Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Łooooooooooooooo matko...przyszła mamusiu....że w nocy 3 godzinki zabawa? eeeeeeeee, aaaaaaaaaaa,nnnnnnnnnnoooooooooo :) Aniaj to musiało prześmiesznie wyglądać :) Moja Zuzia dzisiaj podczas kapieli prawie zatopiła teściooooooofffffffff :) Takie chlapanie urządziła z piskami i łośnym śmiechem, że szok :D Ciekawe jak się z niedzielę będzie na basenie zachowywać :D No i podczas kąpieli skutecznie ściągała z brzuszka myjeczkę, którą jej tatuś na brzuszku rozkładał:D No a potem padła w łóżeczku jak tatuś bajkę opowiadał :) Chyba nudna była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki! Szefostwo sie zjawilo :) No studenci placa za pocztowki- Aniaj zeby nie bylo mi kolejnej afery;p agenta Tomka juz znamy:) wszystko jest legalnie;) Moj maly bardzo rozrabia ,dom wyglada jak pobojowisko i bitwa pod Grunwaldem to pikus ,czy pan pikus:)Dobrze ze zima to lopata do odsniezana jest:pWcisnal mi cos w laptopie ze tekst mam tak maly i potrzebuje lupy do odczytania co pisze:)Doslownie maczkiem mam wszystko-no ale to zebym dlugo nie siedziala przed kompem:)W niedziele ma chrzciny i u siostrzenicy mala juz ma miesiac i fajna dziewuszka bedzie:) OK,lece odwiedzic inne strony i sprawdzic poczte pod lupa:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
zachwalona zapamiętać nie pisać nic pozytywnego na wikusie bo ja już nigdy nocy nie prześpię masakra wczoraj zasnela po19 wstala o 21,i poszla spac z duchami wstala o 6,i 3razy cyc zęby,zęby,zęby......masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie pospolite ruszenie na naszym forum ;-) Przyszla mamo- moj Oli od kilku dni (tygodni) gorzej je i gorzej spi - przezywam to samo :) wychodza mu gorne jedynki i pewnie inne sie szykują do wyjscia ...Ostatnio przechodzi sam siebie z ta wspinaczka! zostawilam go w innym pokoju na dywanie (zawsze tak robie), gdy wrocilam siedzial juz na kanapie i podskakiwal radosnie!!dumny z siebie :D ale chodzic ..jeszcze nie chodzi sam...ale ma czas :) chodzik schowany-byl moze raz uzyty-nie sprawdzil sie wcale :) Ivoon- widze,ze Synowa z charakterkiem mi rosnie i wesola :) wpasuje sie w moja rodzinke idealnie :) JLo- to dobrze, ze to tylko kartki swiateczne ;-) a jak Twoje anioły ?:) wystawiasz je gdzies i sprzedajesz?:) ja mam zapotrzebowanie na diabełka- moze ulepisz mi jakiegos ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj te piski i decybele....znieść się tego nie da :) No i wczoraj się przeturlała z plecków na brzuchol przez prawą stronę;) Lecę porządek na pawlaczu robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super!!! :D dzielna dziewczynka, widac, ze Hanyska :D (dobrze kojarze? :D ) Moj Oli wlasnie operuje na laptopie............ takim dziecinnym po bracie :D no co..geniusz po rodzicach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe mały mechanik :) No ślązara pełną gębą z mojego dziecięcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Dziewczynki! Jutro mam chrzciny wiec sie szykuje powoli pieklam nawet ciasto Shrek zaraz lece robic paznokcie -sama oczywiscie :)maly spi wiec mam troche czasu. Aniaj ja nie sprzedaje na necie moich prac,ale jakiegos diabla bym i ulepila.znam fajna stronke a jej autorka sprzedaje roznosci.wpisz w wyszukiwarce szuflada duszy :) OK,lece pozdrawiam was wszystkich i piszcie piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł kochane moje w ostatnim czasie ochrzciłam łobuza, wróciłam do roboty...niestety. Cierpie z tego powodu bardzo a młody jeszcze bardziej. Wracam do domu to mnie biej i płacze po prostu jest zły...... U nas poza tym w dalszym ciągu wykańczanie domu i siebie . Brakuje nam drobiazgów i to nas wstrzymuje od przeprowadzenia. Ostatnio mój slubny tak mnie wkurza że lepiej nie gadac tym bardziej pisać. Cieżko mi cholernie pogodzic wszytkkie obowiązki i nie wiem czy długo tak wytrzymam. Najważniejsze że założyłam ze swoja przyjaciólką fimrę i chce sie na tym skupic. Nie zdradzam wam celowo co to za firma bo podeśle wam linka do strony ale do za pare dni :-) Dziękuje za życzenia dla młodego :D chłopak jest juz prawie pełnoletni D Całuje was mocno i nie bede obiecywać ze sie bede odzywać bo narazie musze zatrybić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZESC lASECZKI :) Bysiu- to jestes teraz prywatnym przedsiebiorcą ? :) brawo dla Ciebie! Pochwal sie co to takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Cicho tu u nas jak piiiiiiiiiiiiiii..................................! Byska to co masz za firme wklej tego linka:) W tym tygodniu jest moj weekend -czyli maz siedzi z malym, a ja mam wolne :)Fajnie tylko nastepny weekend juz raczej moj nie bedzie:( Od srody ide na urlop do poniedzialku -malo ,ale zawsze cos:)A i 18.11 mamy 3rocznice slubu:)-niby mamy isc na kolacje ,ale nie pisze nic wiecej zeby nie zapeszac:) Gabrysiek rosnie jak na drozdzach juz ma 88cm -no NBA ma nas na oku:) ,a cwaniak bedzie ze SZOK.Rozwala wszystko ,ale i sprzata po sobie.Zabawnie jest gdy bierze chusteczki nawilzane i lata po wszystkich katach i wyciera i gada.W poniedzialek porobie mu wyniki z morfologii i moczu i zobaczymy czy wszystko gra. OK,lece na kolacje pozdrawiam was wszystkie serdecznie i czekam na wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko, krótko i zwięźle :D moj brat zostanie Tatusiem :D:D licze na dziewczynke :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo- dzis obie mamy rocznice slubu :) Nam i Wam zycze wszystkiego co najleposze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze Aniaj to sie zlozylo:) Ja zalatana jestem ze SZOK!!!Mama jest w szpitalu(dostala zawalu w nasza rocznice), wiec mam multum rzeczy na glowie.Dobrze ,ze juz jest lepiej i zaraz wraca do domu. OK,lece kochane pozdrawiam serdecznie was wszystkie pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Spóźnione ale szczere życzenia rocznicowe:) Szefowo ;) Aniaj wszystkiego naj dla Oliwerka :) Bysiu fajnie, że się odezwałaś....czekamy na dalsze wieści :) Tulka i reszta dziewczyn....dajcie znak życia:) Też ostatnio zalatana jestem i na nic nie mam czasu....Zuziachyba ząbkuje i czasem daje popalić-marudzi, odwidziało jej się spanie w dzień w łóżeczku, zostaje na chwilkę sama w pokoju to płacze, jedzenie jest beeee (a obiadki i kaszki były the best :().....noce w dalszym ciągu przesypia ładnie...zasem się wybudzi, ale herbatka pomaga :) No i co chwilkę ma stany podgorączkowe :( No ale jest mega zwinna...normalnie glizda nam rośnie....przekręca się w pół sekundy, teraz w ruchu sa nogi i stopy :) No i strasznie konkaktowe to moje dziecko :) Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko i czekam na wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon-zbadaj Zuzi mocz koniecznie!!!! moj maly mial szybko zdiagnozowany refluks- to ostatnio czesta przypadkosc maluszkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie obiecany link do strony. Dziewczynki nawet nie mam sły pisać ..... Ogólnie u nas gitara.....praca, praca i jeszcze raz praca :-( Dzieci zdrowe póki co . Do domu jeszcze się nie przeprowadziłam :-( Obiecuję ze znajde chwilkę i napiszę wiecej... Ciekawe jak długopociągne na 4 etatach...matki, żony, przedsiębiorcy i niewolnika swojego szefa bleeee Całuski www.fresh-house.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze forum jeszcze żyje. A mnie tu 100 lat nie było. U nas ok. Przeszliśmy grype żołądkową. ALe mały nadrobił kg w tydzień. Jlo widzę że rośnie ci koszykarz. Mój ma jakieś 78 cm i waży chyba ok 11-12 kg. 15-12-2009 idziemy na szczepienie to się okaże. Biega po całym domu, wydaje dzikie okrzyki i maluje kredkami wszystkie powierzchnie poziome i pionowe. Nawet podkładki na stół z trawy pomalował. A jak powiększanie rodziny. Zadna nie planuje kolejnego potomke Bysia -łał własny biznes. ALe powiem Ci że ceny mnie przeraziły. U nas za umycie okien w domku po remoncie, budowie 20-25 zł. ALe co stolica to stolica. Pozdrawiam Was dziewczyny i maluchy oczywiście też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia- cos Ty zrobila, ze nie mozna wejsc na Twoja strone?:) Witaj Ula, po latach ;) u nas forum juz chyba na dobre umiera, dobrze, ze mozna nasze maluszki na nk poogladac chociaz:) Moj Oli po ukonczedniu roku...zamienia sie w malego DIABLA!!!w dzien szaleje, w nocy nie spi...zyc nie umierac :( aaa...w piatek pochowalsmy moja kochaną babcie..nie dozyla swiat..ale od 2 lat obloznie chorowala..i to co sie stalo...no coz..ukrocilo JEJ cierpienie. Poza tym czekamy do swiat :) Do napisania Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
aniaj ja do byski weszlam bez problemu przykro mi bardzo z powodu babci:( moja wiki tez sie zmienia,z diabla na diabla do kwadratu:) zaczyna mi chodzic:)dzisiaj konczy rok ,a w sobote mial;a imprezke:)bylo 18 osob,i posiedzielismy 4 godzinki wiki zlapala biblie i kilonek akurat nie daje mi klikac wiec przykro i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj moje koldolencje :( Ulka witaj po "latach" :) u nas bez zmian....marudejszym straszny a zęboli nie widać....tydzień temu byłam na zaległym szczepieniu (Zuzia nie dostała w szpitalu gruźlicy bo była za mała) no i tym sposobnem III szczepienie odwlekło nam się o 8 tygodni...pryjmowała nas inna pani dr bo nasza za zwolnieniu chorobowym była i tak wkręciła schizę, że Zuzia w ciągu 2 miesięcy przytyła tylko kg i że to mało....ale poszukałam sobie siatki centylowe dla wcześniaków i goopia baba mnie tylko niepotrzebnie zdenerwowała....Zuzia jest w 50 centylu z waga i 97 ze wzrostem hihihihhi :) Ale badania jej i tak porobię :) Bysiu i jak tam interes..... Tulka czekamy na ofertę ;) Szefowo i reszta Laseczke ...Buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamusiu wybacz...przeoczyłam roczek Wikusi!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkiego najlepszego dla Twojej niuni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczyny za kondolencje! Przyszla Mamo- sto lat dla Twej coreczki :):) Ivoon- moj Oliwierek mial to samo...po 3-4 miesiacach po urodzeniu za malo przybieral na wadze (na poczatku przybieral super)...przechodzilam akcje karmienia na sile..no i wiesz, co sie okazalo, ze to zakazenie drog moczowych czynilo spustoszenie, wiec dla swietego spokoju - zbadaj ten mocz ;) Teraz Oli pieknie przybiera i wyglada w sam raz na swoj wiek. Jutro mamy szczepienie, wiec napisze ile mierzy i wazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki! Wpadam na chwile i wypadam rownie szybko bo maly wstal:( Napisze w wiekszej przerwie:) Byska gratuluje,Aniaj wspolczuje. Ula witaj kobito:) leceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo, to trochę nas nie było tutaj z Jagodą, co? :) ale jesteśmy usprawiedliwione, bo u nas dużo zmian przez ostatnie dwa miesiące! Przede wszystkim to byłam chora z przerwami prawie 2.5 miesiąca i myślałam już przy grypie, że się przekręce!!! Młoda za to chorowała dwa razy: raz na początku mojego maratonu, i drugi - na końcu, zamknęła mam nadzieję nasz peleton z lekarstwami w tle ;) A drugi news jest taki, że się przeprowadziłyśmy na drugi koniec miasta, więc dopiero od wczoraj mam net w domku! Co u nas poza tym? :D Młoda już chodzi, ale raczej tak zachowawczo, dużo chodzi przy ścianach i "biega do mamy" :D mówi mniam mniam, sia (Jagu-SIA :) ), ba (to jest buzi), robi papa, mowi sisi, naśladuje kotka, pieska, kurke, węża i STRAŻ POŻARNĄ! :D jak nie chce czegoś jeść to mówi NE-NE-NE i pluje na całą kuchnię :D jak chce, żeby jej coś podać, to mówi DAĆ :D niezły dyktator z niej, nie? :) Waży 13 kg i ma troche mniej niz 95 cm, z ubrankami jest tragedia, od jakiegos czasu co kupię na allegro, to muszę potem znowu sprzedawać, bo za małe!!!!!!!!!!!!! ;( w ogóle rozmiarówki dziewczyna nie trzyma, jest większa od 2-latków, ubranka na 98 są na nią za małe.... nie wiem, co to dalej będzie, bo ja jakoś o karierze w NBA nie myślałam ;) Ja mam tylko 173... Bysia - gratuluje odwagi! :) od 4 lat jestem wylacznie na swoim, i ogolnie jestem zadowolona! Tez wrocilam do pracy, i to juz w kwietniu, wiec CI powiem, ze poczatek jest najgorszy, a potem wszyscy sie jakos przyzwyczajaja :) i młody przestanie Cie bic ;) macie fajna nianie? Jlo - przykro mi z powodu Mamy! gratuluje rocznicy i synka koszykarza, coś się chyba z moją zgadali co do tego "rośnięcia" :) u nas tez mieszkanie wyglada jak oko cyklu ;) wieczorem, jak Jagusia idzie spac, to sie zastanawiam, w co najpierw rece wlozyc! Ivoon - Twoja Zuzi to niezła aparatka ;) Fajnie, ze jest juz taka zwinna! a z tą ofertą, to o co cho, bo jakoś nie zajrzyłam.... czyżby o fashion? :) Aniaj.... kochana, Tobie tez gratki z okazji rocznicy! i przytulaski z powodu Babci :( ale jak pisałaś, pewnie było to dla niej wybawienie od bólu... A Oli przystojny, że hej! i te oczyska na pół twarzy!!! cudo! Przyszla Mamusiu - podziwiam Cie kochana, ze jeszcze karmisz, i ze znosisz ten tryb zycia córci... ja bym sie chyba załamała psychicznie!!! u nas tez było podobnie, ale wszystko sie skonczyło jak ręką odjął, gdy skończyłam karmić Gusię cycem, czyli jak Jagoda miała mniej wiecej 8 miesiecy. Naprawde, z reka na sercu, dłużej bym nie zniosła 3 pobudek w nocy!!! wrrr.... :) i tak od czasu do czasu Gusia sie budzi np. o 3 i nie spi przez godzine, ale to jest naprawde sporadycznie. No i Ulcia - kopę lat! moja tez miała przebłysk malarski, ale jej skutecznie wybiłam z głowy mazanie po ścianach :) niemniej jak zobaczy dlugopis albo nie daj Boze kredki swiecówki, to nie popusci, musi sobie zrobic "mama Sia pisiu-pisiu" :) całusy, padam na twarz, trzymajcie sie cpelo, KOBITKI!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulka z zaświatów wróciła ;) Pewnie, że cho o fashion ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawiam slad zycia :D fajnie Tula, ze jestes :) a co to sie stalo,ze nowe mieszkanko ? :) kiedy parapetowa ? :D wpadamy z zieciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech..... musiałyśmy się przeprowadzić, żebym mogła odzyskać spokój ducha.... poza tym, logistycznie latwiej - do Mamy bliżej i do pracy w centrum łatwiej dojechać, gdy metro pod nosem! WPADAJCIE, KIEDY CHCECIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Nooooooooooooooo nieeeeeeeeeeeeeeee mogeeeeeeeee Tulka powraca:) Ja od wtorku biore urlop bo nie wyrobie sie ze wszystkim.Nie wiem ,czy wpadne na kafe przed swietami wiec juz teraz zycze wam wszystkim Zdrowych ,spokojnych i rodzinnych swiat aaaaaaaaaaa i mega choinki na wielkie prezenty:) Kiedy jasna gwiazdka błyśnie Niech Ci serce radośc ściśnie Niech choinka jasno świeci Niech nadziei płomień wznieci Niech kolęda zabrzmi w koło Niech świat śmieje się wesoło Będzie miło i serdecznie A Twe szczęście niech trwa wiecznie. WESOŁYCH ŚWIĄT _______________./\. ____________ __>_( ɕѼ Ҩ . ___________@.♥ '(█) ♥ *$ ________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥* _______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█) ____________>o*oѼ @.< _________o`-.♥.-@""-Q '♥~@' ______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.) ____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ __________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ _______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '* ___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o __.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`) _________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@ ____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥ ___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*'. _(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█) _____________▓▓▓▓▓___________ __________▓▓▓▓▓▓▓▓▓____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×