Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Kochane odkopałam jakąś tabelkę ale to nie jest chyba ta ostatnia z ostatnich więc musimy ją trochę zaaktualizować :D STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI IVOON............32..................KATOWICE........... ............2 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28....31..................WROCLAW............... .........6 DESPERATE.......22..................Q8.................. ..............1 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE.............. ............3 MIUMIUMIU.......18+ VAT...........MAZOWIECKIE...................1 EMSY..............27..................WIELKOPL.......... ..............x FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... ....08.09 AGA............24............GDANSK............3........ .......24.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2........ .......22.09 MARYAM.......24............ZEA.................3........ .......11.10 BYSIA...........30............WAW...............3....... ........25.10 TULA............32...........WAW...............2........ .......23.10 DEEDEE22......26...........RZYM...............2......... .......21.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaj dopisz siebie i brakuje mi jeszcze natalie :D I tak a prpo DEEDEE kobieto czemu sie nie odzywaszzzzzzzzzzzzz ...szybciutko pisz co z Tobą [kwiatek} Tula ty też kilka zdań napisz jak sie czujesz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! j-lo ciesze sie! widzisz a tak sie balas a juz masz to za soba :) twoj synus bedzie mial w takim razie w ten sam dzien urodzinki co moja mama :) czekamy na relacje i na zdjecia gabrysia! ❤️ bysia- :D no ty i tula nastepne w kolejce! :P szykuj sie szykuj :) {kwiatek] - dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate w nocy nie moge spać bo boje sie że zaczne rodzić a nie moge tego momentu przegapić :-p Napisz desperate jak Twoje samopoczucie ? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.Lo gratuluję z całej siły :D czekamy na \"wrażenia\" i zdjęcia bobaska :) Bysiu...spokojnie...Ty i Tulka jesteście następne w kolejce :D ja oczywiście łapię dołki....ale co tam.....po burzy zawsze świeci słonko :) ściskam Was wszystkie mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon , desperate cierpliwi i pokorni zawsze zostają nagrodzeni ❤️ bedzie dobrze dziewczynki. Za jkis czas wrócimy do tych stron i bedziemy się śmiać z tego wszystkiego ............a nóż widelec może zdecydujemy się kiedyś na spotkanie twarzą w twarz z naszymi pociechami :D Wszystko przed nami dziewczyny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bysiu- kochana ja narazie nie mam czasu sie denerwowac czy myslec bo mamy ramadan i codziennie sie gdzies chodzi albo ktos do nas przychodzi i siedzimy wieczorami cala rodzinka i jemy rozne slodkosci :P a moze to wlasnie przez ten nadmiar cukru przestalam sie denerwowac? ;) a poza tym ile mozna sie trzachac? tu mi wisi tu mi powiewa :D co ma byc to bedzie :) tula- jak tam remoncik- odezwioj sie! a co z reszta dziewczyn z tej tabelki? np deedee? odezwac sie prosze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! juz no tu liste podpisac! co szefowej nie ma to leniuchuja? nie ma tak!!! :P dziewczyny dam wam przepis na cos pysznego! to sa takie ala paczusie nazywaja sie gemat! i tu sie je tradycyjnie robi w ramadan :) gemat: 1 i pol szkl maki 2 lyzki mleka w proszku szczypta soli 2 lyzeczki drozdzy w proszku 1lyzeczka proszku do pieczenia pol jogurtu olej do smazenia syrop: pol szklanki cukru szklanka wody -drozdze rozpuscic w 1/4 szklanki cieplej wody przykryc i zostawic na 10min -make pomieszac z mlekiem w proszku, dodac szczypte soli i lyzeczke proszku do pieczenia -dodac drozdze, jogurt i wymieszac wszytsko -mase przykryc i zostawic na godzinke -po godzince przemieszac troche(ewentualnie dodac troszke kardamonu) i lyzeczka formowac kuleczki i smazyc(ja mocze lyzeczke w oleju wtedy sie ladnie zeslizguja do garnka i nie trzeba sie packac :P) syrop: -do garnuszka wsypac cukier(na malym ogniu) i jak sie zacznie rozpuszczac dolac goracej wody i mieszac wszytsko az sie z tego taki syropek zrobi(mozna dodac szczypte szafranu i kilka kropli cytryny) -jak sie syropek ochlodzi wrzucic gemat i obtoczyc w nim! -wyjac i jesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :D desperate masz racje tak podchodząc do rzeczy im bardziej tym lepiej 🌼 Hmm bardzo smakowicie zapowiadaja sie te pączusie ale ja narazie to nie dam rady ich zrobić tym bardziej zjeść bo już 19 kg do przodu :-o Dziewczynki odzywajcie sie :D Szefowo jak Ty sie czujesz ? Pewnie jeszcze w szpitalu jesteście 🌼 Czekamy na wieści i relacje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko kropeczki zostawie, bo wciaz remoncik i brak czasu na pisanie :) Bysiu, dziekuje za pytanie o samopoczucie, jak na razie dopisuje :) I tez juz zaczynam odliczac..8 tygodni, ani duzo ani malo :) Buzka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!!!!!!!!!!! Remont skończony! :) Wczoraj była Moja Mama oraz pani do sprzątania i we trzy (a raczej cztery ;) ) sprzątałyśmy w mieszkanku! Ogólnie jestem bardzo zadowolona i wreszcie odzyskałam spokój wewnętrzny. Bo jakby mi przyszło rodzić lada dzień, to już mam gdzie wracać :D W czwartek dziadzio przychodzi skręcać łóżeczko - kupiłam prześliczne za 400 zł, a co! jak szaleć, to szaleć. Jeszcze tylko materacyk - już upatrzyłam sobie taki niemiecki z gąbki. Trochę drogi, ale liczę na to, że starczy na dłużej :) Ulcia - Twoje porady swiezo upieczonej mamy są super 🌻!!!! popłakałam się ze smiechu przy tej poradzie o czapeczkach bez troczków, bo zjada :D Ja czuję się wyśmienicie jak na tak zaawansowaną ciążę! Mam full energii i radości w sobie! Brzuszek mi się ostatnio mocno obniżył no i Jagódka szaleje niczym tytułowe zwierzątko z filmu UWOLNIĆ ORKĘ (czyli którędy do wyjścia, Mamo)! hi hi :D JLO - gratuluję Gabrysia i zazdroszczę takich wymiarów syncia! Też bym chciała taką \"kruszynkę :D Jak dojdziesz do siebie, to się melduj! Byska - no to faktycznie... my nastepne w kolejce :D która z nas będzie pierwsza? ;) Aniaj - to co w końcu z tą płcią???????????? I szczególnie gorąco całuję nasze dwie perełki - Ivooneckę i Desaperatkę - cmok cmok Laseczki :* 👄 lece pedze gotowac pierogi :D A jutro robię wieeeeeelki tort! a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helołl babeczki :D jak sie macie po weekendzie ? Tulcia super że juz remont skończony :D bardzo Ci zazdroszcze bo ja tu gdzie mieszkam robie prowizorke a dopiero w domku bede mogła szaleć :D Ja już chyba mam wszytsko oprócz staników do karmienia i mleka na w razie czego :D Czuje jak mój poród zbliża sie wilkimi krokami a jeszcze musze szafkę komputerową wywalić z domu . Ulcia i JLo jak tam u Was mamusie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane... przeczytałam sobie zaległości... Strasznie się cieszę, że tutaj tak pięknie się dzieje 🌻 Ula ❤️ Gratuluję serdecznie i cieszę się, że poród taki znosny to wróży, że może za niedługo pomyslisz o powiększeniu :) no i dzidiza zdrowa i w ogóle...ściskam mocno ❤️ JLO..:D:D:D urodziłaś syncia dokładnie w ten sam dzień co ja....21 lat temu. Teraz mój syn mnie wozi wszędzie i w ogóle jest super facetem. Życzę Ci z całego serca, aby Twój syncio urodzony 11 września (jaka data :D) była conajmniej taki jak mój...a jestem z niego bardzo dumna. Tulcia... 🌻ale Ty jesteś, smigasz jak jak ta lala :) ale powerku dostałaś bo wicie własnego gniazdka, to choć trudne zajęcie, ale BARDZO przyjemne :) Cieszę się, że tak się dobrze czujesz no i gratuluję własnego domciu :) Pozostałe Kochane całuję mocno Bysia ❤️ Ivoon ❤️ Desperate ❤️ DeeDee ❤️ anjaj ❤️ U mnie nici ze wszystkiego...wzięło się wszystko zesr....o z moim M, bywa. I już jakoś ani nie myslę o starankach, ani nawet teraz nie mam zkim, a raczej może...z nikim innym to nie chcę...:O Ale na prawdę cieszę się z Wami z Waszych radości 👄 Ściskam Was bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu jak super, że się odezwałaś!!!!!!!!!!!!!!!!!🌼 pisaj z nami, bo smutno bez Ciebie :) Tulciu dziekuję kochana za specjalne całuski...aż mi się uśmiechnęło i milutko zrobiło🌼 cieszę się, że skończyłaś ten remoncik...Jagódka ma dzielną i cudną mamcię :D Bysiu jak samopoczucie?? A jak nasze mamcie? JLo jak dojdziesz do siebie to skrobnij do nas Kochana :D Desperatka wypróbowałam te wasze pączusie...miodzio:D u mnie dzisiaj niespodzianka.....przylazła znienawidzona @ :( mam nadzieję, że ostatnia na jakiś czas, bo przebadana w zdłuż i w szerz mogę brać się do roboty....oczywiście z pomoca małża :D w weekend leżał placiek (przeziębienie, a wiadomo jak chłop chory to umiera :D) a dzsiaj mnie coś bierze...więc szybkie kurowanie siem mnie czeka:D zaraz biegnę do kardiologa i okaże się co tam holter zarejestrował więc potem się pochwalem co z moim pikadłem się dzieje:) całuski dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) No i.... Juz wiem Kto sobie u mnie uwił gniazdeczko ;) To ta moja \"Alicja\" której wyrosły dwa piekne jajeczka i dorodna fujarka :D No i mam juz zaplanowane zycie z czterema facetami ;) ale jakos mnie to nie zasmucilo, wrecz zaczelam sie smiac podczas badania, jak doktor mnie pocieszyl, ze jego ojciec mial 6 synow i zadnej corki hehe Wszystkie Was caluje, szczegolnie Miumiumiu :* Odezwe sie jutro, bo zaraz mam tapetowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki własnie uświadomiłam sobie że kocham swój brzuszek i że bede zanim tesknić :-( Miumiu babeczko wreszcie nareszcie ❤️ już miałam maila do Ciebie wysyłać 😠.....no i nie wolno milczeć :D Nic się nie martw bedzie dobrze :-) tzn bardo bym chciała żeby tak było ❤️ ale niestety faceci tam gdzie powinni miec mózg to mają siano i odwrotnie :-( straszne ale prawdziwe ;-) ivoon dziękuję nawet nieźle tylko w nocy to jakoś kiepsko śpie 😠 i brzuszek zaczyna ciągną ć jak za długo pochodze :-) ale to są uroki bycia mamą. Niestety myśl o porodzie zawładneła moją głową i zaczynam wpadać w panike ...wszystko zaczyna mnie przerastać .....najbardziej boje się ze zaczne rodzić w nocy a bede chciała spać i nie bede miała siły na parcie. No i jeszcze gabi ja bede musiała do mamy zawiesc itd Aleeeeeee zimnooooooooo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaj hmmm co by tu ci napisać :-( no szkoda ze alicja ma dwie kólki i armatke :-( bedziesz mieć wesoło :-) ❤️ sexmisja w wydaniu męskim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j-lo- jak tam twoj brzuszek? twoj malzonek mowil ze jeszcze troche boli- no nie dziwie sie :) ale fajnie ze ci tak pomaga i synka kapie :) pozazdroscic :) koniecznie wstaw nam zdjecia gabrysia ! buziaki! tulcia- :) kohana moja widze ze tryskasz energia i bardzo dobrze :) widzisz pop troszku po troszku wszytsko sie uklada :) miumiumu- hej tesknilysmy za toba ! pisz z nami! mam nadzieje, ze wszytsko sie ulozy z twoim m:) ivoon- jak tam badania? no te paczusie sa straszne obzeram sie nimi codziennie :) aniaj- wow jeszcze jeden chlopak! niezle! to jak w takim razie sie bedzie nazywal? bysia- przesylam troche ciepelka- u nas jest 40 stopni :) nie martw sie jakos to sie ulozy! najwazniejsza teraz dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem :) holter zarejstrował 8 stron magicznych wykresów a diagnoza brzmi : napadpwy częstoskurcz nadkomorowy :) szumnie brzmi, ale chodzi poprpstu o to, że moje serducho więcej razy się skurcza niż powinno :0 na szczęscie róznica nie jest wielka, więc nie ejst to groźne (srednia norma 70, moja średnia 98) dostałam lek (2 razy dziennie) na szczęscie pani wie o moich planach dzieciowych i dostałam lek \"bezpieczny\" w ciąży....muszę go brać bo właśnie ciąża może powodować nasilenia...oczywiście w ciąży mam brać tylko wtedy gdy \"poczuję atak\" normalnie się zastanawiam co jeszcze może we mnie siedzieć no :( zmykam pod prysznic i do łózia leczyć przeziębienie :) dobrej nocki dziewczyneczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lejdis! Nie bylo mnie tu parę dni a Wy tu już arabskie pączki za dwa tysiączki :) Dzięki zagratulację, relacje zdam za pare dni bo teraz nie dam jeszcze siedzieć. Szwy na brzuchu mnie ciągną. Myślałam że bedzie gorzej, ale jest w miarę OK. Do domu wróciłam w niedzielę o 14.00. Zdjecia swoje i Gabrysia postaram się wysłać na maila. To do napisania kochane................................ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.Lo niedługo się zagoi i będzie dobrze:) u mnie przeziębienie rizkręciło się na maxa niestety, ale dzielnie się trzaymam i jutro mam zamiar iść do pracy :D zmykam dalej do łóżeczka siem leczyć :) dobrej nocki kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce zobaczyc Gabrysia.... :-) Po cieciu najgorsze sa poczatki..oj boli..ja stosowalam masc contratubex czy jakos tak..teraz tez sobie kupie. A pozniej to okropne swedzenie.. Dzis nad ranem nie moglam spac i namietnie myslalam nad imieniem dla mojego syneczka :) O i Bysiu..trafne porównanie to tej seksmisji ;) jajka górą!! moge drugą część nakrecic. Ivoon- zdrowiej nam i bierz sie za mężusia :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u Was zalatane dziewczątka? mamuśki jak samopoczucie? u mnie troszkę lepiej ...temepratura zniknęła, ostał się ból gardła i katarek :( ale szybko się kurować trzeba bo.............. :) wracam do moich szkolnych papierków:) dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry żółwiczki i przyszłe żółwiczki :D Nawał obowiązków nie pozwolił mi sie nawet zameldować ale już nadgoniłam i jestem :D U nas też w domku lekka grypka panuje ale nie dajemy sie i chyba wygramy. Leżę dziś włóżeczku i wygrzewam się bo nie moge teraz rozłożyć sie. Szefowo jesteś bardzo dzielną babeczką i tak trzymaj :-) jak Ci idzie z karmieniem kochana :-) czekamy na relacje ale spokojnie nie poganiamy ;-) Byłam u lekarza we wtorek i waże już 70 kg :-o ale ko mam ambitny plan po porodzie i bede go realizowac :-) poza tym wszytsko ok ....brzuch mi sie już troche opuścił . Mam jeszcze dwa tyg wytrzymać i do parcia się zabieram :-) Torby mam juz spakowane , zostały mi tylko drobiazgi typu moje przybory higieniczne. Dziewczyny tak naprawde to już za 4 tyg moge mieć już synusia koło siebie :-) jakoś teraz to wszytsko jest takie dziwne i jak nie zobacze to nie uwierze :-) AAAAAAAAAA nie mogę spać w nocy bo myślę o porodzie i strasznie sie boje mimo że już raz przez to przechodziłam :-( nie chce rodzić w nocy bo bede miec gabi i nie chce robić jej zamieszania itd Dobra juz nie biadolę Dziewczynki nie dajcie sie grypkom i dbajcie o siebie :-) A reszt ababeczek niech napisze jak sie czuje maryam, DeeDee, Tulka. miumiu, natalie.........................😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HI LEJDIS! Jutro jade na zdjecie szfow wiec moze juz w niedlugo popisze z Wami.Ok zmykam i do napisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Lejdis! podłączyłam sobie wreszcie neta w moim królestwie :D ale teraz zmykam do koleżanki na ploteczki, wiec zostawiam głównie kropeczki ..................... :) Bysia - nie panikuj kochana! wszystko będzie dobrze ;) Ja spie w nocy jak suseł, a nie mam koło siebie żywej duszy :P więc jak sie AKCJA zacznie, to bede sie jeszcze musiala sama zawiezc do szpitala :) buziaki dla Wszystkich Nas, miłego dnia! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja juz w tym miesiacu przytylam 3kg- ach ten ramadan, to jedzenie noca :P no comments! j-lo- jak sie czujesz? jak maluszek? ivoon- odgon no to przeziebienie i dzialaj :) aniaj- o jakich imionkach myslicie z mezem? bysia- trzymam kciuki kochana, zeby wszytko ladnie poszlo ❤️ tulciu- kochana przyznam sie ze martwie sie o ciebie- tak sama w domciu w tym stanie hhmm... a moze bys do swojej mamci sie przeniosla co? albo do kogos z rodziny? maryam, deedee, ula, miumiumiu- piszcie kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×