Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Ulcia - wielkie dzięki!!!! wczoraj było super, Mała wypiła 180 ml płynów (soczku ze śliwek z wodą i herbatki na trawienie), a dzisiaj jest bryndza :( Udało jej się wypić tylko 30 ml soczku śliwkowego rozcieńczonego wodą, a tak cały dzień mi marudzi, nie chce mleka, tylko by przy cycusiu leżała... a zębów nie widać, i nie widać.... Mamusia - może będziesz miała okres... ja tak miałam, że strasznie bolały mnie jajniki (nigdy w życiu mnie tak wcześniej nie bolały, i to OBA!!!!), a potem za kilka dni dostałam pierwszy po porodzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Tulka z Hippa sa pojedyncze owoce typu sliwka czy gruszka. Ale sie ciesze ,ze juz weekend !!!Moze wyskocze w niedziele na zakupy dawno nie latalam po sklepach z ciuszkami. Byska a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) nadaję już z domku:) dzisiaj mnie wypisali:D Wczoraj był już odczyt holtera i rekonsultacja u pani kardiolog :) najkrócej mówiąc częstoskurcz występuję praktycznie ciągle więc zwiększono mi dawkę leku do maksymalnej jaka mogę brać w ciąży:) pani kardiolog zasugerowała założenie holtera w 8 miesiącu ciąży by \"rozeznać\" czy coś się zmieniło, bo jeśli przy akiej daqce leku będzie bez zmian to raczej będzie cc :/ no i pani endikrynolog też włączyła lek na niedoczynność...we wtorek mam konsultację w poradni i do tego czasu nie mogę go brać, bo organizm może różnie reagować\") no i największym zaleceniem jest spokojny tryb życia i dużo odpoczyku czyli nie ma mowy o powrocie do pracy ..ginek w szpitalu stwierdził, że 12/3 ciąży popracowałam to 1/3 muszę odpoczywać:) zatem zmykam leniuchować:) całuję Was gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Ivoon odpoczywaj jak najwiecej:) A co reszta porabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja zrobilam dzisiaj gulaszyk wolowy z kopytkami :P na deserek lody czekoladowe i waniliowe :D ale pycha bylo! chyba sobie teraz odgrzeje reszte na kolacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! A cisza az po uszach bije:) Meldujcie sie laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ja witam się i zmykam:) jutro wpadnę na dłużej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ivooncia bardzo sie czesze,ze juz jestes w domku dbaj o siebie i duuuuzo odpoczywaj oki:) ale dziewczynki się lenicie,żadna sie nie odezwie? ja miałam trochę urwanie głowy:)w piątek i sobotę gości i jak to przy gosciach,duzo pracy:)bo i ugotować i podać i odgrzać:),ale bylo bardzo milutko:)moja malutka dzielnie zniosła nowe mordki:) byla tez znajoma z 6 miesięcznym Olafem i darł sie non stop przez 2 godz,az w koncu spakowała go do samochodu i pojechali do domciu moja malutka uważnie sie mu przyglądała z wielkimi oczkami,chyba nie mogla zrozumieć dlaczego kawaler tak krzyczy współczuje koralinie,ja bym padła trupem gdyby moja mała tak płakała od malenkosci ,dzień w dzień wiki baaaardzo sie juz zmieniła:)jest taka madra:) i jak zwykle szefowa miala racje piszac jakis czas temu,ze mala mnie jeszcze zaskoczy i,ze powinnam w nia wieżyc:) tak wiec moja mala zadziwia mnie kazdego nowego dnia:) pieknie chodzi spac miedzy 21 a 22 spi do rana:)je tylko przez sen:) pieknie sie cieszy i uśmiecha 12 kwietnia chrzcimy moja mala:)mam nadzieje ,ze bedzie piekna pogoda:) a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Odpoczywam dużo...nawet w sprzątaniu mnie mąż wyręcza:) weekendzik spędziliśmy u jednych i drugich rodziców, a teraz siedzę w domku i troszkę się nudzę:D przygotuję obiadek i wybiorę się z rodzicami na zakupki, bo sama to raczej mam nie wychodzić z domku:) Jutro rano mam wizytę u endokrynologa...ciekawe co powie i co zaleci i czy wogóle weźmie pod uwagę to co mi w wypisie ze szpitala napisali:D Jakoś jeszcze do mnie nie dociera to,, że do pracy wrócę dopiero a lutym przyszłego roku....ale za chwilkę sfinalizujemy zakupo mieszkania, potem remonci i potem już dzidzia będzie....jesoooooooooo za 3 miesiące już!!!!!!!!!!!!!!:D całuski dla Was i milusińskich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Maly spi a ja wlasnie wrocilam z pracy:) W pracy szybko mi leci czas ,a to z pacjenci to znowu studenci caly dzien mi na glowie wisza:o i tak do14.30 codziennie. Przyszla mamusiu ciesze sie ze mala robi postepy i w spaniu i ogolnie w rozwoju:) Ivoon rany to juz 6miesiac?!Dziewczyno a kiedy byly kreski???No tak jak rodzilam:p Tulka,Byska,Ula?????Desperate i Maryam????!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
no dziewczyna to sie lańsko by przydało:) takie zajęte:) zapomniały o nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety zajęte i to cholernie i na dodatek Książe znowu sie popsuł :-( TYm razem nie je i już ma w d..pie jedzenie i tyle a zwłaszcza mleka nie chce :-( Mówie wam masakra wykończe sie i tyle. Jak ochłone to napiszę wiecej narazie szykuje sie do wyprowadzki :-( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecię też strajkuje.... :( praktycznie nie śpi w dzień, a maruuuuuuudzziiiii, że hej :( kupki się poprawiły, to na plus, robi po dwie na dzień. a ja chyba będę chora, buuuu... ale byłam za to u fryzjera i wyglądam bosssko :) no i kurde no... muszę iść do tego ginekologa, albo lepiej kupić kontener prezerwatyw, bo jak są potrzebne, to nigdy ich nie ma, no! :P ale co ja poradzę, że seksik jest po porodzie 100% lepszy? :P mam nadzieję, że opatrzność nad nami czuwa!!! no to czołem druhny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Tulcia pojechalas!!! hehehe kontener prezerwatyw !! juz widze, co sie tam dzieje, sąsiedzi nie moga spac pewnie :D a tak powaznie to ja mysle o wkladce,takiej na 5 lat!!!...bo czwartego budzika nie przezyje1!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ja tez myślę o takiej wkladce i muszę sie wybrać do swojego gina ale mój seksik jest o 100%gorszy:(:( mam nadzieje ,ze to sie kurde zmieni bo to straszne przykre,ze ja zrobiłam sie jakas oziębła,wiec w zasadzie mi drugie dziecko nie grozi a ty tulka to ładnie z przyszłym mężem hasasz:) moja mala tez co raz to mniej sypia,norma jest drzemka 40min,trzy razy dziennie,ale czasami mnie jeszcze zadziwia bo wczoraj jak zasnela to spala ponad 3 godz:)w domku bysiu,trzymaj sie dzielnie:)czaruś sie naprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lasencje:D dzisiaj poszłam z wypisem do poradni endokrynologicznej i pani dr stwierdziła, że zanim włączy lek, który bądź co bądź jest hormonem to kazała powtórzyć wszystkie badania na tarczycę i przyjść za 2 tygodnie do kontroli i wtedy zapadnie decyzja:) w poniedziałek mamy wizytę u naszej ginki:) ciekawe co powie na to wszystko:) Zmykam gotować obiadek i \"walczyć\" z prasowankiem:) Tulka Ty to jesteś aparatka:D od razu tira zamówcie:D hihihihi:) Bysiu cierpliwości do księciunia:) całuski dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj I śpią łobuziaki :-) Byłam dziś z Czarusiem na szczepieniu....i jak zwykle był dzielny i nie płakał .Niestety książe dalej nie chce jeść 😭 Co za tym idzie zjechał z 25 centyla na 10 😭. Na w razie czeczo dostałam skierowanie na morfologie i zobaczymy jak tam żelazo wygląda bo anemia może być przyczyną braku apetytu. No i ewentualnie zęby co jest bardziej prawdopodobne. Muszę zacząć wprowadzać mu mięsko. Czyli zupke bedzie dostawał dwa razy dziennie i do mleka kleik. Powiem Wam, że jak on nie chce mi pić tego mleka to mnie krew zalewa tak się drze i odpycha butelkę że aż dzisiaj mi ją wyrwał ze złości. Udaje mi się na śpiocha go karmić ale to nie jest metoda :-( No to pobiadoliłam :-( Co do zabezpieczenia to my też narazie gramy w balonika .....muszę sie zmobilizować i odwiedzić doktorka. Narazie nie panikuje ;-) Szefowo poproszę naleśnika :D Tulcia ciesze sie że z kupami ok to niestety też jest problem :-( moja gabi wiecznie miała korek w tyłku i tylko śliweczki, moreli i tak w kółko. ivoon badaj sie badaj bo to juz coraz bliżej do wielkiego dnia . ❤️ aniaj ty sie nie wkladkuj na 5 lat bo przed nami kolejna ciąża :D Zapomniałaś już o Alicji :D Przyszła mamusie to normalne że nie masz ochoty....daj sobie troche czasu . już niedługo wrócisz do formy :D Lece na TV 👄 musze sie odprężyć przed kolejnym karmieniem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Bysiu dopiero co robiłam test a dzisiaj zaczynamy 24tc!!!!! chyba za niedługo zacznę panikować :D i torbę do szpitala pakować:D Dzisiaj znów poszalałam na zakupach i zakupiłam kilka rzeczy dla dzidziuli:D teraz zabieram się za górę prasowania, bo niedługo urośnie do sufitu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko pochwalić się że wyszła nam jedyneczka dolna-ale jestem dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula- ja tez gratuluje Wojtusiowi pierwszego zabka :) u naszych malenstw tez sie pewnie posypią wkrótce ;) moj Oli wciaz osliniony po pas :) poza tym, to mniej spi w dzien, ale jest nadal usmiechniety i pogodny, szczegolnie ze mama Go wciaz nosi na rekach :D Ivoon- jeszcze troche i bedzie po krzyku ;) mała Ivoon powita swiat glosnym krzykiem :D Bysienko- jakby byla wkladka na 25 lat to taka bym zalozyla ;) chyba,ze ktos mi da sto procent pewnosci, ze bedzie dziewczynka :) a tak...czwarty chlopak- to by bylo ponad moje sily :) i tak juz zreszta nadwątlone... Dzis mam jakiegos powera..zrobilam nawet przemeblowanie w pokoiku :) sama :) .i w koncu napisalam :) Bysiu- pokaz nam Czarusia jak rosnie-prosze :) JLo- jak dajesz sobie rade w pracy? Buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu galeria jest ukryta :( Nie można jej zobaczyć :( Zjadłam właśnie śniadanko i lecę sprzątać :) Miłego dnia Mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno zdjęcie z wanience można zobaczyć :D jesoooooooooo ale on już duży i śliczniutki:) normalnie dla takich przystojniaków to by się kolejna dziewuszka przydała (moja) bo Jagódka i Kamilka mogą nie dać rady hihihihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Ivoon, pojechałaś :P żeby dziewczyny za chłopakami latały, to kto to słyszał takie rzeczy, co? :) Bysiu, całuśny Czaruś! Fajnie, że go pokazałaś :) czekamy na więcej. Jlo - jak w pracy? i jak bieganie po galeriach? :) Ja dzisiaj byłam na zakupach i kupiłam sobie kilka fajnych ciuszków do pracy! Będę sexi Mama jak się patrzy :D Aniaj - całusy 👄 i dla wszystkich fajnych babeczek z naszego topiku również cmok cmok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, Ulcia i Jlo - dzięki za rady odnośnie kupek :D u nas najlepiej podziałały śliweczki :) no i muszę powiedzieć, że Jagusia nie chce jeść mleka modyfikowanego, tylko cycuś i cycuś... :( a ja wracam do pracy za niecałe 3 tygodnie.... całe szczęście, że zaczęła jeść nieco jedzenia słoiczkowego.... kurczę, jakoś damy sobie radę! prawde mówiąc, nie sądziłam, że będę karmić aż tak długo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Moj maly wlasnie spi:)W pracy szybko mi czas leci mam studentow i fajnych pacjentow,takze jest OK:)Wpadam powoli w rytm .Na galerie niestety nie ruszylam:( -no ale mamy nowy weekend wiec kto wie co moja karta wytrzyma:p Gabrysiek juz siedzi sam i sie bawi w takowej pozycji:)Zebow jeszcze nie mamy,ale na dniach pewnie sie pojawia:)Ulcia Gratuluje Zabkow:)A czekolade kupilas malemu z tej okazji?U nas jest taka tradycja ,ze kto pierwszy zobaczy zabka, ten kupuje czekolade dla malucha:) Ivoon zazdroszcze ci kochana siedzenia w domku -trzymaj sie dzielnie niebawem koniec ciazy:) Byska dasz rade(z przeprowadzka) kochana wiem to:)Aaa i wejsc do galerii nie moge na NK:( Tulka Gabrysiek tez ma swoje bunty i ostatnio nie chce jesc z butli tylko domaga sie karmienia lyzeczka:) Aniaj wanne testujesz? Desperate,Maryam co tam w cieplych krajach slychac? Przyszla M cos ostatnio malo piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×