Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

CZESC BBECZKI! Tula moja siostra jest waga i ciche to to i niesmiale:)W tej kwesti duzo daje imie :) Bysiu mam nadzieje ,ze brzusio sie wyciszyl. Ula dzis sie wszystko wyjasni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam najlepszą koleżanke skorpiona i potwierdzam że jak ktoś jej na odcisk nadepnie to koniec. ALe super babka. Dobrze ze jestem po drugiej stronie:) KOleżanka z pracy ma syna skorpiona i mówi że jakby mogla cofnąć czas to by przesunęła mu tą datę urodzin. ALe ja jestem byk maż byk i jakoś się nie pozabijaliśmy. A ja o 11 wybywam. Może mały zastrajkuje i wrócę do domu. Jestem jakoś dziwnie spokojna. Zero stresu. Przed pobieraniem krwi się denerwowalam a tu kompletnie nic. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki o poranku :) Ja dzisiaj rano byłam na badaniach krwi, a po południu smigam do okulisty sprawdzić, jak tam moje oczka się czują przed wielkim dniem :D Ivoon - no patrz... to coś mi się pomyliło :D Jak wiadomo, Wodniczki są cool :) Ula - uśmiechnęłam się przy czytaniu historii Twojej koleżanki :) Ja jej się w sumie nie dziwię, że załowała, że nie moze przesunac daty jego urodzin :D Znałam takiego jednego skorpiona z 11.11 - Matkoooooo! że na seks był totalnie niewyżyty, to jedno! Ale że potrafił być totalnie upierdliwy, złośliwy, cyniczny - to drugie. Dopiero jak udawałaś bardziej złośliwą, cyniczną, niewyżytą itd od niego, to na chwilę docierało do niego drogą przykładu, jak bardzo ciężki z niego obiekt. Ale następnego dnia - TABULA RASA :D Ulcia! Trzymam kciuki za Ciebie dzisiaj!!!! Odzywaj się w miarę możliwości, a poki co wielki buziak 👄 JLo - to siostra rzeczywiscie dosc nietypowa ;) Ja znam kilka dziewczyn spod znaku Wagi i powiem Wam, że... buzie to im się nie zamykają ;) Fajnie jest posłuchać takiego radia, ale od czasu do czasu człowiek też by się chętnie wypowiedział o swoich problemach, co nie? ale przebić się przez Wagę NIE IDZIE, oj nie idzie :P No i to by było na tyle, jesli chodzi o moje zodialkalne mądrości na teraz :D Idę dzwonic do Commercial Union i spytac, jakim cudem z 27 zrobiło im się 25, czyli numer mieszkania mojej sąsiadki, do której przychodzi moja tajna korespondencja o polisie na życie..... jeszcze mnie laska zaciuka w ciemnosciach korytarza, a sama zgarnie odszkodowanie..... :D :D :D no to paaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) wpadam i pozdrawiam wszystkie! Tulcia a co powiesz na to ze ja skorpion jestem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula :) jestes spokojna, bo wreszcie przyszedl czas na nieuniknione i skonczy Ci sie czekanie :) pewnie kwestia kilku dni i bedziesz tulic malenstwo.. Tula, to ja Ci zazdroszcze tego kolegi z 11.11 hehe ja lubie ludzi zywiolowych i z charakterkiem ;) a to, ze byl niewyzyty..hmmm :D no tu juz trudno narzekac :D przynajmniej zapamietasz go na dluzej ;) maryam :) witaj w klubie skorpiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Ja na chwilke, bo ostatnio czasu brak, ale podczytuje caly czas. A chcialam dzis napisac, ze trzymam Ulcia za Ciebie kciuki!!! Pewnie juz nasza Ulenka jest w szpitalu, bo 11 sie zbliza... Kurcze, sama sie zaczynam troche denerwowac :-D A jeszcze tak napisze cos odnosnie znakow zodiaku :-) Ja sama nie wiem, czy w to wszystko wierzyc, ze jaki znak taki charakter itd. itp. Jednak jak planowalismy dzidzie, to mezus wyliczyl, ze jak zaczniemy dzialac, to wyjdzie skorpionik. I spanikowal, bo mowi, ze nie zna ani jednego skorpiona, ktory bylby w porzadku :-( Zaczelam sie sama nad tym zastanawiac i wtedy mi sie przypomnialo, ze moj braciszek to przeciez skorpion! Niestety najbardziej zlosliwy, leniwy i pyskaty facet jakiego znam! W zwiazku z tym zapobiegawczo przesunelismy termin staranek i wychodzi na to, ze moj synek bedzie koziorozcem. Oby sie nie pchal na swiat poltora miesiaca wczesniej :-D Mam nadzieje, ze zadnej z Was, ktora jest skorpionem, nie urazilam :-) Aniaj - a jak Ty przechowujesz te ciuszki? Bo ja szczerze mowiac tez lubie miec wszystko wczesniej przygotowane i chetnie bym juz poprala i poprasowala, no ale nie wiem, czy to nie za wczesnie i czy sie nie zakurzy... Niby komoda zamykana, ale sama nie wiem. Moze wsadzic w jakis worek i dopiero do komody? Pozdrawiam Was wszystkie i zmykam sie pakowac, bo wybywam w weekend nad morze. Trzymajmy kciuki za Ule! Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Jeśli chodzi o naki to ja raczej za skorpionkami nie przepadam, mimo że ja sama jestem troche skorpion i troche strzelec bo urodziłam sie 25.11. Szefowo nospa forte działa na mnie bardzo dobrze i w nocy brzuch mnie nie bolał naszczeście i nie boli twu twu. Odpoczywam sobie wiecej niż wcześniej i lepiej sie czuję . I tak juz cholerka do końca czyli 50 dni :-) Śmigam zupkę zaprawić i obejże sobie jakiś film :-: Bede was śledzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryam kochana napisz nam chociaż jak sie czujesz ? [kwiatek} Ulcia ściskam Cie mocno i dobrze że sie nie denerwujesz ...wszytsko bedzie ok ❤️ Daj znać jak najszybciej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo witaj Natalie :) ciuszki tez trzymam w komodzie, w zadne folie nie wkladam, raczej wrzuce tam mydełko Bambino, aby byl przyjemny zapach i raczej nie chowaj niczego az tak szczelnie, bo mi po Filipku niektore ubranka pozołkły z nadmiaru troski o nie :) pewnie,ze z tymi znakami to przesądy ;) ale zawsze mozna sobie pogadac i sie posmiac :) ale ja i tak lubie skorpiony, rybki i raczki (moj mąż :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello hello hello :) jesooooooo ale ten czas zleciał :d mamy pierwszą \"Porodówkę\" :) Ulcia trzymaj się i bądź dzielna :D widać, że niektóre sobie o nas przypomniały...wreszcie nio :D dzisiaj mam 8 dc więc powoli, powoli....trzeba się przygotować do startu:D tzn małża trzeba przygotowywać...winogronka i te sprawy :D zmykam gotować obiadek i piec ciasto (na jutro do pracy z okazji mojego awansu zawodowego) :D ściskam Was mocno :) buzioooooooooole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystko wskazuje na to, że Ulcia naprawde poszła rodzic :D :D :D Ciekawe, co u niej.... ULA - czekamy na relację, jak juz wrocisz i do domku, i do siebie! Trzymamy kciuki! 🌻 a mi się dzisiaj śniło, że już urodziłam :) to chyba efekt wczorajszych pogaduszek z Maryam, bo tak sobie mowilysmy, ze nie pamietamy juz, jak to było nie miec brzuszka ;) w tym snie byłam juz po porodzie, i mialam płaski brzuch z takim tylko lekkim flaczkiem :) Idę jeść śniadanko, a potem jadę na badania do okulisty, żeby sprawdził, czy mogę przeć i rodzić sn, jakby co ;) MIŁEGO DNIA LASECZKI!!!!!!!! 👄 ps. Jak tam u Was z pogodą dzisiaj??? w Wawie szaro i ponuro - chyba się lato żegna z nami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki! Stawiam i uciekam...................................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas pogoda tez kiepska! na szczescie maluch dal mi pospac i wstalismy dopiero po 8 :) Mi juz sie ze dwa razy snilo, ze urodzilam i za kazdym razem chlopca ;) http://www.dadum.pl/go/_info/?id=3839&sess_id=c90e5e69184a0e33e6996a957c244d7b wczoraj wylicytowalam na allegro taki kinkiecik za 1 złotówke! nowiutki na gwarancji :) niech zyje allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Lejdis 🖐️ Szefowo............... Dziewczyny nie wiem co się ze mną dzieje ale mam albo schizy albo to efekty końcówki mojej ciąży :-( Wczoraj znowu źle sie czułam i tak naprawde to nie wiem co mi było bo nic mnie tak naprawde nie bolało no może żołądek i ciągle sikałam :-( Ja mam nadzieje że to nie sygnały zbliżającego sie ........nawet nie napisze tego słowa :-( Dziś juz lepiej ale ostatnio noce to dla mnie koszmar wrrrrrr boje sie zasnąć. aniaj skąd ty znasz takie fajne strony. Ja kompletnie nie umiem poruszać sie po aukcjach internetowych i w życiu nic nie zamówił i nie licytowałam :-) Ula hmm czy Ty już tulisz swojego synka ???❤️ Tula to jeszcze nie koniec lata ....napewno nie :-) miumiu gdzie sie podziewasz ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu..nie ma co kryc, ze to juz trzeci trymestr i bedziemy sie czuly coraz gorzej :) Tez mialam okres, ze wieczorem nasilaly sie skurcze i czulam dziwny niepokój. Ale nocki to ja przesypiam (na razie ;) A siku..to ja biegam wciaz i wciaz :) Co do zakupow przez internet to ja nie narzekam, duzo juz udanych transakcji za mna, zreszta ja lubie kupic cos taniej i zaoszczedzic, dlatego wole czasem tak niz w sklepie. Ula- z niecierpliwoscia czekamy na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze prosze! nie bylo mnie pare dni a tu juz chyba pierwszy porod! :D ulciu trzymam kciuki mocno mocno mocno! ❤️ dziewczyny na wakacjach bylo swietnie! tylko z moim gdzies jechac to sie za bardzo nie odpocznie- w 80 dni dookola swiata! kazdy dzien zawalony zwiedzaniem i wspinaczkami wieczorem wracalismy padnieci do hotelu! pieknie tam jest! wszedzie male malpki mozna je karmic i sa sliczniusie! bylismy w wiellkim zoo na przedstawieniach, jechalismy na sloniu(strasznie buja ale super :D) wybralismy sie obejrzec jeden z wodospadow i po drodze patzre taka zabawka wezyk kolorowy schylam sie a to prawdziwy waz! dobrze ze mnie nie uchrepal ciekawe czy jadowity? :P a tak w bezruchu siedzial no naprawde jak zabawka plastikowa! za to w tajlandii okropnie! bylismy tam tylko jeden dzien na zakupach! bangkok przeludniony i zasyfiony do niemozliwosci! wszedzie gotuja blizej niezidentyfikowane smierdzace zarcie na ulicach! syf malaria i beri beri! ludzie bardzo niesympatyczni, wszedzie dziwki polujace na klientow w mini mini i obcasach do tego polowa mezczyzn to geje! chodza w babskich ubrankach na obcasach umalowani z dlugimi wlosami- koszmar! no ale ciuszki super bardzo tanio! przywiozlam kilka par butow, kiecki, bluzki, torebki i i i:D zakupy na nastepne 3 lata :D dzis jestem padnieta po lotyach tu i tam! z kuwejtu do kuala lumpur, z kuala lumpur na wyspe langkawi, z langkawi do kuala lumpur, z kuala lumpur do bangkoku, z bangkoku do kuala lumpur i z tamtad do kuwejtu! do tego calymi dniami zwiedzanie! nogi to mi weszly w ... albo jeszcze glebiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Desperate to dopiero wakacje mialas:) Ula pewnie zalozyla zoltz koszulke lidera i jest szczesliwa mamusia:) Bysia jak tam dzis sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kobitki Szefowo Ty jeszcze kinder niespodzianka :-p Wylądowałam wczoraj na KTG . Stwierdziłam że nie powinnam tak tego zostawić i.........zamówiłąm sobie taxi zabrałam papiery i pojechałam. Obejżeli , zrobili ktg i decyzja że zostaje :-( Ja nikomu nie powiedziałam żę jade. Tylko koleżance u której zostawiłam Gabi. Najlepsze jest to że jak leżałam na ktg to raptem wszyscy zaczeli do mnie dzwonić jak nie moja mama to mąz i brat 😠 Generalnie wygląda u mnie to nie zaciekawie bo szyjka jest gąbczasta według terminologi medycznej ;-) ma ok 2,5 cm ale jest zamknięta. Nie zgodziłąm sie zostać i zrobili mi jeszcze morfologie ale z tą akurat wszytsko ok :-) Jeśli będzie sie coś dziać itd to mam normalnie do nich wracać i tyle. Grozi mi przedwczesny poród ale poszperałam wczoraj w necie i zazwyczaj jest tak że raczej i tak dziewczyny przenoszą ciążę ;-) I to chyba tyle z newsów ....muszę cholera znowu leżeć a przy gabi to ciężko trochę wrrrr ale idzie juz do szkoły to pół dnia bede mieć tylko dla siebie i bede wypoczywać :-) Ulcia ciekawe jak sobie tam radzisz ? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Gwiazdeczki :) ja to juz taka zagoniona jestem, że szok...wczoraj miałam tylko konferencję i próbę z dzieciakami i wyszłam z pracy o 16stej!! potem maleńkie świętowanie, bo był 29ty :) no a dzisiaj urodziny babuni mojego małża, jutro imprezka pożegnalna (bo przenoszą go na iiny oodział firmy)no a w poniedizałek to już wogóle szok....praca pełna gębą dzieci....rodzice...:) Desperatka zdjęcia piękniusie....dzięki \"Kochana :) muszę Ci powiedzieć, że zazdroszczę Ci takich wakacji :) Bysiu nie szlaej no!!! oszczędzaj się Dziewczyno :) życzę Wam milusiego weekendziku i uważajcie na siebie....odezwę się chyba dopiero w poniedziałek :) buziole dla Was wielkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek kochane! cos nam sie po tej podrozy poprzestawialo, bo budzimy sie o godz 6/7 wyspani i tryskajacy energia :D a dziwne bo tu 7rano to tam 2 w nocy! j-lo-❤️ ulciu- z niecierpliwoscia czekam az nam napiszesz ❤️ bysia- jak tam brzuszek? tula- ile jeszcze musisz czekac na ten kredyt? ivoon- trzymam kciuki :) miumiumiu- odezwij sie, daj nam znac co u ciebie! aniaj- ❤️ natalie-❤️ maryam- ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DESPERATKA!!!! Ty ranny ptaszku :D Ja również dziękuję ślicznie za zdjątka! A ta historia z \"plastikowym węzem\"..... wariatka z Ciebie, i tyle :P :) Ja na kredyt czekam jeszcze tydzien, jak nie dostane, to ich walę :P Tak czy siak, to w środę przychodzi Pan Maniek i będzie mi w moim aktualnym gniazdku robił remont :) będę stawiać ściankę i wydzielać sypialnię dla mnie i dla Jagusi, żeby kotecek po nas nie skakał w nocy :D Wybrałam już łóżeczko, szafy, szafki i szafeczki do całego mieszkania (do sypialni, kuchni i łazienki), bo w końcu będę miec niedlugo nową lokatorkę w mojej kawalerce, więc trzeba zrobić miejsce na jej rzeczy ❤️. Kupuję też kanapę rozkładaną, jak Mama będzie do nas przyjeżdżać, żeby miała gdzie spać, i nowy stół z krzesłami. Będzie ŚLYCZNIE :) Jak skończy, a to pewnie będzie za tydzień, to wreszcie poprasuje sobie wszstkie ubranka Jaguni, poukładam w szufladkach, łózeczko sie skreci, obrazki z misiami powiesi, a Matka Tula odetchnie, że jakby co, to już ma gdzie wracać po porodzie :) A właśnie! Dzisiaj mi się sniło, że zaczęłam rodzić! Takie to było realne, że się obudziałam i nadal myślałam, że rodzę, ha ha ha :D Serce mi waliło jak oszalałe, brzuch mi stwardniał, a ja się na poważnie zaczęłam zastanawiać, dlaczego do jasnej anielki ja nie mam jeszcze torby spakowanej!!! :) Więc same widzicie - zaczęła się już u mnie schiza przedporodowa ;) Kończę śniadanko i biorę się za dokładne pomiary, jak postawić ściankę! U nas dziś pogoda piękna, aż chce się żyć!!!! Buziaczki dla Was wszystkich, Dziewczynki! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hi hello Lejdis 🌼 Leże.leże i leże ............czuję sie dobrze . Już pogodziłam sie z faktem że nie poużywam życia przez 5 tygodni tak jak bym chciała i jeszcze brak sexu doprowadza mnie do szału wrrrrr ;-) Poza tym ciągle ktoś do mnie przychodzi i dzieci z podwórka wydzwaniają co 5 minut domofonem i muszę wstawać . Dziś wyłaczam domofon i tyle 😠 desperate kochana ja nie dostałam zdjęć :-( Tulcia ja wczoraj siedziałam na wyrku i prasowałam ciuszki i już mam to za sobą . Teraz powoli bede zwozić wózek , komodę itd Nie chce panikować żę urodze wcześniej ale wole być na wszytsko przygotowania :-) AAAA w szpitalu Tula powiedzieli mi że jakby się coś działo przed 37 tyg to lepiej jechać na Karową albo na Kasprzaka bo mają najlepszy sprzet dla noworodków :-) ide na śniadanko ..mam ochotke na jajeczniczkę :-) Buziaczki dziewczynki , miłej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu, maryam odezwijcie sie ❤️ Ulcia mam nadzieje że u Ciebie wszytsko ok i że maleństwo nie daje Ci popalić 🌼 ivoon jak było u Babci ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo czytac dziewczyny, ze u Was w porzadku :) Desperate- ja tez chce zdjątka :D Tula- prosze prosze :)prawdziwe gniazdko wijesz :) zycze Ci duzo inspiracji ! :) ja jeszcze troche i tez zaczne szalec z remontem Bysiu- odpoczywaj, za seks wezmiesz sie ...6 tygodni po porodzie :D Moi znajomi spodziewali sie na 80% chlopca..i wiecie co im sie na koniec urodzilo? dziewczynka :D co rusz to niespodzianka..tym bardziej jestem ciekawa co tam u mnie siedzi :) Milej niedzieli Laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HI Babeczki! WOW prawie wszystki sie zameldowaly przed szefowa to jest podejrzane;) Bysia relaks a bedzie dobrze zobaczysz:) Tula tez mam sny ze juz mam Gabryska na rekach:) Aniaj to znajomych zaskoczylo:D Ivoon nie blokuj Wa-wy strajkami ;) Wlasnie jak bylo na imprezie? Miumiumiu-co z Toba kochana? Desperate ja bym pospala ale nie daje rady;) Ula liderko maminko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekne widoki Desperate! dziekuje za zdjecia! To na tym sloniu to Twoj mąż?..a w tym czarnym stroju to Ty ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze, prosze! tak to ja z nim :) sluchajcie wlasnie wrocilam z zakupow w supermarkecie! myslalam, ze tych ludzi udusze! powinni zrobic prawo jazdy na wozek do sklepu! kurza twarz stoja po srodku i sie gapia, albo pod prad, stawiaja tak, ze przejechac nie mozna+rozwrzeszczone bachory robia sobie z nich hulajnogi! no wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×