Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Czesc Dziewczynki! Bysia,Tulka dziekuje za zyczonka:) Ja dzis jade do fryzjera bo za tydzien juz mam wielki powrot do pracy:) i dopiero sobie uswiadomilam ,ze ja pracuje w szpitalu gdzie codziennie mam stycznosc z milionami bakterii.Mam nadzieje ,ze nie przywloke czegos do domu:o Jakos to bedzie wiem troche panikuje,no ale ktos musi czasem-nawet ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jlo, przybij piątkę, jesli chodzi o panikę... my nie zaszczepiliśmy świadomie Jagódki przeciw rota i teraz - post factum - ogarnęła mnie lekka panika, czy to na pewno była dobra decyzja... W Twoim przypadku pozostaje 100% higieny po wyjściu ze szpitala i... wiara, że będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
co to jest ta rota? to jest szczepionka dodatkowa? bo i ja zaczne panikowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Przyszla nie panikuj:) Fajne fotki na klasie umiescilyscie dziewczynki! Ula jak tam w pracy i w domu?Wojtus siedzi juz sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeczytałam jescze co tamu was. may śpi i ja tez zaraz lece. Mąż na spotkaniu pijackim z kolegami. W pracy fajnie. Wojtek budzi się w ciąż w nocy i chyba długo tak nie pociągnę. Jestem tak zakręcona że ostatnio robiłam obiad (a cały dzień się zastanawiałam że nic nie kupiłam ani nie rozmroziłam i co będzie na obiad) i jak już zrobiłam naleśniki to sobie przypomniałam że wieczorem zrobiłam i jest w lodówce:) Jlo - nie siedzi jeszcze sam. Zębów też jeszcze nie ma ale podobno blisko - tak stwierdziła lekarka na szczepieniu. A dzis leżał bez pieluchy i zrobił kupę, zanim zdążyłam zareagowac to nogi już w to wsadził a potem do buzi. Mam nadzieję że nic mu nie będzie chociaż się martwię. Całuski dla wszystkich. Doczytam to się jeszcze odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulcia, nic mu nie będzie :D Mój Brat w dzieciństwie miał szczęście kilka razy tak się pożywić i było OK - przynajmniej wg. Mamy, bo nie wiem, co tam Braciak sobie myślał :P A u nas też temat kupy. Poszła niestety do wanienki podczas kąpieli... a potem to już było tylko gorzej :) cieszę się, że ten dzionek ma się ku końcowi!!! dobrej nocy życzymy 🌻 ps. Mamuska - rota to rotawirus, tak w skrocie napisałam. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz mamusie...kupa przychodzi znienacka :D ja juz trzeci dzien walcze i staram sie odchudzic, tzn nie jesc slodyczy ;((( teraz gotuje..brązowy ryż, do tego na parze rybe i marchewke..zobaczymy jak to bedzie z ta dieta ;) na wiosne wstyd wyjsc do ludzi z brzuchem, bo pomysla, ze znow w ciazy jestem!!! Milego weekendu Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Ula bedzie dobrze a przynajmniej powinno byc:)Moja siostra jak byla mala to nie raz bawila sie w laboranta w toalecie:) Ja juz sie powoli szykuje do pracy jeszcze tylko tydzien wolnosci a potem...............RANY!!!!!!!!!- az mi sie nie chce myslec:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki:) Padam ze zmęczenia....polatałam na miotle i mam dość :( dodatkowo zrobiłam gołąbki, bigos i już roladki na jutro:D Teraz będę leżeć do góry brzuchem (dosłownie:D) Wczoraj dokonaliśmy pierwszego zakupu na nowe mieszkanie- drzwi wejściowe:D już się nie moge doczekać przeprowadzki i remontu też (z kierowniczego punktu widzenia oczywiście:D ) Aaaaaaaaaaaaaa i zakupiłam kilka ciuszków dla dzidzi - czapeczkę, skarpetki i kilka bodziaczków:D Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko i maluszki oczywiście też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane u mnie narazie bez zmian z ząbkami :-( młody strasznie sie męczy , masuje mu codziennie ale to na chwilke mu pomaga. POza tym u mnie dużo sie dzieje pod względem budowy ma juz wylana ostatnia wylewkę, ogrzewanie działa i dalej do przodu :D w lato chcemy juz mieszkać u siebie więc sie spreżamy :D Książe wcina już słoiczki :D rano dostaje jabłuszko a po południu zupkę marchewkową z ryżem . Jak go karmie to tak śmiesznie wygląda że mam przy tym taki ubaw :D Jeśli chodzi o szczepienie przeciw rota to ja zdecydowanie mówie NIE ....jest zbyt wiele mutacji tego dziadostwa żeby można było zapobiec :-( tak samio z grypa . Nie szczepie sie ani gabi i nie bede . Gabi dodatkowo szczepie na żółtaczke, kleszcze i manigokoki. Gabi jak była mała chorowała pare razy na rota a teraz \"wszystkie \"dzieci w klasie mają rota a ona nie :D Dziewczynki ja do pracy wracam po wakacjach ze względu na Gabi bo chce razem z nia spędzić jeszcze wakacje :D Ja tez was podglądałam na NK i fajniutkie zdjęcia :D ivoon pochwal sie brzuszkiem :-) lece do wyrka póki młody śpi bo teraz ma najdłuższy sen bo potem to co 3-4 godz sie budzi :D dobrej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim!:) ale cisza....................................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo, cisza, bo albo dziećmi się zajmujemy albo korzystamy z ładnej pogody :) powoli czuć wiosnę w powietrzu :) Laseczki - te, które już miały @ po porodzie - macie lżejsze czy boleśniejsze okresy teraz? Bo ja to kurde niedługo zejdę z bólu... już tydzień przed tak mnie jajniki bolą, że normalnie aż bym użyła innego słowa, no!!! Przed porodem bolały mnie troszkę w trakcie owulacji, ale to dosłownie kilka godzin, tak że czasami tego nie zauważyłam, jak była noc, albo czymś byłam zajęta, no i dzień, no max dwa dni przed okresem. A teraz to jakaś masakra :( też tak macie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! szefowo wszytskiego najlepszego! wiem nie dobra bylam, nie pisalam juz tyle z wami. ale wierzcie mi mialam straszne klopoty w domu i wszystkiego mi sie odechcialo! tula-strasznie sie ciesze, ze u ciebie sie wszystko dobrze ulozylo ;) wiem przez co przechodzisz mnie tak boli od jakichs 3 lat. jak dostaje @ to juz lykam jakies 2 mega piguly i jazda sie i tak zaczyna. wczoraj dostalam @ i wyladowalam na pogotowiu. juz myslalam, ze cos mi trzasnelo w brzuchu- straaaszny bol wilam sie na podlodze az zwymiotowalam,ale badania w porzadku. nie wiem dlaczego tak mam. za rada szwagierki bede pila sok ananasowy codziennie tak z tydzien przed@ bo to dziala przeciwbolowo i przeciwzapalnie. no i jesc cos z cynamonem to tez szybciej zleci. wreszcie sie zebralam i dzis mialam wizyte w klinice u tej lekarki :) zbadac mnie nie zbadala przez @ ale pobrala krew na hormony, tarczyce i wszystko insze :) za tydzien ide sprawdzic moj biedny jajowod czy zarosniety czy nie. no i jak bedzie wynik to bedziem dzialac dalej. problem ewidentnie u mnie moj maz i jego \"chlopaczki\" zdrowiutcy! buziaki dla was wszytskich padam na cwarz naczekalam sie w tej klinice 3 godziny! good night!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Desperate -dziekuje i trzymaj sie kochana bedzie dobrze zobaczysz:) Tulka ja mam @juz prawie 5mies(tj 5razy)ale moj jest bezbolesny i prawie go nie czuje (czasem mnie bardzo lekko cmi brzuch z 1dzien).Pierwsze 2@byly wogle bez bolu,ale bardzo obfite zwlaszcza 1)Teraz juz wszystko wraca do normy.Moze zbadaj jajniki gdyz przez hormony moga robic sie torbiele i przez to Cie boli. a wiosne faktycznie sie czuje w powietrzu.Ja juz odliczam dni do roboty:o za 7dni bede w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki:) Po leniuchowym weekendzie aż się dzisiaj do pracy nie chciało iść :) Jakoś tak dziwnie mnie dzisiaj ciągnął w dół brzusio, ale w sumie przeszło:D Przeraziłam się, że jak teraz się takie \"rzeczy\" dzieją to co będzie potem :) No i dzisiaj rano się wnerwiłam, bo wyskoczyła mi już 3 opryszczka w tej ciąży wrrrrrrrrrrrrrrrr :( Za tydzień mamy USG połówkowe i powiedziałam pani dr, że nie wyjdę dopóki mi nie powie co za ludzik tam we mnie mieszka:D A w czwatrek jedziemy wózeczki oglądać bo sobie upatrzyłam jeden na allegro ale muszę go w realu (w sklepie) wypróbować :D A Wasze maleństwa jakie mają pojazdy? Podzielcie się to może, coś innego wybiorę:) J.Lo współczuję powrotu do pracy a Tobie Tulcia tych bóli - ja takie silne miałam przed ciążą więc po może będzie odwrotnie:) Desperatka wreszcie się odezwałaś babo jedna:) Trzymamy za Ciebie kciukasy kochana:) Lecę omlecik na kolacyjkę robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Ivoon- zaklady czas stawiac :D ja stawiam na chłopca. Ja jeszcze okresu nie dostalam, ale karmie na potęgę ;) Desperate-badz dzielna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis!:) Aniaj jak tam kapiele w nowej wannie?:) Byska zyjesz? Maryam co u ciebie? Przyszla m a Ty co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie dzisiaj pospalam, a co! :P w sobote czeka mnie badanie jajowodu. brrr to takie nieprzyjemne! znalazlam nawet klip na youtubie jak to sie robi: http://www.youtube.com/watch?v=mKf7dg1gamc&feature=related potem mam sie stawic 12 dc i zobaczy moje jajeczkowani+ beda juz te wyniki krwi. mam nadzieje, ze moj testosteron znowu nie szwankuje. kiedys mialam za wysoki. u mnie dochodzi goz 13 a ja lece sniadanko zrobic :P dzieki za wsparcie- kochane jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
czesc kobitki:) tulka ja jeszcze okresu nie dostalam,ale mam nadzieje ze nie bedzie bolalo przed porodem mialam bardzo bolesny ivoon to jak te nasze obstawianie plci:)remis chyba co?ja nadal twierdze ,ze bedzie chlopaczek szefowo,mam nadzieje ,ze w pracy dasz rade i ,ze czas bedzie szybciutko lecial:) napewno pierwszy tydzien bedzie ciezki ja do roboty wybieram sie za 3 lata wiem ,ze napewno ciezko wam bedzie zostawic maluszki u mnie oki ,mala wczoraj po kapieli smiala sie na glos,ale piekny dzwiek z siebie wydobyla:) wikusia rosnie w oczach juz jest co nosic klocuszek z niej:) 7go skonczy trzy miesiace:)moja duza panienka a 11go marca ide na szczepienie do przychodni i juz sie boje:(znowu bede ryczala ,ze krzywdza moja malutka wiem kazde malenstwo musi to przezyc,ale to taki przykry widok:( na budowie u mnie postepy:)mamy juz wstawione okna:)teraz rozgladam sie za schodami i drzwiami dziewczynki meldowac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam ze spacerku :) slicznie jest na dworze sloneczko grzeje wiosna cala para :) az mnie glowa rozbolala chyba z nadmiaru swiezego powietrza :P ktora chce byc zolza? nie zartuje, wlasnie czytam ksiazke dlaczego mezczyzni kochaja zolzy :D i cos w tym jednak jest :) dla chetnych podaje link : http://www.scribd.com/doc/11119179/Argov-Sherry-Dlaczego-Mezczyzni-Kochaja-Zolzy niech zyja piraci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lejdiski:) U mnie też dzisiaj śliczna pogoda przy której mnie bolała głowa-ale drzemka pomogła:D Jutro jadę do hurtowni \"Bociek\" rozeznać się w wózeczkach:D Miałyście mi pomóc i co?? :P A w piątek wyruszamy na weekendzik w góreczki:) Desperatka trzymamy kciuki za badanie:) Lecę wszamać gołąbeczki:) całuski i pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivonecka, już nadrabiam! :) ja mam dwa wózeczki, z obu jestem zadowolona. Pierwszy to taka terenówka, ciężki jak cholera, ale Dżidka zachwycona :) po wertepach sobie okolicznych jezdzimy, a Lali nawet powieka nie drgnie, takie ma limuzyna amortyzatory :P Nazywa się TUTEK Piotruś kosztował mało (coś około 800 zł), kupiłam nowy (gondola plus spacerówka). Gondola jest mega duża a przy moim sloniątku to prawdziwy plus! Kolor granatowy z kością słoniową. Mi sie podoba! Drugi to Chicco, kupiłam używany, też za 800 zł w komisie, ale jest jak nówka! Jest to chyba trio enjoy. Ma gondole, spacerówke i fotelik! Polecam takie rozwiązanie bo można wpiąć fotelik w stelaż i myknąć sobie np. po centrum handlowym na 30 minutek - u mnie baaardzo się sprawdza! Gondola niestety mała - Jagusia już z niej wyrosła. Wcześniej używałam jej do usypiania Niuni w domku. Też polecam takie rozwiązania, szczególnie gdy się mieszka w bloku. Jeden wózeczek stoi na dole, drugi w domku i/lub na balkonie. No i za oba 1600 zł w sumie to naprawdę rozsądna cena, a jest w tym przecież fotelik samochodowy. No i to tyle ode mnie. Laski - pisać zaraz, co macie, żeby Ivonecce pomóc. KISSY 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula- piekne artystyczne zdjecie na nk :) Gratulować !!!;))) Co do wozkow..to ja mam po Fifim ciezkie ale \"wszystkomające\" TAKO ;) w sumie..srednio polecam ;) ta waga i gabaryty to minus..reszta ok. JLo- pytalas o kapiele w wannie..odbywaja sie ale dosc rzadko :D ale wreszcie moge kapac sie w solach i plynach do kapieli..ten aromat mmmmm Ostatnio kapie sie razem z Fifim-swietna zabawa :) i cos nie chce mi sie dzis spac...hmmmm Dobranoc :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Tulka sliczne zdjecie :)a i pomyslalam ,ze jestescie jak puzzle na nim swietnie pasujecie:) Ivoon ja mam wozek ze Stanow i takiej firmy raczej nie znajdziesz w Polsce,ale jestem srednio zadowolona.On jest malo przystosowany na polslskie warunki.Tez ma podobnie jak Tulki mozliwos mocowania nosidelka,ale nie posiada gondoli:(Wiec kupilam wozek na polskie drogi i jest calkiem calkiem tyle ze cholernie ciezki taki JEEPPPPPPPPPPP!!!!Podobnie jak Tulki:) Aniaj zazdroszcze wylegiwania w wannie:)-ja nie mam czasu na to biore szybki prysznic i the end.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ivoonecka ja wikusi wozeczek kupilam za 1000,jest mozliwosc wpiecia fotelika ktory osobno kosztuje 400zl,gondola jest dosyc mala i moja niunia w kombinezonie juz prawie sie nie miesci,a spaceroka jest naprawde ladna:) ma duze pompowane kola co jest ogromnym plusem bo ja spaceruje tylko po puszczy bukowej:)i zadna trasa nam nie grozna:)minusem jest waga,wozio jest naprawde ciezki i gdybym mieszkala w bloku napewno bym go nie wniosla nawet na ierwsze pietro nazywa sie X - LANDER nie polecam jezeli bedziesz musiala go gdzies wnosic ale na wertepy jest swietny Dziewczyny w jakiej formie sa wasze wlosy? u mnie trageeeeeeeeeeeeeeeeeedia:(wypadaja mi garsciami:(boje sie je czesac bo wyczesuje ich poprostu cale mnustwo:(a gdy myje je to placze bylam dzisiaj u mojej fryzjerki i ona tez zaowazyla ze mam ich mniej:(i jeszcze zrobily sie takie matowe i szorstkie znacie jakies godne polecenia kosmetyki? RRRRRAAAAAAAATTTTTUUUUUUUUUJJJJJJCCCCCCCCCIIIIIIIIIEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
A WLOSY OBCIELAM O CALE 10 CM I STRASZNIE MI SMUTNO:( TAK DLUGO JE ZAPUSZCZALAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
:):) NOWA STONA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka, to normalne z tymi włosami. U mnie niestety to samo, ale jakoś już się przyzwyczaiłam, tym bardziej, że wiem, że odrosną :) Aczkolwiek po moich ślicznych włosach z czasów ciąży to pozostało tylko wspomnienie.... :P dziewczyny, która oglądała Milionera ze Slamsów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×