Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Ivoon - ja niestety też należe do tych co szybko było brzuchol widać. Tak ok. 13 tyg. to miałam już spory, wyszłam wtedy ze szpitala i się okazało że juz sie nie dopnę w spodnie mimo że w tych samych przyjęli mnie tydzień wcześniej:) Ale ja do 12 tyg to przytyłam z 5 -6 kg Czasami brzuch nie rośnie a potem nagle przyspeisza, a niektóre mamcie maja od początku duży albo od początku mały. Nie ma reguły. My po spacerku i maly śpi na balkonie. Za tydzień idę do pracy. ALe ten czas szybko leci Wklejam starą tabelkę Zobaczcie jak nas dużo było. STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ....IL CYKLI BYSIA.............30..................WAW............... ..............3 IVOON............31..................KATOWICE........... ...........1 TULA..............32..................WAW............... ..............2 DEEDEE22........26..................RZYM................ ............2 KALI84............24..................GORZOW............ ...........1 JLO74.............30..................PODLASIE.......... .............2 KATHREEN28......31.................WROCLAW.............. ........6 AGLA...............???...................?????.......... ...................4 DESPERATE........22...................Q8................ ..............1 FASOLINKI NICK......... LATKA..........MIASTO........IL CYKLI......TERMIN POR ULA122........28.............DOLNOSLASK........1........ ............?? EMSY...........27.............WIELKOPL...........2...... ............7.09 AGA.............24............ GDANSK...............3.................24.9 MIKA...........????..............?????????.............. ??....................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! No bylo nas sporo ,szkoda ze juz tak malo sie udziela na forum ajjjj Tulka ja tak latam po galeri zeby reanimowac moja karte kredytowa.Sporo bidulka odpoczywala gdzies w portfelu wiec do roboty;)Teraz odzyla i ona i ja:D lubie latac po sklepach a teraz mam bardzo malo czasu wiec glownie w weekendy szaleje:) A ja do pracy ide 9 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :D Fakt było nas więcej i została garstka...ale w końcu nie liczy się ilość ale jakość :D hihihihih:) Cały dzień latałam na miotle więc mykam spać, bo poprostu padam :) dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry bardzo! Wstajemy kochane!Dzien moze nie najpiekniejszy,ale zawsze nowy dzionek i nowe mozliwosci niesie. A te zabkowanie Gabryska to juz mi rece opadaja i odpadaja-marudzenie calydzien :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie wstalam, nawet pospalam z moimi chlopakami-mama w srodku :D JLo- kup jakąs masc na ząbkowanie Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis teściowa w ramach wdrażania się poszła z małym na spacer 3 godz. ma nie wracać:) Ja sie troche byczę ae piekę też ciasto pożegnalne do pracy. Jest już w piekarniku i zrobiłam deser z masy jogurtowej i biszkoptów maczanych w kawie + wiśnie. Uznałam że do ciasta się nie nadaje i skzoda było zmarnować. Jlo ja kupiłam Dentinox -22 zł ale tak znieczula jak nie wiem. Próbowałam na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Lejdiski :) Ja na miotle polatalam i na maxa się zmęczyłam :D Ula dawaj tej pychotki tutaj zaraz:D Właśnie myślałam nad obiadem i na szybko zrobię zupkę cebulową z grzankami i żółtym serem a na drugą zakąskę pieczone ziemniaki i sałatkę śledziową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja mu smaruje dziasla masciami juz od dawna:) mam Bobodenti inne cuda a maly wyczil ,ze jest noszony na rekach jak marudzi i tyle.Na rece chce terorysta jeden:D A i tak juz siada ze matka jest w szoku!!! Ostatnio sie zchytrzyl i za nogawki spodni sie lapie i podciaga i siada.A na brzuchu jak lezy to tak fajnie tyleczek w gore podrzuca jakby mial raczkowac -smiechu mam tyle z jego nowosci rozwojowych. Fajnie jest tak obserwowac postepy u dziecka z tygodnia na tydzien cos nowego wchodzi w zycie. Ula ja tez sie chetnie rzuce na slodkosci:) Sledzi nie cierpie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja lubie i sledzie i slodycze ;) w zasadzie..to czego ja nie lubie?! :D moj Oli- jak na razie to przewraca sie na boczek, szczegolnie jak kladzie sie do snu- tylko na boczku lubi :) ..i on jest taaaki grzeczny na razie :) ma inny temperament niz brat :P Buziaki Wam slemy -obecne i przyszle Mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj ja tam też lubię wszytko:D jedyną potrawą jakiej nie ruszę jest barszcz czerwony :/ Koleżanka mi smaka narobiła i dzisiaj będę packi ziemniaczane z tzatzikami :D mniammmmmmmmmmmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Barszcz lubie ale placki juz mniej:) Moj Gabrysiek to raczej do spokojnych osob nie nalezy:) w mamcie sie wdal w mamcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :P dzis szukalam jak najtanszego okna fakro pcv do mojej lazieneczki, bo bedzie remontowana :) ceny okien dachowych powalajace..ja za to swoje malenkie 55x78 zaplace w komplecie 1000zl, i to jest juz naprawde tanio. Teraz szukam wanny-i juz dyskusja rozgorzala..czy prostokatna czy narozna echhhhhhh no i wczoraj rozliczylam swoj podatek-czekam na szybki zwrot- nie bede musiala chociaz tak bardzo oszczedzac podczas remontu. A ruszam pod koniec lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa porą :) Cały dzień minął, a ja po lataniu po sklepach, kupowaniu ciuszków ciążowych poprostu padłam :D A dobiły mnie pawiki :( ale zakupiłam dwie koszulki nocne do karmienia i 2 ładne letnie tuniczki + śliczna bluzeczka bawełniana w krateczkę, taka troszkę elegancką ale z jeansami też swietnie wygląda - fajne promocje i ciuchy mają w kappAhlu :D Poszłam dzisiaj rano na probostwo bo chciałam się dowiedzieć jak to jest z Chrztem w sierpniu...chodziło mi o terminy, bo mój brat, który będzie chrzestnym mieszka za granicą i wiadomo, że w pracy musi wcześniej cokolwiek powiedzieć, tym bardziej, że sezon urlopowy, no i nawet bukowanie biletów musi być zalatwione wcześniej, ale ten moherowy beret, który tam w tej kancelarii siedział poprostu mnie wyśmiał i mi powiedziała, że mam przyjść jak sie dzidzia urodzi!!!! Tłumaczę jej w czym rzecz, a ta pinda swoje!!! Więc trzasnęłam drzwiami i powiedziałam jej, że jest walnięta (dosłownie)!!!! no i dzisiaj kolejny raz prawie zemdlałam (dobrze, że na zakupach byłam z rodzicami) więc muszę się znów na konsultację do kardiologa zapisać i znów...........schiza :( miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie wczoraj napisalam jak glupia i mi wszystko zjadło wrrrrrrrrrrrr ivoon widzę szalejesz, szalejesz. Ja teraz mam tyle tych ciuchów ciążowych że sie zastanawiam czy sprzedać na Allegro czy zostawić, może komuś sie przydadzą. Ja z okazji nowej pracy skoczyłam do miasta po zakupki i kupiłam bluzeczkeę koszulową i sukienkę taką szmizjerkę. Byłam też Rossmanie po zupki i pieluchy. Miałam jeszcze kupony z Hippa do Rossmana i się okazało że już nie będzie tam kosmetyków Hippa:( Kupony zmarnowane Jlo a jak Gabrysiowi idzie nowe jedzonko. Bo Wojtek wcina już po całym słoiczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Ula ja dawalam dla Gabryska przez 3dni po pol sloiczka ale to bylo juz 2tyg temu dzis podobnie jak Wojtek zjada po calym sloiczku.Narazie jemy marchewe na rozne sposoby:)Mloda marchewka,marchewka z ryzem,marchewka z ziemniaczkami itp.A i desreki tez ale tu zjada po pol sloiczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
witam mamusie i przyszla mame:) JA MAM COS Z KOMPEM...co chwile sie zawiesza wczoraj tak sie dla was napisalam,i kurcze wykasowalo sia:( po troszku pamietam,............... ze aniaj twoj synus juz ma zdrowe bioderka to super:) ivoon ciezko pracuje ,dobrze ze choroba juz cie puscila,uwazaj na siebie bo przy dzieciach to latwo lapac przeziebienia widze ze wy juz na etapie zabkowania:)ja narazie ucze moja malalezenia na brzuchu bardzo tego nie lubi:)w poniedzialek mam wizyte u chirurga bo upodobala sobie tylko prawa strone i to mnie martwi...................bysiu wiem ze twoja gabi miala z tym problem tak?jak to wycwiczyc? moja mala juz wazy w 8tygodniu 5600.........duuuuuzzzo i bardzo ciezko:) aniaj kiedy tz. w ktorym tygodniu twoj maly juz przekrecal sie z boku na bok?pamietasz jeszcze?pytam ciebie bo wiekowo nasze dzieci sa blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
witam,ale dzisiaj piekne sloneczko:)...........u was tez? czekam na mame i wyganiam ja na spacer z wnuczka:) ja powycieram kurze i dokladnie poodkurzam moja mala ryczy jak klade ja na brzuszku:(a ja tak chce aby ladnie cwiczyla swoja szyjke i glowke zalozylam jej dzisiaj pieluszki juz 3:)takie duze sie wydaja ale pasuja swietnie..............ja nadal urzywam tych bella hapy,bo mialam kupiony zapas................ale super zadowolona to jestem z pappersow firmy pampers:) moja mala ma takie cisnienie w pupie ,ze jak robi kupke to do gory jakos i zawsze ma plecki brudne:)i ciuchy tez:) lece porozmawiac z malutka:)ona juz tak chce cos powiedziec:)po swoemu nawija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
no ladnie jak ja jestem to wy dziewczyny odpoczywacie od kafe:) MOJA MALA JUZ WYKAPANA wymasowana,i zasnela:) kozystajac z czasu wolnego ide wziac bardzo dluga kapiel w pianie:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamusiu:)Ty dluga kapiel,a ja szybki prysznic i dluuugie wcieranie balsamu(balsamowanie:D )178 cm wzrostu potrzebuje czasu;)Tatus wlasnie usypia synka ,a ten bunty robi :p A wiecie co robi szefowa jutro? Tulka wie:) Na galerie handlowa rusza,a jak sprytnie wyrolowala meza siostry zeby ta mogla ruszyc ze mna:) Zamowilam bilety do kina dla dzieci (siostry dziewczynki).Dzieci w kinie a my na zakupy-piekne no nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki.... moja Jagódka dzisiaj pobija wszelkie rekordy jeśli chodzi o spanie... generalnie dzisiaj ŚPI!!! miała małą przerwę na wizytę u naszej kochanej pani doktor, a potem jeszcze trochę się z nami bawiła, no a poza tym śpi.... zapewne obudzi się jutro o 6 rano, he he - musi być równowaga w świecie, prawda? :) JLO - miłych zakupów! a przy okazji... KUP COŚ DLA MNIE, ok? :D ja nie mam jakoś zacięcia do zakupów... kupiłam sobie dwie rzeczy na allegro, ale obie to niewypały niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ! Ale cisza!Tulka bardzo chetnie kupie tylko powiedz co? dziewczynki Doda oszaleje:D Tesciowa kupila mi kurtke a\'la Doda wlasnie ja dostalam:D nie wiem czy ja kiedys zaloze:)A jednak Krolowe sa dwie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLO - tak w ogóle to królowe są co najmniej trzy :P Moja Niunia ma taki specjalny tron do kąpieli :D A co do zakupów... to biorąc pod uwagę aktualne okoliczności, to poproszę o jakąś SEXI BIELIZNĘ, hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooo Tulkaaaaa! A to sie da zalatwic nawet od Victoria\'s Secret,a co jak szalec to na maxaaa!!! :D Juz lece na sklep:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sexi bielizna??????????? Wow!!!! Czyżby..............??? Opowiadaj nam tu szybko :) U mnie powrót pawików na maxa :( no i mój brzucho już troszkę chyba widać :D strasznie jestem ciekawa kto tam mieszka:D Zmykam nynać i śnić o porodach (ostatnio tylko takie sny miewam) :D dobranoc Kochaniątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Tulka jak tam ?Bielizna zadzialala?:D Ivoon tez tak snilam:D Ulcia pewnie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×