Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Tulcia ❤️❤️❤️ Mam poczucie, że teraz to jesteście "moją grupą wsparcia" :) CMOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Moj maz juz wrocil i dzs siedzi na kanapie i meczyk oglada-poganiam go troche a co :) Miumiumiu nie upominaj sie o depresje bo nie warto jej wygladac i szukac u siebie-pracuje z ludzmi chorymi na to i nie jest to mily widok.takze DEPRESJI PODZIEKUJEMY!!! Mysle tez ze Aniaj ma racje,ze trzeba sprawe postawic jasno!Czesto to co boli na poczatku daje radosc pozniej!Uzalezniasz sie od M a on to wykorzystuje przezco to TY cierpisz.IDZ DO PRZODU STANIE W MIEJSCU NIC CI NIE DA!Rozkwitaj Kobieto jestes tego warta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu haslo brzmi NOWY ROK NWE MOZLIWOSCI-ciaza do jedna znich a mozliwosci jest wiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu nawet nie próbuj nas opuszczać!!!!!!!!!!!!jesteś z nami i koniec :) a co do Twoich \"depresji\" to aboslutnie popieram szefową :) dzielna jestes i nie dam se na naosie grać no!!! :) idę sprzątać i gotować , bo mam dzisiaj gości :) całuski dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki juz jestem! chalupka odmalowana :) miumiumiu- razem plakac razniej- dolaczam do ciebie- mam mega depreche! w tym miesiacu ze staranek nici, bo znowu to ten moj nieplodny miesiac :( kurcze ale sie te dni wloka! no nie bede wam tu smecic... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, dziewczynki, tak nie moze byc! Zegnamy depresje! Moze to tak latwo sie mowi, ale musimy starac sie cieszyc z malych rzeczy - z pysznego obiadku, z usmiechu drugiego czlowieka, z tego ze mamy dach nad glowa :-) Ja sie nawet ciesze, ze mam wygodne wyrko i ze moge teraz spac ile wlezie :-) Nie mowiac juz o przyjemnosci siedzenia przed komputerem, he he he :-D Nie warto sie zamartwiac czyms, na co nie mamy wplywu. Wiec wlaczamy muzyczke i nawet spiewamy sobie, a swiat stanie sie piekniejszy :-D Noski do gory! Desperate, fajnie masz, ze juz po remoncie :-) Ciekawa jestem, jakie kolorki scian wybralas. A tak swoja droga, to ja na Twoim miejscu staralabym sie o dzidzie non stop. Starasz sie co drugi cykl i nie wychodzi, to moze sprobuj w te miesiace, w ktore sie niby nie powinno udac? Lekarze lekarzami, ich wyliczenia wyliczeniami, a cuda sie zdarzaja :-D Powodzonka zycze! Ja dzis tez mam gosci, wiec do garow, raz dwa :-D Milego dzionka wszystkim zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie, moze ktoras z Was ma przepis na salatke z kielkami sojowymi? Jadlam kiedys u kolezanki, byla pyszna, ale nigdzie nie moge znalezc przepisu. Sa jakies inne wersje, z porami, ale to nie to. Wiem tylko, ze byl serek zolty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Wstajemy Kochane choc pogoda do tego nie zacheca.Meldujemy sie KOBITKI;) Niestety nie znam przepisu na taka salatke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bysia Wa wa
Melduje sie i wracam do gotowania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyneczki... Nat...nie znam przepisu. Ja zawsze jak tak mam to szukam w necie...nigdy mnie nie zawiódł :P No cóż...u mnie ciagle niefajnie :( a nawet gorzej :( Desperate ściskam mocno... ❤️ Ja przesiedziałam 2 dni w domu w piżamce przed kompem i TV...stanęłam na wagę i....2 kg w dół. No tak mam jak jest źle. Dzisiaj już się wyszykowałam i pojechałam chociaż do sklepu, żeby było, że do ludzi... Jutro do rodziców bo dzień Mamy i Taty chcę załatwić :) Całusiam Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj co tu tak depresyjnie!!???!! bo i ja przez Was w nią wpadnę :) Popieram szefową: depresji mówię NIE. cyce juz mnie zaczynaja boleć więc okres zbliża się jak talala :) ale nie załamkuję się, chcę iść w końcu od października na studia więc tak sobie to tłumaczę, że jak dzidzi nie będzie to nawet \"lepiej\", lepiej i nie lepiej - ale nie łamię się. ja jade dziś na drugi koniec Polski na zebranie nauczycieli z mojej szkoły, aż do Torunia, a ze śląska to kawał jest i jade tylko na 1 dzień bleee jutro zaraz wracam a dziś w nocy wyjeżdżam :) trawkę skosiłam, autko wypucowałam teraz kąpiel i pakowanie małe - bo co tu dużo zabierać na jeden dzień :) buziaki i miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu kochana cholerka to niedobrze że jest źle :-( przykro mi bardzo..naprawde. Tak się zastanawiam jakby Ci tu pomóc hmmm a zastanawiałaś się nad wspólnym wypadem do terapeuty?? może to by pomogło wyjaśnić rózne sprawy ???? Szkoda mi Ciebie bardzo bo wiem co przeżywasz...wszytsko szlak trafił :-( Przesyłam Ci kochana same pozytywne fluidki i nie wpadaj mi w żadną depresję bo to jest najprostrze rozwiązanie i nie dla kogoś takiego jak ty ;-) Mój skarb w brzuszku tez mi właśnie przesyła sygnały że ciocia ma być wesoła ;-) Bedzie dobrze może jeszcze treoche czasu potrzebujecie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia no to zabalujesz w tym Toruniu ;-) napewno każde muzeum zaliczysz ;-) Pozdrów Mikołaja K od dziewczyn z kafe i przywieź nam pierdniczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu...jesteś kochaniutka...naprawdę bardzo Ci dziękuję i brzusiowi też :):):) ❤️❤️ Nadzieja umiera ostatnia, ale w końcu umiera... :O Teraz muszę sobie z tym poradzić, jakoś przestać myśleć. Byliśmy u terapeuty i ja sama też byłam później, ale niestety kochamy się jak szaleni i nie umiemy porozumieć. Ale deprechy nie będzie...przepłakałam, zresetowałam się trochę przez te 3 dni i będzie dobrze, musi być jakoś... pozbieram się i będę żyła...nie mam wyjścia :P prawda? :P Jutro jadę do rodziców...za jednym razem opędzę Dzień Mamy i Taty :P Kamila 🌻 jestem za Bysią...proszę pozdrowić Toruń...kurde nigdy tam nie byłam :P tego Pana z globusem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Moze bedzie ladny dzionek troszke sloneczka sie przedziera przez chmury:) Pierniki dobra rzecz -popierniczymy sobie;)Pamietacie taka reklame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) dawno tu nie zagladalam ale jakos ten czas w polsce tak leci i ciagle cos do zrobienia. juz ostatni tydzien jestem w moim miescie. w niedziele jade do kraka na 2 tygodnie. tam egzaminy i wracam do dubaju. Wiecie jak mi juz teskno za mezem? :( moja mala ma juz chyba staly rytm kopania bo dostaje kopniaczki rano i wieczorem a w ciagu dnia praktycznie cisza. Mam zamiar pojsc na usg 3d. JLo i tu pytanie do Ciebie.. mozesz mi cos polecic w bialymstoku? w necie znalazlam doktora arciszewskiego. ponoc bardzo dobry ale zaraz zadzwonie i zobacze czy maja wolne terminy ;) Caluje Was wszystkie goraco miumiu a Ty prosze Cie nie doluj sie 👄 zobaczysz ze wszystko sie ulozy.. i bedzie tak jak Tobie pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Maryam-wlasnie chodze do tej kliniki .Maja tam najlepszy sprzet i swietnych lekarzy.USG 3-4D robi tylko jeden specjalista z radiologii dr.Święc.mozesz sobie nagrac badanie naDVD i dostaniesz mase fotek:)A terminy pewnie maja.z tego co pamietam to on chyba przyjmuje tylko do 14 ale moze sie myle.Jak cos to pisz na GG a reszta dziewczynek WSTAJEMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klinika Arciszewski.Maja strone w internecie .wpisz w google arciszewski i masz wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja już na nogach, ale normalnie mam dzisiaj takie samopoczucie, ze ja dziekuje - jest mi tak słabo, ze sie musze klasc co kwadrans, normalnie zero sił :( no i brzuch mnie boli, tak na dole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia {przytulam} :( bidaczku, no to leż...mam nadzieje, że jesteś w domku. JLO i Maryam ...super 3D...fajnie móc oglądać maleństwo w rzeczywistości :) To musi byc cudne przezycie. Miego dzionka Kochane. U mnie BZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :-) SZEFOWO melduję sie na stanowisku :D Maryam witaj ...❤️ ciesze sie że u Ciebie ok i smutno mi że tak tęsknisz ale już niedługo przytulisz się do swojego męża 🌼 U mnie ok nic naszczęście nie boli i skarb daje znać o sobie też w stałych rytmach ...a i lubi słodycze odrazu kopniaczki czuje :D Tulcia kochana co z Tobą ....martwisz mnie z tymi słabnięciami hmmm a ostatnie badania miałaś ok ? miumiu poproszę o uśmiech numer 5 i przytulam Cie mocno ❤️ I wiesz mam nadzieje że teraz wróci Ci dobry nasrój bo pogoda super ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli dzidzia sie nie wypnie lub zakryje to bedziesz miala super fotki i filmik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z Wami 😠 nie pozwólmy żeby nasz topik padł :-( Szefowo gdzie jesteś ????? ratujjjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Wlasnie Bysiu nie dobrze sie dzieje :o Ivoon to pewnie STRAJKUJE dzis i w szkole i na kafie;) Tulka jak samopoczucie ? A co z naszymi piernikami?! Babki meldowac sie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, jestem, czytam Was,,,ciagle i.... \"liże rany\". Niestety... Chciasłabym mieć tyle radości co na poczatku jak tu trafiłam...czytam sobie czasami co pisałam. A teraz tego nie mam, blasku w oczach i ufności, że się uda... Bo już się nie może udać :O Całuję Was mocno i ściskam....i jestem, blisko ❤️ PS Tutaj jest miejsce na radośc i szczęście, bo tak wyglądam macierzyństwo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem - podpisuję listę obecności! czuję się w miarę ok, chociaż mogłoby być lepiej. brzuszek pobolewa, ale może to dzidzia sie mosci, juz sama nie wiem.... ide dzisiaj do mojej kolezanki, ktora w niedziele urodzila syncia i nazwala go tak samo, jak ja planuje :D widac ladne imie wybralałam :P trzymajcie sie ciepło, buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo trzeba jakoś zmobilizowaćdziewczyny :-) Miumiu ❤️ ostatnia umiera nadzieja więc spokojnie jeszcze próbuj a może......❤️ Tulcia mnie też brzuszek czasem pobolewa nawet ostatnio musiałam ospe wziąść :-( A co do imienia to jak planujesz nazwać ? Dziewczyny ja od dwóch dni łapię takie śpochowki że śpie od 11 do 13 i dalej bym mogła spać gdyby nie to że muszę po Gabi podjechać do szkoły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik to ładne imię, tak jak moj mąż :P Dzis zaczynam 15 tydzien, wg opisów tego tygodnia moje malentwo ma osiagnac 10 cm, to juz niezle :) Ogolnie czuje sie dobrze, tylko wrocily delikatne mdlosci...no i mdli mnie po slodyczach bardzo :/ moj organizm toleruje tylko zdrowe jedzonko - rano pelnoziarnisty chlebek i jogurciki oczywiscie bez cukru..co to sie porobilo.. Wczoraj bylam z mezem na Indiana Jones w kinie, calkiem calkiem :) polecam i caluje Was dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×