Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Ivoon. Wielkie Gratulacje :) Teraz musi być dobrze. Dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOOONNNNNNNNNNNNNNNN wspaniale wiedziam że sie udaaaaaaa ❤️ teraz tylko spokojnie nie denerwuj sie i leć po duphaston i ja dzięki niemu mam Czarusia 🌼 Mój Maly Książe obudził sie tylko dwa razy w nocy wiec dziś rzęsy są wyprostowane ;-) a potem od 7 spał do 10 :D Tula co z Tobą ????????? Tu takie wieści a Ciebie kochana nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ivon wspaniala wiadomosc gratulacje dla mezusia zobacz jak pieknie sie spisaliscie:) dwie kreseczki zachowaj ten tescik,to taki piekny widok:) GRATULIJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVONECKA BEJBE!!! :D GRATULUJEMY Z CAŁEGO SERCA!!! ❤️ MIOD NA MOJE SERCE!!! Bardzo bardzo się cieszę z tej wiadomości 🌻 ps. u mnie raz lepiej raz gorzej. zapalenie piersi nie minęło, choć od czasu do czasu mniej mnie męczy, a potem znowu jak przywali, to mam lzy w oczach, jak mam karmić albo odciągać mleczko :( robie oklady z kapusty, ale która z Was robiła, to wie, jak to cuchnie... do tego jestem jakaś mega niewyspana :( zazdroszczę Wam, że Wasze dzidziunie tyle śpią - Moja Królewna trzyma mnie przez większą część dnia i nocy w pionie. Czasami zastanawiam się ILE JESZCZE WYTRZYMAM. Jestem tak osłabiona wiecznym niewyspaniem i tygpodniowym zapaleniem piersi, że jak chodzę, to kręci mi się w głowie. Przez piersi nie wychodze na dwór na spacerki, więc już totalnie mnie to dobija :( TO TYLE SMUTÓW, KONCZE, IDE MYC ZEBY. Trzymajcie sie ciepło Misiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! dawno mnie nie bylo ale jestem w polsce wiec nie mam za bardzo czasu na pisanie itd. Dopiero 2 lutego wracamy do Dubaju wiec troche tu zabawimy :) Kochane przede wszystkim gratulacje dla Bysi!! Czarus jest sliczny ❤️ ivoon!! wiedzialam ze niedlugo ujrzych dwie piekne krechy :) teraz dbaj o siebie i lec o duphaston bo ja podobnie jak Bysia dzieki niemu mam moja Kamilcie :) JLo ale Ci Gabrys rosnie szybko. Moja Kamila tez z 49 cm urodzeniowych w ciagu jeszcze neicalych 2 miesiiecy zaczyna nosic ubranka na 62 cm. Co prawda sa troszke przyduze ale niewiele bo te na 56 sa przykuse :) aniaj czekam na wiesci od Ciebie i zdjecia kolejnego forumowego malenstwa 🌼 przyszla mamusia mam nadzieje ze do konca ciazy juz nie bedziesz miala powodow do zamrtwien :) zycze wszystkim nierozpakowanym szybkiego i bezbolesnego ;) porodu mam andzieje ze uda mi sie zagladac czesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranne dzien dobry Diewczynki :D Szczegolnie pewnie dobry dla zafasolkowanej Ivoon :) swietny prezent dla Meża na urodzinki :) Moje gratulacje, trzymam kciuki az do samego lipca ;) Naczekalas sie Kobieto, ale warto bylo :) Tula, nic sie nie martw, ja skads znam ten kryzys, minie za jakis czas...tak to jest z dziecmi \"na piersi\"..ja tez chodzilam jak zombi przez dlugi czas. Czasem ratowalam sie butelka..raz pomoglo, raz nie..ale potem to juz tylko cycuś. Maryam..jak milo,ze sie odezwalas :) Ja juz jutro drepczę do tego szpitala...i ciesze sie i boje rownoczesnie..juz wiekszosc z Was zna to uczucie ?;) No nic..ide nacieszyc sie Filipkiem:) Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Tulka kazda z nas przechodzi zarwane nocki:o Moj maly juz w nocy 2razy wstaje i juz jest lzej,ale zawsze trzeba wstac i min.40min poswiecic dziecku.A wstawanie w nocy w ciazy to smiech jak teraz na to spojrze:)Jeszcze troche i zobaczysz,ze bedzie lepiej.:) Aniaj trzymaj sie kochana i szybko wracaj do formy i do nas:) Ivoon teraz dbaj o siebie i duuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzooooooooo odpoczywaj. Maryam witamy w kraju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za ciepłe słowa dziewczyneczki:) jesteście kochane:* mój mąż to porpstu wariuje:D nic mi nie pozwala robić i wogóle jest kochany strasznie:D do lekarzqa załapałam sie na jutro :D co prawda tylko po tabletewczki bo na wszystko inne jest za wcześnie...ale im szybciej je będę brala, tym będę spokojniejsza:D właśnie przylazazłam z pracywięc szybko coś zjem i lece na kanapę z książką:D Tuleńko...a co lekarz na to zapalenie?? skoro to takie dokuczliwe i tak cierpisz to powinien coś zrobić!!!Aniaj.....będzie szybko i sprawnie zobaczysz:D przyszła mama też bybłabym grudniową mausią, ale przynajmniej teraz już nie mam czasu się smutać i mam \"zastępstwo\" :D całuski dla Was wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Witam was kochane i oznajmiam że juz nawet rzęs nie mam bo sie pokruszyły od chodzenia na nich . Mój mąż jest tak głuchy i nieprzytomny w nocy że może sie bóg wie co dziać to on sie nie obudzi.........ale spoko juz mi sie oragnizm chyba przyzwyczaił do tego trybu życia bo nawet nie dosypiam rano :D a może coś ze mna nie tak i jak fiknę to nie wstanę przez tydzień....okaże sie. Mój Książe jest cwany, wie co dobre itd dawał do pieca wczoraj wieczorem i zasnął po godz na łapkach ....i rano to samo tylko że ja juz sama z nim byłam...........brakuje mi cierpliwości i nie kumam go. Teraz zasnął w leżaczku bujaczku ale juz zaczyna kwiczeć :-( pewnie cycki mu się śnią ;-) Tulacia wreszcie ❤️ witaj w klubie.........❤️ Kończe narazie bo Książe chce mnie wykorzystać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja tylko na chwilkę! Ivoon - no nie moge normalnie nacieszyc tym Twoim newsem! :D Bysia - faceci z definicji nie doslyszą, gdy są potrzebni... :P jakoś to przetrwamy! Mojej Niuńce też się wiecznie Droga Mleczna śni :) Maryam - fajnie, że powrociłaś do nas! AniaJ - już za chwileczkę, już za momencik... :) Przyszła mamusiu - sieeeeema! moje zapalenie trochę zelżyło - uffff.... a lekarz z żelaznej to mi powiedział, że dopoki ropa mi z piersi nie leci a mleko spod pachy, to się mam sama leczyć :) oh yeah! lecę zjeść obiad i może się chwilkę kimnę. ps. czy Wy się w połogu też tak pociłyście?! Rany! Normalnie pot to ze mnie płynie a nie cieknie! Koleżanka mówi, że to hormony szaleją i wracają do normy po porodzie... miałyście takie oblewanie potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia - będzie lepiej uwierz mi. Ja też nie wiedziałam czy chce jesc, czy spać czy na ręce czy nie wiem co jeszcze. Po ok. 2 miesiącach zakumałam młodego. Chociaz zdarza sie że sie drze i nic mu nie pomaga. I wstawanie w nocy z czasem się normuje a czlowiek się przyzwyczaja. WOjtek też wstaje tylko 2 razy ale na szczęscie daje mu cyca w łóżku na leżąco i po 10 min on chyba zasypia bo ja na pewno. A jak nie wstanie np. o 1 to ja sie durna budzę i czekam czy on wstaje na jedzonko czy nie. Tula z tym zapaleniem to kobieto idz do innego lekarza. Ja na poczatku zawialam sobie cycki bo poszłam na balkon wieszać pranie. Z bólu myślałam że umrę prze 2 tyg. Niedawno zrobił mi się zator i przez 2 dni walczyłam. Pierś u góry jak kamień a od spodu normalna. Dawałam małemu tylko tego cycka w każdej pozycji ( tez ze łzami w oczach bo od tego ciągłego karmienia to brodawkę mi zmasakrował- ciągnął a nic nie leciało a ściąganiu to już bałam się myśleć taki ból. Nawet do góry nogami a z drugiego ściągałam. Do tego gorące kąpiele i masowanie. No i jak zaczęło lecieć to zrobiłam sobie zapas na trudne czasy w zamrażarce. A już tez po kapuste szłam. A u ciebie tak długo to troche za długo. Będzie lepiej zobaczysz. Ja też chodziłam jak zombi. Mały jadł co 1 -1,5 godz. przez całą dobę.Jak musiałam iść na spacer to powłóczyłam nogami i najchetniej to bym przysnęła na stojąco. W dodatku szwy nie goiły się najlepiej i przez 2 tyg myślałam że umrę z bólu. Wydziarałam się na męża, dziecko mnie drażniło. Na szczęscie wszytsko mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to ja mam \"odmienca\" bo moj maz wstaje do malego w nocy:)chyba rodzynek w ciescie mi sie trafil:D Tulka raczej wiecej jak podczas ciazy to sie nie pocilam,ale jak sie zdenerwowalam to tak.Mialam i mam jeszcze(coraz rzadziej) takie uderzenia goraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ivoon gratuluje kochana! :) juz niedlugo sie przyzwyczaicie do tego wstawania nocnego ;) ze mnie stara babcia- wypadl mi zabek znaczy sie koronka i sterczy mi taki kikut. poszlam zeby wsadzili koronke ale okazalo sie ze beda kikuta rwac bo razem z koronka ulamal sie spory kawalek zeba :P i znowu po tym antybiotyk :( niedawno co skonczylam moj 15dniowy maraton po tej torbieli a tu znowu ;) maryam-naciesz sie zimnem zjedz kapustki kiszonej i ptasie mleczko waniliowe :D aniaj-tzrymam kciuki oby porod poszedl szybciutko i bezbolesnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja uciekam i z góry dziekuje za trzymanie kciuków ;) Odezwe sie za kilka dni :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książę zasnął po walce z cyckiem ......myśłama ze mi go wyrwie z cała zawartościa . Wiem że u wiele dziewczyn tak ma ze swoimi maluchami i z tym szarpanie i rykiem ale tego to już nie kumam :-) Maryam super że jestes Babeczko bo juz myślałam że nas opuścisz jak DeeDee :-) wiec witaj wśród ihihhi zombii. A córeczka śliczna, grtuluje. o ranyyyyy budzi sie :-( ale poczekam hwilke bo musze zjeśc coś w końcu :-( i popisać z wami :D stęka narazie a ja czekam na rozwój akcji. Kurcze zasnął 20 min temu :-( Pisze szybko ...jesli chodzi o cycki to ja od wczoraj zaczełam sie zatsanawiać czy nie brakuje mi pokarmu i może on dlatego sie wścieka .....sama nie wiem . Od dwóch dni nie twardnieją mi już tak piersi jak wcześniej. Wcześniej po dwóch godz już były pełne teraz hmm może po 4 zaczynają być twardsze. Z drugiej strony to myśle sobie że może pokarm juz mi sie unormował i już tak ma być. Z gabi miałam faktycznie takie problemy jak wy a teraz wiedziałam czym sie może to skończyc to na \"chama\" przystawiałam go żeby mi ściągał pokarm. Mam laktator i ściągnełam ok 30 ml z czego wcześniej on juz troche zjadł z tej piersi i też sie zastanawiam czy to dużo czy mało. Zwariuje z braku wiedzy i czasu na to żeby poczyać nic nie mówiąc o korzytaniue normalnie z kibla :-( Koniec biadolenia :-) ivoon ja ci też jescze raz gratuluje kreseczek i nie wypuszczam kciuków dlaej je trzymam ❤️ desperate niezły numer z tym twoim ząbkiem :-) Kurdeeeeeee budzi sie wrrrrrrrrrrrr może jeszcze wróce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia może denerwuje się bo mu leci. Mój np. strasznie nie lubił jak miałam pełne piersi i po paru pociągnięcicach samo mu leciało. Też sie rzucał. Teraz tak robi jak nie jest głodny. Jak on marudził to ja mu cycka i dopiero po dłuższym czasie zauważyłam że głodny nie jest ale ciągnie bo mama dała i sie wkurza że mu leci. Dlatego chcieliśmy nauczyć smoczka. Ale się nie dał. Teraz daje mu rzadziej jeść. Jak się obudzi to nie biegne z cyckiem tylko go zagaduje, noszę i przebieram bo lubi z gołym tyłkiem leżeć. Przecież jak dłużej śpi to nie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Cezary juz wczoraj sie wyspał hmm starczyło mu 30 min i fikał do 23 :-( Teraz zasnął na jak długo to tylko on wie ;-) Ula może i masz racje ale ja jak mam pełne piersi to sama najpierw troche odciągam wiec to chyba nie ta przyczyna ..mysle ze on tak robi jak jest zmęczony i chciałbym sie najeśc i pójść spać i tak sie wtey wścieka. Musze go jeszcze poobserwować . aniaj trzyma kciuki za Ciebie i czekamy na wieści ❤️ Miłego dzionka kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Dziewczynki! Ja dzis od rana swietuje(prywatne swieto :D ) 2rocznice slubu.Rano byl piekny bukiet kwiatow od meza❤️ a wieczorem kolacyjka:) OK,lece bo Gabrys wstaje:) Buziale dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.Lo wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:) dostałam duphaston od ginki, zle ciła kilka podstawowych badń i umówiła nas na USG na 4.12. od pierwszego dnia ostatniej @ podobno liczy się ciążę więc dzisaj kończymy 5 tydzień:D idę poleżeć po właśnie z pracy wróciłam:) Aniaj trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
czesc kochane. ja od rana sprzatam przestawiam wycieram,szal czuje przyplyw energi:) denerwuje sie co u aniaj,ja nastepna w kolejce do rozpakowania:)lekarz kazal przyjechac 26listopada jeszcze na wizyte a wtedy dowiem sie co i jak?okropnego mam nerwa. dziewuszki tak czytam o tym waszym karmieniu i boje sie,czy ja dam rade zrozumiec moje malenstwo. szefowo i jak minela kolacyjka rocznicowa?udala sie? ja slub bralam 16sierpnia i do pierwszej rocznicy mam jeszcze czs,a wydaje mi sie ze minely juz conajmniej 2lata. jaka macie pogode u mnie leje i jest obrzydliwie,chcialabym aby juz padal bialy snieg:)kocham snieg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WIENC - ja też nie kumam czasami swojej Dzidki :) To tak na pocieszenie, BYSIU :) W pieluszce sucho, najedzona po sufit, wykąpana i pachnąca, a płacze i płacze i nie wiadomo już, co jeszcze wymyśleć. Bujanie źle. Niebujanie - jeszcze gorzej. Na ręce - źle. W łóżeczku - źle. Cyca - nie. Zabrać cyca - awantura na 100 fajerek. Śpiewam - źle. Nie śpiewam - co tak cicho?! he he, fajnie jest, co? :D Dzisiaj na spacerek nie idziemy - mam to gdzieś. Pogoda pod zdechłym azorkiem. Może jutro pojdziemy (jak wczesniej wstaniejmy, bo my wypełzamy z wyrka w południe :D). Mamy problem bieżący taki, że Myszka nie robi kupki już trzeci dzień. I nie wiem, co robić. JEdna kumpelka mowi - spoko! bo jej corcia robi zawsze co 3 dni! A druga kumepla mowi - szybko do apteki po czopek, bo malutkiej kiszka peknie. I bądź tu mądry!? Nie płacze szczególnie, apetyt ma, bąki puszcza smrodliwe - wszystko w normie. Więc, co robić? Do pediatry pójdę w ostatecznosci, bo byłam w poniedzialek. Bałam się o pępek Niuni, czy nie ma przepukliny. No i podobno nie ma. A, i chciałam jeszcze dodać, że skonczyl sie u nas okres, w ktorym lala tylko jadla, kupkała i spała. Teraz coraz wiecej czasu spedza na czuwaniu!!!! No i trzeba ją zabawiać :D Byśka, JLO, Ivonecka, Desperate, Maryam, Aniaj i Przyszła Mamuśka - duża buźka od naszego babskiego dueciku :D ❤️ aaa przyszła mamusko - jak Twoja corcia bedzie miała na imie? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulk mam cos dla Ciebie Noworodek po porodzie robi smółkę raz lub kilka razy dziennie. Potem pojawia się stolec przejściowy - kilka razy w ciągu dnia. Po kilku dniach pojawia się już normalna kupka, którą dzieci robią nawet kilkanaście razy w ciągu doby. Te zmiany zajmują na ogół pierwsze dwa tygodnie życia. Około trzeciego tygodnia życia wiele dzieci przestaje robić kupę tak często i zaczyna wypróżniać się raz na kilka, a nawet kilkanaście dni. Jeśli kupa jest miękka i dziecko dobrze przybiera na wadze, to nie ma się czym przejmować. Może być jednak tak, że maluch napina się i pręży. Maluchowi można w takiej sytuacji podać jakiś preparat antykolkowy. Najlepszym jednak sposobem będzie masaż brzuszka regularnie trzy-cztery razy dziennie (dokładna instrukcja na www.eDziecko.pl - \"A na kolkę masaż\"). Pani dieta nie ma wpływu na to, czy dziecko robi kupki często, czy rzadko. Mysle zo to powinno cie troche uspokoic. A kolacyjka udala sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
moja coreczka nazywana od samego poczatku przez mojego meza Balbinka:)co doprowadzilo rodzine do roznych dziwnych uwag:)tak naprawde bedzie miala na imie Wiktoria Patrycja:)nasze wielkie ZWYCIESTWO co ja sie nacierpialam aby malenka pokazala sie w postaci 2kreseczek na tescie:)ale bylo minelo.teraz jest moja kruszynka ktora 3dni cichutko w brzuszku siedziala,a teraz mamusie bombarduje kolankiem lokciem stopka,a ja uwielbiam z nia rozmawiac,no gdy sie siedzi w domu i czeka na meza trzeba inteligentnie porozmawiac z corunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z zaświatów :-( Dał mi dziś synuś popalić :-( wezwałam meża na ratunek bo chiałam uciekać z domu :-( Kurde znowu sie budzi a zdążyłam sie wykąpać i pranie rozwieśc :-( Niech sobie poplacze ,trudno :-( Tula to samo mam z nim ..........wiec chyba dzieci w tym okresie tak mają. Z Kupką spokojnie ...nic narazie nie rób ...zjedz sobie jabłuszko . Szefowo super ze kolacyjka sie udała, my świtujemy w lutym. Przyszła mamo nie przemęczaj sie , odpoczywaj kobieto ile wlezie :D Ale moje dziecko głośno kupe robi hmm taka mała pupa a takie możliwości ;-) AAAA mam takie troszkę osobiste pytanko :-) ile trwał u wad połóg ? A z tym poceniem to jak sie poce jak świnka mam ochote co chwile pod prysznic wchodzić :-( Ivoon bedzie mamą nanananana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziewczyneczki:) miałam odcięty dostęp do netu (rachunek zapłaciłam oczywiście) :Dwięc pospałam całe popołudnie:D i wcale nie czuję się wyspana:D aqle teraz musimy skoczyć w kilka miejsc a potem wyrko i już:D mam pytanie co do dolegliwości...brzucho boli cały czas....ale nie biorę nic bo da się wytrzymać:D no ale od dzisiaj mam mdłości...można rzec okropne.....jak sobie z tym radzić?? podobno pomaga herbatka imbirowa i migdały...prawda czy fałsz?? w pracy znalazłam mega szybko sposób w postaci picia...ale przecież nie mogę non stop latać z butelką wody mineralnej...bo se ludzie i dzieci pomyślą, że na kacu jestem :D spijam jak smok normalnie:D ps. fajnie się czyta o tych Waszych dzieciaczkach i przygodach:D będzie ok mamuśki!!!!:D buziole for all:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY!!! Normalnie SZOK! Moja Miśka walnęła za przeproszeniem taką kupę, że chyba z pół kilo straciła na wadze! :P Nigdy w życiu się z niczyjej kupki tak nie cieszyłam! Jak to się priorytety i sposób patrzenia na pewne rzeczy zmienia, he he :) No i po tej kupce i karmieniu Tata ją ululał o 18,30 i Jagódka spi do teraz! Śpi już bite 4 godziny! No szok nr 2 :D Aż się denerwuję, że tyle śpi i nie wiem już sama, co ze sobą zrobić! kolację zjadłam, pranie poprasowałam, włosy umyłam, kuchnię ogarnęłam, posta na kafe piszę i co by tu jeszcze? :P Byle by tylko w nocy zechciała trochę pospać... JLO - dzięki jeszcze raz za info! Uspokoiłam się po nim! BYSIA - w pewnym sensie się cieszę, że mamy te same problemy, zawsze to raźniej :D co do pytania o połóg, to o co dokladnie pytasz??? o odchodzy poporodowe? Ja miałam duże przez 2 tygodnie, średnie w 3 i 4 tygodniu, a teraz to tylko trochę mi się pojawia po karmieniu. Jest tego jednak już na tyle mało, że wystarczy wkładka! Dziewczynki, a jaki macie latator?? Ja miałam medeli, ale rzuciłam nim ostatnio o drzwi :P odkryłam natomiast aventu i jestem w niebo wzięta! ściąga jak złoto! :D Ivoon - wspólczuje mdlosci! jak sobie przypomne, to brrrr... ale pamietaj, co i ja mialam wtedy w glowie - mowia, ze im wieksze mdlosci, tym silniejsza ciąża!!!!!!!!!!!! bo mdlosci sa od jakiegos tam hormonu! przyszla mamusia - tez mialam pomysl, zeby nazwac Jagodke Wiktoria! :D ale u nas to chodziło o.... piosenkę Dżemu :D \"o wiktorio, moja wiktooooorio!\" :D nooo, idę budzić Smoczycę! ile można spać?! wybudzacie swoje dzieci, jak za długo śpią??? aaa, i jeszcze jedno pytanie - STERYLIZATOR. Macie może? jaki polecacie? buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sterylizatora nie mam. Jak coś do gotuję w garnku. Ściągaczke do pokarmu mam taką zwykłą za 5 zł. Mąż kupił jak byłam ostatni dzień w szpitalu bo myślalam ze mi biust eksploduje a w całym mieście wszytsko było wykupione oprócz najdroższych egzemplarzy. Ale nie umiem ściągać. Lepiej idzie mi ręcznie. Zresztą ściągałam tylko 2 razy przez te 3 m-ce. A co do plamienia to ja krwawiłam może 4 dni a potem to już tylko lekkie plamienie i wkładka. Po ok 2 tyg. jak wstałam w nocy przebrać Wojtka to wyleciało mi ciurkiem sporo krwi i 2 małe skrzepy ( o mało ze strachu nie umarłam że coś nie tak - widmo szpitala) a całkowite plamienie ustalo dopiero po 7 tyg. Ja budzę swojego smoka jak za długo śpi. Wstajemy ok 7 - 7:30 i za godzinke on jest śpiący więc idzie spać. Śpi od 30 min do godzinki. Właśnie śpi już godzinke a mamcia wstawiła obiad. Potem ok 10:30 wychodzimy na spacer i wtedy potrafi spać i spać. Jak nie wychodzimy to też śpi tak dlugo w łóżeczku. Dlatego go budzę po 3-3,5 godzinie. Kolejne drzemki raczej do godziny - półtorej. Ale jak był młodszy to go nie budziłam. Ivoon ja na mdłości jadłam pieczywo Wasa. Nic innego mi nie pomagało, a i tak umierałam. Leżałam plackiem przy szeroko otwartym oknie w styczniu. Grunt aby miec cały czas coś w żołądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ babeczki Dziewczynki doszłam do wniosku że mój Książe dlatego tak sie zachowuje bo dzieci w 3 i 6 tyg. mają najwiekszą faze wzrostu i dlatego tak wisi na cycu i jest rozdrażniony. Tula to prawda w kupie ;-) raźniej . jak jak już głupieje z braku wiedzy na temat anormalnychjazd mojego syna dzwonie do mojej siostry od bliźniaków i wszytsko wiem :D ona siedzi w książkach i ma na zawołanie lekarkę i jak coś to wszytsko jej tłumaczy. Ale mysle ze jakieś małe kolki to ten moj synuś też ma i chyba kupie mu jakieś kropelki. Ja nie budze Księciunia bo i tak nie wyrabiam sie z róznymi rzeczami ia jeszzcze potzrebuje troche czasu dla Gabi i jej lekcje. aniaj jak u Ciebie ? odezwij si jak najszybciej bedziesz mogła 🌼 Co do laktatora to mam elektryczny Nuka i szybciutko ściąga. Sciągałam raz ale moje dziecko nie umie pić z butli i nie pamiętam jak to było z Gabi ze ona jadla z butli i cmokała smoka. Totalna bezradnośc a chciałabym żeby pił z butli bo czasem musze gdzieś wyskoczyć . Jak wasze nauczyły sie pić ? miałyście jakiś sposób ? Moj sie dławi i smokeim i butlą :-( Sterylizatora nie posiadam ...gotowalam gabi butle w garnku. ivoon ja na mdłości jadła landrynki i gumę miętową i jakos pomagało a z ta wodą to jak masz ochotę to pij jak najwiecej nie ograniczaj . Wychodzicie dziewczyny dzis z maluchami na dwór ? Mi sie chyba właśnei kończy połóg i bardzo sie cieszę z tego powodu :D czy wam zapach też tak przeszkadzał. Ja generalni jestem wyczulona na różnego rodzaju zapachy......zwlaszzca takie :-( Powiem wam ze gdyby nie pomoc mojej mamy i babci to moja rodzina padłą by z głodu albo pozjadali byśmy sie nawzajem :-( 1 grudnia idziemy do ortopedy a 12 szczepienie i zastanawiam sie nad tymi szczepionkami ale chyba bede szczepić tradycyjnie tak jak gabi nie skojażonymi . A wy jakimi szczepicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×