Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Czesc Dziewczynki! Wstajemy kochane:) DeeDee ty poranny ptaszku:)Wysle zaraz te slawne kartki;)A jesli chodzi o wyciek to ja to mam juz od ok.17tc i jest to siara-i wszystko jasne;)Takze to normalny objaw:) A tak na marginesie to................................................................... Zawsze moznazaoszczedzic na mleczku o kawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo, dzięki za zdjęcia kartek i albumu- sama to wymyślałaś??? Piękne po prostu! Masz talent kobitko!!!!!!! :) a co do tej wydzieliny... mi sie pojawiają takie kropelki.. ale kto wie, jakbym porządnie ścisnęła, to kawa z mleczkiem gotowa! hehehe buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek 👄 Do mnie mailiki doszly :-D JLo74 - karteczki super! Musisz miec cierpliwosc, zeby je robic :-D Ale efekt jest - oczywiscie pozniej poprosze o fotki tych z mchem, jak juz beda gotowe. Ciekawa jestem bardzo, jak to wyglada. Milo jest dostac na Swieta taka ,,osobista,, karteczke :-) Miumiumiu - ogrod piekny! Rany, ale Ci zazdroszcze :-D Oczywiscie tak pozytywnie ;-) Ja cale zycie wychowana w domku, a teraz mi przyszlo mieszkac w bloku :-( Na szczescie nie na zawsze i mam nadzieje, ze niedlugo kupimy jakis domek. Poki co nadrabiam balkonem. W sobote zrobilam zakupki - kwiatki, krzaczki itp. Wczoraj juz troche porobilam, dzis dalszy ciag. Mam nadzieje, ze juz w tym tygodniu uda sie zaprosic kolezanki na ciasto i kawusie w moim malym krolestwie :-D Ale tak czy siak przy ogodku Miumiumiu moj balkon sie chowa :-D DeeDee22 - ach, weekendzik nad morzem - ja moglabym jezdzic co tydzien :-) Jeszcze tydzien i moj mezus ma urlop - moze uda sie go gdzies wyciagnac :-) Zaczynamy dzis 14 tydzien :-D I w sobote kupilam pierwsze ciuszki dla dzidzi :-D Jakos sie nie moglam powstrzymac i na dodatek mam stracha, ze pozniej nie bede miala sily ani checi lazic po sklepach. Za to sie zalamalam przy ogladaniu wozkow. Nie dosc, ze ceny z kosmosu, to jeszcze nic mi sie nie podoba :-( Jak wyglad i cena ok, to jakosc do d... Dobrze, ze mam jeszcze troche czasu :-) No i w tym tygodniu musze koniecznie do fryzjera! Od poczatku ciazy nie farbowalam i juz wygladam masakrycznie. A tak wogole to kiedy sie zaczyna drugi trymestr? Bo jedne zrodla podaja, ze I trymestr jest do 12 tygodnia - inne, ze do 13, a jeszcze inne, ze do 15? I badz tu madrym, hahaha :-D I Wszystkiego Najlepszego dla Dziewuszek obchodzacych rocznice lub polrocznice slubu! Ja sama sie lapie, bo slub bralam pol roku temu :-D Ale zlecialo... Pozdrawiam i milego dnia zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie...dzięki...❤️ Ja na odwrót ..dotychczas mieszkałam w bloku, a teraz w domku i baaaardzo mi to pasuje ;P JLO...sliczne te karteczki....takie słodkie z sercem robione. Bardzo Cię podziwiam...prosze o te z mchem też :D A ja kurka sikam na paski...tzn już wysikałam co miałam hehe bo dzisiaj pokazał się dodatni tzn, że będzie owu... W większości was to już nie interesi...:P ale tak tylko chciałam nadmienić, że w kwestii ciężkiej pracy ja ciagle w peletonie :D:P Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoo jak to wyzej pisałam, to o Tobie ciepło sobie myslałam :D że my tak obydwie tutaj...:) już chyba nie w peletonie tylko w tandemie :P :O Buziak.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, z grubsza poczytałam co u Was. Nie było mnie parę dobrych dni, bo przyjechała moja siostra z drugiego końca polski i pojechalismy cała rodzinką w Tatry mmmhmmm te widoki, cieszy oko oj cieszy, ale wspinać się nie lubię niestety - też ze względu na astmę. miumiu - przypominam że ja też jeszcze w temacie starających się :) ale w tym m-cu to raczej @ się zbliża, cucuszki nabombione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon ja nie wiem czemu do Ciebie nie doszly zaraz zrobie to jeszcze raz:) Na podlasiu zapowiada sie burza moze bez piorunow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo ja nie wiem do kogo Ty to kochana posyłasz, ale napewno nie do mnie :( zmykam się myć i spać bo coś mi humorek nie dopisuje :( dobrej nocki Kochaniątka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Dziewczynki! Ivoon do Ciebie posylam ale nie wiem czemu nie dochodzi?!:( Masz inny adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzińdybry ;) Jezdem obecna :) Kamcia, sorry ...to faktycznie mamy peleton.... :P Dawno tabeleczki nikt nie wklejał to mi uciekło :P ładny dzień dzisiaj...🌻 CMOK 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie dobrze, wyjzady jak nie w góry to nad morze :) a ja widzę kanape i lóżko na zmianę. Byłam wczoraj u lekarza i sytuacja wygląda tak: -szyjka tzn długość bez zmian, końcówka jest trochę ziejąca cokolwiek to znaczy, ale nie jest źle -dostałam leki na skórcze bo nospa forte i magnez nie działaly -teraz chodze jakbym się naćpała bo po nich ma się zawroty, kołatanie serca, drażliwość niepokój itd. Piersi nabrzmiałe o niczym nie świadczą. Ja miałam owulację dopiero w w 22 d.c i myślałam że nic nie będzie, a potem bołaly mnie poiersi, spuchły, a brzuch jak na okres. Jak nie dostałam po 33 chyba dniach to zrobiłam test i prawie nic nie wyszło a za tydzień gruba krecha. Myślałam że się nie udało a tu niespodzianka. Trzymam kciuki bo nigdy nic nie wiadomo. :) .....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no moj mały waży ok 1600 g - jakoś dużo chyba odwrócił się juz na dół tzn leży jakoś tak śmiesznie głową w dół ale zgięty w plecach po kwadracie, na dole z prawej ma glowe a z lewej na górze tyłek i dogi na dole z lewej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka! czy ktoras z Was tez nie ma zasiegu w erze? od rana czekam, a musze pilnie zadzwonic:( Ula- duze to Twoje dzieciatko juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ miumiumiu, ivoon, kamcia - cierpliwości! Na pewno się uda! W końcu to jest topik NOWY ROK, NOWE MOżLIWOśCI, a nie nowy miesiąc! ❤️ Powodzenia w starankach! Ula, przykro, że musisz leżeć w domu, ale w końcuu czego się nie robi dla upragnionej dzidzi... ❤️, to już praktycznie końcówka! Półtora kg dzidziusia, piękny wynik! U nas upałów ciąg dalszy, staram się nie wychodzić z domu między 12 a 16, bo wtedy jest najgorszy skwar, ale nie zawsze to jest możliwe. Za 2 tygodnie lecę do Polski, to trochę odpocznę od tej włoskiej sauny. CHociaż ogólnie rzecz biorąc dobrze znoszę ciążę w tym klimacie, myślałam, ze będzie gorzej :D Co do objawów ciąży, to ja miałam takie jak przed @ - nabrzmiałe piersi i pobolewanie w dole brzucha, dokładnie jak to się u mnie dzieje przed @. Tylko, że piersi przestawały mnie boleć po 2,3 dniach, a w ciąży były nabrzmiałe kilkanaście dni i nie przechodziło. :) do tego miałam podwyższoną temperaturę, która utrzymywała się też kilkanaście dni ;) to był główny powód, dla którego zrobiłam test :D Ale jak wiadomo, każdy organizm reaguje inaczej... ;) Ul ma rację; NIGDY nic nie wiadomo!!!! ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee przylecisz z upałów do upałów :D ja sobie w sobotę spaliłam plecy i do teraz mnie bolą :( Ulcia dbaj o siebie- dasz radę, bo już niedługo dzidzia będzie z Wami :) MiumiumiuTy to czekaj na mnie i Kamcię hihihihihi:) wzięło mnie na mycie okien...więc lecę:) buziole dla wsytkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula..wlasnie..tylko wakacje i dzidzia bedzie z Toba :D ja pierszego chlopca urodzilam tez na poczatku wrzesnia;) dobry czas :D wiec oszczedzaj sie i lez!!potem to juz bedziesz tylko w ruchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! dnac o siebie brzuchatki! ula- wow to juz spora twoja dzidzia! trzymam za was kciuki ;) pisze na wieczor, nie moglam rano bo bylam na badaniu u okulisty i wpuscili mi atropinke :) mialam piekne czarne oczy, ktorymi widzialam zamazany obraz i tak przez pol dnia :P stwierdzam, ze mam talent pierwszy raz w zyciu robilam powidelka sliwkowe i wyszly mi-palce lizac mniam mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ desperate, dbamy dbamy o siebie :) a na powidła śliwkowe chętnie bym się wprosiła , pyyyyyycha!! Ja dzisiaj zamierzam upiec ciasto, takie zwykłe z owocami :) zobaczymy co to wyjdzie. Super filmik!! Ale ja znam jeszcze lepszy (z tej samej serii) - mało tego, oddający (uwierzcie mi) w 100% sytuację we Włoszech! :):) Mieszkam tu i żyję nie od dzisiaj, więc widzę to codziennie na własne oczy! hehehehehehe :D:D:D http://www.youtube.com/watch?v=eGtKQOlydxw Buziaczki ragazze! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuszki! Zarazobejrze wasze filmiki:)Ja juz walcze z malym glodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre te filmiki :-D Co prawda juz je kiedys ogladalam, ale nie zaszkodzi drugi raz ;-) Moj maz godzinami potrafi siedziec przed kompem i ogladac rozne bzdurki. Srednio co 5 minut wtedy mnie wola i mowi, ze ,,to,, musze koniecznie zobaczyc :-O No trzeba czasem miec cierpliwosc do swojego chlopa, hahaha, ale oni to jak male dzieci :-D A teraz sie chwale - bylam wczoraj u fryzjera :-D Pierwszy raz od poczatku ciazy, bo chcialam wytrzymac do drugiego trymestru. Wysiedzialam sie tam 4.5 godziny!!! Ale wygladam wreszcie jak czlowiek :-D Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jednak przeczucie mnie nie mylilo wczoraj w nocy dostalam @! pojde z moim do jakiejs innej kliniki moze inni lekarze cos wymysla! nie chce brac tych tabletek na owulacje bo ryzyko ciazy pozamacicznej jest o wiele wieksze- a ja mam juz tylko 1 jajowod! poczekam jeszcze co inni lekarze powiedza ale najlepsze byloby dla mnie w tej sytuacji zaplodnienie metoda invitro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszniutkie te filmiki :D Desperatka przykto mi Kochana :( ale wiem, że kiedyś będzie taki czas, że @ nie przyjdzie :) u mnie dzisiaj porządków ciąg dalszy, potem wyprawa bo prezent na sobotnią 18nastkę kuzynki :) całuski dla wszystkich z upalnego południa Polski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki ❤️ Wróciłam ale w piatek znowu stratuję do Gabi :D Na Mazurach jest piękna pogoda cisza i spokój ....żyć ni umierać :D Przeczytałam zaegłości i obejżałam fimiki :D Szefowo chyba zostanę twoją menagerką i zabirę się za promowanie Twojeguo talentu :D piękne te Twoje Kartki po prostu cudo :D Szefowo szacuneczek dla Ciebie ;-) ja jestem totalny antytalent :-o Natalie ja tez sie wybieram na odrosty ale w dalszym ciągu len jest silniejszy ode mnie 😠 ale sie w końcu wybiore :D desperate moja siostra miała tylko jeden jajnik sprawny i nie chciła czekać aż sama zajdzie i zdecydowała sie na in vitro . Udało sie im za piewszym razem i dziś jest w 8 miesiącu z bliźniakami wiec jesli te próby iziólka nie pomagaja ti zdecyduj sie na ten zabieg , ja bynajmniej bede trzymać kciukasy za Was :-D ❤️ Miumiu kochana z tego co wyczytałam kwitniesz z każdym dniem i mam nadziej ze tak już bedzie zawwze ❤️ kochajcie sie i szanijcie ❤️ Tula co do nietrzymania moczu to z tego co ja sie oriętuje to normalna sprawa po prostu mieśnie odpowiadające za te sprawy podtrzymują teraz nasze skarby . Ale zapytaj lekarza napewno nie zaszkodzi. ivoon Ty to masz kobito masz zapał do tego sprzątania ale powiem Ci szczerze że ja tez lubię porządek tylko teraz troche cieżej mi i nie daje już tak rady :-( Ulcia trzymaj sie jeszcze trochę i znowu wrócisz do normalnego życia i będziesz tesknić za leniuchowaniem ❤️ aniaj a jak ty sie czujesz kochana 🌼???? DeeDee 100000000 buziaków dla Ciebie i maleństwa i nie wychodz absolutnie w te upały na dwór ❤️ Byłam wczoraj w fajnym sklepie z tania odzieża tylko dla dzieci i nakupowałam trochę pajacyków , które juz wyprałam i teraz chodz i tylko oglądam je i nie mogę sie napatrzeć ...kurcze dopiero Gabi była taka mała achhhhhhhhhh leci ten czas :-( Idę na jedzonko ale bede w pobliżu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane... Bysiu ❤️, ale Ty to jesteś chodzaca dobroć i rozdawaczy ciepełka :) 🌻 Każdemu cosik...to bardzo milusie, dziękuję za się i za resztę :P Dziewczyneczki jak już jest u mnie z moim M tak milusio i w ogóle, to żeby nie było za milusio wczoraj dostałam lekkiego kopa. Tak się cieszyłam, sikałam sobie radośnie ;) na testy owu i wyszło, że będzie i super...to wczoraj moj M poszedł do lekarza i dostał leki i dochtórka powiedzieli, że.... starnka to najwczesniej we wrześniu :O Tak to wygląda... do dupy bym powiedziała no i wczoraj \"pojechałam\" po moi M, że 4 lata z nim walczyłam o dziecko, bo był na NIE. A teraz jak sam sika po majtach na widok dzieciaczków i sam lepiej wie w którym dniu cyklu ja jestem to... muszę czekać tyle znowu. A zegareczek tyka, oj tyka....:( A po za tym jest pięknisia pogoda, popijam kawusie na tarasie, dopieszczam się i rozpieszczam... i kocham bardzo mojego M. Dobry chłop z niego :P i fajniutko gotuje na dodatek :P i to by było na tyle... 🌻 A jutro się chowajta bo ma być straszny upał :P CMOK ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Bysiu zastanowie sie nad propozycja ;) Miumiumiu napewno nadejda dobre dni wrzesien niedaleko tylko 2miesiace. Desperate rob to co podpowiada ci intuicja a bedzie dobrze-zobaczysz:) Ivoon,Aniaj,Kamila ,Ulcia,Tulka,Maryam , Deedee i reszta dziewczynek 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×