Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Hej mamuśki:) U nas wariacji ciąg dalszy....mała ma niesamowite kolki i normalnie nic nie pomaga :( jedyna nadzieja w kropelkach sab simplex, które przyjdą po weekendzie:) Zuzanka rośnie w oczach i wogóle jest fajniutka:D uśmiecha się, wodzi za mną wzrokiem, składa roczki, podnosi główkę...ale cyca dalej nie chce....już jej nawet nie męczę...odciągam i dokarmiam modyfikowanym:) We wtorek idziemy na pierwsze szczepienia...te obowiązkowe i rota...ciekawe jak będzie po... Aniaj my się chrzcimy za 3 tygodnie i w pon.idziemy do księdza wszystko ustalić:) Mykam kąpać mojego bin ladenka:D Całuski dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Iiiiiiiiiiiiiiiiii zaczynam urlop!!!!!:) Jutro jade na zakupy,a dzis do fryzjera we czwartek wyjezdzam do tesciowej.a po powrocie robimy przygotowania do urodzinek Gabrysia:)Trzeba zamowic tort, no i pozapraszac gosci. Ivoon my kolek nie mielismy wiec ci nie pomoge:( Aniaj juzpo chrzcinach i po stresie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas juz po imprezce-uwazam,ze sie udalo a jedzonko bylo przepyszne;) teraz urlopu ciag dalszy, we wtorek poznan-zoo, dzis moi chlopcy uderzyli na wroclaw i aquapark :D my w domu z Olim siedzimy i pichcimy, no i czekamy na nasze skarby:) a co Was dziewczynki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
aniaj to super ,ze sie udalo juz po stresie co:) ja padnieta,angina mnie dopadla:( to oli daje tobie gotowac?moja mala nawet nie pozwala mi sie przejsc na moment do toalety:(wszedzie musi byc ze mna i sama soba sie nie zajmie:( wazona byla dzisiaj i juz 9100 na liczniku:) dzisiaj tez przesadzilysmy sie do nowego fotelika ,ale ona jest uczulona na foteliki samochodowe juz po 10 minutach zaczyna beczec wiec jak juz gdzies mamy jechac to zabieramy ja spiaca a wy dziewczyny macie tez takie problemy? w niedziele mialam z mezem rocznice:)nasza pierwsza:) a osiem lat razem:) spedzilismy dzien na lapaniu siuskow wikusi do woreczka ,bo mala goraczkowala bez przyczyny.ale wyniki miala b.dobre juz jej przeszlo no i mala juz raczkuje ,wstaje przy mnie:)przy tapczanie nie potrafi jezdzi rowerkiem,tym dla maluszkow co jeszcze takie podstawowe rzeczy jak machanie na papa robi brawo mowi mama tata czasami baba koncze bo plecy mnie bola pz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Wasze dzieciaczki takie duże i wogóle samodzielne prawie...a z moją niunią to oszaleć można - charakterek mamusi jak to mówi tatuś:D waży już prawie 4 kg, w niedzielę skończy 8 tygodni :) ładnie trzyma główkę, uśmiecha się, wodzi wzrokiem za wszystkim co ciekawe, ma mega dobry słuch, wszędzie mi towarzyszy - nawet to wc idziemy razem bo zaraz krzyczy jak zostaje sama:( w dzień mało śpi.....ale noce przesypia ładnie :) Kolki nas jeszcze nie opuściły, ale po rewelacyjnych kropelkach zdarzają się coraz rzadziej:D We wtorek zaliczyliśmy pierwsze szczepienia..troszkę marudna była, ale poza tym nic się nie działo:) Dzisiaj wyrwałam się na zakupy przedchrzcinowe i tak zaszalałam, że teraz mam kilka opcji kreacji (można to co kupiłam połączyć z czymś innym i mamy aż 4 zestawy:D) a kupiłam tylko sukienkę, buty, bluzkę i żakiecik:D Zmykam prasować póki tatuś zajmuje się córunią:D całuski i pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamunie, ja dzis chodze z uczepiona malpka pod bokiem!!! do tego stekajaca!! chyba nam zabek wychodzi, prawa lewa jedynka. w koncu oli bedzie mial czym sobie piwko otworzyc! ;) poza tym to ostatnio mam wiecej pracy przy krolewiczu:) nauczyl sie ,ze mama musi byc non stop, bo inaczej wrzask--skads to znacie?:) zrobil sie tez bardzo ruchliwy, sam sie podnosi gdzie sie tylko da i troszke raczkuje:) no i sam siada, wiec chyba w normie sie miesci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
aniaj znam to,znam:) ale musze powiedziec,ze odkad mala nauczyla si e swietnie raczkowac to mam troche luzu:) i jest na etapie czytania ksiazek:) siedzi sama ,w lapie ksiazka i dawaj czytamy:)cala przeczyta kartka po kartce,po swojemu nawija ostatnio nawet dala mi zrobic obiad z 2 dan:)tak grzecznie siedziala ale musi mnie miec w swoim polu widzenia:) a zeby daleko,ani widu ani slychu no aniaj,juz czas aby nasze dzieci mialy czym gryzc np jabluszka i bananki bo moja do jedzenia musi miec wszystko bardzo zmieloe,zmiksowane inaczej sie dlawi a tak to trocze by pogryzla a ja tea szykuje sie na chrzciny,bede chrzestna:)dla mojej bratanicy lece bo mala juz ksiazke skonczyla przegladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj Oli to ksiazki tez przeglada, moze jeszcze nie czyta :D ale z checia je rozdziera na kawałki ;) wlasnie wykapalam łobuziakow teraz piekni i pachnacy czekaja az matka przygarnie ich do spanka:) Tula, Bysia..co z Wami?:) Ivoon-caluski dla Ksiazniczki:) wstaw nowa fotke na NK=prosze:) JLo- teraz pewnie w objeciach tesciowej :D a Desperate...? zastanawiam sie czy tam jakiejs fasolki juz czasem u Niej nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki:) Moja Zuzia też lubi książeczki...a szczególnie jak jej mamusia je czyta:D wtedy uważnie słucha, robi śmieszne minki i przede wszystkim jest cichutko:D A tak poza tym to u nas bez zmian....nocki super, wieczorami kolki (ale po sab simplex troszkę krótsze i mniej intensywne jak na moje oko:D) a w dzien to już niunia nie bardzo śpi...wszystko ją ciekawi i interesuje:) w przyszłą niedzielę mamy chrzciny więc jest troszkę zamieszania:) No właśnie gdzie reszta babiczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ivooncia,ja nie mam pojecia co te dziewuchy wyrabiaja a taka jestem ciekawa co u czarusia ,jegody,kamilki, co u szefowej slychac? imiona dzieci ,az pozapominalam az mi wstyd ivooncia,to ty masz teraz chrzciny suuuper.to takie mile wydarzenie wiem po sobie jak bardzo przezywalam:) ja jestem na etapie kupowania kombinezonu na zime dla wikusi wiem troche szybko,ale zalezy mi aby kupic uzywany ,tanio a teraz nie ma jescze takiego zainteresowania na allegro,przeciez jeszcze lato:)sloneczko swieci itd. u nas ciezko bedzie z kasa,jak z reszta chyba u wiekszosci ide pic piwko:)tak tak wypije ,mala juz spi wiec cyca nie dostanie papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz kupilam kombinezonik Oliwerkowi za...10zl ;D moja znajoma prowadzi sklep z uzywana odzieza, ja jej prowadze ksiegowosc. Tak wiec ostatnio mam w domu same firmowki jak za darmo :D poza tym to ma kurteczke po Filipku Ubran mam w domu tyle,ze moglabym ubrac 6 chlopcow...robi sie to juz klopotliwe..to zakupoholizm?! (oczywiscie same okazje :D takze przyszla mamusiu-luzik :) idz poszperac gdzie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym..stracilam juz ponad 470zl na ksiazki dla Mikolaja- 1gimnazjum- to jest dopiero wydatek, a to jeszcze nie koniec!!! poza tym skladalam sie z rodzicami na mial, ja na razie dalam 1000zl. moj tata 2500-to sa koszty zycia w naszej Polsce. Mial kosztowal 2 lata temu 300zl tona- teraz ponad 600. BEZ KOMENTARZA. (wakacje spedzilismy w domu :-) tylko Mikolaj wyjechal nad morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najbliższy weekend 29-30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędą się targi MOJE DZIECKO - sport, edukacja, zabawa. Targi przeznaczone są dla mam oczekujących potomstwa oraz rodziców dzieci w wieku do ok. 10 lat. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i rodziców. Można tez będzie nabyć wiele produktów w promocyjnych cenach. Wśród gości targów będzie m. in. Dorota Zawadzka – popularna Superniania. Więcej informacji o targach można znaleźć na tej stronie: http://www.targimojedziecko.pl/index.php ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie kochane 20 min temu wróciłam z Mazur :-) to nasze ostatnie podrygi wakacyjne ;-) Czaruś zapiernicza jak mały samochodzik jeszcze nie chodzi ale już zaczyna sie puszczac mnie jak sie zapomni . Wiecej napisze w tgodniu bo padam na ryjek. Świeże zdjęcia powklejam jutro na NK . Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki!:) Szefostwo tez juz wrocilo z objec tesciowej:p Ogolnie bliskie spotkanie trzeciego stopnia bylo OK:)a najlepszy byl interes zycia jaki zrobilam z zakupow:)kupilam tesciowej zakupy na ok 60zl ,a ona mi oddala 300zl-chce wiecej takich zakupow:DGabryskowi zeby ida jak grzyby po deszczu:) OK,lece bo zaraz mam rodzinny obiad -ale nie z tesciowa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki:) cierpię na chroniczny brak czasu spowodowany zamieszaniem i chrzcinami-normalnie pełne ręce roboty mimo, że się wygodna zrobiłam i sporo dań zamówiłam z cateringu:) Ale same wiecie jak to jest.... tu zakupy, tu sprzątanie, tu na lotnisko po brata trzeba jechać, tu fryzjer....:) Poza tym to u nas w miarę ok - Zuzia rośnie, kolki są ale coraz mniej i przede wszystkim krótsze:) jutro znów idziemy na oględziny do pediatry:D Bysiu super fotki:) AAAAAA i dziękujemy za milusie komentarze na nk:) Dla wszystkichcieplutkie uściski:) tej nieudzielającej się od jakiegoś czasu też :p :) Lecę okna pucować, póki Zuzka śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
a ja sprawdzilam tulka byla u nas 7go sierpnia i cisza:( mam nadzieje,ze sie urlopuje:) teraz moja wariuje przy spaniu:) wiec nigdy juz jej nie bede zachwalała na glos,bo mi sie to nie oplaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesien idzie przez las,a u nas zeby sie sypia jak grzyby po deszczu w kazdym tygodniu jest nowy zabek:)ale jakie marudzenie:o Fakt Tulka dawno nic nie pisala,ale Ula ,Maryam,Desperate czy Miumiumiu to wogle historia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i biję się w piersi że nic nie pisałam. Pogoda póki ładna to zaraz po pracy na dwór, powrót po 2-3 godz, jakieś sprzątanko, coś do jedzonka, kąpanie, i spanie. A my z mężulkiem zazwyczaj jakiś filmik albo omawianie budowy. I tak nam leciał czas Wojtek urodzinki zniósł dzielnie tzn gości. A było ich 14. mimo ze spal godzine krocej niz zazwyczaj w południe, bo moja siostra go niechcący obudziła. Świeczki nie dmuchał bo tylko nosem umie dmuchać:) Zeby ma 4 ale idzie jeden u góry właśnie pewnie za 2 dni już się przebije. Ivoon a jak kolki u małej. Bo nie doczytałam czy lepiej po kropelkach. A próbowałaś Infacol? Poczytam to obiecuję odpisać bo od pon mam urlop:)))) a w połowie tyg gdzieś wyjeżdżamy. Wreszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze-witaj Ula:) moj Oli moze sie pochwalic dwoma zabkami na dole-to juz niezle;) gryzie ciacha az milo, no i moje biedne piersi tez... raczkuje po calym domu, uwzial sie na otwieranie i zamykanie drzwi,otwieranie szuflad,grzebanie w doniczkach..czym przyprawia mnie o palpitacje serca, bo boje sie o jego paluszki.. Poza tym, to do nikogo nie chce isc na rece tylko do mnie-inaczej placze łzami...mam przechlapane! tylko tata moze czasem wziac-ale to i tak nie zawsze :| aniedlugo ide na wesele-az sie boje go zostawicv...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaaaccccccccccciiiiiiiiiiieeeeeeeeeeee echo!!!! cmokaski lece na spacerek, ale juz chyba sama do siebie pisze ;DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie,nie Aniaj ja czytam ciebie:) jestesmy dwie:)lece do pracy na olimpiade sportowa pa:D o wynikach powiadomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 medali zlotych i jedno srebro w tym wygrany mecz pilki noznej-mOZE MUNDIAL:p nas czeka:D NO I DZIS ❤️GABRYS❤️ KONCZY ROCZEK!!!:)ale zlecialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo! dla Ciebie to tez piekna rocznica :) Sto Lat Gabrysiu od ciotki Aniaj ;))!!! Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
jutro pogrzeb tomka ,mlodego cudownego chlopaka ktory chcial zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Telegraficzny skrót to u nas bo jakoś nie mam czasu (pewnie dlatego, że brat przyleciał:D) w niedzielę mieliśmy chrzciny - mała była dzielna, nie spała i nie płakała wogóle:D imprezka się udała i było fajnie:) no i od niedzieli nie mamy kolekkkkkkkkkk!!!!!!!! chyba ją odczarowali czy jak??:D W środę idziemy na USG bioderek i szczepienie (okazało się, że w pierwszej dobie nie zaszczepili jej na gruźlicę, bo miała za małą masę urodzeniową i musimy to nadrobić :)) Mykam się szykować na imprezkę - moi rodzice mają dzisiaj 35 rocznicę ślubu:D Sto latek i więcej dla Gabryśka:) (jesoooooooooooo jak to zleciało:D) buziaki od cioci ivoon i Zuzanki:) No a mamusi gratulujemy tylu medali:D Miłego dnia dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×