Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

a to dokladne wymiary Oliwierka: 69 cm i 7800 wagi. Maly szczupaczek :) ale jaki zwinny i bystry!!!!! jestem z niego bardzo bardzo dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
niaj:)ale przekrecilam:) smiesznie wyszlo:) pozdrawiam cala nasza brygade i uciekam szykowac jedzonko musze moj maz jutro konczy 27 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
cos ta moja klawiatura zjada literki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki! Jestem ,jestem ,ale czasu mam bardzo malo ostatnio:( no ale co zrobic...... Moj Gabrys rosnie jak na drozdzach,biega po calym domu ,wszedzie go pelno szafy,telewizor ,piloty ,telefony to jego caly swiat no i rozduszanie chrupek-no to to uwielbia:)Smiech ,dzikie wrzaski i balagan mam codziennie:D Jutro moze sie wyrwe na miasto,ale to jeszcze palcem na wodzie pisane;) OK,trzymajcie sie dziewczynki i do napisania lece bo smierdzaca sprawa jest w pieluszce:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Właśnie mi całego posta zjadło....wrrrrrrrrrrrrrrrrrr :( U mnie intensywny czas finalizowania zakupu mieszkania....został tylko notariusz we wtorek i mieszkanie będzie nasze :D tylko emoncik, przeprowadzka i wogóle :/ A tak ogólnie to u nas leci 32 tc :) czujemy się dosyć dobrze tylko....schudłam 2 kg :( Myślę, że to wynik tej diety cukrzycowej - zobaczymy co powie ginka na wizycie 1 czerwca:) No i zapowiada się u nas grillowy weekendzik, ale zobaczymy czy pogoda nie spłata nam filga:D Mykam jeść arbuza :) Całuski dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo :) jest tu kto?:) Ja czekam za chetnym do kupna mojego kolosalnego wozka :D wreszcie sie pozbede balastu-chyba :) Potem obiadek u tesciowej... Caluski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Byłyśmy wczoraj na kontroli i na szczepieniu p.pneumokokom. Jagusia waży 9 kg i ma 74 cm długości :D Jej wymiary (wzrost, glówka i klatka piersiowa) nie mieszczą się już na siatce centylowej :) rośnie nam koszykarka. Nadal cyckujemy i końca nie widać :P mleka sztucznego nie chce mi w związku z tym wcale jeść :( całujemy mocno! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ja juz po pracy ,po obiadku ,po przewijaniu,karmieniu i zabawie z Gabryniem.teraz mam godzinke dla siebie:)no moze dluzej. zaraz polatam na necie troche i popisze bo mam spore braki:) A tak przy okazji naszego jutrzejszego swieta WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAMUSKI-przyszle taz:)OK,lece. Tulka twoja koszykarka chyba dla mego koszykarza bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski mamuśki:) U mnie jutro finisz nieganiny..został nam tylko na 10tą notariusz i mieszkanko jest nasze!!!! :) no i teraz się zacznie.....remont...... i wogóle czeski film:/ Szefowo aniołeczki prześliczne:D no ja Wam też składam życzenia wszystkiego naj z okazji Dnia Matki....takie pierwsze z prawdziwego zdarzenia Was czeka:D Miłego świętowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tylko melduje:) nie zagladałam chyba z 2 tyg i nie jestem w temacie. Jak poczytam to napisze co u nas. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Wlasnie wrocilam z pracy ,a ze maly spi to jestem na chwile na necie:) Ulcia,Maryam ,Desperate meldujcie sie i piszcie,piszcie,piszcie.Ivoon jak tam? Byska no znalazlas kompa?:) Tulka maj juz sie konczy wiec pewnie zejdziesz w koncu na ziemie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
oj chyba wszystkie powinnysmy sie wstydzic:( tak tu nudno,ze az szok nic nie macie do opowiedzenia? wiem kazda jest cholernie zajeta:(ja tez nie mam czasu,i jakos nie moge sie zorganizowac aby cos wiecej naskrobac ivooncia mam nadzieje,ze u was wszystko dobrze,dzidzia juz niedlugo sie urodzi,ten czas tak szybko leci moja mala juz 7go bedzie polroczniakiem:) nadal na cycu:)nadal lubitylko jednego cycka i w ten sposob,moje piersi wygladaja fatalnie:(jedna jest rozmiaruC ,a druga male B wygladam sniesnie lece sie kapac,mala spi pbiecuje poprawe napisze na cala strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki nieodzywaczki:P :D U mnie gorący czas.....26 maja zostaliśmy prawnymi właścicielami naszego mieszkanka i od środy remont ruszył pełną parą :D steruję całym zamieszaniem zdalnie (piętro niżej mieszka teściowa :D ) ekipa obiecała, że do końca czerwca się wyrobią i będziemy mogli się przed rozpakowaniem przeprowadzić :D Słuchajcie u mnie leci 33tc i obleciał mnie blady strach wczoraj....piszę też na topiku lipcówek 2009 i już dwie się rozpakowały!!!! masakra jakaś :/ w pon idziemy na wizytę i USG i mam nadzieję, że moje dziecko w dalszym ciągu nie ma zamiaru jeszcze wychodzić :D spałaszuję śniadanko i lecę do teściowej:D Miłego dnia i pisać baby jedne:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, podpisuję listę obecności :D Ivoon, ale ten czas leci, matko! zaraz będziesz rodzić :D i powitacie Maleńką na świecie ;) życzę Ci dużo sił na tej końcówce. chociaż jakoś tak dziwnie się składa, że na finiszu w ciężarne wstępują nadprzyrodzone siły! ja też robiłam remont miesiąc przed porodem, i wszystko wyszło super. a propos remontu, to powili zaczynamy sie zastanawiac nad nowym domkiem. Co prawda mamy jeszcze rok, bo wtedy mniej wiecej tesciowie przepisza nam ziemie, ale wiadomo, ile rzeczy trzeba wczesniej zaplanowac... ech.. dzisi piatek, u nas dzien sushi :) nie mogę się już doczekać wieczora! muszę się pochwalić, że Misiek sam robi przepyszne wprost sushi!!!! Jlo - mowisz, ze maj się kończy.... no fakt.... ale co to za maj? tylko deszcz i deszcz.... muszę sobie chyba kupić coś od deszczu, bo jak tak dalej pojdzie, to przestaniemy chodzic na spacerki ;) miłego dnia, kissy dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wszystkie to wszystkie ;) ja tez sie odezwe :) W sumie to nie mam co pisac, moze tylko tyle, ze apetyt Oliwiera i ruchliwosc rosna z dnia na dzien :D takze dziewczyny!!! chowajcie swoje córki to big men OLI nadchodzi na podboj!!! Fifi samodzielnieje z dnia na dzien, ładnie sie najada, nawet po nocnik chodzi sam. Wszystko sam sam :) ale bez pomocy to bylyby tylko awarie na razie :) Ivvo- widze,ze niezle sie urzadzilas :D tesciowka tak blisko :D bedzie mial Ci kto a Mala zostawac!!! Tula- fajnie,ze wrocilas ;) smacznej kolacyjki i super finishu dzis Ci zycze ;> Buziaki dla JLo, Maryam, Desperatki, Uli, Bysi oraz Przyszlej Mamusi - pisz pisz obiecana strone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
zacznę od.......................................................... moja mała to istny żywioł zarjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się dwupak:) dobrze, że dzisiaj niedzielka i odpocząć można:) Aniaj z tą teściową pod ręką to zaplanowana sprawa - przyda się do dzidzi więc to był argument przetargowy:D U mnie narazie wszytko się obraca wokół remontu...mieszkanie skute do gołych ścian - teraz tylko przerobić wodę, gaz i pociągnąc nową instalację elektryczną no i reszta zamieszania...wkurza mnie to bo ja nie umiem się na nic zdecydować...jakie kafelki, panele, kolory ścian, kabiny prysznicowe, umylaki, drzwi i wogóle:o Tyle wszystkiego jest, że nie wiadomo co wybrać bo wszystko mi się cholewcia podoba!!!wrrrrrrrrr..... U mnie dzisiaj paskudna pogoda, od pt leje i ma tak lać do środy:( a mi potem ciśnienie wariuje nooooooooooooo :o Zabieram się za obiadek i w planach ciadto jagodowe:) miłej niedzielki kochaniątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! No ja tez wylazlam tylko co z loza:pMaz zajmuje sie Gabryskiem od 6.30 ktory teraz spi ooooooo wlasnie wpadly z wizytacja siostrzenice wiec bedzie wesolo:) Tulka i tak ma byc ze z domku nie wyjdziecie wszak maj miesiac zakochanych:)dobrze ze juz czerwiec:):P Ok,lece do gosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
czesc dziewczyny pisze szybko,mam nadzieje,ze bledow duzo nie bedzie i ze sie polapiecie u nas oki mala juz siedzi:)chwieje sie jak mala pijaczka,ale juz coraz lepiej jej idzie jest bardzo zywiolowa wiec non stop musze byc przy niej nadal je tylko cycka od czasu do czasu tre jej jablko,np jak ma problem z kupka uwielbia sie bawic tym co powinno byc dla niej zabronionenp.klawiatura,tel kom,aparat cyfrowy,gazety(odrazu je smakuje) zupelnie nie lubi mojego prawego cyca,ryczy jak chce ja tym nakarmic:(i dlatego mam taka roznice w wielkosci piersi.maaaaaaaaasakra mam tylko nadzieje,ze to sie wyrowna w ciazy nie jestem dostalam kolejna@ troche misie zrobilo smutno,bo chcialabym juz miec parke rok po roku:)odchowac i miec spokoj mloda codzi spac o 21,i spi do 3 o 3 cyc i spi do 8 na czasami wstaje wczesniej,ale po godzinie znowu pada:)wiec nie jest zle smieje sie cala japa,i czekamy na zabki:)wtedy bedzie smiesznie wygladala:) jak narazie nie ma zadnego czasami padam na twarz,i mysle tylko o kapieli i o tym aby mala zasnela,ale rano znowu mam sile i checi:)do latania kolo niej a jak wasze maluchy?zdrowe?mam nadzieje,ze tak aniaj jak oczko olisia? jak wy dziewczyny godzicie prace i malenstwa ja zapisalam sie na kuroniowke,suuuuuuuuuper 408 zl:)tyyyyylle forsy koncze narazie bo mala wstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przyszla Mamo- z moim Olim identycznie, tez siedzi, coraz stabilniej:)tez chce piloty, komorki, ale to juz przerabialam z dwojka maluchow ;) No i niestety z naszym zdrowkiem niedobrze..Oli w nocy z piatku na sobote dostal goraczke, tak w granicach 38 no i straszny katar. Juz dwie nocki mamy z glowy, wczoraj juz mialam jechac do szpitala, ale uspokoil sie. Mam nadzieje,ze to \"tylko\" tzw trzydniowka! jutro rano ide do osrodka. Kurcze... ten moj Oli ma pecha do roznych przypadlosci. Fifi kompletnie nic a nic nie zlapal od prawie 2 i pol roku! Ivoon- ja bym byla w swoim zywiole przy tych pracach. Uwielbiam to :) Ale zanim kupisz w sklepie sprawdz na allegro. Czasem za pol ceny dostaniesz to samo! sprawdzilam m.in. na bateriach do wanny itp Zmykam odciazyc meza :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj tak właśnie robimy...allegro w ruchu:D Wszystkiego najlepszego dla Waszych bobasów (i tych większych dzieciakow też) z okazji ich święta:) My mamy dzisiaj USG i wieczorkiem się pochwalimy co u nas słychać :) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ivooncia czekamy na wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Wczoraj nie miałam siły nic napisać, bo wróciliśmy późno z mieszkania :( Na wczorajszym USG okazało się, że dzidzia leży główką w dół, wszystkie wymiary prawidłowe (długie nogi będzie miała ) narządy tez prawidłowe, waga 2104 g :)tylko był problem z żołądkiem tzn pani dr stwierdziła, że jest za duży, bo mocno wypełniony płynem i nie bardzo mogła do pomierzyć :( oczywiście ja znów schiza, tym bardziej, że kazała znów na USG przyjść za tydzień:( i uspokajała mnie, że widocznie mam jamochłona, co się przed chwilką najadł, alee.... Byłam już dzisiaj u endokrynologa - z moją tarczycą wszystko w porzo :) no i popołudniu mamy wizytę u kardiologa i \"wyrok\" zobaczymy co orzeknie :) miłego dnia mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Stawiam ..............................i uciekam do pracy Ivoon super ze u was OK i nie panikuj dziewczyno!!!-bo oddzial cie czeka u szefowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej:D Nie panikuję Szefowo:D Mogę rodzić sn!!!! jupi:) Tatus ucieszony na maxa:D po wizycie u ginki dzisiaj wszystko w porządku....szyjka się ładnie trzyma i dzidzia raczej się spieszyć nie będzie:) Tylko to łożysko o III st.dojrzałości mnie martwi, ale zapomniałam spytać ginki co i jak :/ wizytę mamy 15stego więc zapytam :) Cała zalatana jestem z powodu tego remontu, ale wszystko posuwa się do przodu:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon!!! To super wiadomosci! :) Co do lozyska III stopnia to jesli sie nie mylę oznacza, że porod juz niedługo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my od niedzieli do dzis bylismy w szpitalu. Oli dostal ostrego zapalenia ucha (obu) oraz zakazenia drog moczowych..Ale juz lepiej. Buziaki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Aniaj dobrze ze juz jestescie w domku:) A my bylismy na szczepieniu i bilansie Gabrysiek wazy rowne 10kg i ma 80cm wzrostu no koszykarz jak nic bedzie:D OK,lece klasc malego powoli no i moze obejrze jakis film bo dawno nic nie ogladalam -wole pospac niz siedziec przed TV:) Pozdrawiam Was wszystkie pa:)Aaaaaaa i piszcie, piszczie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Mamuśki:) Skaswało mi całego posta więc piszę od nowa:) Dzisiaj o dziwo się wyspałam, zjadłam już śniadanko przygotowane przez małża i przeiwidujemy dzisiaj odpoczywać do góry brzuchami (dosłownie) :) My wczoraj polataliśmy za sprawami remontowymi: zamówiliśmy kafelki do łazienki i kuchni, do przedpokoju na podłogę, kabinę, umywalkę i klopik:) Z elementów stałych zostało zamówić: panele na ściany do przedpokoju, panele na podłogi do pokojów, kolory ścian i pokojach i kuchni no i drzwi pokojowe i łazienkowe :) Kiedyś były jedne wzory i był spokój...a teraz to tylko człowiek traci czas na wybieranie:D no i sprawa mebli jeszcze zostaje...napewno nowa kanapa do naszego pokoju i mebelki łazienkowe :) no i te mble, które mamy trzeba rozplanować - jak wejdą do naszego pokoju wszystkie to dzidzi komody trzeba będzie kupić :) aaaaa i kupiłam kilka elemntów do dzidzi w ikea:D kinkiety, pudła na zabawki, pojemniki na kosmetyki i takie tam:D Idę serniczek na zimno robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×