Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

dobrzy specjaliści i co najwazniejsze dobry sprzet medyczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapamiętasz
No ja sie nie staram bo mam okres.Ale jak mi tylko minie... :-) Styczen przed nami,ciekawe jak nam pojdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej staraczki ;) JLo jak milo widziec sasiadke :D ja oryginalnie jestem z okolic bialegostoku :) dziewczyny wczoraj mialam dzien pelen wrazen. piers mnie tak strasznie bolala ze myslalam ze nie wytrzymam. ale tylko z jednej strony wiec to moze hormony. Poza tym bylam wczoraj na kolejnym badaniu na progesteron i prolaktyne i dzis odbieram wyniki. Zobaczymy co mi wyjdzie. Czy wiecie moze jaki powinien byc poziom progesteronu i prolaktyny w przypadku ewentualnej wczesnej ciazy, zaraz po zaplodnieniu? co prawda nie czuje ani ciup ciup ze sie udalo w tym miesiacu ale chce wiedziec czy moge spokojnie czkeac z pojsciem do lekarza czy planowac wizyte szybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dzis rano zrobiłam test. Negatywny:( Mam nadzieje że za szybko go zrobiłam i za pare dni go powtórzę. Piersi mnie bolą nadal i temp. 37 ale jestem ciut przeziębiona więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPAMIĘTASZ-ja również czekam na staranka w styczniu :)jesteśmy w podobnej fazie cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapamiętasz
JLo74 :-) Dlaczego tylko te cykle musza tak dlugooooooo trwać? Czlowiek ma za duzo czasu miedzy nimi na myslenie,zastanawianie sie i zamartwianie.W Sylwestra, skonczy mi sie okres i zaczynam dzialać na nowo.Wiem że to jeszcze za wczesnie ale ćwiczyć trzeba... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) a ja zaczynam dzialac chyba w okolicach lutego.... narazie czekam na rezultaty Waszych staranek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem, pisałam że maluję pokoik:) mamy żółty pokoik, zaczynam nowy rok w nowym pokoju mam nadzieję że szybciutko wstawimy do niego łóżeczko:) u mnie już po staraniach, teraz czekam, choć pewnie znów się nie udało, ale już się tak nie napalam jak w pierwszym cyklu, bo wcześniej myślałam że to takie proste, wystarczy trafić w odpowiedni dzień i gotowe a niestetty trzeba się trochę nastarać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się okaże że byłyście sąsiadkami;) a co tu tak pusto?? aż tak się staracie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sama nie wiem co mam myśleć!-chodzi mi o mój@ wystapił w terminie ale jakiś taki słaby?!niby jest 3dzień a wygląda na 5!NIE WIEM O CO CHODZI?!a zawsze było jak w zegarku! Faktycznie cicho tu u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprawdzie lepiej nie robić sobie niepotrzebnych nadziei ale moze jednak się udało?? jutro rano jak się obudzisz to zmierz temperaturę, jeśli będzie powyżej 37 to szansa jest a jeśli nie to po prostu taki okres jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieje to ja już straciłam w dniu kiedy dostałam@:( no ale fajna niespodzianka by była;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poprzednim cyklu pomimo że dostałam @ to miałam nadzieję bo myślałam że będzie tylko plamienie ale potem jak się polało mocniej i brzuch rozbolał to już nie było nadziei:( teraz niby czekam ale czuje ze się nie udało:( niby za wcześnie za objawy ale nic nie czuje:( czytałam że najcześciej piersi są wrażliwe na dotyk a u mnie nic, po 6 miesiącach będę robić badania dlaczego się nie udaje, teraz jeszcze daję sobie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko_25
Nie wiem czy mnie pamiętacie , pisałam jakiś czas temu o moich staraniach, i że mi nie wychodzi .... dziś zrobiłam test i okazał się POZYTYWNY !!!!! Nie mogę w to uwierzyć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza :) odebralam wczoraj wyniki, a konkretniej jeden wynik Prolaktyna 19.6 ng/ml wiec jest w porzadku. Progesteron niestety jeszcze sie robi wiec odbiore za 2 dni. JLo ja jestem z okolic bialegostoku a dokladniej z sokolki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25_n pół roku starań to jeszcze nie tak wiele-tobie gdy czekasz i owszem ale ogólnie malo. znam ludzi czekajacych aż9lat na pierwsze dziecko- kolejne bylo szbciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Sokółki miałam koleżanki z technikum ale kontakt się urwał po skończeniu szkoły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz tylko nasza-klasa zostaje ;) w Emiratach jest niestety zablokowana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Emiratach mieszkasz?to byłam niedaleko ciebie w zeszłym miesiącu:)Jezdzilam do Egiptu w rocznice ślubu-było bosko!:) Mój mąż tochce zebysmy pojechali następnym razem do Emiratów-jego marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×