Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

widze ze kazda dzis zadowolona z usg :) mnie tez korcilo na slodkie juz nawet jak nie wiedzialam o ciazy, zreszta pozniej mialam przeczucie ze bedzie corka :) cos w tym musi byc ;) MaMani ja w 1 ciazy bardzo chcialam miec synka, zycze Wam zeby Mania miala braciszka fajnie tez zostawic sobie niespodzianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie jak sie ciesze puki co postanowilismy z m ze bedziemy chodzic na usg do tej babeczki gdzie dzisiaj a normalnie do porodu do tej co chodzimy troszke sie wykosztujemy ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) To i ja dołączam do szczęśliwych po USG :) Potwierdziło się, że ostatnia @ nie była miesiączką, tylko krwawieniem z innego powodu. Tochę mnie to dziwiło, bo poczytałam, że krwawienie przy zagnieżdżaniu jest skąpe i krótkie, a ze mnie się dosłownie lało 12 dni! Pani doktor powiedziała, że najprawdopodobniej macica z całych sił chciała poronić, ale dzidzia się nie dała! Będzie silna! Bidulka, musiała walczyć o swój byt od poczęcia... Termin porodu mam ustalony na 1 września, ale znając moje szczęście, to znowu przenoszę 2 tygodnie, jak poprzednie ciąże. Dzidzia ma 60mm i waży 60g. I jak mierzyła kość udową, to zobaczyłam coś między nogami, więc się pytam, czy to facet? A pani dr powiedziała, że coś widać, ale na tym etepie to moga być przerośnięte damskie narządy. Ale jak wróciłam i opowiedziałam mężowi, to stwierdził, że to na pewno chłopczyk. U Piotrusia i Asi miał rację od razu, może tym razem też ma jakieś przeczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny bardzo bardzo gratuluje Wam wszysytkim takich nowinek evi - domyslam sie ze skakałaś ze szczescia:) Mamani niesamowicie nie zintrygowałąś tym ze chcesz miec chłopca ale wiesz na 300 procent ze to babeczka bedzie???? Ja bardzo pragne chłopca ale duzo bardziej pragne zdrowego dzieciaczka.Dlatego chciałabym bardzo wiedzieć,ale musze cierpliwie czekac My tez mamy problem z imieiem dla chłopca,choć podoba nam sie kilka,ale jakoś tak przy zadnym nas nie \"tyka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he dziewczyny ale mi sie dobrze spalo :) przed zasnieciam wpatrywalismy sie w dzidzie :) dopiero wstalam, ide zrobic sniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koleżanki:) tak bardzo chcę synka, za 2 tygodnie się dowiem:) mimo iż jestem sierpniówką to tak jak Evi pozostaje z wami, jakoś tak miło tu jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha87
Dziewczynki czy którąś z was miała już robiona toksoplazmoze ? Na czym polega to badanie. Odpowiedzcie proszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej ciąży jeszcze nie miałam, w poprzednich miałam.To jest badanie z krwi, czy masz jakieś tam przeciwciała. Toksoplazmozą można się zarazić od zwierząt, przez surowe mięso, gzebiąc w ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Badanie na toxo polega na pobraniu krwi. Dostajesz wynik czy bylas chora na toxo i czy jestes chora. Ja wlasnie czekam na swoj wynik do jutra i sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Ja sie dzis baaardzo źle czuje. czuje ze mam zawalone zatoki. glowa mi pęka... i tak mi sycho w nosie i ustach no i słabo... kurna wlaczylam nawilzacz powietrza moze to cos pomoze... na polu zimno jak cholera śnieg sypie a manioola taka niewyraźna boje sie jej brac na spacer... chyba umre zaraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki, ja zanim zaczełam starac się o dzidzie zrobiłam badanie na toxo i cytomegalię. Nie mam ani nie miałam jednego i drugiego. Ale dzis dzień. Taka rozkojarzona jestem. Nic mi sie nie chce. Siedze w pracy i odliczam godziny do 16 kiedy to zaczne weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMni, to do łóżka i leżeć! mnie też dziś głowka nawala... i gardełko troszkę, ale w pracy siedzę dziś tylko do 14.30 więc wytrzymam :) Najgorsze, że w weekend mam wizytę u teściów, jedziemy dziś po pracy, wracamy w niedzielę. Jdziemy oznajmić wesołą nowinę. Już widzę ich miny... Tesciowa będzie się martwić jak my sobie damy radę z trzecim dzieckiem i będzie nam współczuć... oni są starej daty, są po 70-tce, mają swó dziwny świat, którego ja nie rozumiem. ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani do łózia szybciutko i córeczce też daj soku malinowego mr ziec alez długo wytrzyaliscie z tą nowiną:) pogoda paskudna,ale ja juz sie nie moge doczekac wtorku:) bo jade do austrii z męzusiem i będe spacerowac ile wlezie i nie bede wstawac o 5:50 -grgrgrgrgrrrrr pozdrawiam wszystkie cudowne mamusie i wzesniowe i zatem sierpniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aina, ja ogólnie późno dowiedziałam się, że jestem w ciąży, to przez to krwawienie.... a skoro i tak mieliśmy w planie wycieczkę do nich, to postanowiliśmy powiedzieć osobiście. Dowiedziałam się, że jestem w ciąży w 8 tygodniu, jak odstawiłam swoją roczną córcię od cyca i nieregularne miesiączki się pojawiły :) miłego wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani kup sobie w aptece sterimar-sól morska w areozolu-Dzidzi na pewno nie zaszkodzia Tobie moze pomóc na te zawalone zatoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani ja tez przeszlam juz przez zatoki takiego bolu glowy a raczej lukow brwiowych dawno nie mialam mi pomogl bioparox, wskazany w ciazy na zatoki i przeziebienie ale wyssza nos i gardlo strasznie :-o aina tak skalalam ze szczescia :) w 1 ciazy bardzo chcialam synka i mam a teraz marzyla mi sie mala coreczka i tez prawdopodobnie bedzie :) gocha ja mialam to badanie, idzisz na pobranie krwi i tyle :) pozniej dowiadujesz sie czy przeszla zakazenie czy jestes w trakcie czy moze wogole nie mialas stycznosci z toksoplazmoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi gratuluję, też chciałabym córkę, mamy już synka, al esie okaże nie nastawiam sie za bardzo, chociaż intuicja podpowiada mi właśnie córeczkę! Mamani kuruj się, zdrówka życzę! u mnie też pogoda pod psem, wczoraj wieczorem i w nocy wiało strasznie i padał grad a dzis od rana snieg i wichura straszna :( ja na usg ide za tydzień w piatek, doczekać sie nie mogę. w ciągu kilku dni dosłownie wydęło mi brzuszek, bo do tej pory raczej nie było nic widać, ale teraz juz wam powiem że mały brzusio jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech dziewczyny do lózka to dopiero po 18 jak maz wróci wczesniej nie mam co marzyc... mysle ze to nie choroba zadna tylko cos z pogody i od suchego powietrza bo mózg to mi rozsadza wrecz... A my wczoraj myslelismy nad imieniem i jednak okazalo sie ze nie bedzie Hani bo Filipowi przestalo sie podobac... Mam wypisac z ksiegi imion wszystkie imiona jakie mi sie podobaja i filip wśród tego cos wybierze... Ja wiem ze to moze dla was smieszne ze dopiero 3 miesiac a ja juz ustalam imie ale wiem ze jak czegos nie wymysle odrazu to potem bede miala problem i bedzie tylko gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie pewno ze wazne ale skąd ta pewnosc zebedzie córunia:) niezła jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy mam tyle spraw, że nawet nie miałam do tej chwili czasu żeby napisać o moim wczorajszym USG. :) Na USG było maluszka bardzo dobrze widać jak się porusza. Termin z USG wyszedł mi książkowy tzn. dokładnie taki jak wychodzi z ostatniej miesiączki 13.wrzesnia. Kończę właśnie 9 tydzień. Moja kruszyna ma teraz 43 mm. Dostałam wydruki, a jedno oddzielnie \"w ramce\" dla tatusia. Jak mu pokazałam wydruki z USG to był bardzo wzruszony i chyba teraz naprawdę do niego dotarło że został tatą.:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z ta księgą to świetna rzecz,ale tylko w połowie - my wypisalismy imiona jakie nam sie podobaja nie konsultujac sie ze sobą (tak po 5 imion meskich i 5 zenskich) no i z żeńskich pokryło sie tylko jedno-EMILA a z męskich żadne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nytka ciesze sie ze maluszek jest zdrowy :D:D Mój F. tez sie cieszył jak ogladal fotki z usg :) hehe jakos tak mam pewnosc ze corcia poztaym dla chlopca imie mamy wybrane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cię rozumiem Mamani, w ciaży z synkeim od razu mówilismy z meżem że będzie Hubert, teraz dla dziewczynki wymyslilismy Oliwia i jakos tak zgodnie nam poszło i w jednym i w drugim przypadku :) ale miałam kolezanke która rodziła w zeszłym roku tez we wrzesniu i do dnia porodu nie była przekonana co do imienia i wiem że się martwiła cała ciażę o to imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nytka gratulacje,ale popatrz ja jutro zaczynam 11 tydzień a termin mam na 14 wrzesnia wiec jakoś nie kumam tych obliczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aina ale ja mam wypisac a potem maz wybierze z tych co ja wypisalam i jakies musi wkoncu wybrac... nie wiem dlaczego ale to co jemu sie podoba to mnie nie pasuje. On obstawia: Patrycja Gabriela Weronika Liliana Emilia Milena a mi zadne tak specjalnie nie pasi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamahuberta ja tez mialam przeczucie i okazalo sie trafnym przeczuciem ja w 1 ciazy mialam problem z imieniem, dopiero przed samym porodem M wymyslil imie po dziadku ktorego bardzo lubil, na poczatku nie podobalo mi sie Aleksander/ Olek a teraz nie wyobrazam sobie innego imienia teraz chce Emilke, pod uwage bralam jeszcze Julite, ale zostajemy przy Emilce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi super my też,a dla chłopca juz tez macie mamani-toż bedziecie mieć powójna selekcje-tez super:):):) moze uda mi sie przekonąc mojego aby tak robic z chłopcem-mi sie podoba mateusz,maciuś,adrian,szymon a mojemu kubuś,i trza bedzie coś ustalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi oj przepraszam oczywiście pytam o imie dla chłopaca jakby tam coś wyrosło niespodzianie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się spac cche dziewczyny, juz nie mogę. Ja wstępnie wybrałam imiona. Ale pewnie mi sie jeszcze odmieni. Córcia będzie chyba INGA, a synuś Aleksander lub Piotr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×