Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

ech! rozpędziłam się, jesczę nadam imie córeczce jakby co:D Imię..........wiek....miasto....termin............płeć/i mię.... .ktora ciąża Evika87........ 20.... .................09.04.....syn/Robert..........1 Evi_22......... 22.....................20.08......Emilka/ ?.. ...........2 Backspace82..25.....Poznań.....23.08.... .Alex/Nela........... 1 Kasiutka3..... 20............... ......27.08 mata78........ 30.....................28.08.......... ? ...................1 wiewiórka.... .20............... .....29.08?? Anika3....... ..33......................30.08 Jołasia ....... 31...... ...............31.08 ? mamahuberta. 26.................. ..02.09 Monika_28.... 28...Kraków......03.09......Nicola/Mateusz. ........1 MaMani....... 21................... ...04.09......Kornelek/Jaśminka?...2 asia 83........ .24.....................05.09 Andusiaaa..... 24................. ....05.09 Aga_ja......... 30............... ......08 .09 Ewa............ 20......................09.04 eryka......... .28......... ............13.09 Nytka........... 27....... .............13.09? Natka............26...Wrocław........15.09.............. .................1 Edytka113..... 25.....................17.09? majka28.... 29.........................18.09? olenka7olenka. 28...Tarnów.....19.09...Piotr/Aleksander/I nga....1 sanday1........ 25.....Zywiec........20.09.....Franek/ Emilka.......1 Kamcia1985... 22...Warszawa... ..24.09................?..............2 aga...-......... 24.....gdanisk.......24.09.......Jakub/Natasza.....1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzaj do woli :) ja tez kiedys kombionowalam jak kon pod gorke z tymi suwakami nie masz za dlugiego ale wystarczy sam adres bez tego img mi sie wyswietla Twoj suwak ze slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okresy miałam tak nie regularne że nawet nie pamiętam kiedy miałam ostatni:( no i potem ciąża to już wogule mnie zaskoczyła, że o mało nie spadłam z fotela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
backspais myslisz ze zgodza sie nadac córce na imie Nela? Mnie sie bardzo podoba to imie ale slyszalam ze nie chca tak wpisywać. ja wrócilam od mamy i jestem bardziej zmeczona niz gdybym w domu siedziala :D:D Maniula tylko by chodzila ... trzymalam ja za rece i przetuptala caly chopdnik wzdluz bloku :D:D:D a ja mam taka zgage ze hej... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pierwsza fasolka jest w drodze huraaaa:) wiem od tygodnia, ale nie mam nawet czasu zeby cos poczytac na ten temat. Na razie jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani---też mi się wydaję że nie zgodza się, to może być Aniela, skrót Nela:D ale kombinuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja i Ty mamy racjie:) Nela Z Wikipedii Skocz do: nawigacji, szukaj Nela - imię żeńskie, powstałe jako usamodzielnione zdrobnienie imion Aniela, Helena, Kornelia lub Eleonora. Nela imieniny obchodzi: 18 sierpnia i 10 listopada i 31 marca . Znane osoby o imieniu Nela: Nelly Furtado - piosenkarka kanadyjska Nelli Rokita - żona polityka Jana Rokity Nelly Sachs - niemiecka poetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
back ale ja wiem doskonale ze nela to skrót od Anieli tylko ze imie Aniela srednio mi sie podoba chyba wole Kornelie choc w sumie tez jakos nie specjalnie... ech mam problem z imieniem dla dziewczynki... tak bedzie rosło :D:D znalazlam na kafe taki temat o linijkach i zmalpowalam :D:D:D ale jest swietne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki kochane:)stesknilam sie od wczoraj, hehe...dzisiaj koszmar...mowie wam, zyganko caly dzien. Przed chwila zjadlam sledzie, ktore juz poszly plywac w morzu:( masakraaa...mowie wam, czasem jestem juz zmeczona, narazie same negatywy, mdli mnie, boli mnie wszystko, codziennie jestem wkurwiona i kloce sie z mezem...wrrrrrrrrrrrrr...kiedy to sie zmieni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam suwaczek z tej stronki co wyslalyscie. Powiedzcie mi, a jak sie wkleja tak na stale te suwaczki i kwaituszki niebieskie co duzo was ma przy kazdej wypowiedzi?? Gdzie to na stale mozna zainstalowac? [url=http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=27&dzien=27&miesiac=11&rok=2007&bg=000]http://dziecko.haczewski.pl/suwaczek/2007/11/27/27.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika wchodzisz w preferencje tak jak rejestrowalas nick- wpisujesz nick i haslo a potem do stopki dodajesz link do linijki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nawias zostaw wykasuj tylko spacje :D:D napisz slowo kwiatek w takim nawiasie [ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia w preferencjach przed adresem suwaka wpisujesz w takich [] serce, albo kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×