Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

🖐️ hejka babeczki, ja też się melduję :) u nas się chmurzy, co jakiś czas wyjrzy słonki, zagrzmi, popada.... ojjj wiedziałam, kiedy zajść w ciążę, żeby się nie męczyć z włoskimi upałami :):) miumiumiu..... czekamy... 🌻 Natalie, wiem co to takiego. ostatnio też mnie wszystko drażniło, a wczoraj nagle ogarnęła mnie taka niesamowita radość, że sama się dziwiłam, jak to szybko przychodzi :D:D A mężuś po to jest mężusiem, żeby to znosił ;) Miłego dnia ❤️ dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna :D Byłam rano na badaniach :-o wypiłam kubek lukru czyli glukozy i w piątek bede wiedzieć czy wszytsko ok.Jutro juz mam USG połówkowe i odliczam godziny. Mój Rysio to strasznie leniwy chłop. Weszłam na chwile do mojega lekarza żeby zbadał tętno śpocha no i podejżeliśmy go na usg a RYSZARD co robił SPAŁŁŁŁŁŁŁ ;-) Tulcia tak sobie myślę o tym Twoim byłym i powiem tak on po prostu nie miał na imię RYSIO i dlatego jest niefajnym chłopakiem wiec głowa do góry bo niebawem trafis na swojego Rysia ❤️ Dziewczynki powiem wam że wogóle mnie nie kręci to urządzanie . Bardziej nakręcona tym moim domkiem była jak zaczynaliśmy budować a teraz jestem leniwa i nic mi się nie chce :-o Lece obiadek gotować ale jestem w pobliżu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia...jakie to słodkie..Rysio sobie śpi...:D no sam lukierek :) Mój M się w tym miesiącu bardzo starał ;) i tak nie oczekuje @ jak i ja. I zakupił juz test na piatek, że gdyby we czwartek nie było @ to testujemy, a ja...:O nic nie czuje. Tzn czuje ogromniaste cysie...jak zawsze przed :O Ehhhh, jakby się nie udało to pójde na monitoring i jeszcze kupię paski owulacyjne...:O no chyba się zaparłam tym razem/tą razą :P Chyba bedę musiała wrócić do bromergonu i luteiny :O Wszytsko to już dla Was przeszłośc...a qrcze ile to trzeba siły i samozaparcia :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu🌼trzymam mocno za Ciebie kciuki:) Ja będę testować w Dzień Ojca,jeśli do niedzieli nie przyjdzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie ❤️ DeeDee 👄 Bysia 🌻 Anna :) 🌻 No jak tyle trzymania za mnie to chyba nie mogę dać plamy....hahahahaha ale się powiedziało ;) PS Anna to my prawie w tym samym momencie...:P tableki poszukam...bo zafasolkowane to już tabeleczki nie potrzebują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna...🌻 oczywiście trzymam tez bardzo mocno kciuki ❤️ Wklejam tabeleczkę STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI IVOON............32..................KATOWICE........... ............3 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28....31..................WROCLAW............... .........6 DESPERATE.......22..................Q8.................. ..............2 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE.............. ............4 MIUMIUMIU.......18+ VAT...........MAZOWIECKIE...................3 EMSY..............27..................WIELKOPL.......... ..............x FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... .....08.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2........ ........22.09 AGA............24............GDANSK............3........ ........24.09 MARYAM.......24............ZEA.................3........ ........03.10 DEEDEE22......27...........RZYM...............2......... .......17.10 TULA............32...........WAW...............2........ ........23.10 BYSIA...........30............WAW...............3....... .........25.10 ANIAJ...........30(1)........wlkp................3...... ...........?..11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... dziewczynki! padam na buziaczka.... najpierw do pozna w pracy, potem ginekolog, potem ogladanie mieszkania, potem wizyta u mamy i na rzesach 30 km do domu.... oby jeszcze środę przeżyć i w czwartek mam nadzieje dojsc jakos do siebie... dłużej odezwe sie jutro! aaaa... lekarz powiedzial, ze szyjka miod malina, zamknieta i w 100% taka jak ma byc. aaaaa2... Bysia, ja na glukozę idę na dniach... mówisz, ze ciezko wypic te slodkosci??? buziaczki laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu-tez za ciebie trzymam kciuki :) dzisiaj pokazaly sie 2 grube krechy na tescie owulacyjnym! i kluje mnie jajniczek, wiec chyba jajko znosze :P caluski dla wszystkich, uaktualniam tabelke! STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI IVOON............32..................KATOWICE........... ............3 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28....31..................WROCLAW............... .........6 DESPERATE.......23..................Q8.................. ..............4 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE.............. ............4 MIUMIUMIU.......18+ VAT...........MAZOWIECKIE...................3 EMSY..............27..................WIELKOPL.......... ..............x FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... .....08.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2........ ........22.09 AGA............24............GDANSK............3........ ........24.09 MARYAM.......24............ZEA.................3........ ........03.10 DEEDEE22......27...........RZYM...............2......... .......17.10 TULA............32...........WAW...............2........ ........23.10 BYSIA...........30............WAW...............3....... .........25.10 ANIAJ...........30(1)........wlkp................3...... ...........?..11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze termin DOSTAWY zmianiam w tabeleczce, bo przecież mi się zmienił nieco :D STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI IVOON............32..................KATOWICE........... ............3 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28....31..................WROCLAW............... .........6 DESPERATE.......22..................Q8.................. ..............2 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE.............. ............4 MIUMIUMIU.......18+ VAT...........MAZOWIECKIE...................3 EMSY..............27..................WIELKOPL.......... ..............x FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... .....08.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2........ ........22.09 AGA............24............GDANSK............3........ ........24.09 MARYAM.......24............ZEA.................3........ ........03.10 DEEDEE22......27...........RZYM...............2......... .......17.10 TULA............32...........WAW...............2........ ........17.10 BYSIA...........30............WAW...............3....... .........25.10 ANIAJ...........30(1)........wlkp................3...... ...........?..11 dobranoc babeczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobitki 👄 Rodzinę wyprawiłam , śniadanko im zrobiłam i leniuchuję :D Tulcia hmm wypić da się ale słodkie to dzisdostwo to jest :-o weż ze sobą cytrynę bo lepiej smakuje z cytryną. Ja generalnie w tej ciąży nie przepadam za słodyczami i może dlatego też tak ciężko mi to szło. Wyznaczyłam sobie że ma na wypicie 10 min i wyobrażałam soebie że jem schabowego :D Jejku już dziś o 19 USG musze sie czymś zająć w domu bo sfiksuję ;-) desperate wysiaduj to złote jajeczko bo coś czuję że bedzie trafione zatopione ;-) Miumiu jeszcze tylko dziś a jutroooogruba juz bedzie wszytsko wiadomo :D Kochane zastanawiam się nad zakupami czy nie zacząć powoli ogarniać tematu bo jak bede juz taka bardzo gruba to ciężko tak łazić co krok to przystanek ;-) I jeszcze jedno macie już upatrzone wózki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ melduję się 🖐️ anna 6889, no już taka okazja jak Dzień Ojca nie zdarza się 2 razy w roku ;) więc powodzenia!! ❤️ miumiumiu, za Ciebie też kciuuuuki wielkie trzymamy ❤️ obyś nie dała plamy!!! i dosłownie i w przenośni :D Tula, weź Ty babko zwolnij trochę!! wracać do domu na rzęsach późno i to z dzidzią w brzuchu.... no no! SUper, że wszystko w porządku z ciążą ;) desperate, to co ty robisz jeszcze przed kompem? kciuki trzymam mocno! ❤️ Bysia, mówisz, żeby wziąć cytrynę na badania... dobry pomysł. Z tym schabowym też niezłe :D:D:D Miłych wrażeń na USG i żeby się Rysio dobrze obrócił do zdjęcia! hihi ;) Jeśli chodzi o zakupy to ja mam troszkę bodziaków i śpioszków, 1 parę bucików i butelkę ;) hehehe niezłe zakupki, co? Powiem Wam, że za każdym razem (od pierwszego usg, które potwierdziło obecność dzidziusia), po wyjściu z gabinetu kupowałam 1 małą rzecz. I tyle mi się uzbierało ;) ALe na takich prawdziwych zakupach jeszcze nie byłam. W Polsce mam zamiar kupić niektóre rzeczy. Co do wózka, to już od początku ciąży mam upatrzony jeden i nie chcę żadnego innego. Moja kuzynka rok temu kupiła go dla sweojego synka i już wtedy bardzo mi się spodobał. To jest Peg Perego Pliko 3. Wersja 3 w 1 - to prezent od dziadków :):):) http://www.pegperego.com/page.php?sid=c6bf9d315ab7ea1266d223a4483d10cd&pageid=IJVNL001&idf=02&idp=0000000142&cl=N A! I powiem Wam dziewczynki, że jednak zdecydowałam, że lecę do Polski w połowie lipca (ok. 28 tydzień to będzie) i wracam we wrześniu (ale już samochodem). :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lejdis :) Tulcia...ale masz powerek :P Powiem Ci, że ja w ciąży też byłam super sprawna do rozwiązania...po za zgagą nic mi nie dolegało :) A nawet w 9 misiącu ciąży prowadziłam dzielnie samochód marki tarpan, hehe Pewnie nawet nie pamiętacie, że taki był... Trzeba było mieć krzepe, żeby to prowadzić...;) Dziękuję Wam Kochane Tulcia ❤️ Desperate ❤️ Bysia ❤️ DeeDee❤️ i Wszytskim za wsparcie :) Na dniach się wyjaśni... Chociaż nie wiem dlaczego, ale od jakiś 4 dni mam różowy śluz, co mi się pierwszy raz zdarza. Miałam infekcje grypy w zeszłym tyg i brałam augmentin...czy to może być przez to? Kurcze nie wydaje mi się... no zobaczymy jak będzie :) DeeDee wózeczek superowy...moje koleżanki miały Peg Perego wózki, to droga, ale i dobra firma. Ładne kolorki 🌻 Chociaz moja koleżanka od kolorowego synka ;) zakupiła jakiś superhiper..taki tez 3 częściowy za 5 tys zł!!!! No fruwa, lata i gniazda zkłada ten wózek, hahahahaha Anna...na Dzień tatusia...fajnie by było.... dać tatusiowi piekny prezencik. Wczoraj w M jak miłość też był taki wątek z buciakmi...aż się poryczałam :O Miłego dzionka ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki! Anna i MIumiumiu-testujcie owocnie!:) Desperate-wysiedz to jajko w tym miesiacu:) Bysia daj znac jak badanko. A Tulka oszczedzaj sie troche;) Ja juz wczesniej pisalam ze wozek sprowadzam ze Stanow tj. tesciowa miala go kupic podobnie jak lozeczko( ktore juz ponoc kupila-pewnie na PROMOCJI ;) )Takze nie wiem jak i co bede miala :p A zakupy dla ❤️Gabrysia❤️ planuje zrobic w sierpniu pare ciuszkow ,posciel itp.Godzinka -dwie w sklepie i mam wszystko ( teraz byle kaska byla i wszystko sie kupi w jednym miejscu):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypić ten likier nie jest tak źle. Mi pani zrobiła z letnią wodą i wypiłam go kilkoma dużymi łykami. Jak się cedzi to jeszcze gorzej. Są chyba słodsze rzeczy na świecie. Moj mały ułożyl się pośladkowo. A teraz kopie mnie tylko z lewej strony i raczej na dole, Może leży w poprzek? Ja nie kupiłam jeszcze nic. Łóżeczko dostaniemy od znajomych bo ich mały i tak nie śpi w nim ani nie spał. Wózek mam upatrzony i zrobiłam liste którą musze skonfrontować z koleżankami. Skurczy coraz mniej chociaż noc miałam koszmarną. Leżenie na prawym lub lewym boku to koszmar. W dodatku boli mnie pachwina i biodro i mały mnie tam jeszcze bombarduje swoimi kopniakami. Byle do wizyty 30.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula powiem Ci ze ja to spie tylko na lewym boku czasem nz plecach wiec masz lepiej niz ja.Moj maly❤️ tez posladkowo jest ulozony i tez mnie kopie w dolnej czesci brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wozeczkow, to osobiscie nie polecam kupowania strasznie drogich wielofunkcyjnych, najlepiej kupic jakis zwykly typowo gleboki a kase zostawic na jakis wypasiony spacerowy ;) Od pol roku tam juz dziecko mozna wozic. Tak czy siak kazda z Was bedzie szukac niedlugo wygodnych i lekkich wozeczkow;) Dla mnie wydawanie po kilka tysiecy zlotych na gleboki wozek to...szalenstwo :) A dzieci urodzone jesienia, zima...i tak mozna wozic na spacer tylko powyzej 5 stopni bodajze?! u mnie w domu dzis silownia, starszy syn podnosi ciezarki, mąż na rowerku stacjonarnym a mamusia moczy stopy w soli z morza czarnego :D Buziaki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! melduję się - dopiero ogarniam, że żyję!.... Jeśli o mnie chodzi i o moje zakupki, to ja muszę kupić w ciągu miesiąca mieszkanie, i to jest moje największe zmartwienie. Nawet się dzisiaj popłakałam z bezsilności, że sama muszę sobie ze wszystkim radzieć, ale po chwili otarłam łezki i wzięłam się do budżetowania. Powoli wszystko zaczyna się układać w całość, przynajmniej koncepcyjną. Wybrałam już mieszkanie i teraz daję sobie tydzień na zweryfikowanie tej decyzji. Jesli wszystko bedzie na tak, to ruszam z machina kredytowa - to sie dopiero bedzie dzialo! Dla Jagódki nic nie mam - słownie NIC. Jeśli chodzi o mebelki to kupię łóżeczko i pościel. Przewijak mam dostać od koleżanki, a jakby się coś zmieniło, to będę przewijać Małą na swoim łóżku 2 metry na 1,6. Zmieści się, nie> :D Kiedyś w ogóle nie było takich cudów, jak przewijaki, elektorniczne nianie, i też się jakoś dzieci chowały, nie? :P Ciuszki Niuni będą na razie w mojej szafie. Nie mam KASY!!!! :( Jeśli chodzi o ciuszki, to kilka kupię w sklepie, a resztę w lumpeksie. Popiorę, poprasuję i musi być dobrze. Wózek kupi mi Mama, ale musi byc ultra lekki, bo mieszkanko planuje na 1 pietrze bez windy. Z ceną na pewno nie będę szaleć. W ogóle powiem Wam, że spuściłam z tonu... mieszkanie będzie w bloku z wielkiej płyty, wykończone tanim kosztem, wszystkich tych bajerów dla dzidzi raczej nie kupię, ciuszki będzie miała używane... rodzić chciałam prywatnie, teraz wiem, że na to też nie będzie funduszy.... ale co tam! oby Jagódka zdrowa była, i żebym ja szybko mogła do formy wrócić, to sobie damy radę! Kocham moją córcię i to jest najważniejsze! ❤️ A remont skończę najwyżej na wiosnę. HOWK :D dobrej nocy Laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wlasnie pokonalam 2.5 godzinny maraton prasowania! niezly power mam w prawej rece- jak by co moge komus przydzwonic:D j-lo- jak tam gabrys? deedee- kochana ja juz do was napisalam \"po\" hehehe ja+ moj +budyn czekoladowy-wiecej szczegolow nie bede zdradzac :P bysia- jak tam usg? miumiumiu-trzymam kciuki kochana! ula- trzymaj sie dzielnie! aniaj- jak ty znosisz byc sama pomiedzy chlopami co? toz to zwariowac idzie :P tulcia- kochana moja ty! chcialam powiedziec, ze jestes strasznie dzielna, wizaesz koniec z koncem sama w tak trudnej sytuacji! mam nadzieje, ze ci sie wszytsko ulozy jak najlepiej! nie martw sie o pieniazki! jakos to bedzie- zobaczysz! najwazniejsze, ze bedziesz miala corcie i bedziesz ja kochac :) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje ale jestem podniecona tym usg :D widziałam swojego synusia i jest taki sliczny :D Synuś ma potężny potencjał między nóżkami :-p widziałam na własne oczy:-p, jest zdrowiutki i jak zwykle zaspany. Dostałam płytę z nagraniem i siedze i wyłapuję co chwilę jakieś szczegóły. Data porodu z miesiączki pokrywa się z usg więc wszytsko ok. Wklejam wam link do zdjęcia z moim brzusiem, świerzutkie :D Całuję was i spokojnej nocki życzę :-) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d5bb589fd00f33c7.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki.. Co mam do powiedzenia w swojej sprawie to... :O:(:O:(:O:(:O:(:O:(:O i tyle. Tulcia jesteś...WIELKA..🤗 ❤️🌻 Miłego dzionka...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia, ale brzuch :D:D tak jak mowia, ze na chlopaka to taka pilka ;)moj raczej rozlany ale jeszcze urosnie! Desperate, no wlasnie, jak ja mam z tymi chlopami wytrzymac..zakladajac, ze pewnie w brzuszku nastepny siedzi :D!!!! Tula, pewnie, ze przewijak to do niczego nie potrzebny ;) Ja w ostatniej ciąży kupilam, ale nawet nie rozpakowalam i sprzedalam na allegro :D dzidzie doskonale przebiera sie na lozku ;) co do ciuszkow, to na samym poczatku najbardziej przydatne to zwykle spioszki i rozpinane na calosci kaftaniki. Kupilam kilka body ktore pozniej tez zmuszonba by;lam na allegro pchnac :) czasem na allegro mozna cos ladnego upolowac, jakies zestawy dla maluchow-one raczej nie maja szansy na to aby sie niszczyly, ja tez czasem kupowalam uzywane ale jak nowe i za grosze! i o wiele bardziej oryginalne niz to co w sklepach u nas Ja juz mam taki zapas ciuchow po malym, ze na szczescie o to sie nie martwie. No chyba, ze jednak to dziewuszka sie przytrafi ;) teraz to tylko mysle, co na obiad zrobic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu- Kobieto! co tu sie łamać!! przed Toba jeszcze wiele szans!! Glowa do góry!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak - po kolei! :D \"najsamwpierw\" to dzien dobry, bo dzien piekny mamy za oknem, musicie przyznac! :D po drugie BYSIA!!!! Bardzo się cieszę, że masz to wspaniałe przeżycie za sobą! Ja byłam tydzień temu i to jest coś niesamowitego... zazdroszczę Ci tego filmiku, bo mi nie nagrali :( Tzn niby nagrali, ale ja płyty otworzyć nie mogę :( ani ja, ani nikt inny, a kilka osób próbowało. Poszłam tam jeszcze raz, babka z fochem lekkim mi nagrała jeszcze raz - i de blada, znowu nic. Ale trudno. No i powiem Ci, że ho ho ho! ŚLYCZNIE wyglądasz na tym zdjęciu no i brzusio miód malina :D Coś musi być w tym, że brzuszki z dziewczynkami i chłopczykami wyglądają zupełnie inaczej... mój jest duży, ale taki rozlany - a Twój wygląda jak doczepiony :D :D :D I to płynnie przechodzimy do Anij - kochana, to może jednak w Twoim brzuszku będzie teraz wymarzona dziewczynka, a nie chłopiec? Bo z opisu też tak można wnosić.... :D pamiętam, jak z Bysią na początku całymi kwadransami omawiałyśmy rozmiary i wygląd brzuszków, no i już wtedy miałyśmy inne - co się zgadza, bo jak widać zawartość jest u nas KOMPLEMENTARNA :D Właśnie, Byśka - może ich kiedyś spikniemy, jak podrosną?! Twoje Syncia i moją Niunię? :D szczególnie jeśli mówisz, że ma taki POTENCJAŁ :P zawsze to dobrze dla kobiety, ha ha ha :D MIUMIU - nic a nic się nie martw! bo wiadomo, jak jest - jak się człowiek martwi, to jakoś tak gorzej w życiu idzie. a jak sobie powie: eeeee, tam! olać to, i hop siup, przodem do przodu życie atakuje, to wszystko lepiej się układa ;) I pamiętaj - powtórzę się, ale co tam! - masz tego chłopa kochanego, a to jest najważniejsze!!! Desperate - Ty to masz dziewczyno zacięcie do tego prasowania, no nie powiem :P szefowo - no nie ma jak się oszczędzać - remont mnie czeka, już latam po leroyach i innych, szukam, oglądam, ceny spisuję.... współczuję tych bóli, Tobie i Ulci... ale może to wynika z tego, że do Wielkiego Dnia coraz bliżej??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Lejdis 👄 Powiem Wam że z Gabi też miłam taką piłkę :D Wczoraj debatowałam tzn w sumie negocjowałam z męże wybór imienia i staneło w końcu na Cezarym. To cuhyba pierwsze imię które podoba nam sie obojgu. Co do wózków to faktycznie jest tak jak napisała aniaj zegłeboki to na chwilke a na długo stracza spacerówka i w nią warto zainwestować. o do ubranek to mam troch ę po gabi ale oczywiście hmm nie bede synusia ogacać w różowe ciuszki bo sie na mnie wkurzy i bede mieć przechlapane ;-) miumiu ❤️ przykro mi bardzo. Zbadaj poziom prolaktyny ok 7 dnia cyklu na czcczo i po obciążeniu . I bedzie wiadomo co jest grane. Bo może bromergo nie przywrócił ci jednak owulacji i bedziesz musiała powtórzyć kurację. Mi owulacja wróciła po dwoch miesiącach czyli zaszłam w 3 cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia ❤️ Bysiu dzieki za info... miałam problem z tym badaniem, bo... po obciązeniu pani mi się 7 dosłownie!!!! razy próbowałam wkłuć i ja zrezygnowałam. Masz rację...muszę to powtórzyc. Pobrałam brom 1 miesiąc a potem były te zawirowania z moim M :O i tak pokpiłam sprawę. A teraz widze, że i jemu wczoraj wieczorem było przykro i tak mnie (sam siebie) pocieszał...no bo co tu duzo gadać...zawsze jest trochę przykro :O Ale tylko trochę... bo przecież najwazniejsze, żebyśmy zdrowi byli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×