Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Gość ggggggg
co wy macie z tymi tabelkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika to zostan z nami :) ja pierwszego synka urodzilam wlasnie w kwietniu, termin mialam na 29 a urodzilam 9 :) nie martw sie bedzie dobrze, ja dobrze wspominam porod :) nie bylo tak zle jak pisza i mowia :) Imię..........wiek....tydz ciąży....termin.....płeć/imie.....ktora ciaza Evika87........20.... ....10...........09.04.....syn............ Evi_22.........22......................20.08.........................2 Kasiutka3.....20............... ......27.08 wiewiorka.....20............... .....29.08?? Anika3.........33......................30.08 Jołasia ....... 31...... ...............31.08 ? mamahuberta.26.................. ..02.09 Monika_28....28.............. ......03.09 MaMani.......21................... ...04.09 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24................. ....05.09 Aga_ja.........30............... ......08 .09 Ewa....20..............................09.04 eryka..........28......... ............13.09 olenka7olenka.28.....................19.09. Kamcia1985...22.............. .....24.09 aga...-.........24....................24.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze kogos juz ponioslo odnosnie tabelki pisalam juz ze moja nie musi zostac zaakceptowana, moze byc stara mozna smialo pisac na czarno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolcegabbana82ttt
Witam dziewczyny Czy któraś z was bierze Duphaston lek? właśnie wyczytałam że za granica ten lek jest na liście zakazanych i nie poddaje sie go w ciąży, bo jest szkodliwy dla płodu już sama nie wiem ale się boje bo właśnie go stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika87
Evi mam pytanie bo ty już jeden poród masz za sobą...Czy byłaś przed ciążą szczupłą dziewczyną?? I ile miałaś lat jak rodziłaś pierwsze dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika87
Imię..........wiek....tydz ciąży....termin.....płeć/imie.....ktora ciaza Evika87........20.... ....29...........09.04.....syn/Robert.....1 Evi_22.........22......................20.08............ .............2 Kasiutka3.....20............... ......27.08 wiewiorka.....20............... .....29.08?? Anika3.........33......................30.08 Jołasia ....... 31...... ...............31.08 ? mamahuberta.26.................. ..02.09 Monika_28....28.............. ......03.09 MaMani.......21................... ...04.09 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24................. ....05.09 Aga_ja.........30............... ......08 .09 Ewa....20..............................09.04 eryka..........28......... ............13.09 olenka7olenka.28.....................19.09. Kamcia1985...22.............. .....24.09 aga...-.........24....................24.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolcegabbana, ja tez biore, ale nie slyszalam zeby byl jakis szkodliwy. Byleby byl podawany w dobrych dawkach. Moje znajome braly (sporo) i kazda dzieki temu urodzila zdrowe dziecko, a mialy zagrozone ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię..........wiek....tydz ciąży....termin.....płeć/imie.....ktora ciaza Evika87........20.... ....29...........09.04.....syn/Robert.....1 Evi_22.........22......................20.08............ .............2 Kasiutka3.....20............... ......27.08 wiewiorka.....20............... .....29.08?? Anika3.........33......................30.08 Jołasia ....... 31...... ...............31.08 ? mamahuberta.26.................. ..02.09 Monika_28....28.............. ......03.09 MaMani.......21................... ...04.09 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24................. ....05.09 Aga_ja.........30............... ......08 .09 Ewa....20..............................09.04 eryka..........28......... ............13.09 majka28....29.........................18.09? olenka7olenka.28.....................19.09. Kamcia1985...22.............. .....24.09 aga...-.........24....................24.09 zapomnialyscie o mnie to sama drugi raz sie wpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore. w pierwszej ciazy bralam luteine ( to tez progesteron ) ale krótko. teraz tez dostalam recepte na luteine bo to tanszy zamiennik duphastonu. Raczej watpie zeby lek byl skzodliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tabelki to fajnie tylko ze jak narazie to imion nie mamy jeszcze wybranych... tzn dla dziewczynki nie mamy. nie mam pojecia co nosze i nie chce wiedziec az do dnia porodu :D:D (przynajmniej jak narazie bo moze mi sie to zmieni jeszcze w ciagu kilku miesiecy) :D:D jak narazie ja obstawiam chlopaka a maz dziewczynke :D:D co do tygodnia ciazy to tez jeszcze nic nie wiem :D:D wiec narazie nic nowego nie moge wpisac do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja MaMani chcialabym miec dziewczynke, ale wszysycy wroza mi chlopaka. Dla dziewczynki mam imioa Nikola Aleksandra, a dla chlopca nie wiem sama..:)nic jakos mi nie przychodzi do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika my dla chlopca wybralismy Kornel Filip a dla dziewczynki... sama nie wiem... za duzy wybów... ostatnio jak bylam w ciazy z Mania to mialam duzo pomyslow dla dziewczynki za to nie mialam pojecia jakie imie dla chlopca... choc w sumie nawet nie zakladalam chlopca wtedy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to MaMani, ze jakos nie ma tych intuicyjnych przeczuc co to bedzie. A zawsze mialam super intuicje, a tu mi polegla. Jak to sie robi, jakos specjalnie skupia czy co? Skad wiedzialas co bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika jak rodzilam mialam dokladnie 20 lat i 5 miesiecy a czy szczupla bylam przed ciaza? no troche dbalam o siebie i o to zeby miec plaski brzuszek ale do chudych nie nalezalam nigdy zreszta mozesz moje zdj obejrzec w galerii - stopka xander ;) jak masz jeszcze jakies pyt to pytaj smialo :) ciesze sie ze doprawiacie tabelke :) mnie dzis pol dnia brzuch boli :( wzielam juz 2 no-spy czuje sie jakbym miala okres zaraz dostac :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię..........wiek....tydz ciąży....termin.....płeć/imie.....ktora ciaza Evika87........20.... ....29...........09.04.....syn/Robert.....1 Evi_22.........22..........10.........20.08......Emilka/?.. .......2 Kasiutka3.....20............... ......27.08 wiewiorka.....20............... .....29.08?? Anika3.........33......................30.08 Jołasia ....... 31...... ...............31.08 ? mamahuberta.26.................. ..02.09 Monika_28....28.............. ......03.09 MaMani.......21................... ...04.09 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24................. ....05.09 Aga_ja.........30............... ......08 .09 Ewa....20..............................09.04 eryka..........28......... ............13.09 majka28....29.........................18.09? olenka7olenka.28.....................19.09. Kamcia1985...22.............. .....24.09 aga...-.........24....................24.09 majka nie wiem jak to sie stalo ze zapomnialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet sobie probowalam wywrozyc w tym onetowym tarocie co bedzie:)hehehehe..juz desperacja;) i wyszla mi dziewczynka i wszystkie karty o narodzinach dziecka..hehe..ogolnie mam nadzieje, ze choc w czesci sie sprawdzi, bo wyszla mi super dobra wrozba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika nie wiem czy wiedzialam czy poprostu sobie ubzdurzylam ze bedzie córcia i sie tego trzymalam. ale jak tylko poszlismy na 1 usg i zobaczylam malenstwo to odrazu powiedzialam filipowi ze bedzie dziewczyna :D:D on sie ze mą klócil ze chlopak napewno :D:D:D teraz mu mówie ze bedzie chlopak to mówi ze ok przyjal do wiadomosci i mi wierzy bo w tych sprawach mam 100% skutecznosc wiec mu mowie ze zastanawiam sie nad blizniakami :D:D powiedzial ze idzie sie spakowac :D:D:D:D:D:D:D:D:D teraz czuje ze bedzie chlopak i albo sie baaardzo myle albo nie... ale wiesz duzo wskazuje na chlopaka... mam ochote na zupelnie co innego niz w 1 ciazy i zupelnie inaczej sie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ja mam tak samo ta ciaza rozni sie BARDZO od poprzedniej :) ja tym razem licze na panne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani a na co masz ochote? ja na slodkie a to podobno wrozy na panienke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wląsnie ciezko stwierdzic... mam ochote na ciastko z salatka z pomidora :D:D:D zycze dobrej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestenm MaMani w tej ciazy kusi mnie na slodkie, z Olkiem do 20 - tyg na sam widok i zapach ciastka, kosmetykow typu blyszczyk dostawalam drgawek , robilam sie blada i mialam takie odruchy wymiotne ze szok a teraz jest onaczej, kwasne tez jem, ale np do dzis od samego poczatku ciazy nie zjem samej cytryny albo bigosu kwasnego a z Olkiem jadlam to hurtowo :) imie mamy tylko dla dziewczyni : Emilka - podoba mi sie od zerowki to imie :) i Julita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Widzę, że tematy aż wrzą tutaj :D Fajnie :) Ja już położyłam Filipa spać i czekam na mężusia :) Jeśli chodzi o zachcianki to ja w ciąży z Filipem jadłam mnóstwo słodyczy a od kwaśnego i ostrego mnie odrzucało a teraz znów na słodkie nie mam ochoty a raczej na warzywa i owoce ale nie koniecznie kwaśne :) więc wchodzi na to, że każda ciąża jest inna :) I też byłam przed I-wszą ciążą szczupła i brzuszek dopiero zaczął być widoczny w 7 mies. - co bardzo dziwne :D Teraz też jestem szczupła a brzuszek mam taki nabrzmiały, bo cholera mam zaparcia bleeee :( A jeśli chodzi o imiona to ja wierzę, że będzie dziewczynka :D i bardzo bym chciała SCARLETT tylko niewiem czy można u nas w Polsce dać dziecku tak na imię. Jak myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi pozwoliłam sobie obejrzeć Twoje zdjęcia :D Synuś przesłodki :) A Ty na niektórych zdjęciach jesteś taką jasną blondyneczką jak ja :) Fajnie :) A teraz masz ciemne włoski ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kazda inaczej :D:D ja z maniula jadlam mandarynki, kapuste kiszona ogorki i sledzie marynowane :D:D:D:D:D a teraz to mi sie ciasteczka marza... kremówki i ptysie... i dupsko mi rozerwie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryka dziekuje :) tak teraz mam cos a'la jasna czekolade mimo ze na zdj wychodzi czarny :-P moze pochwalimy sie swoimi brzusiami? ja mam juz pare zdj :) ps moj bąk tez juz spi :) wiec cisza w domu az milo siedziec :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mi tez niedlugo rozsadzi :-P bo tez ciagle na slodkim siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×