Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Kochane Mamusie, koniecznie sobie tego posłuchajcie :-) Dla Was i fasolek moja dedykacja Ja jestem - Arka Noego To moje pierwsze godziny Jestem najmłodsze z całej rodziny Jestem jak małe ziarenko Czuję że żyję urosnę wam prędko Ja jestem Ja czuję Ja żyję moje serce bije To moje pierwsze tygodnie U mamy pod sercem jest mi wygodnie I czekam z radości już skaczę Kiedy was w końcu wszystkich zobaczę Moje serce już dawno bije Dziękuję ci Mamo za to że żyję Moje serce już dawno bije Dziękuję ci Tato za to żyję Ta piosenka strasznie mnie wzrusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyneczki:) przepraszam, za kilkudniową nieobecnośc, ale odtatnio cierpię na ChBCz (chroniczny brak czasu:D) - za dużo spraw na głowie...i niestety przez najbliżesze 4 tygodnie tak będzie a potem WAKACJE :D oczywiscie że strajkowałam....piłam Kafę, colę i gralyśmy przez 5 godzin z karty Ligretto - super gra, polecam gorąco :D Miumiumiu strasznie mi przykro...ale mimo wszystko wierzę, że się poukłada, bo przecież się kochacie!!! Bysiu ładne te Twoje imionka:D Tulka....a Ty marsz do lekarza :D Kamcia ja też czekam na pierniczki:D cąłuski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu -bardzo ladnie:) Patrze ze tez podwojne imiona wybralas-to u nas rodzinne a raczej topikowe;) Aniaj znam ta piosenke bardzo ladna Miumiumiu to dla Ciebie🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i coś miałam nosa - Mój Skarbek się dzisiaj zaczął ruszać, całkiem intensywnie, i nie mam żadnych wątpliwości!!!! ❤️ ❤️ ❤️ Dla mojego synka wybrałam imię Maciej :D Jak będzie malusi to będzie Maciuś, jak będzie starszy to Maciek, a w pracy - Maciej :) dla dziewczynki - tabula rasa, nie mam pojecia! ale poczeka jeszcze 2 tygodnie i się dowiem MAM NADZIEJE na USG, czy musze szukac imienia dla dzieczynki czy nie :D Bysia - mnie też się chce spać - wcale mi spanie nie minęło... owszem, mam trochę więcej powera niż w I trymestrze, ale żebym odczuła kolosalną różnicę, to nie powiem! Ivoon - strajkowcu Ty nasz :D do lekarza nie ide, bo nie mam z czym - juz teraz wiem, ze to Młody sobie miejsce mościł :D Miumiu - kochanie, nie martw sie - co ma wisiec, nie utonie!!!! JLO - pozdrawiam szefową serdecznie Aniaj - fajna ta piosenka, rzeczywiscie mozna sie wzruszyc ❤️ Moja kolacja: bialy serek z rzodkiewka i szczypiorkiem, szklanka mleka ze wsi (od kuzynki!!!), miska truskawek i miska CZERESNI - mniam, mniam, to moje pierwsze w tym roku. caluski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie mama ma czas dla siebie :) Malenstwo spi slodko Tula- ciesze sie, ze juz masz kontakt z \"Maciusiem\" :D Ja juz niedlugo spodziewam sie kopniaczkow malenkich, przy kolejnych ciążach to poobno szybciej ok. 17 tygodnia. Swietny ten strajk Ivoon :D Dal Miumiumiu wysylam serduszko ❤️ pewnie jest Ci ciężko a dopiero czas uleczy rany :* Zmykam sie prysznicowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie juz wszystkie spicie ;) Tulcia mowilam ze wszystko bedzie ok no i widzisz Macius sie odezwal :D super! 🌼 mam nadzieje ze juz wszystkie obawy odejda w sina dal :) Fajnie ze poruszylyscie temat imion. U nas jest troche ciezka sytuacja bo jestesmy z mezem z roznych czesci swiata i chce aby mala miala imie miedzynarodowe :) juz kiedys wybralismy dla synka imie Kamil a ze bedziemy mieli coreczke bedzie na 99% Kamila :) slowa tej piosenki bardzo mnie wzruszyly ❤️ miumiu dla Ciebie na pocieszenie 🌼 i naprawde zycze Ci aby wszystko w Twoim zyciu sie wyprostowalo Bysiu i wszystkie inne cudowne dziewczyny z naszego topika 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! No no Tulka wrescie sie doczekalas:) Ladna pogoda wiec wstajemy z lozek kochane-raz dwa! Ja dzis jade do fryzjera i moze na sklepy rusze ale pizze to raczej na 100% zalicze:D Maryam daj znac jak badanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj ja swego maluszka poczulam w 15tyg i jest to pierwsza ciaza wiec chyba nie ma zasady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane 🌼 Maryam bardzo mi sie podoba imię Kamilka i też brałam je pod uwagę ale mój brat ma na imię Emil wiec darowałam sobie :-) Tulcia gratulacje !!!!!! pierwsze kopy hiihi i bedzie coraz przyjemniej ;-) . Mój człowieczek zaczyna juz pokazywać co potrafi i testuje elastyczność mojego brzucha ;-) i napięcie skóry ;-) Szefowo ja dziś też wybieram sie do fryca ale to tylko dlatego żeby znowu nie pójśc spać w ciągu dnia :p Ivoon strajkuj kochana w końcu ciało pedagogiczne odwala kawał ciężkiej pracy :D aniaj moja Gabi to ryczy przy tej piosence jak bóbbr ale i ja ją bardzo lubię :-) Dziewczynki a jak wasze brzuszki ???? chyba coraz większe :D Moje jeansy idą już w odstawkę niestety 😠 Idę w piątek do lekarza i już nie mogę sie doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzuchatki i Przyszłe Brzuchatki :) ❤️ Milo sie zrobiło na topiku bo juz jakos ostatnio spadek formy byl. Tulcia....bardzo sie ciesze, ze juz masz jak chcialas...i dzidzia coraz bardziej baraszkuje w brzuciu mamusi 🌻 Bysiaunia...moze Twoja dziecinka to jakis tancerz bedzie...:):) tak cwiczy sie i...mamusię. Ania j...dzieki, super slowa...qrde ale do mnie to przemawia... chlip chlip ❤️ Ivoon...walczcie o swoje, jak sie nic nie robi to nic nie ma...zycze aby Ci dolozyli co najmniej drugie tyle...a co jak szalec to szalec :):) Kamcia....jak tam Pan Kopernik sie czuje? :P Buzia Maryam u nas jak myslelismy tez tak mialo byc...zeby imionko bylo international :) bo u mojego te imona to takie....dziwne, ale i dla nich nasze tez... Dziewczynka miala byc Melisa...:O JLO...szef...lista podpisan 👄 Dzieki Wam...moja Grupo Wsparcia :P🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wrocilam -kolor odswiezony i podciete koncowki:) A jesli chodzi o brzusie to moj jest od 2dni jak beczka wzdyma mnie :o az boli jak sie wstaje i chodze-wyprobuje koperek. Ide poleze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :-) Ciesze sie, ze tez Wam sie ta piosenka podoba ;) Miumiu- nawet nie wiesz jak sie usmialam przy Melisie, tylko dlatego, ze moj mąż jej strasznie duzo pije :D i gdybym mu taki pomysl podrzucila...zreszta u niego zadne bardziej wyszukane imie nie przejdzie, szukajac imienia dla synka ostatnio- bylo wiele starc :D i staneło na Filipku :) czego nie zalujemy Moj pierwszy syn ma na imie Mikołaj- uwazam, ze to przesliczne imie :P a trzeci syn...bo intuicyjnie czekam na synka ;) na razie imienia nie posiada. JLo musisz byc bardzo szczuplutka jak tak szybko ruchy poczulaś :) Moj brzuszek juz obrosl w tluszczyk czy cokolwiek to jest i o dzinsach juz dawno zapomnialam Bysiu :) Teraz nosze typowe ciążowe z wielka guma i w nich czuje sie super wygodnie.Oczywiscie trzymaja sie jeszcze na pasku. Zaraz przesle Wam link gdzie na Allegro maja fajne tanie ciuchy ciążowe i dobrej jakosci. JLo- fryzjer dobry na wszystko!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam też podam fajna stronkę z ubraniami :D to jest sklep internetowy . www.pieknamama.pl Zbieram się dziewczynki na imprezkę z okazji dnia mamy do szkoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj to fakt szczupla jestem tzn.bylam;) ale i bardzo sie wsluchiwalam w siebie Bysia fajnie Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bysia Wa
I po przedstawieniu...mówie wam jakie te dzieci kochane są ❤️ super przygotowały to przedstawienie. Potem był poczęstunek i pycha ciacho truskawkowe:D Niedługo Was to czeka moje drogie a czas tak szybko biegnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po przedstawieniu...mówie wam jakie te dzieci kochane są super przygotowały to przedstawienie. Potem był poczęstunek i pycha ciacho truskawkowe Niedługo Was to czeka moje drogie a czas tak szybko biegnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z próby przedstawienia dla dzieciaków...dobrze, że gramy już w piątek...bo te próby wykańczają:D jutro kolejny zwariowany dzień....lekcje, foniatra, zebranie rodziców połączone z Dniem Matki, potem próba...i znów o 21szej w domu:( niech się ten rok szkolny już kończy...bo w wakacje staranka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Bysiu, mnie zawsze wzruszaly przedstawienia a najbardziej te jeszcze w przedszkolu, takie male slodkie istotki po 3, 4 lata, az trudno bylo powstrzymac łzy :) a ja bardzo nie lubie publicznie sie wzruszac :D co do ciasta, to musze w sezonie cos upiec, choc nie bardzo potrafie :D czekam na przepisy od znakomitych naszych kucharek ;) przed chwilą sprzątałam mase samochodzikow po moim Filipku, maly prawdziwy facet z niego :) jestem ciekawa, czy moja corka bylaby tez taka zywa i aktywna :) Słodkich snow dziewczyny i do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! zasuwam caly dzien! zamontowali nowa kuchnie i trzeba wszytsko umyc i poustawiac i wogole bleee! ale warto sie pomeczyc, zeby w domku bylo ladnie :) j-lo- melduje sie szefowo:) natalie- no przytulanko jest i w ten drugi miesiac:) zaczne pic te ziolka na owulacje, po nich moze sie zdarzyc, ze np z obu jajnikow jajeczka wyjda, takze moze sie udac :) bysia-chyba pilkarz ci w brzuszku siedzi :) miumiumiu- trzymaj sie i nigdy nie mow nigdy zycie jest przewrotne jeszcze nigdy nie wiadomo jak nas zaskoczy :) kamcia- zazdroszcze bylam kiedys w toruniu, bardzo ladne miasto- pierniczki mniam mniam :) maryam- jak tam pogoda, za cieplo, co? ja sobie dzis lodowe zrobilam i wlaczylam klimatyzacje na 19 stopni :p tulcia- gratuluje! dzidzia kopie- i tak ma byc :) ps- sliczne imiona wybralyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) bylam wczoraj na tym USG. To jest cos niesamowitego :) mam pierwsze \"powazne\" zdjecie buzki mojej corci :D Lekarz wymierzyl jej wszystko co sie da, lezalam tam chyba z 40 minut, wszystko jest w porzadku wiec jestem przeszczesliwa :) Ide dzis na grilla i to juz ostatni dzien laby :o w niedziele jade juz na egzaminy i bede miala zapieprz echh no ale potem prosto do meza ;) W Krakowie raczej nie bede miala neta, chociaz nie wiem, wiec jakby co odezwe sie do Was juz po powrocie. Sciskam wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim kobitkom :-) desperate jakbym miała mieć bałagan w zamian za remoncik bardzo bym była happy :D ja jeszcze wynajmuję a w swoim domku mam jeszcze tyle do zrobienia że moge śmiało powiedzieć że to wielkie remoncisko ;-) Maryam ale musisz być szczęśliwa i wiem że to nie ładnie ale ci cholernie zazdroszcze :p ja mam dopiero 18 czerwca 3D wiec jeszcze troszkę no chyba że jutro mój doktorek mi zrobi zwykłe. Dziewczyny mnie tak strasznie od wczoraj boli głowa ---> czytaj migrena że chyba umre albo jak kret zakopie sie w kopcu i wyjde z niego aż przestanie mnie boleć. Całuję was wszytskie 👄 i jade na dywanik do urzedu skarbowego tłumaczyc sie z posiadania córki dzięki której odliczam sobie podatek ....POLSKA MIESZKAM W POLSCE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski:) wpadłam do domu jak bomba do piwnicy :D tylko na chwilkę i zaraz lecę znów do pracy, z ktorej przybędę wieczorem padając na pysk :D Bysiu..mnie osobiście na migreny pomaga sen i zimny okład na głowę :D Maryam.....strasznie Ci zazdroszczę i cieszę się, że córunia zdrowa i śliczna:) Pozdrowionka i całuski dla Wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. W Toruniu było hmm... ładnie aczkolwiek nie miałam czasu na zwiedzanie, zajechaliśmy na 6 rano i troche po pustym miescie połaziliśmy no i od 9 do 16 całe to spotkanie i do domu, znowu 6 h w aucie, maraton :) Tak czytam Was, już imionka wybieracie, tak fajnieeeee i te ruchy, zazdroszczę :) ps co do imionek to mi Kamila też się podoba hehehe chociaż jak byłam mała to nie lubiłam własnego imienia niestety :) zmykam włączyć szkalne pudło i wyłożyć nogi na chwilke buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehh... też czekam na 3D - jeszcze 12 dni.. odliczam je i nie mogę się doczekać! W poniedziałek zaczynam regularną pracę i trochę mnie to przeraża - 5 miesiąc, a ja będe siedziec po 9 godzin w pracy.... ale nic to, aby wytrzymać do końca września - potem macierzyński, a co dalej, to się będę martwić w marcu! Bysia, mi na ciążowe bóle głowy nie pomaga nic poza wielogodzinnym snem i odpoczynkiem. Raz się skusiłam i wzięłam pół apapu, ale unikam go za wszelką cenę... Maryam, postaram się złapać Cię na gg!!! albo Ty złap mnie, jak będziesz. Buziaczki dla Wszystkich Laseczek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam .........................................i zmykam:) Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Szefowa :D Dziewczynom pewnie brak weny do pisania ;) ja tez dzis jakas slaba i w ogóle :) ale buziaki Wam zostawiam :P A co sie dzieje z Natalie i Przeszla Maminka ?:) cos sie dziewczyny nie odzywaja wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie bedzie mnie pare dni.Tymczasowo stery przekazuje dla Bysi.Jak bedze mogla to sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja wlasnie wrocilam od tesciow! spedzilam tam caly dzien! ryz basmati z rybka na obiadek, przynioslam torcik i siedzialysmy i plotlkowalysmy caly dzien :) szefowo- coz to za tajemnicze znikniecie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×