Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

To ja sie podłączam :) Zdrowych i spokojnych swiat Dziewczyny :*** Oby Wasze dzieci spaly dluzej niz moje :D Mezowie byli bardziej posluszni niz moj ;) JLo, Tula, Bysia, Ivoon, Przyszla Mamo ❤️ - oraz wytchnienia!!!!! pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dołączę z życzeniami :) __ .☆ WESOŁYCH ŚWIĄT!!! __________☆*☆ ________o`* o.@*o`. _______.' '*Q o *o@ ______( () o*o* @ o'. _____.-' o *0_Q.-'-;*o) _____.' 0 Q @0@ ()* `-. ____* @ o*o @. ‘Q * o ) ____o`-...-@""-Q '-~@'`0*. ___.'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.) ___*.' o . @* '-@‘o’’Q.*-oQ __* @ * ._()__0*Q.~-' @ ()* __(o () * o* Q'._@_Q o ()’´´*. _o'-.-' @`--._ @’* Q *.@-* * `` _.-' @ _Q_.-'~'-. @ ´()`-*@.o’Q .' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ`)o * 0.-~@-._Q * 0 *~.Q _.~@-.*_0_. '._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o .' ;--@' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *'-*.o .o-' * ‘ '._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ * @ * o * @ _.''Q~o.._@_.--'`@--. ................\_____/ ❤¯¯◕¯¯¯◕¯¯¯◕¯¯¯◕¯¯¯◕¯¯¯❤ Słyszysz jak wiatr życzenia niesie? Hula po polach i szumi w lesie, Jak stuka w okna, wchodzi w kominy I obserwuje dziecięce miny? Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy, Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy. Poczuj makowca zapach wspaniały. Zobacz za oknem, świat cały biały. Już karp się smaży, kompot gotuje, Mróz znów na szybach kwiaty maluje, A ty radosna z iskierką w oku, Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku. Teraz, choć wiosen trochę przybyło, To wiatr ten sam, szumi nam miło. Ja razem z wiatrem ślę Ci życzenia, Niech Ci się spełnią wszelkie marzenia, A pierwsza gwiazda świecąc o zmroku Niesie Ci radość w tym Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słonka Zdrowych , spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i mnóstwa prezentów życzy Agatka z rodziną :-) Uciekam kochane do domku bo właśnie zamykam biuro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczynki!!!!! ❤️ ❤️.........🌻........❤️ ❤️ W nadchodzacym Nowym Roku zycze Wam wszystkim duzo zdrowia,cudownych chwil z dzieciaczkami,samych slonecznych dni w roku,szampanskiej zabawy sylwestrowej-nawet przed TV :) i mega milosci na caly rok iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii co tylko chcecie to dopiszcie..... A tak na marginesie to chyba juz nasz topik obumiera:(a kiedys bylo tu tak glosno no coz prawo dzungliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ehhhhhhhhhhhhhh. Jutro robie ciasto prince polo i kebaba kto wpada?:) Lece i mega zabawy raz jeszcze i piszcie piszce .....czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi smaka narobilas ;))) Ja wpadam ;D Moj Oliwier nie pozwala mi pisac, wisi przy mnie non stop :) zabiera myszke i wylacza monitor!!! dzien w dzien!!! To nie miala byc wymowka, ale stwierdzenie faktu ;) Tak poza tym: SZCZESLIWEGO NOWEGO 2010 ROKU, DUZO SEKSU I MILOSCI ;dddd CALUSY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻYCZĘ CI ... By zbliżający się NOWY ROK ... przyniosł Radość z tego co jest, Nadzieję na to co przed Tobą, Uśmiech i pogodę ducha na każdy nowy nadchodzący dzień. A do tego ... skrzynki Szampana, i ... Sylwestra do białego rana! ☆*ღ¸¤*☆*ღ¸☆*ღ¸¤*☆*ღ¤*☆ ¸.•´¸.•*´¨) .•´,•*´¨)¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨).•*´¨) (¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨) ____$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___$$___ :-) :-) :-) _____$$ __$_$$$$ :-) :-) :-) $$$$$_$$ _$_ :-) _ :- DOSIEGO :-) :-) _$ $$ :-) _ :-) _ :-) :-) _______$$ $$____ :-) ROKU :-) :-) ____ $$ $$____ :-) :-) :-) _______ :-) $$ _$$__ :-):-)ŻYCZĘ :-) :-) :-) $$ __$$ :-) __ :-) :-) :-) :-) :-) $$ ___$$ :-) :-) :-) :-) :-) :-) $$ ____$$ :-) :-) :-)$$$_¸.•¸.•*´¨) _______$$$$$$$$$$$ ¸.•´.•*´¨) __________$$$$$ _(¸.•` *¸.•*´¨) ___________$$$ ________..*.__*. ___________$$$ ___¸.•*.___._*) ___________$$$ ___¸.•*.___._*) ___________$$$ ___¸.•*.___._*) ___________$$$ ___¸.•*.___.__ ___________$$$ _¸.•*´¨)___.*_. ___________$$$ _¸.•*´¨)___.*_. _________$$$$$$$ .•*´¨)___..*. ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__..*. I ... pozwólmy sobie w pełni dostrzec piękno tego świata, niech radosne chwile trwają całe dnie, miesiące, lata ... ☆*ღ¸¤*☆*ღ¸☆*ღ¸¤*☆*ღ¤*☆ Szczęśliwego Nowego 2010 Roku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
witam serdecznie przepraszam ,ze nie bylo mnie z wami na swieta i na sylwestra:( ale jakos nie mialam checi pisac czytalam jednak wasze wypociny:)...tak tak nasz topik pada,to jest fakt ale moze postaramy sie to jakos zmienic co? napisze wam po trosze co u mnie...wiki juz ma prawie 13mc,kiedy to zlecialo?wiki juz sama chodzi mowi mama,tata,baba,ma(mowi na martynke swoja kuzynke) kaka(kaczka),koko(kurka),mial to na kotka,mniam mniam gdy chce jesc piii na picie.potrafi powiedzien pan pani,brumbrum tata(jak chce jechac autem),nie szczeka jak pies tylko warczy:) gol mowi na pilke,kulukulu na kuleczki i pileczki ciapciap to jak ma byc kapana potrafi naprawde duzo(tak mi sie wydaje)jak cos jej zabiore to mowi nie miiii(nie ma) bardzo duzo sie uczy i bardzo chce sie uczys.sama probuje jesc i sie myc:)zabiera mi myjke i sama szoruje raczki je sama kanapki jablko obrane i reszte owocow tez:) nie je juz cyca,ale mleko z butelki wyplowa,kaszka tez jej nie pasuje:( nadal nie toleruje wozka,ani sanek aniaj wiem co czujesz bo ja ciagle mam ja obok siebie,takie mamy sloneczko a ja siedze w domku,do pracy sie nie wybieram,a z checia bym poszla:)odpoczac:) w sylwestra mialam 3 pogrzeb(brat tescia zmarl) nowy rok juz gorszy byc nie moze,wiec jestem dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Stawiam ..................... i uciekam:) Przyszla m przykro mi :(Ale trzeba myslec pozytywnie Postaram sie napisac cos w weekend pozdrawiam paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Loooooo matko zapomnialam napisac w weekend ,atu juz drugi idzie:)Ale pewnie nikt nie zauwazyl bo nikt n ic nie pisal:) Halo jest tu ktos jeszcze????!!!!!!!!!!!!!! No tak ciazy juz nie planujemy w najblizszym czasie wiec pusto na forum,a i nasze dzieci poszly w gore i problemow nie stwazaja,bo i radzic sie jedna drugiej nie radzimy;) Moj maly ostatnio mowi "mania puk" czyli tlumacze chodzi o pstrykanie palcem w malej buteleczce tj.wkladanie palca w otwor i wyjmowanie z charakterystycznym PUK!!! Ale ta mania od czego pochodzi to nie wiem? wiem tylko ,ze mania puk daje mu radosc i oto chodzi:) OK,lece piszcie cos czasem pozdrawiam was wszystkie i kazda z osobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Matki- ja tu jeszcze zagladam :) u mnie jak zwykle szalenstwo...co tu wiecej pisac :) Oli i Fifi juz razem wspolpracują i czekaja na siostre ;) hehe No a ja dzis wlasnie dostalam to cos, co powinno byc regularnie co miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
czesc laseczki. u mnie jakotako:) jakos leci powolutku rok zaczął sie superasno...mialam stluczke pierszego dnia nowego roku,a moj maz mial puk 8stycznia i w ten prosty sposob mamy pukniete auto z przodu a to meza zasluga i z tylu, to juz moja sprawka:) straty na 2tys maaaaaasssssaaaakrrra wiki cierpi na sucha skore:(i chyba przez to zle mi spi:( u lekarza jeszcze nie bylam,ale juz zakupilam produkty oilatum plus...moze bedzie poprawa maz szuka pracy bez wiekszego rezultatu ja siedze nadal w domkiu jestesmy zdrowe,i wszystko u nas oki a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis:) No u mnie praca,praca,praca a po pracyyyyy wyglupy z Gabryniem. Robie teraz walentynki i mam troche zamowien na anioly,baranki i kartki. Moze w wolnej chwili wysle wam na maila zdjecia twory moich rak:) OK,lece bo juz maly mnie ciagnie pozdrawiam was wszystkie pa:) i piszcie piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
no nam wyszedl siodmy zabek:) ale nam dal popalic:(strasznie plakala po nocach,a w dzien marudzila wstaje mi nawet na 3 godziny w nocy i placze tak ja dziaselka bola:(bo to jeszcze nie koniec jeszcze jeden sie wyrzyna zagladam do was a tu taka ciszaaaaaaa aaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie też bonanza z zębolkami :( co prawda dalej, żadnego nie widać ale marudejszyn i jazdy mamy na maxa :( a ja od 1 lutego wracam do pracy buuuuuuuuuuuuuu :( pozdrawiam Was wszystkie cieplutko i ślę całuski dla dzieciaczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też zęby idą i co ząb, to temperatura, katar po pas i tydzień albo dwa z głowy!!!!!! :( teraz to jak tylko katar widzę, to wsadzam palca do dzioba, macam i .... BINGO! diagnoza: ZĘBURY :D mamy komplecik z przodu :D czyli jedynki i dwójki, czworke na dole i następna dziadyga czwórka lezie na dole :P tak więc z przerwami mamy od 4 tygodni wyrzynanie, katar i gnijemy w domu!!!!!!!!!!! (tzn ja czasami wychodze na przepustki DO PRACY, he he :D) buziaki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
czesc mamuski nadal u was cisza ja bylam juz z mala u dermatologa i przepisala masci dla atopowcow smarujemy sie 2 razy dziennie...i powoli buzka robi sie ladniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u nas troszkę problemów zdrowotnych no i z Zuzią muszę polatać po badaniach bo zbyt mało przybiera na wadze :( Od poniedziałku wracam do pracy więc jeszcze większy zajob :) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i ściskam mocno Was i dzieciaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swieci pustkami nasz biedny topik :) Wszyscy zalatani, nie wspomne o swojej malej bandzie, ktora daje popalic oj daje :) Jak Zuzia? co z ta waga Ivoon? odezwij sie jak bedziesz :) My z Olim tez to przerabialismy, a teraz wcina jak dorosly...dzis na sniadanie zjadl jajecznice..chlebek z szyneczka, do tego soczek...chyba chce braci dogonic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w biegu:) Dzisiaj mieliśmy szczepienie i Zuzia waży 6980 :) wychodzi na to, że w ciągu 2 tygodni przytyła 330g więc mom zdaniem super :) Wszystkie badania laboratoryjne ma książkowe :) W poniedziałek idziemy na kolejne kontrolne USG bioderek, w środę na USG brzuszka a w czwartek na kontrolne badanie audiologiczne :D dobrze, że od poniedziałku mam ferie ;) pozdrawiam Was wszystkie i ślę gorące całuski dla dzieciaczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak :D i serdecznie WAS pozdrawiam :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooooooooooooooooooooooooooooo rany ale cisza nikt nic nie pisze patrze ze odchodzimy w epoke zapomnienia :( U nas OK,czas leci szybko nawet bardzo szybko kolejne ciaze odkladam na potem a nawet wielkie potem lub wielka WPADKE!!!!-oby narazie tak nie bylo :) Pozdrawiam was serdecznie i napiszcie cos czasem w wolnej chwili bo u mnie ich jest niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza :( Dziewczynki zycze wam wszystkim radosnych swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza :( Dziewczynki zycze wam wszystkim radosnych swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza :( Dziewczynki zycze wam wszystkim radosnych swiat :) Aaaa i mokrego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza :( Dziewczynki zycze wam wszystkim radosnych swiat :) Aaaa i mokrego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mokrego...? ;> Podłączam sie do zyczen :) no i super fotki naszych pociech na nk-co jedno dziecię to ładniejsze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@--------------------@ **@-----------------------@ **@-(\(\-----------/)/)--@ **@-(=':')-------(':'=)----@ **@(..(")(")..(")(")..)----@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ Słońca, szczęścia, pomyślności, w pierwsze święto dużo gości, w drugie święto dużo wody to dla zdrowia i urody! Mnóstwo jajek kolorowych, Świąt Wesołych oraz zdrowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! czytam, ze juz wasze maluchy niezle podrosly :) super! u mnie wszystko po staremu. dalej sie lecze. w kwietniu mialam pierwsze in vitro. niestety nie udalo sie. no nic jakos to bedzie ;) pocieszam sie faktem, ze maz ma juz dziedzi ze swoja ex-zona. a jak nie wypali to kierunek adopcja ;) buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×