Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Dokladnie nie panikuj tak bo sfiksujesz:) Wez to na spokojnie a dla pewnoci ,ze wszystko jest OK,umow sie w tygodniu na wizyte do lekarza. A jesli chodzi o Ivoon to zadzwon do swojgo gina-masci chyba raczej nie sa wskazane ani masaze,moze oklady tak.A poco Ty tam lazlas na te wysokosci!!!Ivoon uwazaj na siebie i oszczedzaj sie dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
aniaj powoli bo powoli ale uspokajam sie:)przeciez nic mi nie dolega nic nie boli wiec napewno wszystko jest oki.i napewno juz niedlugo to sie skonczy:).......................... aniaj ty masz 3 synow?fifi mlody i kto jeszcze?ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko z córką! IVOOONECKA!!! Zlituj się! Gdzie Ty się pchasz dziewczynko!? Absolutnie musisz się poprawić!!!! Co do maści i masaży to ja to przerabiałam w ciąży i mi gin zabronił absolutnie i jednego i drugiego (masaży kręgosłupa to zwłaszcza..). Dzidziusiowi na pewno nic się nie stało bo jest jeszcze za mały, he he - i wody go amortyzują, ale na przyszłość to OPAMIĘTAJ SIĘ!!!!! :D A co do Mamuski, to ja Ci powiem tak: na Twoim miejscu poszłabym jednak dla pewności do lekarza. Ja też dość długo miałam odchody poporodowe, ale z każdym tygodniem były mniej intensywne. Okresu jeszcze nie mam, a mija mi 3 miechy od porodu. Znajdź chwilę dla siebie i idź się zbadaj. A masz moze polozna srodowiskowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Dzięki za porady:) Do ginki nie umiem się dodzwonić, ale koleżanka mi poradziła, żey posmarować nogę miodem:) podobno to zmniejsza siniaki-zobaczymy:) zabierm się za mini salon SPA - jakoś trzeba wyglądać na obiedzie u teściowej:D całuski for all:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Babeczki upieczone i zjedzone ,dzis czas na karpatke:) Tatus buja malego do snu cisza totalna pewnie juz spi:) OK,lece pozdrawiam ,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty JLo szalejesz z tym pieczeniem. Ja mam właśnie drożdżowca w piekarniku z malinami i jagodami. Chociaż nie wiem co mi wyjdzie bo piekę pierwszy raz drożdżowe w życiu. Ivoon- chodzenie tylko po ziemi!!!!!Potem człowiek robi się tak niezadany że o własne nogi może się zahaczyć. Tatuś na spacerze. POgoda piękna. Nie wiem czy pisalam ale kupiłam laktator Nuka. Sprawdza się b. dobrze. Ściągam w 7 min 130 ml mleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ivoon faktycznie o takich wspinaczkach to ty zapomnij ula zadzwonie dzisiaj do lekarza bo maz nalega,ale moze tak ma byc?u mnie. moja mala przespala wczoraj caly bozy dzien i musialam ja nosic od 20ej do 2ej nad ranem:(prawie odpadly mi rece:)w nocy spalam godzinke chyba bo zab mnie boli,a wizyta dopiero na 19ego:(moge brac cos przeciw bolowego gdy karmie cycem? mala wstala o 7ej ,ale juz zasnela:)pewnie znowu da mi popalic w nocy,ale co ja poradze ona jak chce spac to nic jej nie rozbudzi:( kupilismy wczoraj nawilzacz,i wiecie co ?miseczki z woda ustawiane na piecu tu by nie pomogly:(.........................mialam tylko 38%nawilzenia:(ale to fakt niestety. a w tym momencie mam juz 52%powietrze od razu jest inne...................................ale w nocy i tak musialam podawac jej wode morska do noska bo tak jej sie zatkal co jeszcze u mnie boli zab ,gardlo i glowa:(i jestam sama z mala do 17ej,ide poloze sie troche kolo niej,moze zasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Ja dzis chodzilam do pracy zobaczyc do kiedy na urlopie jestem.I tak macierzynski konczy mi sie 28 stycznia potem ide na wypoczynkowydo 7marca no i potem do roboty ,do roboty:) Fajnie jest tak wejsc na oddzial i jak uslyszysz reakcje pacjentow na swoj widok: -oooooooo pani Kasia przyszla!!! i mega usmiech :)to sie jakos tak cieplo robi na sercu ,ze chce sie wracac do tych ludzi. No ale jescze troche mam wolnego i Gabrys ma mame tylko dla siebie:D Wczoraj Karpatka mi padla- moje gory padly ajjjjjjjjjjjjj katastrofa!!!Ale ponowie moje dzielo bede walczyc o karpatke:D :p Byska co z toba? A reszta tez sie niech odzywa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyneczki:) Przyszła mamusiu widzę, że Twoja córcia robi tak jak kiedy byłam niemowlakiem - dzień za noc, noc za dzień:D Ale pewnie się to jakoś unormuje:) Przypełzłam z pracy i dzisiaj jakaś klapnięta i bez sił jestem :( chyba się przespać muszę:) Moja czarna (w sensie sina) noga leczona jest miodzikiem...zobaczymy kiedy mega siniec zniknie:) No i stała się rzecz masakryczna - w sobotę (po 3 dniach nieobecności) powróciły pawiki :( Co prawda zdarzają się raz dziennie ale to mega sztormy :( J.Lo....to tak długo ma się macierzyński?? ajniutko bo długo będę w domku z dzidzią:) No właśnie...Bysia co z Tobą?? Reszta Laseczek odzywać się:) Buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam poważny kryzys laktacyjne od paru dni :-( walcze o pokarm ale chyba psychicznie nie dam rady ..........niestety Mam zamieszanie w głowie i w życiu przez bo nie umiem znależć sie w tej sytuacji ..........odciąganie pokarmu i dawanie mu go z butli .......potem troche cyca i odciąganie itd w kółko. Chyba sie poddam bo nie mam już siły i chodze na rzesach a mam przecież jeszcze jedno dziecki ..............nie usprawiedliwiam sie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia pamietaj: Szczesliwa mama to szczesliwe dziecko! Jesli uwazasz,ze tak bedzie lepiej dla was wskakuj na butel. Z poczatku boli,ale jest duzo latwiej z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon mam 20tyg urlopu macierzynskiego,ale czy to tak duzo przy tak malym dziecku?:) Kiedys byl on dluzszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. My dziś byliśmy na szcezpieniu. Mały łkał jeszcze w wzóku w drodze powrotnej. W domu przez godzinke płakal mimo noszenia na rękach i to tak przeraźliwie że nic nie pomagało. Zobaczył tatusia i śmiech w głos. Chyba coś w tej szczepionce było. Wojtek wazy już 6940. Można przy karmieniu Apap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyneczki:) Ja dzisiaj cały dzień przespałam....dokucza mi ból gardła...póki co ratujemy się metodami babci:) jutro zaczynamy 14tc i latamy po lekarzach - najpierw po pracy foniatra (kontrolna wizyta) no a potem USG genetyczne i jak zwykle mam schiziola :) zatem odezwę się dopiero wieczorkiem:) Trzymajcie się cieplutko mamusinki i bobaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Dziewczynki! Oooo Ula to wyglada na to ,ze Gabrysiek przegonil Wojtka on juz wazy 7300.Ula dajesz juz kaszki i pierwsze zupki dla Wojtka? Wiecie jaki mamy ubaw przy karmieniu Gabryska lyzeczka :) a juz czekam niedzieli i pierwszej zupki:D kupilam juz pierwsze potrzebne rzeczy na zrobienie albumu dla Gabryska.Teraz jestem na etapie robienia mini albumu dla babci na jej swieto. OK,lece.pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej:D zgłaszam się po dniu pełnym wrażeń:D ale od początku: od rana potworny ból głowy i mega pawiki:( po pracy wizyta u foniatry - zapalenie gardła, które będę zwalczała tatum verde i ewentualnie jak nie przejdzie do soboty to antybiotykiem duomox :( a potem wizyta na USG :) dzisiaj zaczynamy 14 tc wg OM i nasza dzidzia jest wzorowa:D dwie śliczne długie rączki i nóżki, żołądek, pęcherz moczowy, serduszko itp na swoim miejscu, wymiary zgodne z tygodniami ciąży, kręgosłup prawidłowy, kość nosowa w porządku, i co najważniejsze przezierność karkowa 1,2mm czyli norma:D normalnie z wrażenia nie będę chyba mogła zasnąć:D dobrej nocki mamusinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na krótko! Jagódka waży na zakończenie 3 miesiąca 6200! Pani doktór pochwaliła i zaleciła, żeby nadal karmić tylko cycem, skoro tak ładnie przybiera :) Tak więc u nas pierwsze słoiczki najwcześniej za miesiąc! Ale ja się już przyzwyczaiłam do karmienia piersią, więc mi to nie przeszkadza :) Bardziej mi przeszkadza myśl o powrocie do pracy - ja Was dziewczynki podziwiam... nie dam chyba rady zostawić Małej :( Szkoda, że nie mam męża, który zarabia kupę kasy :P wówczas mogłabym się zająć rodzeniem i wychowywaniem dzieciaczków ❤️ Ivoon - cieszę się bardzo, że wszystko ok! Całusy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Ivoon super ze jest wszystko OK! :) Tulka wiem o czym mowisz ciezko jest zostawic tak male dziecko w domku-dlaczego ten macierzynski jest tak krotki?!! No ale dziewczynki sa miliony do wygrania w LOTKU wiec mamy szanse na gospodynie domowe i wieczne mamuskowanie(tak czy siak) :D Ivoon dawaj zlota rybke na warsztat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon super. Tula a ile tych dzieciaczków jeszcze chciałabyś urodzić . Oczywiście jakbyś miała kupe kasy? Jlo - Ale ci Gabryś rośnie. A Wojtek chyba starszy o ok 2 tyg. Daję już słoiczki. Głównie zupki. Chociaż moja pediatra powiedziała że do końca 6 mies tylko cyc. ALe jak to zrobić jak trzeba iść do pracy? oczywiście że się nie przyznałam że mały już wcina zupki, marchewki, jabuszka. Dawałam mu też trochę kleiku do swojego mleka ale nie widzę żeby dłużej byl po tym syty wie c zapychać go nie będę. Tak szeroko otwiera buziaka że aż śmiać mi się chce. Zresztą teraz jak widzi cokolwiek do jedzenia to też chce. Już po woli przyzwyczajam małego do jedzonka jakie będzie miał jak wrócę do pracy tzn. O 6 rano cyc, o 10-11 butla z mlekiem i 1/2 słoiczka zupki ( na razie tyle jej je) a o 15 po spacerku pobudka i cyc bo mamcia będzie juz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula swietnie pomyslane:)Plan dnia super! Gabrys jeszcze jest na etapie kaszek i kleiku ryzowego (tez nie widze zeby byl bardziej syty), ale juz od weekendu wkraczaja zupki:) -tez na poczatek dostanie nie wiecej jak 1\\2 sloiczka. Desperate kliknij co u Ciebie ?!-tesknimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULCIA!!! :) ja pochodzę z rodzinki, gdzie była trójka dzieciaczków! sama też bym mogła mieć taką dzieciarnię :) Wiecie, co, dziewczyny??? teraz już rozumiem dlaczego moja Mama zawsze mówi, że najpiękniejsze lata jej życia były wtedy, gdy my - jej dzieci byliśmy mali!!!! Mogę się na Jagódkę patrzeć calymi godzinami!!! I wąchać ten jej cudowny dziecięcy zapach,.... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niaj
To ja juz mam dzieciarnie i wcale nie narzekam :P (tylko czasem) :D Zaraz jade na badania bioderek Oliwierka- oby juz bylo ok Ivoon- ciesze sie razem z Tobą z wynikow..wiadomo-jaki to zawsze stres takie badanie...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz mam dzieciarnie i uwazam, ze dlaczego nie?! :) dzieci beda sie razem bawic :) Jade badac bioderka Oliwierka-oby juz bylo ok! Ivoon- ciesze sie razem z Toba ze zdrowia Twej dzieciny:) zdrowko najwazniejsze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Aniaj ja tez dzis lece na USG z Gabryskiem.Kontrolne czy w ciagu 3miesiecy nic sie nie zmienilo w bioderkach. Tulka ja tez mam 2siostry:) Dla reszty buziale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Padam na twarz...dopadło mnie przeziębienie...ból gardła, mega katar i brzydki kaszel....na sczęście nie mam temperatury :) Dostałam od lekarki antbiotyk duomox i po tysiącu konsultacji z ginką i moich mega oporach od dzisiaj go biorę bo metody babuni nie dały żadnego rezultatu :( Mam nadzieję, że w myśl tego co mówią lekarze to bezpieczny lek i nic dzidzi nie będzie :) tak to jest, jak się pracuje w wylęgarni chorób i zarazków :D jak mi nie przjedzie do pon do idę po L4 i moje ferie będą miały 3 tygodnie:D skusiłam się dzisiaj na produkcję faworków :D Która ma ochotkę na małe co nieco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucięło mi posta nooooooooooooooo :( Idąc dzisiaj z pracy dokonałam wreszcie zakupu nowyh staniczków:D z dotychczasowych wylewały mi się całe cysie i......awansowaliśmy na miskę D :D Myślałam, że taki rozmiar to tylko namioty robią, a ja zakupiłam całkiem śliczne i seksowne (moim zdaniem-mąż jeszcze ich nie widział) dwie sztuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×