Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Tula!! jako ze juz po polnocy wiec zycze Ci z okazji Twoich urodzin wszystkiego najlepszego! Duzo duzo zdrowia, milosci i cierpliwosci. Zycze Ci abys zawsze byla dumna ze swojej corci i aby problemy omijaly Cie szerokim lukiem a marzenia sie spelnialy :) Happy Birthday!! 🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Wstalam rano uslyszalam glos ptaszyny ,ze dzis Tulki urodziny!!! Wszystkiego co najlepsze w zyciu,ogromu zdrowia jeszcze wiekszego szczescia na kazdy dzien w roku oraz samych slonecznych dni no i pociechy z Jagodki zyczy szefowa:D OK,lece na zakupy swiat jest piekny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłączam sie :-) Tulciu- wszystkiego naj naj, milosci, pieniedzy i slonka :) I gratuluje udanych ukladow z Tata Jagodki..moze malutka Was na nowo połączy...? Zazdroszcze Wam tych wypadow, ja jestem we wlasnym domu jak wiezien!!! JLo- kto Ci zostaje z Gabrysiem?:) mj mąż wciaz pracuje, ja siedze z dwojka maluchow...dzis dla rozrywki sprzatamy cale mieszkanie :/ i taka to niedziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
sto lat sto lat niech zyje zyje nam:) tulcia wszyskiego najlepszego,duzo zdrowia ,pogody ducha,pociechy z coreczki i usmiechu na twarzy kazdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuleńko wszystkiego co najlepsze dla Ciebie kochana:) Życzymy Ci, by każdy kolejny dzień, był najpiękniejszym dniem Twojego życia:* 🌼 ❤️ Ja właśnie wróciłam z zakupów....kupiłam extra jeansy ciążowe - takie, które można na rybaczki podwinąć i strasznie zadowolona jestem nio:D normalnie jak dziecko, które zabawkę dostało:D A teraz zabieram się za obiadek...meksykanskie tortille dzisiaj będą:D całuski dla Wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj -moj slubny zostaje z malym a ja z siostra i kuzynka na sklepy:)Wlasnie wrocilam z maratonu sklepowego .Ludzi ful- wiecie u nas sa jeszcze swieta prawoslawnych wiec masa ludzi w galeriach.Lece cos zjesc bo KFC to zamalo dla mnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O RANY!!!!!!!!!! Dziękuję Wam dziewczyny za pamięć!!!! Dobrze, że mnie nie widziałyście, bo mi szczęka z wrażenia na klawiaturkę opadła :D DZIEKUJE!!!! 🌻 Ja też pobuszowałam dziś wieczorem po sklepach, tyle że wirtualnych www.allegro.pl :P Pokupowałam trochę ciuszków dla Jagódki na 68 bo mi powyrastała z 62, o czym zorientowałam się dziś jak jej nie mogłam śpioszków dopiąć :D Taka matka rozgarnięta ze mnie :P Próbowałam też kupić sobie coś fajnego, ale większość to były aukcje, i kurde poprzegrywałam wszystkie, no! :( Idą za to do mnie śliczne kolczyki, i już się nie mogę doczekać :D Trzymajcie się ciepło! Ja jeszcze ogarniam mieszkanie i idę powoli spać.... Jagódka daje popalić Mamie - chyba rośnie, bo od wczoraj je co godzinę, i to nie ważne czy daję jej cycka czy butelke, ani czy jest dzień czy noc.... sobie możecie wyobrazić jak ja się czuję :D BUZIAKI!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim z mroznego Bialego i zasypanego brrrrrrrr -20 robi wrazenie:D Lece sie grzac przy herbacie:p A my przechodzimy na wiekszy rozmiar pieluszek 4czas kupowac-ale on rosnie rany!!!A od przyszlego weekendu mozemy juz wprowadzac kaszki i pierwsze zupki-Gabrysiek i lyzeczkaODLOT:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ja tez bym chciala juz zaczac karmic mala sloiczkami i zupkami ,przecierkami karmienie piersia mnie strasznie denerwuje,ciagle brudne bluzki i staniki,bo jak jednym karmie z drugiego leci jak z fonntanny.no i ten stres z moim odrzywianiem,jak tylko zjem cos nowego to okropne baki mala puszcza i widac ze sie niunia meczy ale caly czs mowilam ,ze pol roku bede karmila Bysia ty tez masz taki plan prawda? wczoraj mala zasnela o 1 w nocy:(,a akurat dzisiaj maz wstawal do pracy po miesiacu laby wstawal o 4 wiec raczej wyspany to on nie byl:( mala strasznie wczoraj plakala:(prawie mi serce peklo:(teraz spi ale od rana jakas marudna i nerwowa,na cyca tez krzywo patrzyla,i ryczala jedzac:( dzisiaj umawiam sie prywatnie do pediatry,zobaczymy czy wszystko oki z malutka,bo ta moja lekarka to dziwna babka.zadnej porady nie mozna zaczerpac u niej,i laske robi odpowiadajac na moje pytania. a jutro mamy wizyte u ortopedy na 10 rano.troche sie boje jak mala to zniesie.i chcialabym aby lekarz byl mily i delikatny,i ludzki. ide rozpalac,bo ja w starym domu mam piec kaflowy i trzeba sie troche pogimnasykowac aby bylo cieplusio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas -7... zastanawiam się, czy iśc na spacer z Jagódką... ale powinnysmy isc do apteki i do piekarni, wiec chyba nie mamy wyjscia. Ale się zima zrobiła, co!? :D Miłego dnia!!! ps. Mamuska - dam Ci radę, ktorą sama dostałam od fajnej pediatry i u nas sie bardzo dobrze sprawdziła! UWAGA: Im mniej dziecko płacze, tym mniej dziecko płacze, a im wiecej dziecko płacze, tym wiecej dziecko płacze :D Zgodnie z ta radą starałam się, żeby Jagódka jak najmniej płakała! Np. zaczęłam ją przewijać po jedzeniu, a nie przed jedzeniem jak kazali w szpitalu. Jak tylko płakała, to ją zagadywałam, albo brałam na ręce jak była potrzeba! I są efekty - naprawdę płacze mniej! A chodzi o to, że dzieciak jak płacze to łyka powietrze i potem ma kolki i... płacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
tulcia,ja tez staram sie czytac jej w myslach przewijam po jedzeniu i biore na raczki gdy tylko krzyknie ,duzo jej spiewam,i o dziwo mala to lubi:) ale czsami to ona chyba sama nie wie o co jej chodzi,i to mnie dobija ze dziecku nie mozna ulzyc:( kontynuluje swoj tekst,jestem beznadziejna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Książe śpi mam chwilkę Tula kochana wszystkiego dobrego tego i owego ;-) Wiesz czego ci życzę wiec nie bede sie rozpisywać bo mam nadzieje że niedługo sie zobaczymy to Ci osobiście złoże życzenia. A tak wogóle to może sie wszystkiekiedyś spotkamy :D Co wy na to ? Szefowo u nas też zimno ale nie aż tak....brrrrr a tak międzynami to też bym sie napiła herbatki z cytrynką i chyba spróbuję :D Przyszła mamusiu ....to prawda mam plan karmić tylko do 6 miesiąca a jak bedzie sie sytuacja rozwijać to zobaczymy ;-) życie pokaże. Spokojnie nic sie nie denerwu dacie rade ze wszytskim :-) aaa mam patent na usypianie Księciunia ...siostra mi podpowiedziała....nakrywam mu buzie pieluchą i śpi ahahaha Lece bo wstaje mały terrorysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byska-Gabrysiek tez tak lubi :)Jak bylam mala to tez tak lubilam i mialam swoja \"szmatke\'\' do spania a jak sie gdzies zapodziala to sie dzialo:D inne takie same niepomagaly:) Przyszla mamo-nie pisz takich rzeczy o sobie bo to nieprawda i sama o tym wiesz.Urodzilas coreczke ,dbalas o nia w czasie ciazy i teraz wiec jestes super mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
bysiu ja ponoc uwielbialam tak zasypiac,ale na moja niunie to niestety nie dziala:(ona woli obserwowac sufit:) teraz wlasnie spia ,i maz i niunia,ladny widok:) ja bylam na spacerku u nas tylko minus2.teraz czekam na kuzynke,przyjezdza z rocznym synkiem,a ja musze sie przemeczyc bo nie mama ochoty n aodwiedziny:( tak wiem szefowo,ale cos sie porobilo ze mna,mam nadzieje ze to szybko minie,i ze ten moj potworny nastroj to chwilowy..............poprostu jestem troszke zmeczona ta cala sytulacja.................i w rodzinie i w domku u nas,ale bedzie dobrze przecierz nowy rok musi byc lepszy:) tak wiec uszy do gory kobieto jestes bardzo dzielna:)gadam sama do siebie:) trzymajcie sie cieplutko papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że jesteście dzielne i wspaniałe:D i zakazuję myśleć inaczej!!! hihihihi :) U mnie dzisiaj -9 ale już w komineczku napaliłam i cieplusio w całym miszkanku:D Dzisiaj byłam pierwszy dzień w pracy po 2 tygodniowej przerwie świątecznej i o dziwo nawet sie cieszyłam jak zobaczyłam swoje dzieciaczki:) co prawda z grubej rury miałam aż 7 lekcji, ale szybko zleciało:D Zresztą tylko 3 tygodnie masakrycznego zajobu i znów feriee :D lecę zjadać sałatkę owocową z bitą śmietaną - któraś chętna?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprosze a co sobie szkodowac?!:D Juz mamy -22st ale zimno brrrrrrrrrr:o Przyszla mamo mam nadzieje ze ci to szybko przejdzie a jesli nie to najwazniejsza jest szybka kuracja-pamietaj.Odzywa sie moje zboczenie zawodowe -no tak jeszce troche i do pracy.Czasem mi sie chce,ale czesto nieeeeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
a dajta spokoj,okropnie zimno.u nas w domku trzeba palic od samego rana bo szybko sie wychladza. o 9rano bylo minus 16 u nas na dzielnicy:(toz to szok ortopeda juz zaliczony,ledwo zdazylismy,zamarzl nam samochod,znaczy ropa i taxi nas uratowalo.i stowka poszla w zapomnienie. bioderka oki,i lekarz powiedzial ze wszystko oki,tylko moze pokazac sie przepuklinka na brzuszku i trzeba obserwowac malutka gdyby sie pojawila beda cwiczenia jakies nakazane:( i moja corka ponoc jest bardzo urodziwa:)..............no pewno po mamusi:) 28stycznia mamy usg umowione.............................znowu bedzie trzeba taki kawal jechac jutro uwaga uwaga moja malutka ma miesiac:)............moja duza piekna wikuniaudanego dnia papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! dziekuje, ze tak za mnie trzymacie kciuki, i dodajecie mi otuchy :) u nas tez sie zimno zrobilo:( no nie tak jak u was bo mamy 10 stopni, ale jest taki zamroz w powietrzu jakby bylo conajmniej -5 ;) chociaz teraz to sie juz tak przestawilam, ze zimno mi juz przy 20stopniach :P musze sie pochwalic! no wiec wczoraj mialam moj pierwszy wypadek samochodowy :P pocalowalam sie z innym samochodem :D malutkie cmok, ale jakie emocje hehehe :D tylko laku sie troche odskrobalo, nic poza tym :) czytam was kochane, tylko sie jakos nie moge zebrac na to pisanie :( caluski dla was i maluchow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
dziewczyny i jeszcze ortopeda stwierdzil,ze mala reaguje na cos z pokarmu:(...................bo ma ponoc troche szorstkie lydki. czy faktycznie to jest objaw alergii?.......jak wy myslicie jezeli tak to ja umre z glodu.......jadam tylko kanapki z wedlina i zoltym serem,platki kukurydziane na mleku,danona serki,biszkopty,herbatniki,jakis obiad wstretny bez przypraw i mieso tylko gotowane.jezeli jakis sosik to dalikatny i chudziutki...................wiec jezeli to objaw alergii na mleko,to musze odstawic mleko,biszkopty,herbatniki,i serki:(no i maslo:( musze isc do pediatry niech ona cos konkretnego mi powie,bo oszalec mozna z tej niepewnosci...................... jestem glodna:(bardzo kurde glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
u......uuuuuu.......uuuuuuuuuuuuuuu echo.............pusto............... cichosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Przyszła Mamusiu :) Co do diety, to powiem Ci, że z punktu widzenia alergii, to Ty jesz całkiem dużo alergizujących rzeczy np. te płatki na mleku... danonki... kanapki z zółtym serem.... Uczulają orzechy, ryby, oczywiscie MLEKO i wszystkie jego przetwory, jajka i wszystko co jaja zawiera czyli np. biszkopty, majonez.... dalej: mód, mięso wołowe i cielecina, wiele owoców i warzyw (np. jabłka, brzoskwienie, oczywiscie wszystkie CYTRUSY, z warzyw to pomidory). Wiec jakbys chciała przejsc na diete eliminacyjna, to czeka Cie dosc ciezkie zadanie, ale nie jest to całkiem niemozliwe - wiele matek tak robi! Ja do nich już nie naleze :) Pani pediatra powiedziala, ze u nas to nie jest alergia, tylko nadwrażliwosc skory. I jest to baaardzo mozliwe, bo wysypka sie pojawia i znika, i to nawet w ciagu jednego dnia potrwafi zniknac, wiec przy alergii to niemozliwe! Biegunke tez Jagodka miala i juz nie ma, choc ja akurat rozszerzyłam diete, wiec powinno byc teoretycznie gorzej! Powiem Ci, ze ja sie pilnuje, zeby to co jem nie było smazone i zeby nie było sztuczne czy zbytnio przyprawione. Zamiast masła jem benecol. Sery to głównie kozie. A głodzić się nie mozna, bo stracisz pokarm i tyle. Ja to akurat wiem bardzo dobrze! I mysle, ze Twoja Córeczka może miec po prostu obtarte łydeczki np od spioszków! Poobserwuj ją sama to będziesz wiedziała, czy to obtarcie znika. Całusy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ja tak szybciutko,bo mala sie wierci tulcia,ja tez mysle ze to nie alergia,przeciarz buzke ma ladna zadnych krost tez nie ma bede wszystko wiedziala jak zalicze wizyte u tej lekarki a jak narazie postanowilam jesc co jadlam.przecierz trzeba jesc :)moze poprostu slabo nasmarowalam jej nozki,albo faktycznie sie obtarly spijcie smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzescDziewczynki! A moze to wina proszku lub plynu do plukania.Skaza bialkowa zwykle najpierw pokazuje sie na twarzy. Lece maly sie buntuje ale zajrze i dopisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stawiam...............melduje ze wszytsko ok :D Cezary robi postępy :D zaczął sie przekręcać na boczki :D Dziewczynki współczuje alergii u dzieciaczkow > Gabi nie miała i nie ma na nic a Cezary jak narazie też nie i niech tak zostanie :D Całuski i trzymajcie si ecieplutko bo nadal brrrrrrrrrr -18 było rano w Wa-wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ja rowniez sie melduje ale ide szykowac obiadek,i nadrabiac zaleglosci w praniu ,prasowaniu,i sprzataniu.......................mala zasnela:)............. tez mi sie wydaje ze powinno byc cos na buzi malej................wiec nic juz o alergi nie mowie,do momentu wizyty u lekarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Melduję się i ja:D U nas zimno jak diabli, więc popijam cieplusią kawusię zbożową i robię obiadek:D Dzisiaj zaczynamy 13 tc ............jeso jak ten czas leci :) Za tydzień USG genetyczne a ja dzisiaj miałam sen, że na tym USG okazało się, że synuś będzie (nawet mężowi nie gadam, bo mu się to nie spodoba chyba:) ) Od wczoraj zdarza się jeden pawik dziennie więc chyba napewno już sobie odchodzą:D Pozdrawiam wszystkie mamusińki i całuję mocniutko nasze bejbiki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
dziewczyny znacie moze jakies godne polecenia ,nawilzacze powietrza...................bo ja musze zakupic,wydaje mi sie ze u nasjest zbyt sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka - ostatnio przerabiałam ten sam temat! :D też myślałam, że u nas jest za sucho! dostałam od Taty miernik nawilżenia powietrza na gwiazdkę, taki elektroniczny, i sie okazało, że wręcz jest za wilgotno! wiec może pożycz od kogos albo kup, to nie jest nic drogiego, a dopiero potem ew. kup nawilżacz, bo jak jest za wilgotno, to moze grzybek sie pojawic!!! :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
tulcia a taki miernik ile moze kosztowac?i gdzie sie go kupuje? wyczytalam dzisiaj ,ze czlowiek najlepiej sie czuje gdy wilgotnosc wynosi od 45-55% moze faktycznie lepiej przed zakupem nawilzacza sprawdzic wilgotnosc,ale nawet nikt ze znajomych nie ma takiego sprzetu:) a mnie sie wydaje ,ze nasze powietrze drazni nosek malej,i dlatego on jest zatkany tak czesto,bo podrazniona ma sluzowke noska:(.................ale to oczywiscie tylko moje domysly pojde za twoja rada:) papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×