Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

no ja juz z poltora paczka wcisnelam ;) co do budowy..to sama przez nia nie przechodzialm, ale dostalam do wykonczenia poddasze..gole sciany (cegla i beton) to samo podlogi. Wiec wszystko od a do z sami robilismy tak wiec teraz ta nieszczesna lazienka nam zostala...tzn jej pol, bo natrysk juz byl. Mialam fundusz 6tysiecy na to i ciekawe czy starczy :D:D mozna kase topic i topic w remonty... ale we wtorek zamierzm polozyc sie wreszcie we wlasnej wannieeee :) co do kremow i kosmetykow, to uzywam wszystko zielone garniera ;) kremik n\\osobno na dzien i na noc. Przyszla mamo- 25 lat-ciesz sie wiekiem i nie narzekaj :D ja tez tak mialam w Twoim wieku..a teraz juz 31 lat (w listopadzie 32) i nie przejmuje sie. Przeciez mlode jestesmy!!! :) Oli wazy 6900 a mierzy 60cm. Ubranka ma juz na 68 i 74 cm. Ale wiem, ze nie dorownuje naszym Topikowym Gigantom :D Oczko normuje sie..a mnie ciezar powoli z serca spada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym dzis konczymy 3 m-ce a teraz pociesze wszystkie narzekajace na wage przed ciaza wazylam 56 kilo przed porodem 80 kilo a teraz 63 ;((( buuuuuuuuuu tak wiec naprawde mam co zrzucac :D:D a ja tak lubie ptasie mleczko waniliowe z Milki :D JLo- Ty masz wzrost modelki!!! i moja wage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ja zjadlam juz miske chruscikow i 2 paczki:) chyba nikt wiecej nie zszamal co? ja tez mam jeszcze brzuszek po ciazy i jak juz wcisne sie w spodnie a wciskam sie:)to mam strasznie odcisniety brzuch no ale spodnie sa rozmiaru 34 malutka lulcia sobie juz ponad 2 godz,nawet nie jest glodna bylismy wczoraj u znajomej ktora urodzila w 33tyg ciazy,jej mala ma juz 5mies..........................................a wazy tyle co moja i ciuszki tez nosi na 68 strasznie jest malutka,glowki sztywno nie trzyma nawet raczki ma zacisniete w piastki:(moja niunia juz potrafi trzymac grzechotke i pieluszke tetrowa ale leniwy dzien dzisiaj,nic nie zrobilam a juz 15sta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
aniaj,to twoj malutki tez sporo wazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) A ja właśnie wróciłam od dentysty i zjadłam jak narazie 2 pączusie:D Przyszła mamusiu to mamy jakieś skrajne zaboniaste newsy...bo mi właśnie mówili, że przy dziewczynkach się pawikuje i do długo, a przy chłopczykach to tak książkowo, albo wcale:D Zobaczymy:D Lecę rozpalać w kominku i zabieram się za obiadek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robilam paczki hiszpanskie:) ma ktos ochote? aaaaaa wlasnie Byska u was w Wa-wie to balwany sa caly rok nie tylko tej zimy.Pytasz gdzie? W sejmie:D Aniaj wielka to ja jestem sme nogi to113cm blogiego szczescia zalaszcza depilacja brrrrrrrrrrrr:) razem 226cm rany!!!!:D Aaaaaaaaaaaaaaaa wlasnie dostalam sliczny bukiet kwiatow od meza niczym slubny mowie wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
szefowo zazdroszcze meza:) kwiaty bez okacji? moj mnie tak okropnie wnerwia ze mysle czasami o rozlace:( kocham aczasami szczerze nienawidze teraz\tez sie pozarlismy:(i jakie slowa polecialy,szkoda gadac:( a malutka,az sie poplakuniala,moja biedna musiala tego sluchac:(bo nie moglam sie juz panowac tyle lat razem, aczasami on zachowuje sie tak jakby dopiero co ze mna zamieszkal kurde blaszka.jaka ja jestem wsciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamo..lepiej nie mysl o glupotach i rozlakach.. skoro jestescie razem tyle lat-jest jasne ze nie mozna Was latwo rodzielic :) kryzys malzenski szybko minie :) tylko moze szczerze pogadajcie..a moze Twoj mąż zyje w ogromnym stresie? sama cos mowilas o jego pracy. Wspierajcie sie ... ja ide zrobic sobie cos na sniadanko:) JLo- zazdroszcze nóg :) naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Aniaj nie ma czego zazdroscic wiesz jak ciezko jest kupic spodnie dla wysokich:)Dobrze ze teraz moda jest na zadlugie to jest latwiej znalesc masakra!!!A i tak biore najwiekszy rozmiar na sklepie:D Przyszla mamusiu bez okazji mi nie dal kwiatow :p urodziny wczoraj mialam kolejne 18ste :p Ja tez sie spieram z moim,a potem sie godzimy tzn. on przychodzi pierwszy ajjjj i jakos leci.Bedzie dobrze zobaczysz:) A aaa znasz metode na przerwanie klotni i jego krzykow? to zrob tak,jak sie klocicie to powiedz mu tak:....\"wiem ,ze chcesz powiedziec jak bardzo mnie kochasz,ale nie wiesz jak to powiedziec\".................. -zobaczysz jak zaniemowi:)Powiedziala mi o tym pewna starsza pani raz testowalam i pomoglo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.Lo dużo całusków dla Ciebie z okazji kolejnych urodzinek:)Wszystkiego o czym marzysz i czego sobie zapragniesz Kochana 🌼 Przyszła mamusiu dziewczyny dobrze radzą :) pogadajcie i wszystko minie, bo po burzy zawsze świeci słoneczko:D Ja dzisiaj padam i dosyć mocno boli mnie głowa więc idę ją \"uciszyć\" snem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
narazie przesylam zyczenia urodzinowe dla szefowej duuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzoooooooooooooooSZCZESCIA,I RADOSCI, SPELNIENIA WSZYSTKICH MARZEN:)I DUZZZZZZZZZOOOOOO MILOSCI.BUZIAKI URODZINOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo-wszystkiego najlepszego!!! :** no i coreczki z dlugimi noziami po mamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
witam serdecznie i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Dziekuje za zyczonka:) Uciekam.....................pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
no dziewczy ny jakos to jest:)niby dobrze:)maz sie stara mi nie dokuczac:) dzisiaj dzien zlecial jak z bicza strzelil,malutka bardzo duzo spi,znowu sie martwie ,ze za duzo ale wiem ,ze dziecko spi tyle ile potrzebuje:)wiec staram sie nie zamartwiac:) nic w domu sie zrobilam mam dzien dziecka:)nawet obiad mialam w nosie zamowilam pizze,tak sie objadlam ,ze az mnie mdli:)ale ja to zawsze musze sie najesc jak krowa:)i teraz musze swoje przecierpiec:) maz pojechal na miasto,mala spi,a ja normalnie sie nudze dziwne -no tak jak mozna sie nudzic przy malym dziecku:) ale tak jak mowicie musze sie cieszyc tym ,zee mala daje mi odpoczywac bo zacznie sie jak mala podrosnie aniaj twoj maly juz zaczyna 4mies,powiedz czy on smieje sie w glos?moja mala jeszcze nie:(a tak na to czekam:) (gdyby to bylo wypracowanie to dostalabym palke,tak czesto pojawilo sie slowo mala:)) czekam na meza i jedziemy do brata mojego udanej sobotki i niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Moj Oli smieje sie, ale nie jakos tak strasznie na glos :D ogolnie to pogodne dziecko ;) Przyszla mamusiu- doczekasz sie glosnego smiechu nie jeden raz :D i ciesz sie wolnym czasem ! u mnie remont wciaz trwa..ale juz mam zainstalowana wanne!!! hip hip hurra!!! :D zostalo juz tylko wybudowanie do niej poleczki-moje marzenie prawie sie spelnilo. Milej niedzieli~!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
udanej niedzieli papapapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
oj a tu nadal nikogo nima:( nio to mykam juyro sie odezwe padnieta jestem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze w koncu przelamac martwa cisze!!! :D i juz nikam bo Oli wola :O Buziaki Laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Ja mam wirusowke:(robie wszystko by maly tego nie zalapal.Lece,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
dobra dobra to ja napisze co u mnie jak wy takie zalatane szefowo zdrowka zycze ja wczoraj pol dnia spedzilam u tesciowej malutka przespala naprawde dzien do maximum ale wstala mi o 3 nad ranem i jazda:)mamusia musiala niunie zabawiac przez 2godziny:)padam dzisiaj na twarz bo tatus to przespal nocke i nawet nasze nocne buszowanie go nie ruszylo przyjechala dzisiaj mata,wikunia polezala na niej ,ale jakos szczegolnie jej sie nie spodobala:(moze musi sie przyzwyczaic wsala:)lece papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lejdiski :) Ja po imprezowym weekendzie melduję się :D U mnie wreszcie dzidzia ciutkę urosła i widać brzusio:D Dzisiaj znów mnie boli głowa więc szybciutko pójdę spać :D Lecę coś wszamać :) Trzymajcie się cieplutko:) i zdrowiejcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, melduję się. Powiem Wam, że padam na twarz, bo uczymy Jagódkę spać samodzielnie.... SAJGON, kto przeżył odzwyczajanie od zasypiania na cycku, ten wie, jaki to ból.... cała ostatnią noc spedzilam praktycznie na nogach, Chodzę jak zombie i gadam do siebie :P luuuuuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez spi przy cycu, ale mi to nie przeszkadza ;))) czytalam,ze dziecko do pewnego wieku (np 2 lat) to bardzo dobrze, jak spi z rodzicami i tego sie trzymam :) Moj Fifi juz sam podjal decyzje,ze bedzie sam spal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
tulcia ja okropnie sie boje momentu gdy wikusia bedzie musiala spac sama w lozeczku:(na ten moment wydaje mi sie to nie mozliwe:( przeraza mnie tez odzwyczajanie od piersi,i od dydka ale nie moge martwic sie na zapas bo serce mi juz teraz peknie jak narazie mala spi z nami i to jest takie wygodne gdy tylko zaczyna sie wiercic cyc lsduje w buzce ,a malutka je w polsnie:)wygodne bo dalej spi jak aniolek ale tulcia badz dzielna ,i konsekwentna:)ja jestem za slaba psychicznie:)i boje sie wlasnie tego ,ze bede chodzacym zabi szefowo i jak twoje zdrowko?juz lepiej?mam nadzieje ,ze udalo ci sie uchronic mlodego:) byska ula i cala reszta co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Wirus opanowany-chyba?:) Tulka zycze wytrwalosci ,a przyszlej mamusi wiecej wiary w mozliwosci swojej malej-zaskoczy Cie napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZEEEEFOOOOWO - ale ze mnie sklerotyk! :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! Spóźnione, ale serdeczne!!!Chyba przez te moje wyczyny zapomniałam o Twoich urodzinkach :( Niech się spełnią Twoje marzenia :D Przyszła Mamusiu! Napawaj się tymi godzinami przesypianymi przez Wiki. Wspomniesz moje słowa, i to już niedługo, zobaczysz :P Moja Jagódka śpi 2-3 godzinki w dzień, z czego połowa na spacerze. Za to muszę ją pochwalić, że minioną noc przespała bardzo ładnie ❤️. Spała ciągiem od 21 do 3 nad ranem w SWOIM ŁÓZECZKU :) Potem o 3 cyc, odłożyłam do łóżeczka, zasnęła od razu i spała do 6. Nakarmiłam ją ale Niunia chciała się bawić ;) Więc jej szepnęłam do uszka, żeby się bawiła, ale Mamusia musi jeszcze trochę pospać i w razie czego jestem obok ;) Pokręciła się, postękała, dałam jej smonia i zasnęła jak złoto znowu, tym razem do 9,30 :D Czyz nie cudowanie? :D Ja to wstałam taka wyspana, że chyba pierwszy raz od porodu się tak wyspałam. Obudziałam się ok. 8,30 czyli z godzinkę przed Małą. Umyłam się, ubrałam, zjadłam śniadanko i z uśmiechem na buzi czekałam aż się Jagódka obudzi :D Dzisiaj licze na powtórkę z rozrywki ;) Niunia śpi od 30 minutek. Do Ciekawej123 - wiesz.... to było tak dawno, a teraz jest tak dobrze, że nie chcę już do tego wracać ;) a jeśli Ciebie to naprawdę interesuje, to myślę, że doczytasz na poprzednich stronach ;) a może zaczniesz pisać z nami? ZAPRASZAMY :D Do pracy wracam 15 kwietnia. Jagusia skończy akurat pół roku, więc bez żalu (?!) odstawię ją od regularnego cycka i będzie dostawała tylko 2-3 razy dziennie. Zresztą już teraz wcina marchewkę z jabłuszkiem aż jej się uszy trzęsą i tylko sama się troszkę denerwuje, że nie może jeść szybciej :P BYSIA - melduj się! No to idę odpisywać na zaległe maile! paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie ............... Szefowo przepraszam że tak późno 🌼 wszytskiego naj naj 🌼 Napiszę krótkou na ZĄBKOWANIE 😭 nie bede wiecej pisać ........... 👄 odezwe sie po kryzysie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, jak to jest kogoś pochwalić? :P No, to ja już swojej córci chyba nie będę głośno chwalić :) Dzisiaj byłyśmy na ostatnim szczepieniu Hexa tzn. ostatnim z tej serii. Mała padła po nim jak mucha i śpi już półtorej godziny, a to zupełnie do niej nie podobne... no nic. Albo zrobię zaległe prasowanie albo się położę :) Teraz mam swoje lózko dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski:) Tulcia widzisz jaka grzeczna dziewczynka z Twojej córci? Bysiu ząbki szybciutko wyjdą i wszystko wróci do normy:D Ja jakoś ostatnio po pracy bywam zmęczoa i musi byc drzemka, a potem to i tak mi się nic nie chce :D Dzisiaj zaczynamy 20tc i może w końcu poczuję niedługo ruchy maluszka:D Dzisiaj mam sporo papierkowej roboty-dyktanda do sprawdzenia i uzupełnienie dziennika:D zatem go to work:D całuski for all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×