Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

ale sie rozgadalysci babolce.... evi22 czy ty rowniez jestes z gdanska a jak tak to slyszalas cos na temat dr marty sokolowskiej? a co doeringa to slyszalam ze jest ekspertem co do rozpoznawania plci ja caly czas mam duzy apetyt a dzisiaj mialam taka chcice na pieczareczki z cebulka ze hej .....oczywiscie zrobilam i zjadlam no i dalej nie wiem co z tymi witaminami bierzecie czy nie? pozdrawiam goraco p/s uzupelnijcie miasta w tabelce🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika moje dzieci i jedno i drugie sa jak najbardziej planowane :) i tak jak evi zdarzylam sie wyszalec do 18 roku zycia mnie do zabaw nie ciagnelo i nie ciagnie :) nie pije wogole alkoholu i wogole wszystkie moje kolezanki mowia ze jakas \"inna\"jestem :) w kazdym razie niewazne kiedy ma sie dzieci najwazniejsze zeby dzieci byly chciane i kochane :D a teraz spadam juz do wyrka bo po pracy zmeczona troche jestem do jutra dziewczyny :) a i witam nowe zafasolkowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika moje dzieci i jedno i drugie sa jak najbardziej planowane :) i tak jak evi zdarzylam sie wyszalec do 18 roku zycia mnie do zabaw nie ciagnelo i nie ciagnie :) nie pije wogole alkoholu i wogole wszystkie moje kolezanki mowia ze jakas "inna"jestem :) w kazdym razie niewazne kiedy ma sie dzieci najwazniejsze zeby dzieci byly chciane i kochane :D a teraz spadam juz do wyrka bo po pracy zmeczona troche jestem do jutra dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka7olenka mam pytanie czy mozesz mi powiedziec jak wkleilas tego linka ze zdjeciem dzidziusia?? no i jak wpisalam date ostatniego okresu to zniklo dziecko .o co w tym chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale jestem niewyspana :-/ Aga nie jestem z Gdanska, do Gdanska mam 200 km pojechalam tam na usg bo akurat z M planowalismy tam zakupy i on mial tam cos do zalatwienia ;) ide sniadanko robic pozniej wpadne buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry dziewczynki widze ze męczycie sie z tym z czym ja się wczoraj męczyłam. zaraz obie przypomne jak to zrobiłam ui wam powiem. Wyspałam się jak nic. aoe odkąd mnie to choróbko dopadło chodze spać o dzwinych porach. Popzednia noc nic nie spałam więc ta jak marzenie, prawie 12 godzin snu i nawet lepiej sie czuje. Buzka dla was ide kombinowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucieło mi wypowiedz Majeczko dałam ci date pierwszego dnia ostatniej małpy - 10 grudnia tak jak było w tabelce. Bo trzeba dać albo ostatnią @ albo termin porodu. Bo jak dasz Najpierw ostatnia małpę to samo termin oblicza tobie akurat na 15 wrzesnia. Więc jak zmieniasz termin porodu zmienia Ci sie termin ostatniej małpy i tak w kółko. Ja bedziesz chciala zmienic to powiedz to Ci zmienie, lub powiem jak. Choc pewnie teraz sobie sama poradzic teraz sie wymądrzam a wczoraj kleła jak szewc bo mi nie szło. :-O Wybacz. Buzka dla Was. Ps. odnosnie emotikonek to podaje wam linka gdzie mozecie znaleśc ich więcej http://www.forum.o2.pl/emotikony.php Ide cos zszamac i zaraz bedę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) U mnie dziś pięknie świeci słonko, do tego ostatni dzień pracy, mógłby byc fajny dzień gdyby nie te strrrraszne mdłości, bllleee :( Czy macie jeszcze bóle brzucha? Bo dziś w nocy tak mnie bolał, że się obudziłam. Wcześniej też tak miałam ale od dwóch tygodni był spokój aż do tej nocy. Mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia w koncu udalo mi sie wpisac dobra date i nie wiem jakim cudem skopiowalam ten link ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranne ptaszki z was mi to sie z wyra nie chce wychodzic moja mala jeszcze spi i ani mysli wstac. Przyszła kolej na matyska i teraz ja zaczynam miec nudnosci :) obym tylko nie miala tak jak podczas pierwszej ciazy wymiotowalam cala czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia ja to ostatnio rannym ptaszkiem jestem ;) wstaje razem z moim mezem sama sie sobie dziwie bo wczesniej jak jego budzik dzwonil to ja nic nie slyszalam hihih no ale nie ma sie czemu dziwic skoro o 20 ja juz spie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to ładnie tez bym tak chciała ale niestety moja corcia nie chce o tej godzinie isc spac a i maz ostatnio ma jakies dziwne kaprysy jakby byl w ciazy hehe wczoraj chcial ogorki kiszone potem dynie w occie a skonczylo sie na wisniach w kompocie nawet ja nie mam takich zachcianek, jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze czasami tak jest ze faceci tak wczuwaja sie w to ze ich kobiety sa w ciazy ze tez tyja i maja zachcianki ;) a Ty Kamciu masz zachcianki lub mdlosci? bo ja narazie nie nawet jakos apetytu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×