Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Jak masz skrzynkę na gmailu, to tam jest taka opcja, żeby tworzyć takie 'galerie' ze zdjęciami (to się właśnie nazywa picassa, czy tez picasa). Wtedy umieszczasz link do takiej jednej galerii i już :). To chyba dosyć dobrze działa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mecze sie z fotosikiem, bede tam z czasem ladowac zdjecia z usg i brzuszka na pamiatke jak z 1 ciazy :) moze pozniej ktos dolaczy?? :) zaraz mam nadzieje skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz widać:) Ale w porównaniu do mojego to chyba mały ten brzusio.... Muszę zrobić jutro fotkę i coś pokombinuję żeby ją gdzieś wkleić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka moze maly ale i zdj nie najnowasze bo ostatnie z 12 tyg, a teraz leci juz 15-ty :) i juz widac te moj kg, nie mieszcze sie powoli w spodnie 5 marca mam kolejna wizyte ale chyba juz bez usg :-/ jak zrobi to tez wkleje focie z usg fajna pamiatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie! Nie spojrzałam na opis zdjęcia ....... Jak zeskanuje moje USG z poniedziałku to też je wkleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka to czekamy, fajnie poogladac sobie zdj maluchow z usg :) ide po cos do picia i zaraz lece pod prysznic maly juz spi wiec mam wolne :) poza tym chcialam Wam napisac ze powoli czuje ruchy, tzn "cos" czulam juz w 12 tygodniu, takie jakby przemieszczanie a teraz czuje takie leciutkie pukanie zwlaszcza wieczorem po wypiciu czegos zimnego super uczucie, ale niecodzinnie mam taka przyjemnosc dla mnie to jest szok i radosc z Olkiem ruchy poczulam dopiero w 22 tygodniu!! ale ponoc dlatego ze mialam lozysko na przedniej scianie i wtedy gin mowil ze pozniej czuje sie ruchy, teraz mam na scianie tylnej i moze faktycznie dlatego szybciej czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi, ale sie cieszę. Na pewno niesamowite uczucie. Nie mogę sie doczekać aż u mnie coś sie będzie działo. Niestety ponoć przy pierwszej ciąży to może się opóźnić nawet do 20 lub 22 tygodnia, ale poczekamy, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
Hej, hej! Witam inne wrześniówki:) Co do ruchów, to u mnie w pierwszej ciąży pojawiły się w 18 tyg. więc jak widać, można mieć nadzieję i wcześniej - cudowne uczucie. Teraz jestem w 11 tc. i zastanawiam się ILE WAM JUZ PRZYBYŁO NA WADZE? Ja jestem od kilku dni o 2-3 kg. cięższa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba idę spać - do "zobaczenia" rano moje Panie :) Dziękuję za miły dzień w Waszym towarzystwie i życzę spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, no tak, ja jestem na forum od rana do 17 a widzę, że tutaj największe harce wieczorkiem się odbywają :) niestety wczoraj padłam o 20 i spałam do 6 rano :) Evi...super zdjęcia, ale ty zgrabniutka jesteś! Nie to co ja... ja na dzień dobry jak zaszłam w ciążę ważyłam 67... teraz jakieś 69, ale co ja poradzę, ciągle myslę o pączkach! ...no i o gołąbkach od wczoraj :) Zrobię sobie w sobotę. Kogul, nasza ciąża też nas zaskoczyła... ale bardzo pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Wrześnióweczki :) Jak się czujecie? Ja właśnie sie obudziłam i pije ZNÓW herbatę. Katar sie zmniejszył, gardło mniej boli, ale za to głos mam taki ochrypnięty że wolę sie do nikogo nie odzywać..... Szok Miałam dziś jechać do Wrocławia z kumpelą i jej córeczką na zakupy ale w tym stanie to lepiej zostać w łóżku. Na szczęście Wy tu jesteście - czyli nie będzie tak źle. Jakby co - to ja się gdzieś tu kręcę w pobliżu - wypadałoby coś zjeść (na pewno znów pomidor pokrojony z porem i wymieszany z majonezem) mniam mniam Smacznego Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Evi chcialam zobzcyc na fotki i nic nie widze :( ja ide go gin 8marca jak sie uda, wiec jak bede miec fotki to wkleje :) moze zobazymy kto mieszka u mnie pod serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rawaea
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czuje lekkie klucia czasami w brzuchu szczegolnie jak leze ale nei wiem czy to sa ruchy dziecka bo pierwszys raz jestem w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rawaea
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rawaea
;) la lala lalla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lalusie :) sandy ja w pierwszej ciazy odczówalam te pierwsze ruchy dziecka jak pluskanie malutkiej rybki. takie łąskotanie wewnatrz jakby cos obijalo mi sie od środka o brzuch. cudowne uczucie :) Teraz nic jeszcze nie czuje ale w 1 ciazy ruchy poczulam bardzo poźno wiec i pewnie teraz tak bedzie... Juz nie moge sie doczekac tych pierwszych ruchów i tego brzuchola w ktorym mieszka sobie dzidzius :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewi masz malutki brzuszek ale widac ze sobie rosnie :D a dzidzia superowska. jak moja zobacze to bedzie mniej wiecej takiej wielkosci wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewi masz malutki brzuszek ale widac ze sobie rosnie :D a dzidzia superowska. jak moja zobacze to bedzie mniej wiecej takiej wielkosci wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dziś jakiś paskudny humor... NIe widze sensu swojej pracy, mam dość robienia głupich oliczeń, słuchania humorów pani projektant... poza tym wyskoczył mi pryszcz na nosie! ech... chyba mało cukru we krwi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dziś jakiś paskudny humor... NIe widze sensu swojej pracy, mam dość robienia głupich oliczeń, słuchania humorów pani projektant... poza tym wyskoczył mi pryszcz na nosie! ech... chyba mało cukru we krwi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko ja mam zły dzień..... Próbuję się umówić do mojego lekarza rodzinnego ale kazali mi dzwonić dopiero o 14:00 to może coś sie im uda wymyślić i mnie gdzieś wcisną..... Jestem zła, mam taki kaszel ze aż mi sie niedobrze robi! Mam dość......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko ja mam zły dzień..... Próbuję się umówić do mojego lekarza rodzinnego ale kazali mi dzwonić dopiero o 14:00 to może coś sie im uda wymyślić i mnie gdzieś wcisną..... Jestem zła, mam taki kaszel ze aż mi sie niedobrze robi! Mam dość......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nam dziś forum nawala i wrzuca nasze wypowiedzi podwójnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię..........wiek....miasto....termin............płeć/imi ę. .....która ciąża Evi_22......... 22.....................20.08......Emilka/ ?.. ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Alex/Nela..................1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 wiewiórka.... .20....................29.08? Anika3....... ..33.....................30.08 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mrs_ziec.......28..Warszawa......01.09.........?........ .................3 mamahuberta.26.................. ..02.09.........?Oliwia/Igor............2 Monika_28.... 28...Kraków.........03.09......Nicola/Mateusz. ........1 naturalna blondynka...31..Łódź....03.09......David/Natalia.......... 1 MaMani........ 21....................04.09......Kornelek/Jaśminka?......2 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??. ................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/?? ?.............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 Myszka5.......28.....Krotoszyn....10.09....Dawid/?...... ..............1 el79.............28...................11.09............. .......................1 ewunienka24..24....................12.09??.............. ...................1 eryka......... .28....................13.09 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?...... ..............1 Natka...........26...Wrocław......15.09................. ..................1 Edytka113.....25....................17.09? Słońce..........30....NL.............18.09(?)........... .....................2 majka28.... 29.......................18.09? olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga....1 sanday1........ 25.....Zywiec......20.09.....Franek/ Emilka...........1 Koug.............34....Opole.........20.09....Bartek / Agatka kasinska28......28...BE.............20.09....????....... ....................1 Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09................?..................2 aga............. 24.....Gdańsk.......24.09.......Jakub/Natasza........1 gosiaczek8722... 21....Kielce......26.09?.......Wiktor/Oliwia........1 AGI78...........30......Mielec.......27.09.............. ...?................1 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania ...............2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny dawno nie pisałam ale w czytaniu jestem na bieżąco chociaż czasem kilka stron musiałam czytać :) Evi taki malutki brzusio miałaś ja zaczęłam 10 tydzień a mój brzusio wygląda jak balon od razu widać ze w ciąży jestem (wygląda tak na czwarty miesiąc albo i piaty hi hi ) chociaż wogole jeszcze nie przytyłam. W ogóle nie mogę patrzeć, wąchać jak sie gotuje ani jeść mięsa tak mnie mdli na sama myśl ze hoho. ale dobrze ze chociaż osłabienie mi minęło. Myszka5 szybkiego powrotu do zdrowia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×