Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Ja mam komputer w lozku :) bo tylko ciagle leze :) Co do mojego snu to jedna wielka MASAKRA nie moge spac, budze sie ciagle w nocy i nie moge zasnac a dzisiaj to juz przeszlam chyba sama siebie bo chy ba cala noc nie spalam i juz mnie cos na to bierze Bardzo tesknie za noca gdzie czlowiek przesypial cala wogole sie nie budzac :) ale kiedy to bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cieszę sie że nie muszę leżeć. Współczuję wszystkim które maja problemy, plamienia i są uziemione. Chyba dostałabym na głowę :( Co prawda jestem na zwolnieniu,ale to raczej spowodowane charakterem mojej pracy. Czasem po kilkanaście godzin, przy kompie i komórka non stop. Chce zrobić wszystko, żebym mogła powiedzieć, że zrobiłam wszystko co w mojej mocy żeby Dzidzia była zdrowa. Nie po to od kwietnia staraliśmy się, żeby w końcu w Nowy Rok pojawiła sie ta upragniona druga kreska na teście :) Trzymam kciuki ze wszystkie uziemione :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do snu, to ja śpioch jestem namętny :) Najchętniej zasypiam już o 20, za to budzę się koło 5, ale mi to noe przeszkadza. jak pójdę spać później to śpię kamorem do 6,10 aż mnie budzik nie obudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek8722
dziewczynki jak się mogę zalogować na waszym topiku i założyć suwaczek . proszę pomóżcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pochłonęłam talerz zupy ogórkowej - mogłabym ją jeść bez końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie.. ja tez zawsze bylam spiochem ale jeszcze jakis czas przed ciaza zaczelam miec klopoty ze snem no i tak zostalo. Myslalam ze jak bede w ciazy to bede spac do upadlego a tu nic z tego :( Kazdy mi mowi wysypiaj sie na zapas bo pozniej nie bedziesz mogla.. a ja i tak nie moge :( Co do lezenia to ja tylko wlasnie ze wzgledu na mdlosci bo zadnych plamien ani nic takiego nie mam ale wystarczy ze sie troche poruszam i cos chce zrobic to masakra od razu sie mecze i jeszcze bardziej mi niedobrze a jedzenie.. jakis obiad zeby zrobic to juz wogole marzenie wszystko maz robi i pod nos mi gotowe podstawia a ja sie zmuszam zeby jesc bo mam jadlowstret Czasami zmuszam sie tylko do jakiegos spaceru jak jest ladnie zeby sie dotlenic ale nie jest to dla mnie latwe dlatego czekam z utesknieniem az wreszcie sie to skonczy i bede mogla normalniej funkcjonowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek 8722 - oczywiscie ze mozesz zeby zalozyc suwaczek wejdz na strone www.suwaczek.pl tam masz wszystko opisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz probuje jesc tarta marchewke z jablkiem. Wczoraj maz mi zrobil i nie zdolalam wszystko zjesc wiec dzisiaj dojadam resztki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el79 - nie martw się - też tak miałam ale od jakiegoś tygodnia wszystko się zmieniło. Wcześniej pomagał mi sok jabłkowy i ...... zupa ogórkowa :) Teraz dla odmiany rano zawsze jem pokrojonego pomidora wymieszanego z porem bo mi cebula przestała podchodzić :( Ale miłość do ogórkowej pozostała Kobieta w ciąży to dziwne stworzenie - takie dziwne rzeczy czasem je.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek, co do zalogowania, to obok spisu tematów masz taki link preferencje, tam możesz się zalogować i pisac pod czarnym nickiem. Co do suwaczków to kliknij na któryś i otworzy Ci się stronka gdzie można taki założyć :) dasz radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek8722
ok suwaczek już stworzyłam ale jak się teraz mogę do was dopisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka5 - haha to dobrze ze chodziaz ogorkowa pozostala :) kto wie ile jeszcze przez ta ciaze rzeczy sie zmieni :) Ja do tej pory uwielbialam piersi z kurczaka pokrojone w kostke i usmazone z czerwona papryka i do tego ryz moglabym to jesc codziennie a wczoraj jak maz mi zrobil to tylko ryz wyjadalam bo reszty nie moglam w siebie wmusic. Jak to wszystko sie zmienia.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak mam zrobić żeby tylko mój suwaczek był widoczny w stopce a nie a nie cała stronka??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciemnota ze mnie ale nie mogę tego zrobić, mam tam swój suwaczek i podane 3 kody do niego, ale jak kopiuje jakis kod w całości i wklejam w swoje preferencje w stopke to mi wychodzi strona z tymi suwaczkami a nie mój osobisty!!!!! o co chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo huberta wklej tylko to http://www.suwaczek.pl/cache/f1a08d5aed.png ale tu suwaczkowo sie zrobilo :) witam nową wrzesnióweczke :) ja wląsnie zjadam sobie jogurcik dokanczam po córci bo juz nie chciala :D:D:D wczoraj kupilismy 8-pak danon aksamitny. uwielbiam te jogurciki i córcia tez :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy witamy gosiaczek - dopisz się do tabelki - jest na poprzedniej stronie. Skopiuj ostatnia w całości i dopisz się wg daty porodu. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek dziekuje ci dopisz sie do tabelki :) mamo huberta jest idealnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×