Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

jesli chodzi o imiona to bardzo podoba mi sie Emilka juz od dobrych kilku lat, dla chlopaka podoba mi sie Franek ale m bardziej podoba sie Mateusz :) cos mnie zemdlilo teraz :( ide sie polozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja całe zycie marzyłam o Zuzce, ale mój mężus powiedizał ze to wykluczone no i nie będzie Zuzki:)masz racje ze to sie jednak odmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez Emilka podoba sie juz od ladnych paru lat :) idzcie sie polozyc poki mozecie :) ja mam szkraba ktory teraz bawi sie samochodami i meczy naszego psa ide po kawe i pobawie sie z nim poki maz nie wroci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a bierzecie pod uwage np jak bedzie brzmiało imie waszego dziecka jak to bedzie juz dorosła osoba? albo czy są i jakie zdrobnienia? bo np mi się podoba Zuzia ale dla małej dziewczynki dorosła kobieta Zuzia jakoś mi dziwnie, a Zuzanna to tak długo, macie cos takiego?? czy tylko ja tak analizuję? a i zupełnie odpadaja mi imiona jak mi się z kimś kojarzą nie przychylnie, albo z jakąś charakterystyczna cecha kogoś. oszalec mozna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo huberta ja bym chciala zeby imie mialo w sobie to cos i bylo takie swojskie- nie oklepane bo nie o to mi chodzi ale zeby ktos kto sie z nim zetknie nie zastanawiala sie jak to sie pisze. no i zalezy mi na wielu zdrobnieniach :D:D:D Dlatego Hanna pasuje mi wyjatkowo- Hania hanusia hanka hanula, Hanuś :) To tak jak z moja Mania. Maria brzmi fajnie dla doroslej kobiety. Marysia uroczo. A mozna wymyslac Manka mania naniula maniusia ... Ja lubie takie wlasnie imiona :) Co do emilii to to ze na naszym temacie bedzie ich kilka juz mi wystarcza zeby tak córci nie nazywac :D:D:D Noc do imienia nie mam ale to nie to czego bym chciala... No i taks zukam... Ja moja przewinełam naspmarowałam po raz enty i pije herbate teraz... Ciesze sie ze narazie nie piszczy i nie musze jej nosic bo mi z nia strasznieee ciezko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak własnie mam ze patrze jak bedzie teraz a jak potem jak dzidzia bedzie dorosła osóbką,dlatego trudno jest wybrac fajne imie nawet spośród tych ktore mi sie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę że ile nas tyle gustów i jednym się dane imie podoba innym nie. najwazniejsze żeby z druga połówką się porozumiec w tym temacie:) ja mam na imie Mirela i bardzo się ciesze że mama mi takie imie wybrała, oryginalne, proste w pisowni i jak ktos usłyszy to się zawsze nadziwić nie może. buziak dla mojej mamy że mi takie imie wymysliła 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo huberta fajne :) ciekawe czy sie mojemu spodoba to moze bysmy tak córcie nazwali :D:D i by sie obylo bez ksiegi imion :D:D:D:D:D Mam nadzieje ze sie nie obrazisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Olga. Nie znam drugiej. Choć od zawsze byłam Ola, Olek, Oluś. I ciesze sie że miałam imie które ma niewiele osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Paulina i tez mi sie podoba :) mimo ze znam wiele Paulin to uwazam ze fajne mam imie a rodzice powymyslali mi takie zdrobnienia ze hej :D:D zasadniczo wiekszosc mówi Paula albo Paulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani byłoby mi bardzo miło gdyby mojej znajomej cieżarówki forumowiczki córka miła tak na imię :) a zdrobniale mama mówiła na mnie myszka! jak juz we wrzesniu nasze maleństwa będa na świecie to tu na forum każda zamelduje jak się dzidzia nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze juz kazda z was rozmysla nad imieniem :) ja jakos jeszcze spokojnie czekam. chodziaz dla dziewczynki zawsze mi sie podobala Justynka ale teraz nie wiem jakbym dala ale jakos do chlopca jestem przekonana ale pomyslu nie mam moze Marek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka7 dasz rade jakos ta godzinka zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahaha,aleście sie fajnie zgadały z imieiem mirela-tez mi sie bardzo podoba,ale wybacz emilka jednak wygrywa mój męzuś bardzo chciał aby nasza córcia była hania ale ja jestem ania i to takie podobne by było,choć ładne imie hania ale zgadzam sie,ile nas tu jest tyle gustów.czasem jakies imie wydaje sie byc cudowne, ale kojarzy sie albo z jakas ofermą albo z kims niemiłym i od razu traci w przedbiegach ale o to chodzi abysmy sie chwialiły co nam sie podoba i abslolutnie nie wpływały na decyzje innych no chyba, ze tak jak to zrobiła mirela objawiając swoje fajne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stworzyłam liste imion z tych "najpopularniejszych w warszawie" :D:D:D Mirela Mirella Hanna Lena Matylda Kornelia Lilla Elena Jaśmina Sabina Anika Olena Barbara ciekawe czy królewicz cos wybierze czy powie ze wszystkie są do d... :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra27
a MI podoba sie Adriana ,Dominika,Vanessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika mi sie podoba ale sąsiadka tak nazwala córke... Wiem ze to nic nie znaczy ale jakos tak juz mi nie pasi :) Ja juz wypisalam teraz filip sie wykarze i niech cos wybierze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra27
dziewczyny jak tworzycie suwaczki ja nie mam zadnego pojecia jak to zrobic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra musisz wejsc na kafe w preferencje i zaczernic nik. Potem wchodzisz na jakas stronke np http://www.suwaczek.pl/tickers/pregnancy/ i postepujesz tak jak napisano w instrukcji. 1wybierasz tlo (kliknij na tlo a potem przycisk dalej) 2 potem wybierasz znaczek kroty bedzie na twoim suwaczku. klikasz na niego i dajesz dalej 3 nastepnie wpisujesz termin porodu i wybierasz odpowiednie teksty. Klikasz dalej 4 kopiujesz pierwszy kod i wklejasz go w wyszukiwarke ale nie wciskasz entera. następnie z tego co wkleilas kopujesz tylko od http do png i to wklejasz w swoich preferencjach na kafe i suwaczek gotowy :D:D:D trudniej to opisać niż wykonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha , widzę, że \'Emilka\' bardzo popularna się zrobiła. To ciekawe, bo moja młodsza siostra ma tak na imię i w jej roczniku to było bardzo oryginalne imię. Mi też się zresztą ono bardzo podoba, może nazwać po ciotce jak dziewczynka ;)? Znajomi najczęściej nazywają ją Emila, mama czasem jak sobie przypominała, jak to było jak było mała to mówiła \'nasza Milusia\', \'Milunia\', ja ją czasem \'Milusińska\' ;), wersji jest dużo, a sama \'Emilka\' taka wdzięczna. W szkole w dzieciństwie czasem było \'Milka\', swoją drogą, to akurat takie se ;). Dla chlopca to mi się Michał podoba, ale tatuś dziecięcia już to imię \'zajął\', a nie będę \'junior\' wołać. Można zdrabniać \'Miś\', \'Michaś\', ja często mówię per \'Michaszku\'. Fajne są takie plastyczne imiona. No i rzeczywiście żeby nie było jak co drugie dziecko na ulicy. W moim roczniku pamiętam, to co druga Kasia albo Ania, ładne imiona, ale wkurzające, jak ktoś tak zawoła i 3 osoby na raz się oglądają. Ja postanowiłam myśleć nad tą kwestią w okolicy Wielkiej Nocy, teraz troszkę jeszcze to dla mnie wcześnie, ale już Wam troszkę zazdroszczę, że zaczęłyście. Tak, Hania też ładnie, podoba mi się, i Jagoda (niby mało zdrobnień, ale właściwie - Jagódka, można nawet Jadzia) i Malina (choć zdrobnienie to chyba tylko Malinka, ale miałam kiedyś taką koleżankę i bardzo jej zazdrościłam, że ma takie oryginalne imię ;)). Oj nic, będę jeszcze później myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani ja tez dzis ogladalam tabele imion popularnych w warszawie ale mam inna : http://www.gorny.najlepsze.pl/imiona/ ja siedze jeszcze na 2 innych forach i tam tez dominuje Emilia, widze ze w sierpniu bedzir to bardzo popularne imie, poza tym nie jest teraz tak bolegane a o to mi chodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani to taka Twoja tabelka?? :-D heh u nas w miescie dominuja Oliwie, Aleksandry i Julie wszedzie ich pelno z tych malo znanych Estera :) Mirelke mialam sadiadke, jej siotra miala na imie Adriana ladne jest jeszcze Alicja, ale mam juz w najblizszej rodzinie jedna, wiec odpada dla chlopca nie mam zadnego imienia, nic z tych oryginalnych to kiedys podobaly mi sie Samuel, Tristan :-P ale nie mam pojecia jak nazwalabym synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam,czytam i ciesze sie razem z wami. u mnie plecy i piersi zasypalo krostami, jakies 2 tygodnie temu,ze bylam w szoku. maz chcial mnie wyciagnac na basen, to moja odpowiedz byla NIE! ludzie by sie tylko przestraszyli. przed ciaza moje jedzenie skadalo sie z owocow i slodyczy!! tak doslownie,ok plus chleb z maslem. :) a teraz sardynki,pomidory i sol! mam sloik nutelli obok siebie (ok 3 tygodni) i jest prawie pelny.przed ciaza...na jakies 3-4 dni. moj ma chce synka tak bardzo,ze ja jestem juz prawie przekonana,ze bedzie syn.mamy wstepne imie...Matthew, bo chce aby moi rodzice umieli wymowic imie wnuka lub wnuczki. tutaj w stanach casami spotykam ludzi z takimi imionami,ze nawet nie wiemm co powiedziec....po przetumazeniu np Strona,Kwiecien,Niedzwiedz,a ostatnio mam znajoma...Mala sarenka....no comments! a ja zlapalam grype :( goraczka,nos zapchany,ze musze spac na sofie w pozycji siedzacej....koszmar. a do pracy musze isc dzisiaj,chociaz tylko na kilka godzin,mam nadzieje,ze przezyje. Zdrowka dla wszystkich MAM!!!i dzieciaczkow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
A mnie sie podoba imię Piotr dla chłopca.Śmiejemy się ,że wlasnie tak damy dziecku ,bo to imię po moim ginekologu,za to że w końcu po długich staraniach zaszłam w ciażę:) a dla dziewczynki pewnie będzie Justynka ,ale znając mnie jeszcze mi się pieć razy zmieni. Dziewczyny czy po założeniu szwu szyjkowego trzeba faktycznie leżeć ,moja sąsiadka to będzie mieć robione,jest w 16 tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGI78
Moniko Ja jestem z Ducha Świętego 18. może faktycznie się znamy, może choć z widzenia. Jak się czujesz,to superże usg masz mniej więcej wtedy co ja. jesem po badaniach i codziennie patrze na brzuch i nic nie widzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa :-D ale sie usmialam, co za oryginalny pomysl, napewno gin bedzie zadowlony :-D po zalozeniu krazka trzeba sie oszczedzac i duzooooo lezec!! krazek sam w sobie cudu nie zdziala, trzeba sie pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×