Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Gość J.Lo74
jest ktoś na forum to była chyba szalona noc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm J.Lo74 pytasz czy była szalona noc? O TAK!! tylko pytanie czy owocna hihihi! No ale przecież trzeba cieszyć sie seksem i bliskością ukochanego, choć ja stale sie zastanawiam czy za kilkanaście dni na teście beda 2 kreseczki?? A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
ja także licze na dwie kreseczki:) no ale zobaczymy czas pokaże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
ok.2 stycznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
tj.termin spodziewanego@:) a u was dziewczyny kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ok 10 stycznia, jak się nie pomyliłam;) wcześniej wiedziałam wszystko dokładnie bo nie stosowaliśmy antykoncepcji tylko metodę objawowo-termiczną, i wiedziałam kiedy mniej więcej oczywiście jest owu:)pierwszy cykl starań tez był wyliczony ale nie udało się i dałam sobie spokój, i teraz nie wiem kiedy będzie nawet nie pamiętam kiedy miałam ostatnio okres dokładnie, ale chyba ok 11 grudnia;) mam to gdzieś zapisane ale staram się \"nie robić dziecka\" w ostatnim cyklu czułam po prostu że się nie udało, zero objawów, a czytałam że mogą być zwłaszcza piersi a u mnie nic:/ mam nadzieję że teraz coś poczuję, troszkę bolą mnie piersi ale to pewnie na owu J.Lo74 to twój pierwszy cykl starań??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
Jeśli przyjąć wszystkie przygotowania to będzie 2 cykl starań. Raczej staram się o tym wszystkim nie myśleć bo i te moje starania to i nie są takie na 100%-choć raczej zwiększam szanse przez sex w dni płodne:)ale mogłabym być bardziej przygotowana!I pewnie o tym pomyśle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wcześniej unikaliśmy seksu w dni płodne a teraz już nie:) nie mogę się doczekać już terminu @ bo wtedy się wszystko wyjaśni, najgorsze jest to że te cykle tak długo trwają:/ to byłoby twoje pierwsze dziecko?? moje tak i mam milion wątpliwości i obaw ale jeszcze bardzo go chcę mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
tak pierwsze i może nie ostatnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
wspaniałej nocki życze;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula122
Witam. Ja tez czekam na II kreseczki. Mieliśmy zastartować od stycznia ale mąż stwierdził że nie ma na co czekać. Owulacje miałam 17.12 i już mnie korci czy nie zrobić testu. Cykle mam różne 28-36 dni, ale dopiero w tym mierzyłam temperature. Cały czas temp 36,8 -36,9. Piersi napiete ale takie mialam zawsze. Po 6 dniach od Owu bolał mnie brzuch, jakieś kłucia. Teraz już mniej ale to może z przejedzenia świątecznego. To juz 10 dni od owu myślicie że mozna zatestować? Miałam plan dopiero w Sylwestra ale już mnie korci (taki prezent noworoczny:) Moze zrobię po kryjomu i jak wyjdzie negatywnie to nic mężowi nie powiem tylko poczekam do 31.12 co robić??? ach ta niepewność :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rób po kryjomu, mężowi może być smutno, mi by było na jego miesjcu albo czekaj cierpliwie albo zróbcie razem:) życzę dwóch kreseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) to i ja sie dolacze. w sierpniu stracilam dziecko ale poniewaz bardzo go pragniemy zaczelismy sie starac. termin ostatniej miesiaczki 8 grudnia i po okresie przestalismy stosowac antykoncepcje. w miedzyczasei robilam \"dochodzenie\" co moglo byc przyczyna poronienia i okazalo sie ze mam za niski progesteron. na razie nic nie biore ale jesli sie okaze ze jestem w ciazy bede brala tabletki na podtrzymanie. w poprzedniej ciazy czulam psychicznie ze jestem a teraz nie czuje nic. wiem ze to za wczesnie ale nie nastawiam sie na ciaze w tym cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam okres 11 grudnia więc podobnie :) pozostaje nam cierpliwie poczekać, choć to nie łatwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie.. czekac :) ja sie strasznie boje kolejnego poronienia ale mam nadzieje ze tym razem wsyztsko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryam nie możesz myślec ciągle o poronieniu, wiem że to straszne przeżycie, tzn. moge się tylko domyśleć bo nie przeżyłam tego nigdy, ale to że raz się tak zdażyło to nie znaczy że teraz nie uda się:) moja siostra miała dwoje dzieci potem poroniła a po kilku miesiącach znów zaszła w ciążę i miała zdrową córcię która już 3 latka skończyła:) więc głowa do góry i musi być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie nie myslec ale sama rozumiesz to zostawia slad na psychice ale gleboko wierze ze tym razem sie uda.. znam w sumei prawdopodobna przyczyne poronienia - ten progesteron a nie jest to jakas tragedia.. tabletki na podtrzymanie i bedzi eok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge się domyslac że to bardzo boli:( ja w ostatnim cyklu to jak dostałam @ to ryczałam jakbym straciła dziecko:( ale musimy wierzyć że się uda, nie ma innej opcji:) teraz jak mam tu do kogo pisać na forum to jest łatwiej czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego te ja sie przylaczylam do dyskusji :) w poprzednia ciaze zaszlam blyskawicznie.. teraz pozostaje czekac czy rowniez tak sie stalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu kto nas lepiej zrozumie niż inne starające się:) szukałam kogoś na innym forum ale tam nic się nie działo więc wróciłam na kafeterię, ogólnie nie lubię tego forum bo wystarczy o coś zapytać a za chwilę lawina obraźliwych wypowiedzi:/ ale w tym dziale chyba jest inaczej;) masz jakieś dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! maryam wierze że wszystko bedzie dobrze, najważniejsze jest pozytywne myslenie!! U mnie jest dopiero pierwszy miesiąc starań, wcześniej chorowałam- zapalenia, miałam nadżerkę- teraz ginekolog powiedział że jest wszystko ok i nic tylko sie starać o dzieciątko. Mimo tego trochę sie boje, no ale jak mówię staram sie pozytywnie myśleć. Ja również miałam @ w podobnym terminie, bo 9. 12 z tym że ja mam cykle 31-32 więc jeszcze sobie troche poczekam :-) A poza tym jak u Was po świętach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie udzielalam na marcu 2008 ale po poronieniu oczywiscie przestalam. wydaje mi sie ze tutaj jest w porzadku choc czasem chyba tez glupie wypowiedzi sie zdarzaja. nie mam dzieci jeszcze.. staramy sie o pierwsze. jestesmy 7 miesiecy po slubie :) a jak Twoja sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dopi :) po swietach hmm ja nic nie robilam :) mieszkam w emiratach arabskich i nie ma tu nastroju ;) rodzina daleko tylko ja i maz ktory jest muzulmaninem wiec moje swieta wygladaly tak ze przez ponad godzine gadalam z rodzinka przez telefon i postanowilam ze za rok na pewno jade do polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a może powiemy o sobie coś więcej- będzie bardziej rodzinnie :-) No to zaczne Ja mam 23 lata, jestem ponad rok po ślubie, mieszkam na Śląsku i staram sie o pierwsze dzieciątko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w sumie powiedzialam :) lat 24, mezatka od 7 miesiecy mieszkam w emiratach, prowadze swoja firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc teraz ja:) mam na imię Agnieszka, 24 lata, jeszcze;) w kwietniu będzie 25 mężatka 1,5 roku, pracuję, studiuję zaocznie(w czerwcu kończę), mieszkam na podkarpaciu staramy się o pierwsze dziecko, drugi cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
Witam dziewczyny!Patrze,że troche od was odbiegam!Robicie szersze zapoznanie ;)a ja jestem w tyle przez prace-no ale ktoś musi pracować. :)Wedłóg was to ja jestem babcia gdyż mam 30na karku,ale wole wersje iż jestem dojrzała do macierzyństwa-takie teorie tu chodzą na kafie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
Ciągne dalej temat... ...na imie mam Kasia jestem z podlasia i nawet rym mi wyszedł:) to mój drugi cykl starań i coś mi się wydaje że nie ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×