Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Tula trzymam kciuki ! ❤️ No Bysia musialabys sie bardzo postarac zeby nasza Tule dogonic :D Dzis bylismy z mala u lekarza. Wszystko jest ok, ladnie przybiera na wadze (az za ladnie :D) a co najwazniejsze nareszcie mozemy pozegnac zoltaczke :D tyle nerwow mnie to kosztowalo ale juz jest ok! :D Sciskam Was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane Tula milion ❤️ ci wysyłam i bądż kochana dzielna :-) Kurcze jak ty już to zaraz jaaaaaaaaaaaaaaaa :-( Szefowo ja też dzis kiepsko funkcjonuję przez tą pogodę i chyba pójde zaraz spać :-( Maryam prawdziwa z Ciebie mamusia i dobrze ż problem z żółtaczką już masz za sobą 🌼 Wysyłam jutro gabi do szkoły bo już nie mogę ;-) Dziewczynki wysyłam wam buziaczki i ide d o wyrka póki Gabi zajeła siię czymś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosto z pracy pognałam do fryzjera...odpalam cafe a tu takie wieści!!! :D Tulka kochana bądź dzielna, bo dasz sobie świetnie radę :D Maryam dcudnie, że Kamilcia już zdrowa:) Aniaj nie martw się na zapas wynikami, lekarz doradzi i wogóle bedzie ok:) Bysiu...goń Tuleczkę ;) kurcze mnie też dzisiaj boli głowa...ale na wszelki wypade walczę z nólem....nic nie stosując :D lece jeść obiadek, bo ja ciąglwe głodna jest nio :/ całuski dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaj z tego co wiem jeśli ma się śladowe ilości białka w moczu to świadczy o infekcji dróg moczowych i jak podaja że śladowe to jeszcze nie jest źle . Gdyby podali konkretnie ile tego jest to wtedy juz jakaś poważna infekcja krążaca już po nereczkach. Podejżewam ze da ci lekarz furagin i już. Nie martw się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje mam dla Was informacje od Tuli . Jest już na odziale , bidulka ma pokój obok porodówki więc słyszy wszystkie jęki i stęki rodzących :-( Poza ty czeka do jutra na obchód i od jutra najprawdopodobniej poród bedzie wywoływany. Jesli to przez trzy dni nie da efektu to po weekendzie cesarka . Miłej nocki ❤️ u mnie cisza :-) może przed burzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Tulka:) ale da sobie radę dziewczyna:) ja bym zeschizowała i spanikowałasłysząc wszystko :D Ulka czy Ty mnie kochana na nk podglądałaś? idę pod prysznic..i czytać książkę bo dzisiaj wieczór bez męża wyprawionego na basen :D dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane Jak tam wasze humorki dzisiaj ? Mamusie wyspały się ;-) Lece załatwiać ostatnie sprawy z komunią Gabi bo potem mogę nie mieć czasu. Narazie żdnych wieści od Tuli nie mam ale jak tylko bede coś wiedzieć dam znać :-) Miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) Biedna Tula..ja pamietam, jak 12 lat temu rodzilam, to doslownie OBOK mnie dziewczyna urodzila, ja patrzym na jej twarz...no ale pozniej mialam cc na szybko robione. Rano bylam u lekarza..zalecil mi dokladne badanie moczu jeszcze raz i kontrole cisnienia...ktore nie wiem czemu ale mialam dzis wyjatkowo wysokie jak na mnie. Jakby sie podwyzszylo to mam pedzic do szpitala..no i tyle na razie. No nic..ide lezec..Bysia..trzymaj sie!!! :) Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Aj wspolczuje Tulci takiej sali i wiem co mowie bo sama 2 noce lezalam obok porodowki.Na trzecia noc dostalam pokoik na poddaszu cisza spokoj. Lece maly piszczy.............................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam wiesci od Tuli. W nocy dostala swoich skurczy ale nie ma rozwarcia. dzis na obchodzie zbadali ja i odszedl jej czop. Dostala czopki na rozwarcie i zalozyli jej jakis woreczek ktory ma spowodowac rozwieranie szyjki. Przepraszam ze pisze bez polskich liter ale korzystam z mamy komputer a tu wszytsko jakies chinskie :-) Bradzo ja to boli i jest podlamana troche. Kurcze ale mi jej szkoda :-( aniaj bedzie dobrze z tym moczem . zrob posiew i bedzie wiadomo co w trawie piszczy ;-) a cisnienie to pewnie przez to ze sie zdenerwowalas tym moczem. Szefowo ucaluj Gabrysia od Cioki ;-) Ja odebralam wymaz z szyjki i jestem czysciutka , nie posiadam zadnego paciorkowca ani innego robala . W poniedzialek na KTG i zobaczymy co dalej. caluje i do napisania wieczorkirm 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesooooo biedna Tulka :( też mi Jej szkoda, ale za chwilkę będzie miała swoje szczęście obok siebie, więc szybciutko zapomni oatych wszystkich cierpieniach :D do mnie właśnie dotarło, źe w wekendzik będę w górach :D p.s. u mnie dzisiaj 23dc i żadnych objawów - ani w tę, ani w tamtą strronę :( no nic...niech się dzieje wola nieba :) zmykam sprwdzać kartkóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety po 17 przeszły Tuli skurcze i jutro odnowa zaczynają walkę :-( A ja moje kochane tak sie dziś zmeczyłam, że coś czuję że i ja na dniach bede parła. Jutro obiecałam sobie,że leże i odpoczywam . Jakby mi przyszło dziś rodzić to byłby problem bo nie mam siły. A na dodatek mój mąż pojechał do swoich rodziców i dzieli nas wtej chwili aż 240 km 😭 Chyba dziś nie zasne :-( ivoon kochana bedzie dobrze, tak czuję i juz czekam na posty typu \"dziewczyny co robiłyście z tymi mdłościami ???\" ;-) Miłej nocki Lejdis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon zapomniała bym mam pytanko trochę z innej beczki...a mianowicie chodzi mi o moją Gabi. Zastanawiam się czy ja jestem zbyt wymagająca czy ona ma braki jakieś. Czy twoje dzieciaczki też tak nagminnie zjadają literki i mają problem kiedy napisać "ń" a kiedy "ni" itd. Ja już zaczynam tracić do niej cierpliwość i jak widzie wyraz napisany np dziwig to mnie krew zalewa :-( Ivoon może mi podpowiesz co z tym zrobić ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest dla dzieci problem, ale można się tego wyuczyć :D zasada jest prosta kochana :) przez i zmiękczamy wtedy, gdy po spółgłosce miękkiej występuje samogłoska..np. dzięcioł, niebo itp. oczywiście są wyjątki tzw \"słyszalne\" np. zima. (po i jest spółgłoska, ale już sama wymowa mówi, że inaczej niż przez zi nie da się tego napisać) a przez kreskę zmiękczamy zawsze na końcu wyrazu, np. słyszeć, koń, lub wtedy gdy po spółgłosce miękkiej występuje inna spółgłoska np. ćma, niedźwiedź :D jeśli dziecko zna zasady, a mimo tego źle pisze to może pójśc to w stronę dysortografiii, ale musiały by tym błędom towarzyszyć inne błędy ortograficzne :D ale takie \"schorzenia\" stwierdza się w późniejszym wieku, bo u tak małych dzieci najczęsciej jest to brak czujności ortograficznej, który spokojnie można wypracować i wytrenować :D spoósb jest prosty....ćwiczyć ćwiczyć, ćwiczyć :D i dużo czytać, bo dzieciaki to w większości wzrokowcy, więc \"opatrzenie się\" z taka pisownią też pomaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty matka wyluzj..i nie okazuj zniecierpliwienia (wiem, że to czasem trudne) bo się bardziej zniechęci i zablokuje dziecko no i wtedy klops będzie.....wyuczy się zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki U nas dziś piekna pogoda świeci piękne słoneczko i jest cieplutko mimo wczesnej pory. Ivoon dziękuję za rady i poduczenie :D za każdym razem obiecuję sobie że nie wkurze sie na nią a tu du... blada . Wrrr potem mam wyrzuty że na nią sie w wkurzyłam . Zabieram sie za obiadek bo muszę dziś Gabi wcześniej ze szkoły zabrać :D Miłego dzionka 🌼 Dam znac jak tam Tula jeśli się odezwie :-) Może już urodziła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZsec lejdis! Dzis konczymy cztery tygodnie i bylismy na wazeniu u lekarza.Jestesmy kilogram do przodu czyli 4590 :) Powiem wam dziewczynki ze juz sie mieszcze w swoje jansy z przed ciazy-takze nie panikujcie figura wraca bez diety:) Bysiu daj znac jak tam Tulka.Moze juz jest mamusia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki rozmawiałam z Tulcią i narazie nikc sie nie dzieje :-( jest załamana trochę ---> czyt dołek. Oksytocyny jej nie chcą chyba podać--->czyt. polityka szpitala. Najlepsze jest to że zrobili usg i tam wyszło że Jagódka waży 3700 a nie 4100. Hmmm bardzo to dziwne :-( Narazie czeka bo ma założony ten obciążnik żeby szyjka jej sie \"zgładziła\" . Rozwarcie ma na jeden palec. Chyba jutro podjade do niej bo była dziś bardzo smutna :-( Kazała Was wszystkie ucałować 👄 No i to chyba na tyle z ciekawostek. U mnie nic sie nie dzieje narazie ale przyjdzie kryska na matyska ;-) ivoon Gabi dostała dzis 3 wspaniale ---> czyt. robi postepy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Bysiu, ja sie podlączam...przekaz Tuli nasze cieple slowa otuchy i moc buziakow.. wkrotce juz nie bedzie pamietac o bolu a Jagodka bedzie jej kochanym Sloneczkiem :) Ja dzis caly dzien probowalam wejsc i cos napisac, ale moj Filipek naprawde nie pozwala mi ;) Teraz na szczescie tatus sie nim zajął i wlasnie go kąpie. Popoludnie spedzilismy na spacerach w parku, bylo cieplutko i przepieknie. Bysiu- koniecznie nagródź postepy Gabrysi , za 3 \"wspaniale\" nalezy sie :) JLo- wznosze toascik z mleczka za 4 tygodnie Gabrysia ;) Ivoon- zazdroszcze Ci wypadu w gory :) ja-mieszkajac w centrum Polski, w zasadzie wszedzie mam daleko :) Natalie-odezwij sie!! juz nie wspomne o Miumiumiu!!! jestes gdzies tam jeszcze?:) pozdrawiam :* Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej Dziewczyneczki:) Bysiu no widzisz...zuch dziewczyna z Gabrysi :) a będzie coraz lepiej :D oczywiście wyściskaj od nas Tuleczkę i prześlij mnóstwo pozytywnych fluidów :) bardzo jej kibicuję:D u mnie małe pakowanko bo jak wiecie jutro wypadzik w góki na cały weekendzik :) dzisiaj 25 dc i brzucho dziwnie pobolewa...ale narazie cisza :D na wszelki wypadek pieluchy zakupiłam i pakuję ze sobą :) zmykam leniuchować bo właśnie wcisnęłam w siebie mega wypasioną pizzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Mam info od Tulci :-( Nadal dwa w jednym, jest już psychicznie zmęczona bo nic sie nie dzieje i dzis nie podadzą jej oksytocyny bo stwierdzili że dziecko musi odpocząc. Ma dzwonić do swojej lekarki bo co obchód to wszyscy gadają co innego , debile . U mnie cisza :-) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZessc! O rany Tulka wspolczuje Ci kochana.Trzymam kciuki i wierze ,ze juz niedluo bedziesz trzymac Jagodke w ramionach cala w skowronkach.Wykoncza Cie tam w tym szpitalu i fizycznie i psychicznie :o Dlatego wolalam rodzic prywatnie bo wiem co sie dzieje w szpitalach od podszewki-pracuje w jednym z nich. Lece do malego bo juz bedzie wstawal ze snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatehousewife
hej! sorki ze sie nie odzywalam dlugo, ale moj mi moj komputer zarekwirowal i cos tam reperuje. psul sie i byl mega wolny wiec odinstalowal wszytsko i jest jak nowy tyle ze nie dziala internet i nie wiemy dlaczego :( mam nadzieje ze tulcia szybciutko urodzi, trzymam za nia kciukasy :)zdazylysmy sie pozegnac na gg zanim wyszla do szpitala. dzis piatek a mi sie nic nie chce nie poszlam na spotkanko rodzinne.dzis mam taki dzien zeby sie zaszyc w domciu pod kocyk i ogladac jakis film. takze lece leniuchowac :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku...czyli dopiero po weekendzie będą dobre wieści od Tulki?? ale i tak trzymam kciukasy... może Jagódka sama zechce na ten świat??:D hihihi a może jak wrócę to będą jakieś wieści od Bysi i Czarusia :D spakowani, najedzeni obiadkiem...ruszamy w drogę :) będę za Wami tęskniła Laseczki:) buziole dla wszystkich :) do poniedziałku Lejdis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon odpoczywaj kochana i baw sie dobrze a ja mam nadzieje ze ja wrócisz to pozytywnymi informacjami :D Mi jest coraz cieżej ale to juz pora na to . Zostało mi jeszcze 14 dni i finito. Własnie rozmawiałam z Tulą i ma troche lepszy humor i jutro do niej jade wiec bede wiedzieć co i jak :-) desperate a co z Tobą kochana , jesienna chandra Cie dopadła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( Biedna Tulcia sie wymorduje... ale bedzie dobrze! Ivoon - milutkiego weekendziku! Desperate - polenic tez sie trzeba :-D Aniaj - sciskam! Bysiu - 👄 Mamuski i Malenstwa - 🌻 I pozdrowka dla wszystkich dziewuszek! Ja niestety nadal chora :-( :-( Bylam u lekarza, to kazal brac paracetamol i tyle. A ja mam chyba zapalenie ucha i gardla, a katar taki, ze nie moge oddychac. Kuruje sie po domowemu, bo nic innego mi nie pozostalo. Odezwe sie, jak sie wylecze, bo normalnie nie wiem, jak sie nazywam z tego chorobska... Buziaki i udanego weekendziku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATALIE>>DUZO miodu i cytrynki i do lozka hooop!!!! Bysiu, czekamy na wiesci od Tuli..ucaluj ja mocno mocno :) Biegne na kawe Inke :D Caluski dla naszych Forumowiczek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×