Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Oj Ivoon napewno bede trzymac kciuki z Ciebie i za reszte staranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laseczki Tulcia ja dzis byłam u fryzjera i siedziałam od 8 do 13 bo niestety moje włosy tak ąłtwo sie nie farbują :-( ale wytrzymałam i jestem piękna ;-) Szefowo dziękuje za kolejne zdjęcia juz zaglądam i oglądam :-) ivoon ty szalona kobieto, wygrzewaj swje jajeczko i atakuj męża :-) miumiu nie wiem co Ci mam napisać....szkoda że tak to wszytsko wygląda ale może tak miało być :-( może jest Ci kto inny pisany. Ja sobie tak tłumaczyłam jak rozstałamsie na chwilke ze swoim mężem i mi pomogło. Trzymam kciuki za Ciebie i wiem że trafisz jeszcze na kogoś kto ci da to czego pragniesz ❤️ aniaj[kwiatek natalie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo, sama slodycz! Piekniusi! A jaka ma sliczna cere! Oj, beda dziewczyny kiedys za nim biegaly, hihi :-D A ja mam dzis studniowke :-D Jeszcze mnie strach przedporodowy nie opetal, ale teraz to juz sie powazna sprawa robi :-D Co do fryzjera, to mnie to czeka za tydzien w piatek. Pewnie tez z cztery godzinki zejdzie, ale trzeba wytrzymac. W sobote ide na wesele, wiec musze wygladac jak czlowiek. Tylko kreacji jeszcze nie mam i nic nie moge znalezc :-( Milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLO - Młody przytojny wielce!! :) zachodzę tylko w głowę, czemu on na wszystkich zdjęciach wystepuje w różowych ubrankach? :P szykowałaś się na córcię, czy co? :) Ja jestem od wczoraj rasową blondynką, chyba nawet przesadziła moja kochana fryzjerka z tym blondem, no ale nic, zmyje się trochę za tydzien, dwa. Nie wiem, jak Wy, ale ja zawsze najgorzej wyglądam tuż po fryzjerze :P dopiero po jakimś czasie dochodzę do siebie :) Dziewczynki, dzisiaj rano leżałam sobie w łóżku, Jagódka jak zwykle szalała, a ja sobie tak rozmyślałam, jak to będzie. I kurcze, za 16 dni kładę się już do szpitala!!!!! Kiedy to minęło?! pamiętam, jak dopiero się poznawałyśmy na tym topiku i się wymieniałyśmy pierwszymi objawami ciązy.... ech.... MIUMIU ❤️ ściskam Cię mocno! nic się nie martw - co ma być, to będzie, a życie samo zawsze pisze najlepsze scenariusze, i możesz się jeszcze baaaardzo zdziwić, co dobrego dla Ciebie ma :D IVOON - czekamy na wieści, czekamy i trzymamy kciukasy za jajeczko :D Miłego dnia laseczki, pa pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! j-lo gabrys jest cudny:D super synusia masz :) no to ja nr3 tez robilam wczoraj wloski. na moje jasno brazowe polozylam ciemnobrazowe pasemka i wyszlo super :) ivoon- trzymam kciuki mocno mocno mocno :) natalie- studniowka- to juz nie dlugo! lez, odpoczywaj juz niedlugo bedziesz zabiegana mama!:) miumiumiu- tula ma racje w zyciu wszystko moze sie zdarzyc i nigdy nie wiadomo kiedy cos sie moze zaskoczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Tulka to tesciowa mi naslala rozowe rzeczy -u niej wciaz panuje przekonanie ze w polsce chlopcy na rozowo sie nosza;) A tak na marginesie rozowy ,fiolet w modzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi ih - no podobno w niektórych rejonach Polski to właśnie tak jest z tymi kolorami dla maluszków!!! że chłopcy wyłącznie w różowym mają prawo się lansować, bo niebieski jest be :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem jedno JLo- tesciowa ma gust ;) to co w stanach na topie- u nas wejdzie za jakis czas, tak juz jest z wieloma rzeczami! a w rozowym Gabrysiowi super :) i to \" I love daddy\" :D no widac, ze tesciowa kocha synka ;) Milego weekendu Babeczki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestem dzisiaj pierwsza ;) U nas kolejny dzień ładnej pogody! Jadę na jakieś małe zakupki, potem sprzątanko, pranko, a potem czekam na koleżankę, która przychodzi ze swoim rocznym synkiem w odwiedziny do nas ;) BYSIA - jak sie czujesz??? MARYAM - co u Ciebie kochana???? buziaczki dla wszsytkich dziewczynek, jak zwykle 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyhneczki :) wczoraj po kolejnym zastępstwie w świetlicy padłam i wstałam....przed chwilką :D czyli tydzien odespany :) teraz szybciutkie lekkie śniadanko...małż na zakupy a ja sprzątanko :D bo o 14stej obiad u teściów:D miłego dnia Wam życzę nasze mamusinki, brzuchateczki i staraczki :D buziole dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) Bysiu, nie wiem co jest u Ciebie powodem złego samopoczucia, ale ja tez ostatnio miewam schizy i to doslownie bez powodu... Wczoraj bylam juz nawet zla o to, ze wyszlam glodna od tesciow, nie chce im sie nigdy nam nic podac i tu Ivonn zazdroszcze Ci Twoich obiadkow :D Zaprosili nas na imieniny do mlodszego syna, a u nich remont w toku i siedzielismy jak na \"walizkach\" :/ dziwne.... nie chcialam truc mezowi, ale cos nadepnal mi na odcisk i powiedzialam mu co nieco :D ale rano juz bylo ok :P Bo to przeciez nie jego wina.. aha, J-Lo i Ula zapomnijcie zlozyc wnioskow o becikowe :D Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA - CO SIE DZIEJE?! Pisz! Jak sie ma doła, to wlasnie wtedy najlepiej sie wygadac!!! czekam tu i/lub na gg ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki! Aniaj faktycznie moda ze stanow do polski przychodzi ze sporym opoznieniem. Bysiu co sie dzieje kochana. Ivoon kolejny obiadek u tesciow fiu fiu:) A o becikowym pamietam ba nawet z polisy troche kasy wyrwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nas jedni i drudzy rodzice rozpieszczają, ale narzekać z tego powodu nie będę :D byliśmy dzisiaj u nich z \"okazji\" powrotu z wczasów z Egiptu :0 dostałam piękną chustę, kubeczek, i różę jerychomską czy jak to się tam nazywa (taki wyschnięty krzaczek, który musi całkowicie leżeć w wodzie, rozkwita i pięknie się zieleni - więc będę od jutra hodowała roślinkę) małż dostał kubeczka, szklaną piramidkę i wódeczkę :D w sumie każdemu dostał się jakiś drobiazg-nawet moim rodzicom:) (tak to jakoś u nas jeste, że zawsze się coś dla najbliższych przywozi) no ale oczywiście najwięcej emocji wzbudziły opowieści i zdjęcia :D a teraz szybkie myju myju i................... :D dobrej nocki Dziewczyneczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Oj Ivonn przywolalas u mnie wspomnienia z mego wyjazdu a kolejny to teraz nie predko. Gabrys spi a ja latam po internecie. Cisza tu u nas ........................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Chcialam sie pochwalic ze urodzilam moja Kamilke 22go wrzesnia o godzinie 9.07 :) wazyla 3100 i mierzyla 49 cm :D jest cudna i grzeczna ale miala zoltaczke i dopiero wczoraj wypuscili nas do domu bo musiala lezec na lampach. Rodzilam naturalnie a juz tydzien przed porodem mialam rozwarcie 3 cm i skrocona szyjke :D :D Pozdrawiam Was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Mamusi i Kamilki :) czekamy na zdjątka jak już wrócisz do formy kochana :) p.s. no to mamy już 2 do 1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARYAM kochana!!! Ja Ci już co prawda gratulowałam, ale co tam! Taka okazja nie zdarza się codziennie!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D GRATULACJE dla Ciebie i Kamilki! 🌻 🌻 🌻 Niech się Wam córcia super rozwija i rośnie jak na drożdzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryam, wielkie GRATULACJE dla Ciebie i Coruni!!! 🌻 🌻 🌻 Duzo zdrowka Wam zycze, a Tobie samych radosci i pociechy z malenstwa ❤️ 👄 🌻 Czekamy na zdjecia i relacje, ale narazie odpoczywaj i szybko wracaj do formy 👄 Bysiu, co tam u Ciebie????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacji nigdy dosc.Gratuluje po raz kolejny wspanialej coreczki-slodka jest:) widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wóżek, wózek, wózek.... za dwa tygodnie będe już latac z kroplowka po szpitalu, a tymczasem nadal nie mam wózka. Dzisiaj objechałam kilka sklepów i wiecie co? Chyba kupie normalny polski wózek, który wyglądem nie różni się zbytnio od bebecarów i innych, a ceną - a i owszem! :) bebecar 3 w 1 - 2300, a polski tutek 3 w 1 - 1000 zł. Jest różnica, co nie? dobra, pobuszuję chwilę po necie, bo jeszcze się zastanawiam nad chustą nosidełkiem, a potem SPAĆ :D buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula, pewnie, ze nie ma co sie wysilac za bardzo nad wozkiem, szkoda kasy... Moj fundusz 2 lata temu tez wynosil 1000zl i starczylo :) Maryam! gratuluje Ci Kamilki!!! :-) Ciekawe jaki duzy tym razem bedzie moj chlopczyk, Fifi mierzyl az 59 cm a wazyl 3700, teraz to mysle, ze rekord bedzie pobity.... Bysiu- wlasnie- co sie dzieje? Ivoon, czekamy na wyniki testu na kilka dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziewczyneczki :D Tulka ja wychodzę z założenia, że wózeczek musi być w miarę lekki (na 1 piętro bedę musiała go taszczyć) a reszta jest bez znaczenia :D fakt, że te \"firmowe\" są dużo droższe ale czy są warte swojej ceny......? Aniaj...z tym testowaniem to jeszcze mam troche czasu...dzisiaj dopiero 15 dc i staram sie nie nakręcać i o tym nie myśleć :D walczę właśnie z dziennikami i szkolnymi papiórami...i mam nadzieję, że skutecznie coś uwalczę :D wracasm do mojej twórczości własnej :D zajrzę potem :D buziolaski for all :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane u mnie juz trochę lepiej z humorkiem :D . Zdaję sobie sparawę że to te wstrętne hormony zaczynają mną kierować a nie jak było do tej pory ja nimi :-( ale ja już sobie z nimi poradze ;-) znalazłam sobie troche zajęc i nie myśle o głupotach :D ❤️ Maryam ❤️ Kochana najserdeczniejsze gratulacje dla Ciebie i Kamilki ❤️ . Masz juz to za sobą :D teraz tylko cieszyć sie każdym dniem z Kamilką . Jak odpoczniesz to napis co i jak 🌼 Szefowo i Ula a jak u Was dziewczynki . Dajecie radę ? Dla pozostałychhhhhhhhhhhhhhhh ------> czyt. kopniak w żebra :D wysyłam kwiatuszki na które musimy poczekać sobie troszkę 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×