Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

TAAAK, JLO! :D Zadziałała :D Dziękuję ;) http://pl.youtube.com/watch?v=qo5T0bs-JDY Ech...Fajnie jest się pogodzić po taaaakiej przerwie :) Mniam mniam - tego mi trzeba było :) Mam tylko nadzieję, że prawdą jest, że jak kobieta karmi, to jest niepłodna!!!! Rok nam to prawie zajęło... Nareszcie nasza rodzinka jest razem ❤️ IVOON - trzymaj się dzielnie! Jeśli pójdziesz w moje ślady (czego CI nie życzę), to będziesz miała mdłości i/lub pawiki caluteńką ciążę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Tuleńka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super wiadomości :D Ale ja się strasznie cieszę, że u Was się wszystko poukładało!!!!!!!!!!!!! Jejku nio :D Cudnie poprostu :) Olać moje pawiki...przy takich informacjach to one nic nie znaczą kochana:) Wszystkiego najlepszego dla Waszej rodzinki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulka- wiedzialam,no wiedzialam,ze kiedy tak to sie zakonczy:)Super, ze jestescie na nowo szczesliwi:)Teraz powinno byc juz tylko lepiej,a zgrzyty zawsze sa nawet u najlepiej dobranych par.Oby do starosc razem❤️ Jakby co podrzuce cos nowego daj znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a z ta plodnoscia to radze uwazac:) Najwyzej bedzie was wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a z ta plodnoscia to radze uwazac:) Najwyzej bedzie was wiecej. Moze idz do gina po tabletki dla matek karmiacych,a raczej to jest zastrzyk( depo na 3miesiace-czyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonono Szefowo:D Tulka....najwyżej Jagódka będzie miała rodzeństwo :D ciekawe co by dziewczyna wolała....braciszka czy siostrzyczkę hhihihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nie zagladalam, a tu taaaakie zmiany :):):) Tula- tak czulam, bo nic nie pisalas a zapewne nie chcialas zapeszyc co zrozumiale..ale to piekne..bardzo bardzo..dbajcie o to co jest miedzy Wami. Przyszla mamo, moj Maly to tak teraz na dniach szaleje a to co wyczynia to wiecej z przypadku raczej :D JLo-sliczna bielizna..nawet brzuszka nie byloby widac w moim przypadku :D Caluski aaa..Bysiu- jak budowa?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! A co tak tu cicho? Tulka co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.Lo wszydtkie zalatane i zajęte dzieciami, albo mężami:D A ja sobie dzisiaj poszłam do fryzjera i w nowych kolorkach czuję się świetnie:D Lecę na leczo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe słowa, dziewczynki 🌻 U nas wszystko dobrze :) Próbujemy nadrobić stracony czas ;) Wiele tematów do omówienia przed nami... Mam nadzieję, że nam się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byska jak zwykle mam cie prosic z osobna o podpis?!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZefowo przepraszam i juz sie melduje :-) Kochane syn mi sie popsuł na pare dni i jeszcze nie moge dojsc do siebie :-( Jakzwykle sporo obowiazków nawet terax siedze na podłodze koło prezesa i małpuje zeby pozwolił mi cos napisac 😠 aniaj z budowa to my jeszcze w lesie a musimy siwe tam wyprowadzic niebawem😠 Wiecie co zrobiłam :-( właczyłam mu TV zeby mi dał napisac ;-) Nie wiem jak wasze dzieci a;e moj uwielbia tv :-( tanczy na lezaczku jak spiewaja a jego ulubiony program to jaka to melodia :D Tulaaaaaaa gratuluje i bardzo sie ciesze razem z wami a jak bedzie ten twój chłop niedobry to ja go szybko nareperuje 😠 Mój synek jedzie już tylko na modyfikowanym i jest ok pozbyłam sie wyrzutów suminia :-) A jakie mleczko jedza wasze maluszki ? Zaczyna mnie troszke grypa łapać al enarazie nie daje sie :-) Dziewczyny za równy miesiąc jest moja 9 [wielkie oczy] rocznica slubu .............ale czas leci zaraz czarek mi bedzie pyskował a Gabi z domu bedzie wiać :-) ivoonecka kochana moja jak ty sie czujesz ale z tego co czytam mto super :-) jestem bardzo ciekawa kto tam u ciebie mieszka :-) Kurcze Tula jak znowu bedziesz w ciąży to moż enie sama i znowu podobne terminy :-) Kochane ja jeszcze nie mam @ i wogóle wszytsko jakoś dziwnie . Lekar z kazał mi jeszcze dwa tygodnie poczekać :-( Tulka myślisz juz o dawaniu Jagódce stałych posików ???????????? A co u pozostałych ja sie w końcu odezwałam to i rezzt a kobitek meldować sie !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie się Bysia odezwała:D u mnie jest dobrze:D dzisiaj zaczynamy 17tc...ale to leci nooooooooooooo :) Trochę głowa mnie pobolewa bo pół nocy nie spałam.....szukając z moim małżem obrączki.....szedł pod prysznic i ją położył gdzieś i za cholerę bo przeszukaniu całego naszego M1 nigdzie jej nie było....podniosłam lament jakbym conajmniej zachorowała na raka i uspokoić się nie mogłam...ryczałam jak bóbr :( w końcu skapitulowaliśmy i poszliśmy spać:) mojemu mężowi udało się przemówić mi do rozsądku i uświadomić że to tylko przedmiot.... i wiecie co się okazało???? obrączka znalazła się dzisiaj rano przy myciu zębów bo się okazało, że leży na pojemnikiem na mydło w płynie, a przecież ja tam oglądałam!!!! A poza tym siedzę jak na szpilkach, bo dzisiaj idziemy oglądać mieszkanie, które najprawdopobodniej kupimy:D (mąż je juz widział wczoraj, ale jeszcze ja muszę zobaczyć więc więcej skrobnę jutro) :D buziole mamusińki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! ufffffff........ no narescie sie zjawila nasza Byska jedyna w swoim rodzaju dziewczyna:) Bysiu ja karmie Bebilonem ,a kiedys Nan-em. Lece kochane bo mam \"pelna chate\"dzieci:) A wy sie meldujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) jak sie tak laseczki cieszcie ze sie odezwałam to napisze wam jeszcze .........................Dobranoc :D Młody śpi tak slicznie :-) ach te słodkie bovaski [w obłokach] Ivoon masz kochana kolejny objaw że ciaża rozwija sie prawidłowo :D HORMONKI SZALEJĄ ❤️ Dobra lece sie umyć bo młody niedługo wstanie na ......prawie cycka ;-) musze być miła dla niego bo znowu sie popsuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo moja Gabrysia jadła Bebilon ale pepti a potem nana ha. Młody żywi sie nanem zwykłym i chyba go lubi :-) bo narazie nic nie mówi że mu nie smakuje ;-) Spijcie laseczki spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Dziewczynki! ja nadal mam \"pelna chate\"dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wie, kto wie.... jeśli sny Piotrka okażą się prorocze, to może i my niedługo będziemy mieć i chatę i pełną dzieci :) A póki co... jestem szaleńczo zakochana w mojej córci... nie przypuszczałam, że można kogoś aż tak kochać ❤️ miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoł :) Bysiu ja tych dowód mam ogrom.....najgorsze to te pawiki są niooooooooooooo :( 17 tc leci a te za cholerę nie chca nas opuścić !!!!! wrrrrrrrrrrrrrr Wybrałam się dzisiaj do pracy oblukać mój plan na nowe półrocze... na L4 siedzimy do środy i potem do pracy :D Idziemy dzisiaj na konsultację do kardiologa, ciekawe co nam pani dr powie:D A teraz to ja idę jeść śśśśśśśśśśśllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeddddddddddddddzzzzzzzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeee opiekane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulka to bierzcie się do pracy......J.Lo ma wprawę w domowym prxedszkolu jak widać, bo i sobie z Waszymi dzieciaczkami dziewczyna poradzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulka to bierzcie się do roboty :D J.Lo ma wprawę w domowym przedszkolu, więc z Waszymi też sobie da radę Dziewczyna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje listę .........................kropeczkami :D Szefowo to ja ci jeszcze swoje podrzuce a sama polatam po tych Twoich galeriach :p Ivoon niestety to jeden z najgorszych objawów ciąży :-( szkoda mi Ciebie ale dasz rade :-) Napisz kochana czy mieszkanko ci sie spodobało ??????????? Tula ty mi nic nie mów o ilości dzieci bo to by było PRZYPOMINAM Trezcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak apropo miłośći do dzieci to faktycznie można sie zakochac w tych bobasach :-) .......dopoki nie zaczną pyskować :-( Dziewczyny przymierzam sie do sloiczków bo mam zamiar zacząć za dwa tyg dawać jabłuszko :-) Tula a Ty jak planujesz ????????? Szefowo a Twój Gabryś chętnie wcina papki ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaj oglądałam pare dni temu zdjęcia na NK i powiem Ci ze fajne masz te i to ma być swoje pociechy a TY wyglądasz i to ma być komplement tak młodziutko jak byś była ich siostrą :D Zreszta ja podobno tez tak wygladam . Jak ide gdzieś z moją mamą to wszyscy myslą ze to moja mama jest ich mamą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się. Czasu brak odkąd wróciłam do pracy. Ale z drugiej strony fajnie ise tak wyrwać do ludzi. Przed 15 jestem w domu więc nie jest źle. Wojtek nadal na cycu + zupka + owoce. Robi się okrąglutki. Coś teściowa mówi że się zaczyna buntować w wózku i musi go na boczek kłaść to wtedy śpi. Zresztą siega już od końca do końca gondoli. Ja łykam Azalię dla karmiących. Tabletek są tylko 2 rodzaje i azalia jest tańsza (choć i tak chyba coś ok 30zł). Ale za to jak są jakieś komplikacje ( czyli mogą być plamienia) to można odstawić od razu, a zastrzyku niestety nie i 3 miesiące trzeba się przemęczyć. Lecę bo mąż wrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byska ja dzis tez bylam na zakupach,obkupilam sie w zupkach -papkach i deserkach:)Gabrysiek chetnie je zupki zjada po calym sloiczki ,ale juz po godzinie chce mleczka:) ciezka ta moja kluseczka:D Deserki je gorzej bo tylko po pol sloiczka,a dzis kupilam mu soczek i tez pil chetnie:) Ivoon to juz 17tc rany!!!Zaraz poczujesz pierwsze ruchy ,ja na tym etapie juz czulam ruchy,a dzis juz niewiele pamietam:o Ula ja juz za miesiac do pracy ide 9.03 i raz mi sie chce ,a raz nie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny :) JLo- ja tez Ci z ogrrrromna checia podrzuce moja gromade :D:D:D Popadam w taka rutyne, ze wkrotce odwioza mnie w kaftanie ;) Co dzien: Sniadanie,drugie sniadanie, przygotowanie obiadu, deseru, kapiel i kolacja Fifa, kapiel Oliwierka, no i z najstarszym musze pogadac o szkole i dopilnowac :) i potem...godzinne usypianie!!!! nawet teraz Oli wisi mi na cycy a ja pisze :P Bysiu- kochana jestes, wreszcie jakiegos komplementu sie doczekalam ;) Gdy przeszlo 12 lat temu rodzilam Mikolaja to dopiero musialam wygladac..no i moi rodzice do tej pory traktuja go prawie jak syna a nie wnuka ;) Ja jeszcze nie mysle o zupkach i deserkach ale najwczesniej w 5 lub 6 miesiacu :) Z tym posiadaniem dzieci jedno po drugim to wcale nie jest tak slodko...naprawde brak mi czasu dla Fifa i czasem jest mi strasznie glupio...wszystko ma swoje wady i zalety! licze, ze pozniej bedzie łatwiej :) Buziaczki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie kochane w taka ilosc dzieci mnie nie pakujcie:D Ja kapituluje po dwoch dniach ,a jeszce jutro do poludniaaaaa!!!! Powiem wam ze Ivoon ma wprawe w szkole setki dzieciaczkow wychowala,wiec i naszym da rade.:) Aniaj bo i bardzo mlodo wygladasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.Lo Ty to mnie w dzieci nie pakuj.....10lat już mamkuję maluchom:D Bysiu mieszkanko jest nie za duże, ale dzidzia będzie miała swój pokój!!! Wymaga mega remontu (wiadomo, że chcemy po swojemu wszystko zrobić) ale w zasadzie face chce je sprzedać za bezcen więc nie ma się nad czym zastanawiać :D przeraża mnie latanie za keredytem notariusze i sprawy, ale od jutra machina rusza, bo ja strasznie najarana jestem :D Dzisiaj z wrażenie pewnie będę miała ciężko zasnąć, bo będę obmyślać co i jak:D A u pani kardiolog w zasadzie ok....przepisała mi doraźne leki na nadciśnienie i powiedziała, że z tym częstoskurczem mogę rodzić sn - ufffffffffffffff :D więc trzeba się za szkołą rodzenia oglądać :D Lecę się prysznicować i życzę Wam dobrej nocki i kolorowych snów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo dobra :) to jak żadna nie chce, to ja poproszę tę gromadkę :) zajmę się nimi należycie :D zrobiłam dzisiaj - UWAGA, UWAGA - tort śmietanowy z owocami!!! Słabo?! Nie upiekłam nic od .... ho ho, albo i dłużej! doszłam jednak do wniosku, że odkąd jest Jagódka, będę się starać stworzyć jej DOM, taki jak ja miałam! A u mnie w domu często pachniało ciastem :D No, Anka - wyglądasz naprawdę jak starsza siostra swoich synów :) i w ogóle to nie wiem, jak ja to zrobiłam, ale umknęło mi, że masz AŻ 3 SYNÓW!!! co za wstyd, he he :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dawaj chociaż szczuplutki kawałek :D ale mam ślinotok................:D Ja zrobię sernik na zimno na weekendzik:D A co do młodzieńczego wyglądu naszej Anii to ja oczywiście w 100% się z Wami zgadzam kochane:) Laska jak się patrzy :D Lecę na małe co nieco śniadankowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×