Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Gość przyszla mamusia
dzisiaj nadrobie:)juz mam naprawionego kompa a bylas awaria wiec odezwe sie jak mala zasnie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
jutro napisze o postepach mojej malej:) i poczytam was rowniez jak narazie czasu brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak tam maryam ale ja spedzam duzo czasu na dworze. dzisiaj zesmy sie z mezem wyszaleli, ze hej :) bylismy w entertainment city i jezdzilam na wszystkim oprocz tego co jedzie glowa w dol :P tu kilka zdjec z parku: http://images.google.com/images?sourceid=navclient&rlz=1T4RNWN_enKW301KW301&q=entertainment%20city%20kuwait&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=en&tab=wi pogoda wspaniala slonecznie cieplo, ale nie za goraco :) takie polskie lato :) trzeba sie wyszalec dopoki nie ma upalow ;) prosze prosze mamy juz pierwszy zabek super :D buziaki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyneczki:) Desperatka jak ja Ci zazdroszczę takiej pogody kochana:) Ty się zabieraj za męża a nie szaleństwa na karuzelach hihihihihii :) U nas bywa różnie...wczoraj słonecznie i nawet cieplutko, a dzisiaj znów szaro, buro i ponuro :( Wczoraj poszalałam na zakupach...kupiłam sobie eleganckie szare spodnie ciążowe :) A co tam...nie będę tylko w jeansach latać :D Zauważyłam, że jak za dużo chodzę, to nie dość, że mi puchną stopy (normalnie nie mogę wejść do żadnych moich butów :( ) to jeszcze jestem mega zmęczona......a co będzie pod koniec ciąży??????????? Masakra jakaś :D Dzisiaj kolejny dzień imprezowania urodzinowego....tym razem przyjaciółka świętuje:D No a jutro wizyta u pani gin...ciekawe co powie na pobyt w szpitalu i wogóle takie tam...... Ściskam Was wszystkie mocno i życzę miłej niedzielki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! Zapraszam na gofry cieplunie!:) Dzis bylam na zakupach sobie bielizna ,mezowi koszula malemu spodnie lniane biale i spiworek do snu a i koszulke z napisem \"tata mnie kocha\"a wszystko kupilam w H&M :)Za tydzien znowu sie wybieram na sklepy:) A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mamuśki :) My już po wizycie u pani gin :) Nie mamy pozwolenia na powrót do pracy - zatem do 22 lipca siedzimy w domku:( Dzidzia ma się świetnie:) urosła i wogóle wszystko z nią ok:) No ale w tym tygodniu czeka nas krzywa cukrzycowa........bleeeeeeeeeee, fuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjj, masakra :D Lecę coś zjeść na kolejne śniadanko, bo pierwsze oddaliśmy klopikowi :( Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
witam gratuluje pierwszego ząbka:)ja już wypatruje perełki w buźce mojej milosci,bo śliniaka by mogla grac w RODZINIE ZASTĘPCZEJ:) ivooncia ciesze sie ,ze wszystko u was oki:)mala ładnie rośnie ty zadowolona,same dobre wiadomości ponoć jeżeli do glukozy wcisniesz troszke soku ze swiezej cytryny to bedzie duzo lepiej smakowało:) ja do dzisiaj pamietam ten paląco słodki smak szefowo jak ja bym chciała wyjsc sama do ludzi:)ale moja mala tak czesto chce cyca,ze nie mam szans ucieczki w najbliższym czasie:)na butle nawet nie chce patrzeć:) bysiu ,ale twoj ksiaze juz duzy:)piekne dziecko a co u nas:) moja mala sama przekreca sie na brzuszek z pleckow:)i jaka jest przy tym szczesliwa a tak nie lubiala lezec na brzuchu bardzo duzo sie smieje:)cieszy sie na widok mamusi i tatusia:)az cala sie trzese podnosi pieknie glowke gdy lezy na pleckac:) kazdy dzien jest inny bo ona ciagle mnie zaskakuje:) a ja wczoraj dostalam@ i bolo boli mnie brzuch moj maz po pracy jezdzi na budowe wiec widuje go tylko 2godziny dziennie:(zostaja dla nas tylko niedziele:(a do niedzieli daleko lecw sprzatac bo moja mala jeszcze chwilke pospi spi juz bardzo malo 2godzinki na caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudny bobasek- Bysiu :) Desperate-zanim wyladujesz w pieluchach, to szalej kobieto!!! Przyszlo mamo-ja jeszcze nie dostalam okresu..ale to super !!:) ale nadal tylko i wylacznie cycuś, za 2 tygodnie zaczne wprowadzac zupki. Jest duzy i zdrowy, wiec nie bylo wczesniej potrzeby. JLo- ja tez lubie takie koszulki z napisami, my przerabialismy juz \"syneczek mamusi\" i \"syneczek tatusia\" ;) Tulcia-jak tam szalenstwa z przyszlym mezem ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon- ciesz sie wolnym czasem i razem w mezem korzystajcie z wolnych chwil, 2 trymestr jeszcze na to pozwala!!! z checia sama polazilabym po knajpkach, kinach itp..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :) ja jak zwykle wpadam i wypadam. ivoon Ty to masz teraz sie totalnie obijac i kazdy musi nad Toba nadskakiwac i tak do konca ciazy :) jejku wiecie az mi sie wierzyc nie chce ze te nasze maluchy sa juz takie duze! Moja Kamilka od 19 marca siedzi :) wspaniale sa te pierwsze chwile :) a w ogole to juz taki z niej urwis, wszystko kopie, wszystko gryzie :D zabawki lataja a ona sie smieje :D Bylismy z nia na rutynowym check-up z okazji skonczonych 6 miesiecy, Kamilka wazy 8 kg i ma 68 cm, zrobili jej badania krwi i wszytsko jest super dzieki Bogu. Dostala tez pozwolenie na probowanie wszystkiego :) oprcz zwyklego mleka, miodu i wstrzymac sie jeszcze z jogurtami. Dziewczyny jak wasze maluchy reaguja jak wy jecie? bo moja to az piszczy i sie rwie do jedzenia a jak damy jej sprobowac to mruczy z radosci jak kotka :) desperate jak z pogoda u Ciebie? u nas od 4 dni deszcz pada bo z Saudi storm nadciagna i tak ma byc do srody :O tula jak tam prace nad rodzenstwem dla Jagodki? ;) Bysiu Czarus to przystojniak jak sie patrzy :) Przesylam wam wszystkim buziaki gorace jak slonce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! kochane ja tylko na chwilke lekarz kazal mi nie przemeczac oczkow, takze nie bede was czytac przez kilka dni a piszac koncentruje sie 100% na klawiaturze :) otoz mialam wczoraj operacje oczu laserem :) wszystko poszlo dobrze jak mnie dzisiaj zbadali to widze na 100% :D przeczytalam wszystkie literki na tablicy :Pha ha! juz nie musze chodzic w okularkach :) trzymajcie sie buziaki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoooooooo kochane Dziękuje za komplementy dla czarusia :-) Włąsnie jem , sprzatam ,gotuje, prasuje i pisze do Was. Wczoraj byliśmy na pobraniu krwi i młody sie śmiał poprostu niezły jest. Nie pijemy już z buteleczki tylko jemy wszytsko łyżeczka i może lepiej bo wtedy Książe zjada ok 180 ml kaszy :D U mnie dalej bez zmian ten sam schemat --> budowa, szkoła , dom, lekcje , spanie. :D ivoon super że u Was wszytsko gra jak należy . Sidż w domu i leniuchuj jescze całe życie pracy przed Tobą więc....korzystaj kochana. desperate czyli juz nie bedziesz krecikiem :D ja niestety bede juz do końca życia :-( przyszła mamusiu widze że u was podobnie jak u mnie ja też męża widze CZASAMI :-) tylko że mi to nie przeszkadza . Jka go nie ma to jestem lepiej zorganizowana. aniaj dzielna jestes z tym cyckiem :D ja sie szybko poddałam hmm może za szybko :-( Maryam wreszcie do nas napisałaś kochana i powiem Ci że śliczną masz córe i już takaaa duża :D nie wiem kiedy ten czas leci ;-( Tula ja to ja a Ty co sie nie odzywasz ;-) wyłaź z tego wyrka i naskorb coś :-) Szefowo a to dla Ciebie 🌼 taki wiosenny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane! No,no patrze kto liste podpisal :)Galki oczne przecieram ze zdziwienia:D Bysiu dzieki wielkie za 🌻powiem ci ze moj maly tez woli lyzka jesc posilki,a ja uwielbiam go karmic:) Desperate oszczedzaj oczeta:) tulka melduj sie :p Ivoon no ty to napewno masz duuuuuuzzzzzooo czasu;) wiec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Byłam dzisiaj w pracy powiedzieć szefowi, że nie wrócę już do porodu do pracy, bo lekarze mi nie pozwalają :( i wiecie co??? Zostałam potraktowana z buta!!!!!!!!!!!!!!Poczułam się jak jakaś wariatka, która zrobiła mu na złość i sobie chorobę w ciąży wymyślila....całe popołudnie płaczę i jest mi strasznie przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon- pozostaje Ci zacisnac zęby, olac dyrektora i skupic sie na dziecinie. Zycie jest czasem brutalne, ale sa gorsze tragedie od chamskiego szefa..badz dzielna :*** Bysiu- z tym cycem u mnie to z wygody po prostu ;) nie zamierzam tu zadzierac nosa, czy to lepiej czy gorzej, kazde karmienie jest super, jak to robi mama, obojetnie czy lyzeczka czy cycem ;) Buziolki dla Wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki :D podpisuję listę .....................🌼 ivoon kochanateraz juz wiesz kochana że niema co być nadgorliwym z pracą :D a tego pacana i klauna w jednej osobie olej ....😠 Buziaczki bo lecimy na dworek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ivooncia taka jest niestety rzeczywistość:( dziewczyny maja racje,olej go dla ciebie dla was wazny jest odpoczynek i on rowniez to zrozumie moze juz ma wyzuty sumienia ,ze cie tak potraktowal odpoczywaj i juz sie odprez,idz na spacer bo pogoda idealna:) ja tez karmie caly czas cycem:)ale juz mam dosyc,niby to wygoda,ale stanika normalnego nie moge kupic bo jeden cyc wielki ,a drugi maniuni:) pokarmie do 6 mies i bede zaczynala ja oduczac bylam narwac bazi do wazonu,spacerek 2 godzinny mala przespala,poczekamy na tate i jedziemy do przychodni bo malej cos brzydkiego na szyjce wyskoczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Dzięki za słowa pocieszenia - macie rację - na chama nie ma rady :) To samo powiedziały mi koleżanki z pracy, które mnie dzisiaj nawiedziły:) Polatałam trochę za sprawami urzędowo-administracyjnymi....jak wiecie finalizujemy zakup mieszkania :) A potem poodpoczywałam w parku na ławeczce z książką :D Teraz zrobie leczo i poleniuchuję przy TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
podpisuje listę i uciekam................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ja też się sraram już ponad 7 miesięcy i nic nam nie wychodzi.Może jakoś razem nam się uda a dziewczyny które już są w ciąży lub które juz urodziły może nam pomogą??? pomóżcie, zrozpaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samantha witamy w naszym gronie:) Tutaj prawie wszystkie już mamuśki:) ale nie zrażaj się dziewczyo....jednym się udaje od razu, u innych to troszkę trwa:) Będzie dobrze i niedługo zobaczysz te upragnione dwie kreseczki:) Ja dzisiaj poszalałam troszkę z porządkami....umyłam nawet jedno okno.....reszta powolutku w przyszłym tygodniu:) plany weekendowe to...jutro fryzjerek i spacerków mnóstwo bo cudna pogoda ma być :) A Wy zalatane mamusinki odzywać siem tutaj nooo:D Tylko Szefowa i Przyszła Mamusia listę podpisały no:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, moje drogie Dziewczynki, jutro jade do lasu :P mąż mi powiedzial,ze kuchcik sie przyda do meskiego grona ;) wiec jedzonko, dzieci do auta i w trase :) Slodkich snow!!! aha- Samanta- no to sie nas trzymaj, to dobre fluidy na pewno cos pomogą ;) oprocz tego seks, seks i jeszcze raz seks :D a`propo- Tula, zyjesz tam?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry sklep
www.ebibi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he :P dzięki laski za pamięć :) otóż ja mam teraz mega PMS i generalnie seks to ostatnia rzecz, na którą mam ochotę :P (ku rozpaczy mojego starego...). Z nowości, to byliśmy we trójkę w środę na basenie!!! Było super! będziemy teraz chodzić co tydzień na specjalnie zajęcia z pływania dla niemowlaków. Wczoraj byliśmy na kontroli. Jagusia waży 8300, więc pani doktór powiedziała, żeby nie karmić na siłę. A martwiłam się trochę, bo ostatnio Malutka nie za bardzo chce jeść... tzn. zje troche Sinlaczku, jeden słoiczek owocków no i cycuś. A tak mleka w ciągu dnia to wypija MAX 200 ml, ale często i tego nie chce. I nie ma znaczenia, czy butelką czy łyżeczką. Nie i koniec. Pluje na kilometr :D Pluje generalnie wszystkim :D Nie mamy zatem wprowadzonych jeszcze zbyt wielu nowości jedzeniowych, o mięsku nie wspominając... Lekarka twierdzi, że Młoda na pewno głodna nie jest, bo pięknie przybiera, więc może z cycka sobie bierze tyle, ile potrzebuje... z kolei ja nie jestem w stanie w to uwierzyć... :-o Pogoda śliczna, co? 🌻 aż chce się żyć!!! my wczoraj zaliczyliśmy pierwszy spacer w wersji siedzącej. Jagódka jak nie widzi, co mija po drodze w wózku, to jest marudzenie straszne :D Więc ją posadziliśmy na najbardziej płaskiej opcji i była na maksa zadowolona. No to my też byliśmy zadowoleni!!! Całujemy Was mocno! Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Misiaczki:) Ja to dzisiaj poszalałam....najpierw fryzjer...nowy bylejaż i obcięcie:) Potem troszkę pranka i prasowanka:) No i wreszcie...na maxa wykorzystaliśmy cudną pogodę i wyruszyliśmy na rodzinny spacerek - moi rodzice, teściowie, szwagier no i nasza trójka:D Bosheeeeeeeeeeeeee ile mamuś z wózeczkami....a ile ciężarówek:D Wyż demograficzny będzie chyba trzymał przez najbliższe 10 lat:D Co prawda teraz padam i nogi mi wchodzą w....................ale teraz leżymy, zachwycamy się kopniaczkami i jemy arbuza:D Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate to dla Ciebie -------------- (---- (----- ( ------------- () --- () --- () ------------- || -� || � || -----------{*~*~*~*~*~*} --------- @@@@@@@@@@ ---- {~*~*~*~*~*~*~*~*~ } ------@@@@@@@@@@@@@@ {~*~*~*~*~HAPPY~*~*~*~*~} - {~*~*~*~BIRTHDAY*~*~*~*~} {~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~} ------ @@@@@@@@@@@@@@ ------------------)---------( ---------_____,-----------,___ --------/_________________ Z okazji Twych Urodzin Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń. Radości w każdej sekundzie, Uśmiechu w każdej minucie, Pogody w każdej godzinie, Szczęścia przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dziś MASAKRA. Winowajca to dolna jedynka, która właśnie się przebija... Dobrze, że już wiosna i pogoda za oknem nastraja optymistycznie, bo w mojej głowie deszczowa jesień. Kiepska ze mnie matka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
melduje się i niestety zmykam obiecuje jutro napisze co u nas i poczytam co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×