Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Gość J.Lo74
wypadałoby mi zmienić szate z pomarańczy na czerń-jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapamiętasz
Ja mam 26 lat. Staram sie od dwóch miesięcy. okres mam regularny. wedlug obliczen spoznia mi sie 4 dni. Odczuwam od kilku dni bóle w podbrzuszu,cos podobnego jak przy okresie. Moze zrobic sobie test? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
w zasadzie juz mozesz robić test!Ja bym zrobiła!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz regularne miesiączki, a teraz Ci sie spóźnia @ to rób test!!! Ja na Twoim miejscu bym robiła. J.LO74- hihi \"babcia\" ale wymysliłaś :-) No w sumie wypadałoby sie zaczernić! Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! udało się za pierwszym razem:)-pestka! z ciążą gorzej-za pierwszym razem nie wyszło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepszy zaczerniony przynajmniej nikt się nie podszyje:) żadna z Ciebie babcia, bez przesady:) w poprzednim cyklu(moim pierwszym cyklu starań) okres też mi się spóźnił jak nigdy!! zawsze miałam 28-max29 dni a tu niespodzianka nie ma dzień dwa trzy zrobiłam test niegatywny a potem okres:( więc lepiej nie nastawiać się bo potem jest smutno ja też czuję że znów się nie udało:( dziś miałam wolne ale jutro ide do pracy:/ pracuję na produkcji na 3 zmiany, na szczęście jutro mam na rano a w sobotę malujemy z mężem pokoik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja Mam na imię Ula mam 27 lat jeszcze. Mężatka od 3,5roku. pracuje, staramy się I cykl. Test już kupiłam ale nie sprawdzam jeszcze. Mąż mnie rozszyfrował jak tylko weszłam do domu spytał: kupiłaś? A mama jeszcze pytanie? Spotkałyście się z takimi stwierdzeniami koleżanek że jak brałam pigułki to na pewno się nie uda albo urodzą się bliźniaki. Już mnie to denerwuje. Pigułek nie biorę już 1,5 roku albo 2. W dodatku nikt nie wie że zaczęliśmy się starać więc nie rozumiem tych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i wszystkie dziewczyny głowa do góry. Podobno jest tylko 40% szans na zaciążenie za I razem. Wiekszość musi sie starać conajmniej 6 m-cy. Mnie coś energia rozpiera dzisiaj mimo że miałam koszmarny dzień w pracy. Nawał roboty przed końcem roku. Dziewczyny z pracy powiedzialy mi kiedyś ze mogę zajsc jak one wszytskie będą juz na emeryturze, bo one nie maja zamiaru za mnie pracować chociaz same maja po 2-3. To sie nazywa babska solidrność. A ta emerytura to dopiero za jakieś 10 lat. Wszystkie jeden rocznik. Wiec staram sie zrobićim na złość. Z testem czekam do soboty lub nawet niedzieli. Chociaż mam zero pozytywnych przeczuc co do tego mojego testu, pewnie się nie udało i bedę beczeć. Zero objawów choć to 31 dc i już 12 dni od owulacji. Piersi ma spuchnięte jak zawsze przed okresem. Pozdrawiam:) JLo74 testuj najlepiej rano i daj znać. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo 24 pomylilam cię z Zapamiętasz. Przepraszam mój błąd. Zapamiętasz jak minął termin to śmiało testuj moze będziesz pierszą przyszłą mamuśka na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ula! współczuje Ci tych głupich komentarzy, a współpracownice to masz nie do pozazdroszczenia. Mam wiele znajomych , ktore brały tabletki i do pół roku zaszły w ciążę. Może i trzeba troszkę dłużej poczekać ale przecież są dziewczyny które nigdy nie brały a muszą się starać wiele miesięcy. Oby nam sie szybko udało- ja też nie liczę że za pierwszym razem, mam nadzieje ze w tym roku zajdę w ciążę :-) aha udanej nocki życzę Buźka Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam mały remoncik we wrześniu teraz to pewnie by mi się nie chcialo!Na zmiany ciężko jest pracować wiem tylko troche bo mój mąż ma na przemian tydzień nocek i ranki.Ja mam ten konfort ,że mam tylko ranki i wolne weekendy. Podoba mi się moja czerń:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie nadazam za wami coś internet mi wolno chodz i pisze nie na temat ale sie poprawie-chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ula122!Dziewczyny z naszej paczki-chyba tak mogę mówić;)mają racje nie patrz co ci mówia koleżanki z pracy (często bardzo wścipskie osoby)!Bądz asertywna ba nawet egoistyczn bo to co chcesz osiągnąć w tym momencie jest piękne i jakże ważne dla ciebie jako kobiety no i po części dla twoich koleżanek z pracy choć może nie są tego świadome ale to twoje dzieci będa jeszcze pracować na ich emeryture!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapamiętasz
A czy te bole w podbrzuszu moga byc objawem ciazy? Pozdrawiam wszystkie starajace sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja81
Hejka... Nie wiem czy moge sie dołączyć? :) Mamy zaczac starac się w kutym lub kwietniu przyszlego roku. Chociaz wciaz nie jestem pewna, hamuję mnie wizja porodu, snia mi się po nocach komplikacje z tym związane. Czasami budze sie w srodku nocy i płacze ze strachu.. Ehh, ale tak bardzo chcialabym juz być mama :) Poki co biorę kwas foliowy i troche sie odchudzam ;) Pozdrawiam was dziewczyny i zycze powodzenia oczywiscie:) Acha.. jakby ktora chciala planowac płec, to polecam tą tabelkę. U moich znajomych sprawdzila sie w 100% :) wiec mozna sie i tego chwycic :) http://jolmys.webpark.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapamiętasz
No u mnie sie juz wyjasnilo. W nocy dostalam okres :-( Teraz mnie martwia te bole ktore mialam przed okresem. Nigdy wczesniej tak nie mialam.Zawsze bolalo i to bardzo ale w pierwszy dzien ateraz kilka dni przed mnie cmilo. Podlamalam sie troche bardzo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamiętasz, głowa do góry!Następnym razem sie uda, w końcu musimy próbować do skutku :-) Organizm kobiety troszkę się zmienia, nie zawsze mamy takie same objawy nadchodzącej @ a i sam jej przebieg jest różny. Ja na przykład kilka lat temu miałam @ od razu tzn bez żadnych plamień, a teraz od jakiegoś czasu pierwszy dzień to w zasadzie takie plamienia- gin powiedział że ok, kobieta dojrzewa, zmienia sie. Nic sie nie martw tymi bólami. Znam wiele kobiet, które mają silne bóle miesiączkowe nawet tydzien przed przewidywaną miesiączką. Pozdrawiam Cię serdecznie Trzymaj się cieplutko :-) Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja 81-jasne ,że możesz dołaczyć do nas! Do Zapamietasz-ja kiedyś też miałam inne objawy okresu a teraz też go inaczej przechodze (tak od4 mieś)ale nie martwie się tym gdyż wiem że się wszystko zmiena z czasem-nawet ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miałam dzś kabaret w pracy aż policzki mnie bolą od śmiechu!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli25
i ja się przyłączam. Z nowym rokiem zaczynamy staranka, to już w sumie drugi raz, gdyż w sierpniu poroniłam. Boję się, ale mam nadzieję, że uda się tak jak wtedy za pierwszym podejściem i wszystko dobrze się skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj deli25 !Napewno wszystko dobrze się skończy-trzeba w to wierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie jestem:) jutro mam wolne więc malowanie pokoju robimy ale to już pisałam;) widze że jest nas coraz więcej:) i fajnie mam nadzieję że szybciutko nam sie uda zajść w ciążę i będziemy czekać na dzidziusie:) Alicjo ja też się boję, nie wiem czy podołam temu wszystkiemu, ale wiem ze nigdy nie bedzie odpowiedniego momentu na to, ja teraz kończe studia i dlatego się zdecydowałam, pracę mam beznadziejną ale nie szukam innej bo planuję zajść w ciążę więc pewnie wyląduję na zwolnieniu lekarskim zwłaszcza ze praca nie nadaje się dla kobiet w ciąży, ale to wszystko jest nie ważne, jakbym czekała aż się dorobimy to chyba by szybciej emeryturę dostała chce dziecko i już!! właściwie nie wiem czy miałam owulację czy nie, bo wtedy co być powinna, to bardzo bolało mnie z lewej strony i trochę było krwi w śluzie płodnym, teraz powinno wszystko ustać a u mnie jest jeszcze troszkę śluzu taki jak płodny:/ ale czyściutki już no ciągle boli mnie w boku tak jak na owulację choć słabiej, i teraz już nie wiem czy był czy nie miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znowu.. :) ja coraz bardziej ciesze sie na ten moment, ciekawa jestem, czy uda się za pierwszym razem. Wciaz baaaaardzo się boję, mysle ze moze to ta tokofobia?? wyjsciem jest cesarskie ciecie. Mieszkam na stałe w Anglii, ale bardzo chcialabym urodzic w Polsce. Jestem straszna panikara, jeszcze w ciazy nie jestem, a juz szpital wybieram :D ehh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepanikuj!Napewno każda z nas się boi porodu to normalne.Ja też już wybieram klinike a w ciąży nie jestem-chyba zabardzo się angażuje .Znając moje szczęście to jeszcze poczekam kilka ładnych miesięcy zanim mi się uda zajść w ciąże.Już wiem że w tym miesiącu mi nie wyszło:( ale może w kolejnym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.lo jaki szpital wybralas? ja zastanawiam się nad kliniką Damiana, ale to troche daleko od mojego rodzinnego miasta (jestem ze slaska) albo nad klinika Esculap. W gre jeszcze wchodzi klinika w Katowicach- lubionwa 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Bialegostoku i biore pod uwage klinike Arciszewskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×