Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

IVOON!!!!A moj Gabrysiek to co?!!!!!!!!!!!!!!!!!!No normalnie o szefowej synku to nie pamietasz:( U nas kolejne zeby ida jak grzyby po deszczu:)Wlasnie startuja kielki.A ja praca,praca,dom ,czasem zakupy i tak leca dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
boze te zeby mnie wykoncza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo no to co ja mam teraz zrobić????????:D Chyba siostrę Zuzi uwalczyć czo by się Fifi i Gabrysiek podzielili:) Telegraficzny skrót: Zuzia szaleje na maxa:) nauczyła się pluć wyprodukowanymi banieczkami i wyciąga rączki do zabawek na macie i przy leżaczku:) Ze skupieniem i zawzięciem w nie uderza i jak uda się jej uda to przeszczęśliwa jest:) Aaaaaaa i nauczyła się piszczeć co powoduje u niej atak głośnego śmiechu...więc jest pisk i śmiech na przemian.....i tak prawie cały boży dzień...a te decybele....matko:) U nas atak zimy :) na weekend jedziemy do Krynicy Górskiej i normalnie schizę mam z pakowaniem Zuzi:) Przyszła mamusiu całuski wspieraczki dla Ciebie:) i wogóle buziaki dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe..Ivoon, u mnie jak chlopaki zaczna piszczec, to mozna sluch stracic! a głownym prowodyrem jest wlasnie Oli :D Szczegolnie jak ida sie razem kapac, jak juz jeden zacznie to juz wtedy koniec... I jeden wniosek: jest ogolnie wesolo przy dwojce maluchow, tak wiec Ivonm, nie musisz sie ociagac :D Fifi i Oli to kumple na calego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....szaaaaa,cichooo szaaaaa cisza u nas trwa.....:( Wiem ,wiem zalatane jestescie ,ale od czasu do czasu mozna kropki postawic- tak dla spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
................................................... tylko na to mam czas:( bbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Oli co chwile sie budzi ostatnio i placze-czyzby zabki ?:) dzis mu zbadalam mocz-jest ok :) balam sie,ze jakies zakazenie sie wdarlo znow tfu tfu... jutro zaczynamy dwunasty m-c zycia :) moje dziecko robi sie coraz madrzejsze i wieksze:) ja ostatnie wieczory spedzam nad papierami...wiadomo! dwudziesty za pasem! teraz mam wzgledny luz i czekam za mezem. Poza tym to mam to cos, czego kobieta wolalaby nie miec raz w miesiacu:) no coz..za 2 tygodnie starania o coreczke zaczynam :D (i tak juz cale zycie pewnie,az do menopauzy) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
aniaj moja ma juz 6 zebow,i masakra jest w nocy:(tez budzi sie co chwile z placzem,i kreci sie ciagle.wiec spanie jest malo relaksujace w moim przypadku:( zaraz roczek beda mialy nasze dzieciaczki:)to niewiarygodne,przeciez dopiero lezalysmy na porodowkach:) aniaj ty naprawde planujesz kolejne?jestem pelna podziwu:) naprawde ,ze sa takie dzielne kobiety:) ja rady sobie nie daje z moja wikusia ponoc jest rozpieszczona,tak mowia:( ale to nie prawda ona poprostu jest baaardzo absorbująca,i lubi jak mama jest zaaaaaaaaawsze obok:) moja mala spi juz raz dziennie ,zasypia okolo 12 i spi do 14 a na noc zasypia o 19 30,lub 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byl zarcik przyszla Mamusiu :) ledwo daje rade z tymi moimi chlopaczyskami :D:D:D gdybym miala miec nastepne, to juz tylko "przez przypadek" ;> maz mnie nie dopusci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, Anka! spadłam prawie z krzesła!!! dopiero potem doczytałam :D miej wzgląd na zszargane me nerwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Widzę małe poruszenie na topiku:) Aniaj Ty giganciaro:) Przyszła mamusiu buziolki dla Wikusi:) Tullka jak zdróweczko? Jak w pracy? Co tam u Jagódeczki słychać??:) Bysia i reszta dziewczynek...dajcie znak życia:) Moje dziecię fajne jest:) W nocy wybudza się tylko raz na jedzonko więc wyspani jesteśmy:) Z nowych umiejętności to chlapanie noga podczas kąpieli, plucie wyprodukowanymi bańkami ze śliny i próby turlania się na brzucholek (wreszcie!!!) Weekend spędziliśmy z zasypanej śniegiem Krynicy Zdrój (teść jest tam w samatorium i byliśmy go odwiedzić) i niunia nie bardzo wiedziała o co kaman (ze spaniem oczywiście) no i potem przez dwa dni nie mogła dojść do siebie i zakapować, że już w domku to się drzemeczki w łóżeczku urządza i było uwalczanie dziecka:) Wczoraj skapitulowała i juz bez ryku spała w dzień w łóżeczku (wiecorem i w nocy nie mamy z tym żadnych problemów:D ) Idę sobie śniadanko zrobić i biorę się za prasowanie póki niunia śpi:) Miłego dnia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
aniaj:) a juz myslalam,ze ty naprawde tak lubisz chodzic z wielkim bebzonkiem:) ivooncia zazdroszcze przespanych nocek moja ma zwyczaj przebudzenia sie od 5 do 15 razy a nawet potrafi wstac na 3gogz tak tak:(daje nam popalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamusiu- Twoja Mala jest na cycu? jesli tak, to sprobuj odstawic, wroca przespane noce (testowalam przy Fifim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 do 15 razy w nocy???????????Masakra jakaś :( Współczuję kochana:) Aniaj jak tam mój zięciun i reszta gromadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivonn-zieciowi zamowilam rozne masy plastyczne do klejenia! czekam az przyjda, pewnie bedzie wesolo;) poza tym to namietnie uczy sie literek i cyferek, mowic za bardzo nie potrafi, ale liczyc juz tak...to dopiero ewenement :) Oli lubi masterkowac, wiec zamowilam mu zabawke typu mula, bedzie pewnie bitwa o nia :// poza tym to wesolo u nas:) Oli wstaje czasem nawet o 5 lub 6 i spiewa!! najglosniej jak potrafi DADADADADADADAAA, maz bierze dzieci i wychodzi..a ja spie-do 9-10 ;D teraz on odsypia a ja juz obiadek wstawilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wiecie jak moj Fifi woła na Oliwierka od rana?:):) "synu" !!! hehehe a brzmi to mniej wiecej "czeć śynu" Znaczy czesc synu :) wczul sie na maksa w role ojca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj o jesoooooooooooooo al moja Zuzia jest jeszcze za mała na dzieci :o Normalnie masz wesoło kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon- o wnuczetach pogadamy..pozniej :D My od rana mamy duuuzo pracy-listonosz przyniosl nam zamowione zabawki, tak wiec ja i Fifi siedzimy i wykrawamy rozne cuda z plastynki (modeliny) :D jestem w swoim zywiole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nasz malenstwa maja juz ukonczony 1 rok ? :D Bysia i Tula? a tak w ogole to dzieci nie daja mi pospac ostatnio:( poszlam spac o 24tej, Oli obudzil sie o 2giej i szalal do trzeciej..a Fifi wstal o szostej!!!! Jestem wyczerpana jak bateryjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj... Gabryś i Jagódka napewno mają już roczek:) A Czaruś w okolicach hehehehe:) A moja Zuzia kończy dzisiaj 4 miesiące i z tej okazji dostanie soczek marchewkowy hehehehe:) Waży 5510g i ma 66 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarus ma dzis 1 urodzinki :D WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO SLONKO!!!! No i moja Synowa kochana Jagodka-15.10 konczyla- o kurcze..podpadlam, 1 wpadka tesciowej :D CALUSY mocno spoznione:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiscie caluski dla Zuzi 4miesiecznej :) Jej przyszly mąż tez z 28go ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Wpadam na chwile :)Wszystkiego najlepszego Dla Cezarego:) Ja taka zalatana jestem ze szok!W pracy studenci ,roboty duzo ,remont na glowie gabinetu brak i zaczelam sezon pocztowkowy na Boze Narodzenie:)Kase trzepie od studentow zwlaszcza tych z zachodu ,a jest paru:) Za tydzien mam chrzciny (bede matka chrzesna) OK,lece maly wstal pozdrawiam pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
jestem,stawiam... przepraszam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko-co tu tak cicho!!! hop hoppp!!!! Doszlo dzis do mnie zamowienie z Voxa- po prostu rewelacja za grosze :)))))))))))))))))))) Jak tam Wasze dzieciaczki?:) Moje broją i szaleją :) Oli nauczyl sie wspinac na lozko swoim systemem :) wchodzi na taki maly fotel potem drapie sie na lozko- kupa smiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
no aniaj strasznie cichutko u nas:( ale ty caly czas jestes na łączach:)i suuper mam co czytac i o czym myslec:) wow to twoj oli wygimnastykowany ja bym padla na zawal jak moja mala by takie cuda wyrabiala:)wiem wiem ,wszystko przedemna:) a jak zaby u mlodego?moja wiki ma 6:)i sa sliczne,chociaz te na dole wydaja mi sie krzywe:(jedyneczki takie jakies dziwne mi sie wydaja:(a moze jak podrosna to sie wyprostuja ,zobaczymy:) mloda juz spi i byla bardzo grzeczna wczoraj i dzisiaj:) a nocki tfutfutfu sie nam poprawily:)wstaje 3 razy na piciu lub cuca,lub i piciu i cyca:) ale potrafi jeszcze mnie zaskoczyc:nocka typu zasnie o22,wstanie o24 na 3godz:( i finisz pobudka o 6rano FAJNA SPRAWA LECE COSIK POROBIC PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×