole nie czuje ciazy no chyba ze maly kopie -a potrafi dokopac mamusce:) Ale od 2tygodni pojawil sie u mnie bol w prawej stronie brzucha :( Jak leze jest OK ale jak wstaje wtedy mnie boli(takie ostre klucie) wiec teraz wiecej leze a najgorsze jest to ze nie wiedza co to moze byc:( lekarze wymieniaja wszystko od wyrostka do wiezadel a wyniki mam wszystkie w normie.Ja zaczelam w piatek trzeci trymestr maly ma juz prawie kilogram 986g-tyle bylo w piatek wg USG.a brzusio nawet spory pepek mi wylazl i wyglada jak gwizdek :) A jak u was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szefowo znow na pokladzie! mialas ciezki okres, pamietam jak sama nienawidzilam wiosny przez 5 lat gdy musialam zakuwac na sesje :( a poszlam na studia gdy moj pierwszy syn mial 2 latka. Bysiu-zazdroszcze Ci tego nowego domku i urzadzania :) ale nie zazdroszcze Ci ciezkiej pracy! www.decoria.pl - swietna stronka dla urzadzajacych ;) A ja dzis plakalam jak bóbr..i to na ramieniu u męża! obejrzalam dzis film \"Łzy słońca\" o czystkach etnicznych w Afryce. Moje łzy nie miały konca!!!!!!!!!!!!!!! mimo wszystko polecam Tym które jeszcze nie ogladały.. Moj brzusio rosnie i rosnie...ale jak mnie to cieszy! Ale okolo 9 m-ca wszystkie zaczniemy narzekac na bank ;) przechodzilam to niedawno i doskonale pamietam! bole kregoslupa, brak mozliwosci zawiazania butow no i jakze trudno wstac z lozka :D Dobranoc kochane dziewczynki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- prosze o zdjecia wielkich brzuszkow- musicie cudnie wygladac :D j-lo no no kilogram to juz calkiem niezle :) mam nadzieje, ze przestanie cie kluc cokolwiek by to nie bylo, trzymam kciuki za ciebie i dzidzie! masz racje lez i nie przemeczaj sie :) pepek jak gwizdek- lol :D aniaj- podziwiam cie pewnie ciezko bylo sie uczyc z malym lobuzem u boku :) bysia- fajnie jest miec domek ale to sprzatanie na okraglo- fuj :D a urzadzania to ja ci wcale nie zazdroszcze- wiem jakie to trudne :o kolory scian, jakie kafelki, gdzie, jakie podlogi, itd, itp: trzymaj sie tulcia- wymyslilas juz imie dla niuni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- prosze o zdjecia wielkich brzuszkow- musicie cudnie wygladac :D j-lo no no kilogram to juz calkiem niezle :) mam nadzieje, ze przestanie cie kluc cokolwiek by to nie bylo, trzymam kciuki za ciebie i dzidzie! masz racje lez i nie przemeczaj sie :) pepek jak gwizdek- lol :D aniaj- podziwiam cie pewnie ciezko bylo sie uczyc z malym lobuzem u boku :) bysia- fajnie jest miec domek ale to sprzatanie na okraglo- fuj :D a urzadzania to ja ci wcale nie zazdroszcze- wiem jakie to trudne :o kolory scian, jakie kafelki, gdzie, jakie podlogi, itd, itp: trzymaj sie tulcia- wymyslilas juz imie dla niuni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Wstajemy kochane :) Ja juz po sniadanku a nie spie do 5.30 :p Bysia ,Tulka meldowac sie i to na jednej nodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeeeść :D JLO - doktor Tula Ci mówi, że to \"kuje Cie kujka\", więc nic sie nie martw - wszystko bedzie dobrze, takie kujki nie są straszne :D :D :D Desperate - siemka! ;) imię już jest - będzie Miss Jagoda :D Wszystkim znajomym się podoba :P Mamie średnio, ona by wolała Tereska :D A moi bracia się ze śmiechu przewrócili i zaczęli sypać dodatkowymi propozycjami typu MALAGA, ZABAJONE etc - takie kochane głupki z nich. A ja wiem, że swojej córeczki Ania nie nazwę, z całym szacunkiem do tego imienia!!!!!!!!!!!!! Wolę mniej typowe imię. Bo u mnie na patio jak mama X przychodzi i woła Natalkaaaaa to się odwraca Natalka X, a przy okazij Natalka Z, Natalka Y i jeszcze dwie inne :P Zresztą, ja też mam dosc oryginalne imię, i wiem, że to w życiu pomaga :D oj, lecę się ogarniać przed wyjściem do pracy!!!!!!!!!! cmoki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tylko chciałam powiedzieć, że w ostatnim dniu 5 miesiąca ważymy +10 kg, z czego Moja Niunia 0,5 kg :D Duża ta Malutka, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula, rozwalilas mnie z ta Tereską :D:D:D strasznie mi sie z tym polskim filmem o Teresce kojarzy :D ale Jagoda to sliczne imie!!:) natomast jestem zbulwersowana co do Twej opinii o mym pieknym imieniu Anna:D!!! wlasnie juz teraz raczej jest mniej popularne..ja lubie wlasnie Anie i Kasie, a jakie ladne imię Maria...;) no ale coreczka to mialaby byc Alicja, synek chyba Artur- po naszym bramkarzu :D ale na razie moge sobie tylko gdybac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki :) Jakie humory, hehe :P No na Tereskę też bym się oburzyła...ale u mnie jest jeszcze fajniej...uwaga to imiona w rodzinie mojego M, oczywiście żeńskie; Ysil, Zejnep, Nurten...:) Więc same rozumiecie, że nie chciałabym imienia od mojego Kochanego :P Ale też On nie chce polskiego....trzeba by było tak w pół drogi się spotkać... dlatego ta Melisa...choć też się nie upieram :P Jagódka jest cudeńko...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! 👄 kurcze strasznie dlugo mnie tu nie bylo. Moje egzaminy poszly raczej dobrze z tym ze musialam 3 przelozyc na styczen :o no niestety nie dalo rady bo czulam sie kiepsko. W piatek wracam do meza i nie moge sie juz doczekac ❤️ :) wyobrazacie sobie ze to bedzie 6 tygodni jak sie nie widzielismy???? Normalnie z tesknoty to mnie skreca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym w życiu niw wytrzymała bez męża, no może tydzień. Najdłuższe rozstanie to jak bylam tydzień w szpitalu. Ale zasypiać sama nie umiem. Skurcze nadal mam mimo leżenia tak ok 5-6 na dzień. W życiu bym nie powiedziała że to są skurcze. Wypycha mi sie tylko dzidziuś tzn. Skurcz go wypycha i wygląda jakby główę albo tyłek mamie wystawiał. Czytam różne fora żeby się coś dowiedzieć i różnie to bywa z tymi ciążami, skurczami i szyjkami no i nadal nic nie wiem. Wizyte mam za 2 tyg i się martwie czy tak długo czekać. Nospy nie biorę bo i tak mi nie pomaga. Łykam magnes i leżę. Boki mnie bolą od leżenia bo na plecach też nie wolno. Moja dzidzia kopie czasmi 24/24 i robi sobie 5 minutowe przerwy. Męczące to już troche jest. Ale jak mnie za mało kopie to też narzekam. Wiec jak to mi dogodzić. Czasami mam taki dzień że trudno m8i się scylić a czasami śmigam bez problemu tzn. \"Smigałam\". NAjgorzej z paznokciami u nóg bo rosną niemiłosiernie a teraz nie chce się gimnastykować a mąż marudzi że jak ma obcinac. DObrze że w domu jestem bo w klapkach to poazać stóp nie mogę takie mi pazury zrobił że nie wiem czy je po porodzie doprowadzę do porządku. W sobote wesele na które nie jedziemy, a w lipocu u szwagra i też na razie sie nie wybieram (maż jest świadkiem). Chce urodzić dzidziusa zdrowego i jak najbliżej terminu. Jagoda to śliczne imię. My bedziemy mieć chlopaka więc mąż chce Macieja, a ja nie wiem jak ale chyba Maciej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ melduję się i ja :) U nas po weekendzie spokojnie, przeczytałam sobie Wasze wypowiedzi dotyczące lotu do Polski i.. jednak chyba polecę, najwyżej wcześniej wrócę. Zobaczymy jeszcze :D Cieszę się brzuchatki, ze się dobrze czujecie, JLo, mnie też czasami pobolewa w dole brzucha, ale pytałam lekarki i kazała mi często zmieniać pozycję, bo to są ruchy jelitowe i.. po prostu gazy ;););) może się też rozciągać macica... także nie martw się kochana, najlepiej jak o tym nie będziesz myślała 👄 Jej, Ty już 3 trymestr? Ten czas stanowczo trzeba zatrzymać na trochę, albo przynajmniej zwolnić...super!!!!!!!:):) U nas na czwartkowym badaniu dzidziuś miał 440 gr i nie przestaje kopać! Codziennie rano siłuje się z łóżkiem, próbuje przestawiać chyba, hehehehehe- kopniaczki ma o niebo lepsze niż wszyscy piłkarze na ME razem wzięci! POwinien zostać królem strzelców! (ot, takie skromne mamusine życzonko ;) ). aniaj, nie strasz, nie strasz....nie wyobrażam sobie nie podnieść się z łóżka.... heheh no, ale co ma być to będzie, trudno, to tylko kilka miesięcy w końcu :) desperate, a co u Ciebie nowego? buziaczki 👄 Tulcia, mnie też się podoba Jagódka, u mojego męża w rodzinie jest jedna, tylko ona raczej ma na imię Jadwiga, a zrobniale podobno na nią mówią Jagoda. A o propozycjach imion w rodzinie też się już nasłuchałam- od Alojzego, Polikarpa itp. po Mariana i takie tam. POjawił się też Bazyli..... hehehehehehe propozycji nieskończone ilości! Ale to Twoje dzieciątko i sama zdecyduj jakie imię będzie nosić przez całe życie!! ;) miumiumiu, fajne macie tam imiona... najlepiej wybrać jakieś międzynarodowe, tak jak my robimy, żeby było łatwe do wymówienia i napisania w obu językach. Melisa jest OK!! maryam, gratuluję zdanych egzaminów!!!! Nie martw, się, w styczniu zdasz następne- będziesz miała jeszcze więcej czasu na przygotowanie się ;) powodzenia! i oczywiście życzę cudownych chwil z mężusiem ;););) ula, trzymaj się dzielnie kochaniutka, powiedz dzidzi, żeby jeszcze troszkę poczekała i nie wychodziła ❤️ uważajcie na siebie! Będzie Król Maciuś I, mówisz? :D:D miłego dnia Wam życzę 🌻i uciekam popracować troszkę 👄Bysia👄natalie👄kamcia👄ivoon👄justynka👄 i wszystkie inne babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo wlasnie Deedee zapomnialam Ci napisac o locie samolotem ;) no wiec jak widzisz ja jestem latajaca brzuchatka i powiem Ci ze jest (a przynajmniej bylo 5 tyg temu ;) ) bardzo komfortowo leciec. a ja lot mialam 9cio godzinny z przesiadka. w niedziele dam Ci znac jak sie lecialo teraz ale sadze ze tez bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryam, dzięki kochana, daj znać koniecznie!! U mnie nie ma przesiadek i lot trwa tylko 2 godzinki, więc jest lżej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie ............. wszytsko ok. Gabi Dzieś kończy wcześniej i muszę na 12 jechaać po nią . Tula Jagoda mi sie bardzo podoba :D Ja sie wczoraj śmiałam że mój synuś bedzie RYSIO tak po wujku ;-) bo wszytskie Ryśki to fajne chłopaki :D Lece kochane i Maryam nie umieraj nam z tej tesknoty tylko odliczaj godziny :D 🤗 Ulcia trzymaj sie babo i nie skurczaj sie :D jeszcze troche poczekaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiu- tak jak pamiętny wokalista Dżemu no i synek Agnieszki Chylińskiej ;) Wcale nie tak źle, chociaz mojemu dziecku tez tego oszczedze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula -Jagodka calkiem fajnie i nie tuzinkowo:) Ulcia-ty kochana nie czytaj tego co pisza na forach bo od ego to idzie oszalec i totalnie oglupiec.Malo jest tam realnych wypowiedzi a wiecej straszenia.A tak na logike to skorcz obejmuje caly miesien a nie tylko jego fragmet wiec jesli masz wypiety brzuszek po jednej stronie a obok jest on miekki to raczej twoje malenstwo sie wypina niz by byl to skorcz.Mysle ze skorcz jest wtedy kiedy masz caly brzusio twardy i czujesz jak ci go wypina.No ale moze sie myle.Wiem natomiast co czujesz bo sama sie boje kazdego bolu w prawym boku.Odopczywaj i badz dobrej mysli. Maryam ja tez przelozylam dyplom na inny termin teraz nie dalabym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! a u mnie o pieknej pogodzie mozna zapomniec: burza piaskowa od tygodnia i jeszcze kilka dni ma tak zostac :o nigdzie wyjsc tylko w domku- no zwariowac idzie! tula- jagoda to przecudne imie w sam raz dla takiej malej niuniu- gratuluje wyboru :) maryam- nie wytrzymalabym tyle bez mojego! tak samo jak ula nie umiem zasnac sama :) ula- trzymaj sie kochana! odpoczywaj duzo! deedee- a u mnie po remoncie wszystko wyglada cacy, zrobilismy nowa kanape na zamowienie i nowa kuchnie(sama rysowalam co gdzie i jak) bysia- buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! a u mnie o pieknej pogodzie mozna zapomniec: burza piaskowa od tygodnia i jeszcze kilka dni ma tak zostac :o nigdzie wyjsc tylko w domku- no zwariowac idzie! tula- jagoda to przecudne imie w sam raz dla takiej malej niuniu- gratuluje wyboru :) maryam- nie wytrzymalabym tyle bez mojego! tak samo jak ula nie umiem zasnac sama :) ula- trzymaj sie kochana! odpoczywaj duzo! deedee- a u mnie po remoncie wszystko wyglada cacy, zrobilismy nowa kanape na zamowienie i nowa kuchnie(sama rysowalam co gdzie i jak) bysia- buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! dziękuję za wszystkie kochane słowa na temat imienia dla Mojej Jagódki :) jesteście cudowne! ❤️ Moja Córcia dzisiaj cały dzień szaleje... normalnie aż mam momenty, że mam dość, ale podobnie jak u Ulci, jak się nie rusza za dlugo, to się denerwuje :P Matka Wariatka, co nie? :D Co do Synka, to jak jeszcze myślałam, że noszę pod sercem chłopaczka, to najpierw była opcja na Ryśka (bo wiadomo - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki, he he :P), a potem na Macieja! :D Z tymi mężami to Wam zazdroszcze, wiecie.... ja kurczę muszę się sama ze wszystkim użerać... teraz szukam nowego mieszkania... stare bede musiala sprzedac, a widze, ze ceny poleciały na łeb na szyje.... dzwigam te zakupy... chodza sama na usg... o samotnym spaniu nie wspominajac... wiec jesli czasami sie złościcie na swoich chłopów, ale ogolnie są OK, to przytulcie się do nich i kochajcie ich!!!! No, to tyle, jeśli chodzi o odezwę do narodu naszego :D aaaaaa, jeszcze mam pytanie, o wyniki badań krwi! odebrałam dzisiaj swoje wyniki, i powiem Wam.... jest tak: glukoza na czczo 77 (znaczy sie gut) zelazo 97 (jest ok) hemoglobina 11,7 (ponizej normy, podobno to normalne w ciazy) hematokryt 35,3 (jak wyzej) czerwone RBC 3,9 (znowu jak wyzej) i CHOLERKA białe krwinki WBC aż 10 tys.!!!!!!!!!! nie mam pojęcia, dlaczego mam aż tyle białych krwinek.... może Wy wiecie??????? i jak będziecie miały chwilkę (ja mam teraz, bo nawet nie zamierzam się denerwować kolejnym naszym nieudolnym meczem... obym się myliła!!!), to napiszcie mi proszę jakie Wy macie wyniki, dobrze? 🌻 buziaczki Kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ desperate, niezmordowana jak zawsze! Wow, ja niestety nie mam takiego przestrzennego wyobrażenia jeśli chodzi o urządzanie i ustawianie mebli... brawo!! Tulciu ❤️, jesteśmy z Tobą i chociaż to na pewno nie zastąpi ukochanego obok Ciebie, to na forumowiczki zawsze możesz liczyć!!!! Nie łam się, bądź dzielna dla siebie i Jagódki! GŁówka do góry , prędzej czy później wszystko się super ułoży ! Nosisz pod serduszkiem największe szczęście i to się liczy najbardziej!!! 👄 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ a co do wyników, to podobno poziom białych ciałek krwi (czyli WBC) w ciąży się podnosi, ja miałam ostatnio 11,5 tys, moja lekarka pytała czy nie miałam ostatnio jakichś stanów zapalnych - od tego też rośnie ich poziom. I radziła mi odwiedzić dentystę- mogą też być lekkie zapalenia dziąseł. Ale Twój poziom białych krwinek przy prawidłowych innych wynikach jest OK. 👄 Mnie czeka za ok. 1,5-2 tygodnie badanie z \"kochaną\" glukozą.. brrrrr oby poszło dobrze! Widzę, że króluje imię Rysio dla małych facecików... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki! Patrze ze jak szefowa krzyknie to wszystkie na bacznosc chodza;) Tulka ty sie nie lam wynikami 10tys to w innych laboratoriach jest norma a troche podwyzszone to tak jak pisze DeeDee moze byc od wszystkiego zab,bol glowy itp.Leukocytoza jest u ciezarnych czestym zjawiskiem.Ja tez mam teraz lekko podwyzszone WBC przez te bole w prawym boku choc ostatnio w piatek CRP jest w normie.A pozostale wyniki to HGB-13.8 RBC-4.35 HCT-39.1 MCV-89.9 HCH-31.7 MCHC35.3 RDW-13.5 PLT-242 MPV-8.4 PCT-0.204 PDW-11.8. Despetatka ale sie masz z tym piachem:) A przy okazji moj jak ma nocki to mam cale lozko dla siebie i ❤️Gabrysia❤️ :) Wlasnie spi na lewym boku-chodzi o meza:D P.S juz przywyklam ze nie ma go co przez tydzien w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lejdis... 🌻 Czy ja dzisiaj jestem pierwsza :) Pogoda deszczowa i chłodnawo, ale humorek dopisuje 🌻 Już we czwartek mam nie dostać @ :P Miłego dzionka {serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu szefowa pierwsza!A juz mialam pisac ze cie nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu- trzymam kciuki!!;) Dzis zaczynam 18ty tydzien, po prostu szalenstwo!!! tak ten czas leci, a tak niedawno pisalam Wam o kreseczce na tescie :D Niedlugo zaczna nam sie pierwsze porody, nawet ie nie obejrzymy ;) aaa i nadal czekam na pierwsze ruchy, moze i byly ale w ciaglej pogoni za malym skrzatem, nawet moglam nie zauwazyc :) Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaJ :) dzieki... Qrka, chciałabym i wiem jak to jest...jak czas szybko leci. Kiedy sie chce zajść, to każdy cykl to ciągłe czekanie...a jak już jest fasolka, to trzeba się pochylać nad każdą chwilą...kiedy są kopniaczki i inne miłe zdarzenia związane z byciem w ciąży. A ja nie mam ani jednego zdjęcia z brzuszkiem...:( jakoś wtedy to tak szybko zleciało...:( bardzo żałuję, że nawet nie mam pamiatki dla syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i ja :-) Mam od dwoch dni faze jakiegos ,,nerwa,, Wszystko mnie drazni, zupelnie bez powodu. A taki mialam dobry humor przez kilka ostatnich tygodni. Hormonki dzialaja - mam nadzieje ze moj mezus to zniesie jakos, hehehe :-D Wiec sobie podczytuje topik, ale nie pisze, zeby Wam tu nie smecic :-D Ale zagladam i buziaki zostawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×